Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Біля варшавського базару на кільці.... увага :) - зробили рух по колу. ДАЙці пасуться там тепер просто цілодобово. Будьте обережні рухаючись по Карпенка Карого на Ківерцівську, рухайтесь по колу. Хоча мені здається, що знакі вони не правильно встановили, просто добавивши знак кільцевий рух, але не вказавши правильно наявність кільця під знаком головна дорога (табличка, яка вказує напрямок головної дороги). Добре, що я завжди там рухався по колу, тому помітив цю різницю у знаках лише побачивши дайців та купу авто біля них...

post-1796-0-59718200-1444196591_thumb.jp

Мабуть через це тянучка на варшавці стала довшою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий вже на 100 гривень там проїхався по-старому. Сьогодні зранку бачив як ще двоє їхали...

ДАЙці другий тиждень там пасуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи було, але повторення лишнім не буде.кільце біля заправки БРСМ карпенка карого.: Рух по колу. Тепер часто працюють Попрошайки

Біля варшавського базару на кільці.... увага - зробили рух по колу.

Як на мене це нормально, кільцевий рух додався, схема руху не помінялась.

Кільце там логічніше.

Напрямог переваг в русі вибраний вірно,

ще б якось впорядкували парковку па узбіччях....

А так якщо нема особливої потреби в базарний час, об'їжджаємо ))

А про таке мабуть і не чули і не бачили.

Для чого!!!! Це все рівно як хліб в дітей ментовських забрати !!!!! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий вже на 100 гривень там проїхався по-старому. Сьогодні зранку бачив як ще двоє їхали...

ДАЙці другий тиждень там пасуться.

і вот нащо відразу 100грн., а попередити? зупинити, перевірити документи і усно попередити...

в базарні години там і не сильно ті знаки побачиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

минулого тижня теж зупинили мене на тому кільці, їхав якраз в сутінки в сторону вишкова, погана видимість. Зупинили, вказали на моє порушення, прогулявся, пересвідчився в нових встановлених знаках :0165: , признав свою вину, кажу пишіть протокол. Сів в машину чекаю і думаю, було б непогано якби мене просто попередили а не писали протокол. Підійшов, проконсультвався чи можуть обмежитися попередженнями. Хлопці якраз відкрили замітку з розміром штрафу за дане провопорушення і показали, що попередження не передбачено, але за хвилину порекомендували більше так не їздити, бути уважнішим, віддали документи і я їм по людськи подякував і побажав гарного вечора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там рух по колу зробили (поставили знаки) ще перед 1-м вереснем, і майже місяць ДАЙців там не було. Хто там хоча б рідко катається, за місяць знаки побачив... ("Пастухів" не виправдовую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і я сьогодні проїхав по старому..і попар на гроші...зранку мене на ланосі спинили...після обіду вже на ваз 2109 стояли..одні нагребли поїхали інші приїхали...ну с..ки по іншому не скажеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і я сьогодні проїхав по старому..і попар на гроші...зранку мене на ланосі спинили...після обіду вже на ваз 2109 стояли..одні нагребли поїхали інші приїхали...ну с..ки по іншому не скажеш...

нормально так, попасти зранку, і потім знову наступити на ті ж самі граблі.... тільки при чому тут дайці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні другий раз вже на них не попав просто поруч проїжав бачив шо вже інша машина стоїть...а саме пічально шо ДАІ в нас не для того щоб наводити порядок на вулицях а щоб тупо брити гроші....пічалька..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і я сьогодні проїхав по старому..і попар на гроші...зранку мене на ланосі спинили...після обіду вже на ваз 2109 стояли..одні нагребли поїхали інші приїхали...ну с..ки по іншому не скажеш...

Не мінусуватиму, хоч і треба б.

Не "с..ки", а на знаки треба дивитися. Що, між іншим, і в ПДР чітко вимагається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там таке перехрестя шо треба не на знаки дивитись а по сторонам, бо в"їхати можуть з любого боку. Я побачив знак випадково, тільки тому що їхав ввечері і світло фар відбилось на незвичному для того місця синьому тлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно хотів спитати і ніяк руки не доходили. Якщо знак за межами н.п. заріс деревом/кущем, до кого звертатись для його "очищення"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть через це тянучка на варшавці стала довшою.

В п'ятницю їхав зі сторони Дубнівської по Карпенка-Карого, то простояв на світлофорі за мостом 4 світлофори, поки нарешті доїхав до Варшавки. За моєї пам'яті такого ще не було. І якщо це дійсно справа в нововведеному кільці, то краще б його не робили, а якщо скарг буде багато, то й заберуть скоро.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть їхав в лівому ряду !? Там завжди правий ряд швидше рухається. А виною там, в першу чергу, деякі довбо@оби, котрі паркуються біля Варшавки, порушуючи знаки і будь які моральні норми.

Так, в лівому. Бо правий ряд потім увесь просився пропустити їх в лівий, і так воно завжди, саме через тих паркувальників, там парковка дозволена паралельна, а всі стають під кутом. Якби лівий ряд самих хітрозроблених з правого не пускав до себе, то правий ряд там ніколи би швидше не рухався.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже діло пішло далі попереджень?! На Гордіюк починають демонтаж і вивіз "черепашок" та іншої форми металевих сараїв.

Dz0cu.th.jpg pdNLV.th.jpg

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже діло пішло далі попереджень?! На Гордіюк починають демонтаж і вивіз "черепашок" та іншої форми металевих сараїв.

Dz0cu.th.jpg pdNLV.th.jpg

Мабуть хтось з депутатів піариться! Но я особисто за!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив у сусідньому дворі, що також "згрібали" черепашки, але їх лише поставили за бордюр щоб мати можливість покласти асфальт під ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку знову на кільці на К.-Карого-Конякіна водії їдуть порушуючи ПДД. Світлові та звуковий сигнали не запобігли цьому. А патрульна ДАІ буквально за хв. до цього заїхала з К.-Карого на заправку.

І що характерно - вихідний день на ринку, узбіччя вільне, а ці "щасливчики" на смарті та бусі не звертають уваги на знаки + перед самим носом на кільці встановлений знак 1.4.1. Напрямок повороту. Праворуч, який не побачити, стоячи хвилину-дві, коли пропускають транспорт від ТЦ Варшавський, просто неможливо.

Будьте уважні на дорозі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вуличка, що з'єднує Дубнівську і Рівненську (там де посольство), з обох боків перекрита даї. Такщо якщо хтось хоче з Глушець їхати на Рівненську, обирайте інший шлях - об'їзд аж через виїзд на Рованці і там купа машин, їхав дуже довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Може комусь буде цікаво

 

Хмельницька компанія розробила навігатор uaroads.com , який прокладає маршрути з врахуванням якості дорожнього покриття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно даних хмельницької компанії - в радехові (в самому місті) дорога хороша, і вулиця звязківців в луцьку - теж хороша, тому фігня то все.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай вони тепер ще розкажуть, звідки той їхній чудо-навігатор бере данні;) Певно, їхні спецагенти регулярно їздять і моніторять стан доріг?!

але маркетинг - то головне!;)

ПиСи: колись десь на просторах інету мені траплявся сайт, де люди збирались самі вносити стан доріг... Ото, певно, звідти й черпає інфу їхній девайс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай вони тепер ще розкажуть, звідки той їхній чудо-навігатор бере данні ;) Певно, їхні спецагенти регулярно їздять і моніторять стан доріг?!

але маркетинг - то головне! ;)

ПиСи: колись десь на просторах інету мені траплявся сайт, де люди збирались самі вносити стан доріг... Ото, певно, звідти й черпає інфу їхній девайс :)

http://navizor.com/#map/13/50.7166/25.4045

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у ввечері їхав від Там Таму за WoG поворот направо вітер зняв(чи відламав) сфітлофора який дуже матилявся на проводах від поривів вітру! Жаль фото не зробив! Будьте обережні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...