Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Я до переїзду виїхав з Лідавської. Не знаю, вісів знак там чи ні, я за вийобинами вибоїнами нічого не побачив.

на Лідавській, мабудь, немає. але там і трафіка немає.

зі сторони Карпенка-Карого знаки є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо робили на вишківському переїзді. Стояли блоки трикутником та куча людей? Мо хто знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо робили на вишківському переїзді. Стояли блоки трикутником та куча людей? Мо хто знає.

копають ями під світлофор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля міськоїміської ради затор, тройлейбус шось вчудив і стоїть разом збоку монтери лінію ладнають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає що будується на перехресті стрілецька-ківерцівська???

Також бачив сьогодні, стовпи ставлять, невже це-світлофор! буде.Ура товаріщі!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

близько 22.50 біля "Бім-бома" спостерігав ситуацію, стоїть vw touareg з відкритим багажником, навколо ходить два працівника ДАІ, власника не видно. Даівці походили, сіли в машину і сидять. далі за браком часу не чекав. може хто спостерігав ситуацію до кінця і знає чим закінчилось?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На злощасному перехресті Козакова-Московська дорожники знаки "Уступить дорогу" переносять.Ставлять додатково "STOP" на обидві сторони.Ще й переход по Козакова ставлять перед стопом.Зелень покосили.Хоч щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, коли поставили світлофор на Набережній-Ківерцівській, але вчора біля 18-ї години він працював в режимі мигаючого жовтого, а в 19:38 взагалі був виключеним.

Хтось має інформацію, коли запустять в нормальному режимі?

post-10440-0-84988700-1437034610_thumb.j

post-10440-0-40933000-1437034627_thumb.j

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, коли поставили світлофор на Набережній-Ківерцівській, але вчора біля 18-ї години він працював в режимі мигаючого жовтого

Моргає він там вже 2 тиждень, а запустять його на мою думку коли зроблять огорожу кругом того стовба що світлофор тримає, та облагородять кругом територію, як зі сторони газової заправки, поклали бруківку, заборчик, нову розмітку для пішоходів. То аби до вересня запустили. Бо з такими темпами вони ще довше можуть робити. Побачимо. Може я помиляюсь.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моргає він там вже 2 тиждень, а запустять його на мою думку коли зроблять огорожу кругом того стовба що світлофор тримає, та облагородять кругом територію, як зі сторони газової заправки, поклали бруківку, заборчик, нову розмітку для пішоходів. То аби до вересня запустили. Бо з такими темпами вони ще довше можуть робити. Побачимо. Може я помиляюсь.

сьогодні зняли асфальт кругом стовпа під бордюр.

і крім того, на колії (першій зі сторони Набережної, перед перехрестям) знімають/рівняють асфальтне покриття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Завтра в Луцьку має бути "Кулявлоб" разом з міністром юстиції.

Вранці ще раз подумайте перед тим як сідати за кермо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра в Луцьку має бути "Кулявлоб" разом з міністром юстиції.

Вранці ще раз подумайте перед тим як сідати за кермо.

І не тільки Яценюк з Петренко, завтра приїде Аваков з Фацевичем запускати набір в нову поліцію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У Луцьку міліціонери затримали мажорів на «Лексусі».

http://www.volynpost.com/news/54883-u-lucku-milicionery-zatrymaly-mazhoriv-na-leksusi-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку міліціонери затримали мажорів на «Лексусі».

http://www.volynpost...na-leksusi-foto

ISPOLIN асфальт понюхав :_07:

сьогодні їх бачив, їхали повільно і акуратно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні їх бачив, їхали повільно і акуратно.

у вк пишуть, що вже все по старому http://vk.com/lovelutsk

до речі тут його профіль

https://vk.com/id109766355

андрюша крут, так розумію, закрити його тему, зможе тільки стара з косою або чесний суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моргає він там вже 2 тиждень, а запустять його на мою думку коли зроблять огорожу кругом того стовба що світлофор тримає, та облагородять кругом територію, як зі сторони газової заправки, поклали бруківку, заборчик, нову розмітку для пішоходів. То аби до вересня запустили. Бо з такими темпами вони ще довше можуть робити. Побачимо. Може я помиляюсь.

Нарешті, сьогодні їхав перший раз на зелене світло. Да таки я помилявся зробили до вересня. Будьте уважні на головній тепер перевага в кого зелений а не як раніш хто перший проскочить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О це край "дибілів" щоб світлофор місяць не можуть запустити! Я думаю що це присвячено до 24 серпня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...