Перейти до змісту

itax

Учасники
 • Кількість зміста

  271
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

69 Байдужий

Про itax

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

1 827 перелядів профілю
 1. я бачив як копи "гальмівний шлях" міряють - кому треба + півмерта, а кому "не треба" мінусують і 2 метри..
 2. Вигляд на то як з мосту зїжджати. P.S. Моя думка шо водія фури зроблять винним.
 3. Ну якщо водій як бичок на повідочку сам пішов до них в машину, то шо ви хочете... Якщо вас навідь нікого не зацікавивло, якого фіга він має іти в машину і за що мають складати постанову... А могли і проїзд перехрестя на червоне приписати, а чо нє? )
 4. Це автомобіль "по виїзду на ДТП" - йому не пристало за кимось гнатись, він має бути на місці ДТП, що і сталось. Всесвіт відбалансовує ;))
 5. Оця "вибірковість покарання" якраз і призводить до того, що правила/закони більшістю ігноруються... Підхід походу міняти треба...
 6. Нова миша, оригінальна упаковка, USB. 500 грн, можливий торг 093-382-35-43
 7. Всі пости різні, бо стосуються різних подій - не хотів перемішувати. А переміщення - так, люблю
 8. Десь через годинку йшов там знову. Газон/парковка була ще більш заставлена, але муніціпалів видно не було. Тобто від того, що вони оштрафували аж одного водія вазіка всі інші 20-40 водіїв на добу аж ніяк не перестали там паркуватись.
 9. На таку пропозицію від мене (кажу муніципалам - чого міто гроші втрачає - зробили б тут платну парковку, і все, гроші в бюджет і людям є де стати) відповіли "а шо, а ми, а ми не можем, а от якщо ви тут живете, то підіть в ЦНАП, та зареєструйте цю ділянку собі на будинок, і можете робити парковку". Тобто все в принципі як завжди: благоутрій в місті залежить переважно від саміх жителів, а міцька влада - ну таке, пару памятників відкрити і плиточку на самому видно місці перекласти.
 10. Просто цікаво стало, коли Палиця проводив на ГПЗ свято мікрорайону, і машини організаторів стояли на газонах, тре було жильцям муніціпалів визивати, чи як? Але якщо заходи такого плану відбуваються, то на них муніціпали взагалі ходять? А ще, якщо можна, дайте хтось посилання, які в них повноваження (штрафи там і таке інше) і як це узгоджується із нашим законодавством, а то із поліцією ще біль-менш ясно, а із цими "вартами" - ну якось не дуже...
 11. Та ні. Просто згадалось, що давно хотів написати про той шматок. Він такий занедбаний, нікому не потрібний, не дивно що водієві захотілось проїхатись по ньому колесами. Звичайно цього допускати не варто. Але.
 12. Сьогодні бачив аж 4х муніціпалів, зайнятих тим, що виписували штраф водію вазівської сімки, за те що припаркувався на болоті (на фото), яке муніципали гордо іменують газоном.
 13. Вчора бачив як штрафували водія (?) буса, що завозив ялинки до імпровізованого ринку ялинок, що навпроти ТАМ-ТАМу. Дійсно, пошкоджений газон (хоча нафіг він там такий нада і шо з ним робити місьцка влада не знає). І таки в 30 метрах праворуч, де люди йдуть з переходу в сторону автовокзалу витоптане все і повністю, і як його правильно організувати ніхто не знає і думати не хоче.
 14. Даром пам'ять SD-RAM

  128 або 256 Мб, чи робоча невідомо (немає як перевірити). Вперше бачу двоярусну планку. Якась може брендова ))
 15. Банки мають бути цілі (не гнуті не сплющені) чи всеодно? І тільки 0,5? (тобто 0,33 вже не треба)?
×