itax

Учасники
 • Кількість зміста

  234
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

61 Байдужий

Про itax

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

1 559 перелядів профілю
 1. Є файна статейка від минулого року, де жителі обурюються непоодинокими випадками від керуючої компанії, що вони ніфіга не слідкують ані за димоходами (пару десятків лудей тоді в лікарні потрапли - потруїлись) ані взагалі за станом житла. У статті так і писали - яка трагедія із якою кількістю жертв має статися, аби звернули увагу на бездіяльність - ну ось і сталося...
 2. "Сервіс призупинено через невиконання своїх зобов'язань міською радою Луцька" - молодці, чьотко позорять міськраду. Ну бо ж так воно і є.
 3. у нас в дворі один такий автохлам стоїть. через нього інші водії змушені вже на тротуарах паркуватись (так, це не відміняє факту того, що вони теж мудаки, але цей здам що вже більше року тут стовбичить - теж не діло)
 4. Та їх тут катається повно. Але спецом пройшовся повз ці машини впритул - хоч би трохи чим смерділо!
 5. Молодець, я тільки но хотів поділитись.
 6. Я абсолютно НЕ ПРОТИ "Вєло". Взагалі вважаю, що має бути і ТЕ, і ІНШЕ. Сьогодні дощ - я вскочив тралік. Вчора чудова погода - пішов пішки чи катнувся вєлом. Зараз нема (через Гнідавське болото якщо йти чи їхати) там ніякої інфраструктури, окрім дороги в 1,75 потрібної полоси, що змушує водіїв порушувати, дозволяє їм гнати, наражає тих пару пішоходів і велосипедистів на небезпеку. Вєл - хороша транспортна альтернатива. Але тут ми говоримо про тролейбуси. Давай зав'язувати.
 7. "Чукча не чітатєль, чукча пісатєль". Поясню чому мене бісить така аргументація. Виходить наступне: замість маршруток пропонуйте рожевого єдинорога, що веселкою сере. А? Що? Нема? Ну тоді "нєнєнє" тролейбуси та інші БІЛЬШ екологічно чисті варіанти - вони ж НЕІДЕАЛЬНІ. Тому будем далі молитись на жовті гробики на колесах, що часом травлять навіть своїх пасажирів. А щодо енергетики в цілому, то наразі вони ТЕЦ будуть смалити НЕЗАЛЕЖНО від того, чи весь ЛПЕ стоїть на приколі, чи катається. Уловлюєте різницю?
 8. Хотів запропонувати винести покращення ситуації із викидами в енергетиці за рамки цієї темки на форумі (можна в іншій, залюбки почитаю). Щодо поточної ситуації, то вважаю, що якщо хоч 50% транспорту перевести на електротягу, ситуація в місті із загазованістю покращиться відчутно.
 9. Викиньте всю свою побутову техніку и перерубіть кабель взагалі в квартиру - ви ж забурднюєте середовище. Ну десь там. Як же задовбали ці умніки, що екологічний транспорт - він не такий вже і екологічний, бо чуть лі не "гума з нафти робиться і пластмаси токсичні". Він не газує мені і тисячам інших жителів міста в лице сажею і монооксидом вуглецю - це найголовніше!
 10. Все вірно. У всьому світі громадський транспорт є дотаційним, бо виграють від цього ВСІ жителі міста (екологія, можливість пересуватись без корків, розвиток інфраструктури, бізнесу і т.п.)
 11. Можливо що скидали і раніше, але конкретно зараз смердить гімном, отож пропонується як раз розібратись із СКИДАМИ ФЕКАЛІЙ ТУДИ, ЗВІДКИ ЙДЕ ВОНЬ. По моєму логіка цілком нормальна. А ще, покажіть мені, що це нормальна практика, скидати гімно на полігони на відкритому повітрі замість переганяти на очисні споруди?
 12. Зверніть будь-ласка увагу. Через те, що сільським радам цих двох населених пунктів "западло" зробити нормальну каналізацію (в одному випадку бач потужностей станції не вистачає, в іншому випадку "возити далеко і дорого") люди всього міста задихатись мають?! А на область звертались, із конкретними цифрами, мовляв треба зробити те і те (труба, насос, техдокументація?) - тоді можна було б вимагати обласну владу допомагати фінансово - що то є 2млн.грн для держави? Така ось думка, трохи більше конкретики...
 13. Ахрєнєть, то у нас тепер на приватну територію можна хоч ядерні відходи звозити?! 21:40, ДПЗ, задраїли люки знову (
 14. Підтверджую, прокинулись від смороду, мусили все закривати. Час: біля 3:20.