itax

Учасники
 • Кількість зміста

  208
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

50 Байдужий

Про itax

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

1 525 перелядів профілю
 1. ну Але ж вони при Романюку почали працювати мабуть....
 2. Я от час від часу читаю статті і не можу зрозуміти (да і на форумі тут різні думки) - і ніхто толком не може сказати -від чого конкретно сморід. Бо кажуть, що ті фекалії на поля з Вересневого і раніше вивозили, і нічого, ніби нормально було...
 3. Блядство, ці мудаки таки реально шось мутять по ночах. Знов зара біля опівночі просто неможливо вікно відкрити! НА 1580 хрєн додзвонишся - мабуть всі дзвонять.
 4. не можу сказати, бо не видно, це прогноз чи дані на вчора? Підкажи, згідно з твоєю логікою. звідки на ГПЗ затянуло так багато того смороду при такому вітрі? Можна на карті навіть обвести. Дякую.
 5. в тому сенсі, що smtp сервак у них не безкоштовний, тобто на мобільному віправку не налаштуєш, наприклад. Да, отримання без проблем. А відсилати - тільки з їх сторінки треба.
 6. а пошту ти від них як відправляєш? просто цікаво
 7. На ГПЗ стійкий сморід з 21ї години вечора вчора і аж до 10-11 ранку сьогодні. Так шо твоя аналітика трохи того, лісом пішла (.
 8. все вірно. тицяєш на зупинку - показує в рижимі, ніби ти на табло на зупинці стоїш і дивишся - до прибуття такого-то траліку - стільки-то хвилин. Дуже зручно, хоча і не всі траліки є.
 9. А взагалі, як я зрозумів, гімна у тих відстійниках теж не мало би бути - з Вересневого каналізацію мало місто забирати. Але пішли простішим шляхом.
 10. справа в тому, що штиняє конкретно гімном. бо воно там є у тих відстійниках. але без того біоетанольного виробництва не відбувалось якоїсь-там реакції. А як тільки оце почали туда цю хрєнь зливати, так і почалось.
 11. Мене теж. Минулого разу коли дзвонив на 15-80 біля 23ї, то казали, що люди з ГПЗ почали дзвонити біля 21 години. Вчора геть аналогічно - після 21ї вже не було чим дихнути. Але виловити їх де і шо зливають, то неможливо, вони ж ці відходи біоетанольного виробництва трубами зливають же, а не машинами?!
 12. Цілком можливо. Я взагалі дивуюсь, ніби люди очей не мають чи їм позастилало. Щодо заводу. В ФБ пишуть, що документи передані до суду.
 13. Ну або оце в центр задуває. http://lutsk.rayon.in.ua/news/12302-tse-vse-nepravda-inzhener-vodokanalu-pro-smorid-ta-dohlu-ribu Коротше, обклали з усіх сторін...
 14. о, вже тепер і центр подихає, та хоч зрозуміє про шо мова! Це, пане шоб ви розуміли, так файно у відстійники цукрового зливають Вересневе гімно.