Перейти до змісту

itax

Учасники
 • Кількість зміста

  240
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

66 Байдужий

Про itax

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

1 604 перелядів профілю
 1. відповів в приват, можливий торг Надіслано використовуючи Tapatalk
 2. На ДПЗ біля лаванди і Приватбанку
 3. +500. Може хоч на щось вистачить. Тримайся.
 4. Немає нічого страшного, що звикають. Головне - аби продовжували допомагати. А із цим якраз зараз напряги
 5. Зате кафе повні, у розважальних закладах, кінотеатрах аншлаги, хтось нові ігрові відеокарти купує аж дим іде... Одна з причин, чому люди з передка не можуть себе найти зараз в цьому "мирному" житті, це якраз тому, який рівень байдужості у звичайних людей...
 6. Є файна статейка від минулого року, де жителі обурюються непоодинокими випадками від керуючої компанії, що вони ніфіга не слідкують ані за димоходами (пару десятків лудей тоді в лікарні потрапли - потруїлись) ані взагалі за станом житла. У статті так і писали - яка трагедія із якою кількістю жертв має статися, аби звернули увагу на бездіяльність - ну ось і сталося...
 7. "Сервіс призупинено через невиконання своїх зобов'язань міською радою Луцька" - молодці, чьотко позорять міськраду. Ну бо ж так воно і є.
 8. у нас в дворі один такий автохлам стоїть. через нього інші водії змушені вже на тротуарах паркуватись (так, це не відміняє факту того, що вони теж мудаки, але цей здам що вже більше року тут стовбичить - теж не діло)
 9. Та їх тут катається повно. Але спецом пройшовся повз ці машини впритул - хоч би трохи чим смерділо!
 10. Молодець, я тільки но хотів поділитись.
 11. Я абсолютно НЕ ПРОТИ "Вєло". Взагалі вважаю, що має бути і ТЕ, і ІНШЕ. Сьогодні дощ - я вскочив тралік. Вчора чудова погода - пішов пішки чи катнувся вєлом. Зараз нема (через Гнідавське болото якщо йти чи їхати) там ніякої інфраструктури, окрім дороги в 1,75 потрібної полоси, що змушує водіїв порушувати, дозволяє їм гнати, наражає тих пару пішоходів і велосипедистів на небезпеку. Вєл - хороша транспортна альтернатива. Але тут ми говоримо про тролейбуси. Давай зав'язувати.
 12. "Чукча не чітатєль, чукча пісатєль". Поясню чому мене бісить така аргументація. Виходить наступне: замість маршруток пропонуйте рожевого єдинорога, що веселкою сере. А? Що? Нема? Ну тоді "нєнєнє" тролейбуси та інші БІЛЬШ екологічно чисті варіанти - вони ж НЕІДЕАЛЬНІ. Тому будем далі молитись на жовті гробики на колесах, що часом травлять навіть своїх пасажирів. А щодо енергетики в цілому, то наразі вони ТЕЦ будуть смалити НЕЗАЛЕЖНО від того, чи весь ЛПЕ стоїть на приколі, чи катається. Уловлюєте різницю?
 13. Хотів запропонувати винести покращення ситуації із викидами в енергетиці за рамки цієї темки на форумі (можна в іншій, залюбки почитаю). Щодо поточної ситуації, то вважаю, що якщо хоч 50% транспорту перевести на електротягу, ситуація в місті із загазованістю покращиться відчутно.
 14. Викиньте всю свою побутову техніку и перерубіть кабель взагалі в квартиру - ви ж забурднюєте середовище. Ну десь там. Як же задовбали ці умніки, що екологічний транспорт - він не такий вже і екологічний, бо чуть лі не "гума з нафти робиться і пластмаси токсичні". Він не газує мені і тисячам інших жителів міста в лице сажею і монооксидом вуглецю - це найголовніше!
 15. Все вірно. У всьому світі громадський транспорт є дотаційним, бо виграють від цього ВСІ жителі міста (екологія, можливість пересуватись без корків, розвиток інфраструктури, бізнесу і т.п.)
×