Перейти до змісту

itax

Учасники
 • Кількість зміста

  293
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

69 Байдужий

Про itax

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

1 885 перелядів профілю
 1. де почитати обговорення того звіздєца, що зараз із поліцією робиться? (заборона знімати в приміщенні)
 2. мабуть треба подзвонити на вторму нехай і нам поставлять. А спецкомунтранс нехай іде лісом.
 3. Році так в 2012-2015 якийсь підприємець - переселенець з Луганщини хотів відкрити у нас сортувальний завод, але міська рада тоді ЗАБОРОНИЛА , бо ж АТП є! А теперь АТП не сортує бо "заводу нема"? Завтра ще чогось не буде... Я так розумію, якщо завтра запускається завод, то ще вчора для нього має бути запас складеної десь сировини, а не на полігон вивозити таку цінну "вже відсортовану" сировину!
 4. Хто таке тобі говорить - плюй зразу в очі. Лапшу вішають, скільки грошей тільки на інформ буклети потратили, людям кольорову макулатуру по домах розносили, а самі не можуть елементарно сортування налагодити. Українські заводі закуповують сотнями тисяч тон ПЕТ пляшку з Європи...
 5. То мабуть треба його прибрати, цей пост і створити заново... Бо хто заходить зараз - не бачить цих фото...
 6. із цими фото шось сталось. може перезавантажити? П.С. Тема дуже актуальна, сам таку хотів завести ще з минулого року. Бо нема вже сил дивитись на ту всю ***ню!..
 7. Мав сьогодні таку саму "приємну" несподіванку зранку. Телефон був в іншій кімнаті. Але блін, ну вони і свині...
 8. Цікавить планка 2Gb (4 теж можна спробувати, не знаю чи запрацює, ну і по ціні якщо цікаво буде). Можна відповідати і сюда і в особисті.
 9. Здоровий глузд і розуті очі. Їхав би він 60-70 і гальмував би - не був би в кюветі аж через 2 зустрічних. Окремо просив може в кого є фото з місця де видно гальмівний шлях до точки зіткнення. Значить не найшлося. Шкода.
 10. До чого тут пішохід? Летів по струмівці, справа вискочила волинянка - крутанув руля ВЛІВО НА ЗУСТРІЧНУ. Це просто щастя що там ніякої машини назустріч не було, так би було більше смертей.
 11. Ще о 9й ранку навпроти автовокзалу в правій полосі ПАЗік міжміський був чогось різко затормозив (іншої машини не бачив, лише копів які оформлювали ДТП). Але тормозний шлях (юзом) в 2,5 метрів від ПАЗіка - це він трохи неслабо мабуть розігнався.
 12. Удар був трохи по дотичній, судячи з того під яким кутом ауді пішла в поле... Жахливо те, що обидвоє після удару вилетіли на зустрічну. П.С. Мало того що ауді летіла не менше сотні, так ще й полюбому руля вліво крутив коли від зіткнення уходив (це те про що говорилось пару постів вище - крутити кудась рулем замість тормозити). П.П.С. - Нема ніде фото так щоб було видно де саме відбулось зіткнення - судячи з усього одразу за першим пішохідним, в 2й полосі. Цікаво, чи є там гальмівний шлях.
 13. Насправді дуже прикро, що ПДР написані так, що кожен розуміє їх по своєму. Насправді бажаю всім, якщо ви розумієте цей пункт так як jack74 то щоб вам завжди вдавалось "фінішувати" із меншою шкодою для власного авто і навколишніх. Мій досвід підказує що це нажаль не завжди так. І да, якщо ви вже ТАК прискіпливо, то прямої "заборони крутити кермо" у ПДД нема. Якщо маєте досвід як в такому разі ведуть себе патрульні про розборі ДТП - розкажіть. Бо цікаво.
 14. 12.3. Скрін із роз'ясненнями вище.
 15. Таки знайшов. Тепер і форумчани будуть знати, звідки дзвін. А ти як хочеш.
×