Перейти до змісту

itax

Учасники
 • Кількість зміста

  267
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

68 Байдужий

Про itax

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

1 738 перелядів профілю
 1. Оця "вибірковість покарання" якраз і призводить до того, що правила/закони більшістю ігноруються... Підхід походу міняти треба...
 2. Нова миша, оригінальна упаковка, USB. 500 грн, можливий торг 093-382-35-43
 3. Всі пости різні, бо стосуються різних подій - не хотів перемішувати. А переміщення - так, люблю
 4. Десь через годинку йшов там знову. Газон/парковка була ще більш заставлена, але муніціпалів видно не було. Тобто від того, що вони оштрафували аж одного водія вазіка всі інші 20-40 водіїв на добу аж ніяк не перестали там паркуватись.
 5. На таку пропозицію від мене (кажу муніципалам - чого міто гроші втрачає - зробили б тут платну парковку, і все, гроші в бюджет і людям є де стати) відповіли "а шо, а ми, а ми не можем, а от якщо ви тут живете, то підіть в ЦНАП, та зареєструйте цю ділянку собі на будинок, і можете робити парковку". Тобто все в принципі як завжди: благоутрій в місті залежить переважно від саміх жителів, а міцька влада - ну таке, пару памятників відкрити і плиточку на самому видно місці перекласти.
 6. Просто цікаво стало, коли Палиця проводив на ГПЗ свято мікрорайону, і машини організаторів стояли на газонах, тре було жильцям муніціпалів визивати, чи як? Але якщо заходи такого плану відбуваються, то на них муніціпали взагалі ходять? А ще, якщо можна, дайте хтось посилання, які в них повноваження (штрафи там і таке інше) і як це узгоджується із нашим законодавством, а то із поліцією ще біль-менш ясно, а із цими "вартами" - ну якось не дуже...
 7. Та ні. Просто згадалось, що давно хотів написати про той шматок. Він такий занедбаний, нікому не потрібний, не дивно що водієві захотілось проїхатись по ньому колесами. Звичайно цього допускати не варто. Але.
 8. Сьогодні бачив аж 4х муніціпалів, зайнятих тим, що виписували штраф водію вазівської сімки, за те що припаркувався на болоті (на фото), яке муніципали гордо іменують газоном.
 9. Вчора бачив як штрафували водія (?) буса, що завозив ялинки до імпровізованого ринку ялинок, що навпроти ТАМ-ТАМу. Дійсно, пошкоджений газон (хоча нафіг він там такий нада і шо з ним робити місьцка влада не знає). І таки в 30 метрах праворуч, де люди йдуть з переходу в сторону автовокзалу витоптане все і повністю, і як його правильно організувати ніхто не знає і думати не хоче.
 10. Даром пам'ять SD-RAM

  128 або 256 Мб, чи робоча невідомо (немає як перевірити). Вперше бачу двоярусну планку. Якась може брендова ))
 11. Банки мають бути цілі (не гнуті не сплющені) чи всеодно? І тільки 0,5? (тобто 0,33 вже не треба)?
 12. Хто знає/співпрацював/має знайомих (а краще фірму) яка може досить оперативно і професійно перекрити рубероїдом кришу (біля 100-150 кв.м). Бо шось криша (9ти поверхівка панельна) зовсім прохудилась, жековці болта забили (нема у них часу/людей), максимум одну латку поставлять, а воно питання не вирішить. Порадьте хороших майстрів чи фірму. Дякую.
 13. Хто знає/співпрацював/має знайомих (а краще фірму) яка може досить оперативно і професійно перекрити рубероїдом кришу (біля 100-150 кв.м). Бо шось криша (9ти поверхівка панельна) зовсім прохудилась, жековці болта забили (нема у них часу/людей), максимум одну латку поставлять, а воно питання не вирішить. Порадьте хороших майстрів чи фірму. Дякую.
 14. Хто знає/співпрацював/має знайомих (а краще фірму) яка може досить оперативно і професійно перекрити рубероїдом кришу (біля 50 кв.м). Бо шось криша (9ти поверхівка панельна) зовсім прохудилась, жековці болта забили (нема у них часу/людей), максимум одну латку поставлять, а воно питання не вирішить. Порадьте хороших майстрів чи фірму. Дякую.
 15. Все це я знаю. І знаючі люди по всій Україні так само відслідковують такі моменти і моментально на це реагують. Тому я, з огляду на те, що це якийсь взагалі невнятний ресурс, схиляюсь до того, що це прсто заказушна залякувальна стаття і не більше.
×