Перейти до змісту

itax

Учасники
 • Кількість зміста

  256
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

67 Байдужий

Про itax

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

1 675 перелядів профілю
 1. Хто знає/співпрацював/має знайомих (а краще фірму) яка може досить оперативно і професійно перекрити рубероїдом кришу (біля 100-150 кв.м). Бо шось криша (9ти поверхівка панельна) зовсім прохудилась, жековці болта забили (нема у них часу/людей), максимум одну латку поставлять, а воно питання не вирішить. Порадьте хороших майстрів чи фірму. Дякую.
 2. Хто знає/співпрацював/має знайомих (а краще фірму) яка може досить оперативно і професійно перекрити рубероїдом кришу (біля 100-150 кв.м). Бо шось криша (9ти поверхівка панельна) зовсім прохудилась, жековці болта забили (нема у них часу/людей), максимум одну латку поставлять, а воно питання не вирішить. Порадьте хороших майстрів чи фірму. Дякую.
 3. Хто знає/співпрацював/має знайомих (а краще фірму) яка може досить оперативно і професійно перекрити рубероїдом кришу (біля 50 кв.м). Бо шось криша (9ти поверхівка панельна) зовсім прохудилась, жековці болта забили (нема у них часу/людей), максимум одну латку поставлять, а воно питання не вирішить. Порадьте хороших майстрів чи фірму. Дякую.
 4. Все це я знаю. І знаючі люди по всій Україні так само відслідковують такі моменти і моментально на це реагують. Тому я, з огляду на те, що це якийсь взагалі невнятний ресурс, схиляюсь до того, що це прсто заказушна залякувальна стаття і не більше.
 5. взагалі то це тут на форумі постили, шось всі відморозились, тому і цікаво стало. А по суті є заперечення? Бо твій допис відлунює стьобом типу "та не могло такого бути". Чи типу "не у мене забрали і слава богу"? Як би ти діяв, якби тобі копи таке вчверили?
 6. Ну так а що із тими авто, які позабирали (я так поняв у Києві) на штрафмайданчики?
 7. Ну я якби тежа ЗА те, аби дороги були нормальними для руху, але нащо "вбухувати" зайві гроші в 4 полоси шириною в одну сторону, якщо нормально використовувати будуть лише 1,5 з них? Так само ті здоровенні заасфальтовані трикутники навколо кільця - що не можна було так само зробити гарні газончики і розвести потоки - кому куда повертати. Але у нас до такого рівня проектування ще не скоро мабуть дійдуть, навіть той проект за 600тис.грн. навряд чи шось пристойне.
 8. хорошим прикладом, як безтолково продовжують закопукати гроші міськради і наші з вами можна побачити після "реорганізації" кільця біля стадіону. Десятки квадратних кілометрів непотрібного асфальту.... Це при тому, що самою організацією руху реально ніхто не займається. Чи може я помиляюсь і ви мені підкажете організацію, яке це робить в Луцьку? Бо я більше не можу, тут пару таких кричущих аварійних моментів, які треба терміново усувати!
 9. Дорожная обстановка

  вибач шо так пізно побачив - а за що штрафували?!
 10. Продам монітор 22" Neovo. Коробка, підставка, шнур живлення. Не битий, не царапаний. Всі пікселі в нормі. Вбудовані динаміки, роз'єми VGA, DVI, HDMI. Єдина проблема - час від часу може сам вимикатись (часом через годину, часом через 20 хвилин). Іноді допомагає включити/виключити. Ціна - 100 (сто) грн.
 11. А ти часом не знаєш - це тимчасово чи постійно, і як дійшли такого висновку? Також цікаво, наскільки оперативно на зупинках по Винниченка і далі аж до КРЗ змінять розклади, прибравши із них №6...
 12. Щоб доїхати до Авторемонтної треба виїхати на Дубенську, що я і припустив. Якби ти потрудився почитати мій пост, там написано, що саме мені незрозуміло і яке саме питання стоїть. Достатньо було просто підтвердити мою версію, навіть багато буков не довелося б писати...
 13. Троха голову мені ламає, як він так може їхати: З Київський майдан через зупинку "Автозавод (в центр)" ? Чи він розвертається не на самому майдані, а через Дубенська-Авторемонтна-Устилузька? (ніколи просто не звертав уваги, як там розведено дроти). І ще одне. Там на сайті в графіку цього №6 є зупинка Вулиця Львівська: але на Львівській тих зупинок мінімум 5. Можна будь-ласка деталізувати, про яку саме йдеться?
 14. Якщо конкретного сєпара взяли начальником і нагородили, про які подальші кадрові рішення може іти мова і чому дивуватись у діях простих патрульних? Нормальні люди звідти йдуть. (http://racurs.ua/1515-kazus-golubana-i-nezrelost-ukrainskogo-obschestva)
×