Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

Могло бути звісно що завгодно.

І пограбувати можна без пістолета,а щ ножем,чи битою .

І навіть без.

Ключове тут,що захотіли пограбувати.

Бо це просто,легко і безкарно.

Так виходить .

В нас знайдуть,як не поліція ,то бандити 

Тому й менше саме ось така  злочинність.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 760
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

4 години назад, Nokian сказав:

Могло бути звісно що завгодно.

І пограбувати можна без пістолета,а щ ножем,чи битою .

І навіть без.

Ключове тут,що захотіли пограбувати.

Бо це просто,легко і безкарно.

Так виходить .

В нас знайдуть,як не поліція ,то бандити 

Тому й менше саме ось така  злочинність.

 

В тебе є якась зброя для захисту магазину від грабіжників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В деяких штатах навіть при реєстрації авто видають тільки один задній номерний знак. Але, в штаті Вашингтон як і в більшості штатів, по закону зобов'язаний мати задній і передній номерні знаки, але... багато хто просто не хоче сверлити дирки в свому піжонському бампері і поліція якось дуже лояльно до цього ставиться. Колись я теж так їздив бо теж не хотів сверлити якісь дирки на гарному передньому бампері свого двохдверного спортивного чотирилітрового лексуса... інколи, всього пару раз на рік зупиняли для перевірки і просто давали усне попередження. Зараз, уже років 6 чи 7 ні мене ні дружину копи ще ніразу не зупиняли бо майже не порушуєм і всі номерні знаки на місці. І з часом уже розумієш чому копи такі лояльні до таких дрібних порушень... - бо це законна причина зупинки і перевірки всіх документів та перевірки водія (якщо є підозри) на алкоголь чи наркотики! Тому коп зупиняючи таке авто, особливо коли він бачить молодь за кермом, уже знає що в наступний раз якщо він побачить це авто в п'ятницю чи в суботу пізно ввечері - то він обов'язково його ще раз зупине та перевірить того водія!  Бо з барів додому на авто їдуть всі і майже кожен вважає що він не перевищив той законний ліміт алкоголю в 0.08% :)

Змінено користувачем Waver
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, мому родичу в Сіетлі теж зробили такий гоп-стоп прям коли стояв на світлофорі, забрали авто і поїхали... і тільки після того він вже придбав собі пістолет. Але,  ще прикол в тому що в штаті Вашингтон, десь до 70-80% наших українців віруючі чи такими себе рахують, тобто в церкву по неділям ходять майже всі, і тримати чи мати зброю, чи тим більше в когось стріляти чи навіть вбити - їм по вірі не можна і не зважаючи на це багато хто тихенько вдома має... певно все-таки не дуже вірують...:D

Змінено користувачем Waver
  • Ха-ха 3
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12/4/2023 at 8:08 PM, NoGood said:

Цікаво було б почути від досвідчених.

Як вважаєте, який поріг доходу в Україні має бути, щоб не дивтися в сторону США/інше. Сім"я з 3-х людей+своє житло Луцьк.

Постанова питання в принципі невірна. Дохід може бути різним. Комусь вистачає 10к, комусь мало 1000к. Ну в наших реаліях 10к то вже трохи мало..

Я наприклад заробляю достатньо, щоб мати можливість сплачувати рахунки за комуналку, купити харчи на сім'ю та навіть щось відкласти.

Але немає двох ключових факторів: БЕЗПЕКА та СТАБІЛЬНІСТЬ. 

Немає стабільних правил гри, які просто не дозволяють планувати майбутнє.

Після 24 лютого 2022 року (а багато хто скаже що й після 2014 року) немає фактору безпеки. А без цього фактору всі решта факторів є нічим. Хто буде інвестувати та планувати щось в країні, де будь які інвестиції та саме життя може бути помножене на нуль?

Для себе я вирішив: якщо не буде фактору безпеки, то доведеться пов'язувати свою долю з іншою країною. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, Electronshik сказав:

Але немає двох ключових факторів: БЕЗПЕКА та СТАБІЛЬНІСТЬ. 

Щодо безпеки в період війни цілком згідний. А от на стабільність я дивлюся під іншим кутом. В набитому пасажирами автобусі пройти легше тоді, коли його трясе, ніж коли він їде рівно та спокійно. Помірна нестабільність - це вікно можливостей.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, MaestroA said:

А от на стабільність я дивлюся під іншим кутом.

Я трохи не так висловився. Під стабільністю я мав на увазі стабільні правила гри. Коли стабільне законодавство, стабільні та зрозумілі податки. Тоді інвестор може щось спланувати та спрогнозувати свій прибуток. Але коли "друзям-все, ворогам-закон" то інвестор буде вкладатись лише на короткий час. Або взагалі не вкладатись. І які тоді перспективи у такої країни?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.12.2023 в 15:01, Electronshik сказав:

Я трохи не так висловився. Під стабільністю я мав на увазі стабільні правила гри. Коли стабільне законодавство, стабільні та зрозумілі податки. Тоді інвестор може щось спланувати та спрогнозувати свій прибуток. Але коли "друзям-все, ворогам-закон" то інвестор буде вкладатись лише на короткий час. Або взагалі не вкладатись. І які тоді перспективи у такої країни?

 

так і є, всім треба вже ставити касові апарати, а от в церкві немає, щоб захотіла бабулька дати пару гривень на церкву, вийняла карточку пікнула по терміналу, батюшці капуста впала на рахунок, а державі відсоточок в якості податочку благодарочка :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, MACCEN сказав:

 

так і є, всім треба вже ставити касові апарати, а от в церкві немає, щоб захотіла бабулька дати пару гривень на церкву, вийняла карточку пікнула по терміналу, батюшці капуста впала на рахунок, а державі відсоточок в якості податочку благодарочка :)

 

В Европах так і є, стоїть термінал в церкві, вибираєш скільки жертвуєш, 2, 5, 10 ойро та прикладаєш картку.

Свічки електронні, кидаєш монету, загоряється ще свічка в масиві.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, romanc said:

2, 5, 10 ойро та прикладаєш картку.

Свічки електронні, кидаєш монету, загоряється ще свічка в масиві.

 А апарату що гріхи прощає там ще немає? Наприклад, запихаєш в апарат сорочку і все - всі  твої гріхи прощені, в підтверджування як гарантію, ще й чека видасть!:D

Змінено користувачем Waver
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин назад, Waver сказав:

 А апарату що гріхи прощає там ще немає? Наприклад, запихаєш в апарат сорочку і все - всі  твої гріхи прощені, в підтверджування як гарантію, ще й чека видасть!:D

То може в додатку є, не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.12.2023 в 21:06, MACCEN сказав:

 

так і є, всім треба вже ставити касові апарати, а от в церкві немає, щоб захотіла бабулька дати пару гривень на церкву, вийняла карточку пікнула по терміналу, батюшці капуста впала на рахунок, а державі відсоточок в якості податочку благодарочка :)

 

А що, вже церкви оподатковуються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, NeoN сказав:

А що, вже церкви оподатковуються?

Батюшка казав що на єдиному податку як підприємці, зараз не знаю.

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.12.2023 в 08:03, Electronshik сказав:

Постанова питання в принципі невірна. Дохід може бути різним. Комусь вистачає 10к, комусь мало 1000к. Ну в наших реаліях 10к то вже трохи мало..

Я наприклад заробляю достатньо, щоб мати можливість сплачувати рахунки за комуналку, купити харчи на сім'ю та навіть щось відкласти.

Але немає двох ключових факторів: БЕЗПЕКА та СТАБІЛЬНІСТЬ. 

Немає стабільних правил гри, які просто не дозволяють планувати майбутнє.

Після 24 лютого 2022 року (а багато хто скаже що й після 2014 року) немає фактору безпеки. А без цього фактору всі решта факторів є нічим. Хто буде інвестувати та планувати щось в країні, де будь які інвестиції та саме життя може бути помножене на нуль?

Для себе я вирішив: якщо не буде фактору безпеки, то доведеться пов'язувати свою долю з іншою країною. 

Що саме не вірно в питанні? я мав на увазі фінансову складову, і запитував у тих то має досвід роботи в сша і хто зробив для себе певні висновки. саме це я і описав. 
 

Змінено користувачем NoGood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наче офіційно в США така градація.

Заробіток до 32 тис дол на рік- за межею бідності 

До 60 тис дол на рік- малозабезпечені .

До 200 тис дол на рік- середні американці.

Ну і вище 200 тис доларів на рік,це вже багатії.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин назад, Nokian сказав:

Наче офіційно в США така градація.

Заробіток до 32 тис дол на рік- за межею бідності 

До 60 тис дол на рік- малозабезпечені .

До 200 тис дол на рік- середні американці.

Ну і вище 200 тис доларів на рік,це вже багатії.

 

Мене цікавить як малозабезпечений з США буде почувати себе в Луцьку з 1к дол чистими . 
 Таку інфу в гуглі непросто знайти.

Змінено користувачем NoGood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, NoGood said:

Мене цікавить як малозабезпечений з США буде почувати себе в Луцьку з 1к дол чистими . 
 Таку інфу в гуглі непросто знайти.

з 1к на місяць в Луцьку - це виживання, а не життя

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилини назад, case_l сказав:

з 1к на місяць в Луцьку - це виживання, а не життя

Бомжувати буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилини назад, case_l сказав:

з 1к на місяць в Луцьку - це виживання, а не життя

Цікаво, а що ж тоді роблять ті, котрі мають 300-500 в місяць, якшо на 1к вже виживання ? :) А таких, на секундочку, певно до 90% населення Луцька. А ті 10%, що мають значно вищі доходи, вони створюють оманливі цифри середнього доходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин назад, SergLutsk сказав:

Цікаво, а що ж тоді роблять ті, котрі мають 300-500 в місяць, якшо на 1к вже виживання ? :) А таких, на секундочку, певно до 90% населення Луцька. А ті 10%, що мають значно вищі доходи, вони створюють оманливі цифри середнього доходу.

А може ті, хто мають зп нижче 300, створюють оманливі цифри середнього доходу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин назад, volks сказав:

А може ті, хто мають зп нижче 300, створюють оманливі цифри середнього доходу?

Ти всерйоз вважаєш, що саме зп під 1к є в Луцьку переважаючою ? Чи так просто аби посперечатись зі спортивного азарту заперечуєш ? :D

Ок, 9 чоловік їсть капусту, 1 їсть м'ясо, в середньому всі вони їдять голубці. Тобто для середньостатистичного показника всі харчуються добре... Але ! Для одного їдуна м'яса це і справді вірно, тобто він харчується справді добре, а от 9 інших лише по статистиці їм добре. Тобто висновок такий, що в оману вводить саме той, чий показник в меншості, і його вплив спотворює загальну картину.

А тепер перепитаю ще раз, ти справді гадаєш, що більшість зп в Луцьку не знаходяться в межах 300-509$ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...