Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 760
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

оце цікаво

 

УКРАЇНСЬКИХ ЧОЛОВІКІВ, ЯКІ ЖИВУТЬ ЗАКОРДОНОМ, ПЛАНУЮТЬ ПРИЗВАТИ ДО ЗСУ – УМЄРОВ

 

WWW.5.UA

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, case_l said:

оце цікаво

 

УКРАЇНСЬКИХ ЧОЛОВІКІВ, ЯКІ ЖИВУТЬ ЗАКОРДОНОМ, ПЛАНУЮТЬ ПРИЗВАТИ ДО ЗСУ – УМЄРОВ

 

WWW.5.UA

 

https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/21/7434043/

 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин назад, Waver сказав:

Як вони це собі уявляють? Людина відмовиться від українського паспорту і все по тому права людини і бл-бла так далі.

Хіба наші зможуть надіслати як важіль листівку де буде писати про найглибшу стурбованість з цього приводу :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, MACCEN сказав:

Людина відмовиться від українського паспорту

Ну так хай відмовляється.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, MACCEN сказав:

Як вони це собі уявляють? Людина відмовиться від українського паспорту і все по тому права людини і бл-бла так далі.

Хіба наші зможуть надіслати як важіль листівку де буде писати про найглибшу стурбованість з цього приводу :)

 

А як ти собі уявляєш відмову від українського паспорту?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, MACCEN said:

Як вони це собі уявляють? Людина відмовиться від українського паспорту і все по тому права людини і бл-бла так далі.

Хіба наші зможуть надіслати як важіль листівку де буде писати про найглибшу стурбованість з цього приводу :)

 

Одна справа коли людина тимчасово

виїхала з України після початку повномаштабного вторнення або проживає закордоном тимчасово і після війни планує повертатися в Україну, жити в Україні та користуватися державними сервісами - то ще якось можна повпливати майбутніми штрафами, санкціями і т.д., бо всеодно їй прийдеться звертатись в державні органи влади за якимись справами типу якихось довідок, реєстрації чи переестрації нерухомості, приписки, мрео, чи навіть звертатись в державну лікарню... а коли людина вже довгий час проживає закордоном і взагалі не планує повертатись на пмж в Україну чи користуватись якимись державними сервісами - то як? Доречі, Україна навіть не виплачує своїм громадянам хто виїхав на пмж закордон навіть заслужену державну пенсію, зате тепер певні особи всеодно хочуть щоб люди повертались і віддавали якийсь борг... Але, все-таки, головна причина чому Українці які вже доволі довго проживають закордоном,тобто люди працездатного віку, навіть я, які вже мають свої сім'ї та своє власне житло тут в сша, не поїдуть воювати в Україну - це абсолютно ніяких державних гарантій зі сторони України їхнім сім'ям, тобто в разі смерті чи інвалідності вся сім'я такого "воїна" одразу стане безхатьками. Бо наприклад, у тих же США система побудована на тому що через високі ціни на нерухомість майже всі власне житло купують в кредит на 15-30 років, а це значить що майже в кожної Української сім'ї висять кредити по $300-500 тисяч долларів, і в разі втрати головного годувальника - банк забере будинок і сім'я втратить житло і вмить стане бомжами бо Україна таких коштів звичайним людям ніколи не виплатить і їхні кредити ніколи не покриє. Та якщо навіть і повезе залишитись цілому та неушкодженому, то поки ти будеш воювати то тієї зарплати що платять на передовій - не буде вистачати для сплати кредиту за будинок та проживання твоєї сім'ї у сша.

Звісно, в америці на вулиці сім'я не опинитися, якесь то й соціальне житло дадуть, але наприклад, я би ні за що не хотів би щоб вразі чого моя сім'я та мої діти після того жили та росли в таких умовах, в таких районах та в такому середовищі. Якось так.

Змінено користувачем Waver
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин назад, case_l сказав:

УКРАЇНСЬКИХ ЧОЛОВІКІВ, ЯКІ ЖИВУТЬ ЗАКОРДОНОМ, ПЛАНУЮТЬ ПРИЗВАТИ ДО ЗСУ – УМЄРОВ

Хай він покаже приклад і призве своїх трьох синів з США та відправить на фронт.

photo_2023-12-21_19-07-53.jpg

photo_2023-12-21_19-07-55.jpg

photo_2023-12-21_19-07-58.jpg

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, Maniko said:

Хай він покаже приклад і призве своїх трьох синів з США та відправить на фронт.

там один син 10 років і дві дочки, кого везти пропонуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин назад, case_l сказав:

там один син 10 років і дві дочки, кого везти пропонуєш?

Я теж так кажу. У кожного чиновника, депутата, міністра і далі по списку є велика родина. От хай почнуть з них. Покажуть приклад, так би мовити.

Я кого знала з начальників чи то пожежноі, чи лісгоспа, чи жеку, депутатів місцевих рівнів - то крали і збагачувалися на своїх посадах в досить великих масштабах. От і прийшов їх час та час їх родин розрахуватися з державою. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, paksivatova said:

Я теж так кажу. У кожного чиновника, депутата, міністра і далі по списку є велика родина. От хай почнуть з них. Покажуть приклад, так би мовити.

чиновник себе приносить в жертву державі своїм служінням

  • Ха-ха 3
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин назад, paksivatova сказав:

У кожного чиновника, депутата, міністра і далі по списку є велика родина. От хай почнуть з них. Покажуть приклад, так би мовити.

Ну з чиновниками ясно.

Але чому брати приклад з цього бидла, а не з тих, хто добровільно пішов?

І взагалі, чим українець за кордоном краще українця в Україні, що одного можна мобілізовувати, а іншого - ні?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, volks said:

І взагалі, чим українець за кордоном краще українця в Україні, що одного можна мобілізовувати, а іншого - ні?

бо ти користуєшся державними сервісами, а вони - ні.

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, Waver said:

Доречі, Україна навіть не виплачує своїм громадянам хто виїхав на пмж закордон навіть заслужену державну пенсію

WWW.EPRAVDA.COM.UA

Хто з українських заробітчан претендує на пенсію за кордоном та як її отримати в Україні на підставі іноземного трудового стажу?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, case_l said:
WWW.EPRAVDA.COM.UA

Хто з українських заробітчан претендує на пенсію за кордоном та як її отримати в Україні на підставі іноземного трудового стажу?

 

Угоди укладені з 23 країнами: Вірменією, Казахстаном, Киргизстаном, Росією, Таджикистаном, Туркменістаном, Узбекистаном, Угорщиною, Молдовою, Білоруссю, Грузією, Азербайджаном, Монголією, Румунією, Латвією, Литвою, Словаччиною, Чехією, Болгарією, Естонією, Іспанією, Португалією та Польщею.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин назад, volks сказав:

Ну з чиновниками ясно.

Але чому брати приклад з цього бидла, а не з тих, хто добровільно пішов?

І взагалі, чим українець за кордоном краще українця в Україні, що одного можна мобілізовувати, а іншого - ні?

А чим батько 3х дітей краще батька новонародженої дитини?!

це до безкінечності можна обговорювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

45 хвилин назад, paksivatova сказав:

А чим батько 3х дітей краще батька новонародженої дитини?!

це до безкінечності можна обговорювати

Я от не розумію, чому депутатів не можна мобілізувати, з всіх категорій працівників у них саме чітко є законний механізм заміни та черга на заміну.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12/18/2023 at 7:49 AM, diezel said:

@Waver а як ти сприймаєш вільний обіг зброї в США? 

Маю такий ось супермаркет біля дому, в магазині це все фоткати не буду, тому трохи скріншотів... вдома це все для самооборони можна зберігати, але завжди найбільша проблема - це визначитись з вибором що саме тобі потрібно

 

Screenshot_20231222_113427_Maps.jpg

Screenshot_20231222_113236_Maps.jpg

Screenshot_20231222_113228_Maps.jpg

Screenshot_20231222_113246_Maps.jpg

Screenshot_20231222_113301_Maps.jpg

Screenshot_20231222_113331_Maps.jpg

Screenshot_20231222_113801_Maps.jpg

Screenshot_20231222_113356_Maps.jpg

Screenshot_20231222_113220_Maps.jpg

Screenshot_20231222_113744_Maps.jpg

Screenshot_20231222_113718_Maps.jpg

Screenshot_20231222_113705_Maps.jpg

Змінено користувачем Waver
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекламу можна зустріти різну. Мене сьогодні здивував Лего - це пропагування лишньої ваги у дітей чи як?

ще зустрічала рекламу в магазині - червоною помадою нафарбовані губи чоловіка, бридке видовище.

 

Також дуже часто в рекламі білих чи менше, чи немає.

 

А коли побачила в магазині black Санту-то подумала, коли вже вони ще Ісуса Христа офарбують?

 

 

І ще що мене тут дивує-це постільна білизна. Звісно, в Ікеа чи десь на Амазон знайдеться звична доя нас комплектація. Але стандартна американська - це 2 простині та 2 наволочки.

IMG_6242.jpeg

IMG_5593.jpeg

IMG_5598.jpeg

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від школи пропонували святковий набір їжі. Я погодилася, було цікаво що ж буде.

 

4 пакетики какао
4 баночки кукуруза горошок
2 цукерочки, рис
Курка, форма для запікання
Морква, цибуля, картопля, яблучний пиріг та булочки.

 

Сьогодні доставили. Так гарно продумано, можна приготувати святковий обід з десертом)

 

 

IMG_6247.jpeg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, paksivatova said:

 

І ще що мене тут дивує-це постільна білизна. Звісно, в Ікеа чи десь на Амазон знайдеться звична доя нас комплектація. Але стандартна американська - це 2 простині та 2 наволочки.

 

Зайдіть в H&M і там знайдете все що потрібно, пододияльники хоч бавовняні хоч лляні... дружина там всю постіль купує.

WWW2.HM.COM

Transform your bedroom décor with furniture or browse our range of stylish accessories. Find unique designs of mirrors rugs bedding and more at H&M.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, paksivatova said:

 

А коли побачила в магазині black Санту-то подумала, коли вже вони ще Ісуса Христа офарбують?

 

Коли побуваєте в певних південних штатах ви все побачите на власні очі... в чорних Ісус чорний і для них також дивно що він у вас білий. Право кожного, хто в що  хоче вірити - в те і вірить!

il_1588xN.5225159495_kv9e.jpg

il_1588xN.5201704178_1s25.jpg

il_1588xN.5265870533_sk13.jpg

il_1588xN.5341141226_gtj8.jpg

Black+Last+Supper.jpg

images.jpeg

Взагалі, в кожного народу та в кожного етносу - релігійні чи святкові персонажі такі ж як і вони самі... ось наприклад, Китайський Ісус

 

download.jpeg

download (1).jpeg

images.jpeg

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин назад, paksivatova сказав:

Від школи пропонували святковий набір їжі. Я погодилася, було цікаво що ж буде.

 

4 пакетики какао
4 баночки кукуруза горошок
2 цукерочки, рис
Курка, форма для запікання
Морква, цибуля, картопля, яблучний пиріг та булочки.

 

Сьогодні доставили. Так гарно продумано, можна приготувати святковий обід з десертом)

 

 

IMG_6247.jpeg

А курки такі, як в УКРАЇНІ?, Бо в Іспанії вони інші, жовта шкіра, м'ясо теж другого кольору, без води і на смак не таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, paksivatova сказав:

коли побачила в магазині black Санту-то подумала,

BSLM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...