Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 752
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Походу з часів еміграції Віллі Токарєва,40 років тому, основна суть не змінилася.

Добре живуть банкіри ,адвокати .

І там любому на любого наплювати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин назад, Nokian сказав:

І там любому на любого наплювати.

А в нас по-іншому?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин назад, Dima4s сказав:

що не так як в нас?
 

манікюр мабуть в нас доступніший 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин назад, nickel сказав:

Розказуй звісно. В якому місті живеш?

Всі мої живуть в Штаті Вашингтон. Наразі проживаю в Lynnwood. 
Лінвуд не такий миловидний, як ми звикли бачити по телевізору. Проте, в порівнянні з іншими містами, мені подобається, що є (увага!) торговий центр аля Порт-сіті. Це насправді перевага, бо є вони не у всіх містах.

І якщо у тебе виникне потреба щось купити - доставка замовлень з магазинів зазвичай триває 5-7 днів.

Експрес-доставка є не завжди і додатково оплачується.

Амазон подарував мені prime, доставка 1-3 дні.Може тривати й довше, все залежить що саме ти купуєш. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин назад, alexvvv сказав:

манікюр мабуть в нас доступніший 

Косметолог так точно.

Ходила минулого тижня на пілінг. В Україні вартість процедури - 2500 гривень, тут 190 $.

 

Манікюр без покриття -60 $, з гель-лаком 80 $
 

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож, розпочну.

місто Лінвуд, штат Вашингтон.

Проживаю в апартаментах, місячна оренда 2365 $+комунальні. По місцевим міркам це не дешево, я так розумію.

2 спальні, 2 ванних кімнати.

В одній кімнаті є типу "вмонтована шафа", ванна через коридор. В цій кімнаті є світло))))

Друга спальня має гардеробну та ванну, сама кімната без освітлення! Це така поширена практика тут, як виявилося.

Кухня повністю облаштована. Є пральна машина та сушка, яку я дуже оцінила. Насправді зручно. 

Тобто є холодильник, мікрохвильовка, плита з духовкою. 

на цьому комплектація квартири завершується-далі меблі ставиш які потрібно.

Також є зона для проведення часу-тут іі називають кабана.

Є спортзал, більярд, зона для відпочинку, на вулиці з грилем в тому числі-можна вільно користуватися.

Кабану можна забронювати за 300 $ на день-тоді інші не матимуть права там теж проводити час.

Сусіди нормальні. Їх не чути через стіни. Ми живемо на 2 поверсі з 3.

 

 


 

 

IMG_7352.jpeg

IMG_7353.jpeg

IMG_7384.jpeg

IMG_7755.jpeg

IMG_7756.jpeg

IMG_7758.jpeg

IMG_7760.jpeg

IMG_7762.jpeg

IMG_7766.jpeg

IMG_7767.jpeg

IMG_7768.jpeg

  • Подобається 1
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меблі в ванній також є, не вказала.

до речі, на кухні є світло лише в тій частині, де готуєш.

в частині кімнати - освітлення теж немає.

Багато розеток, що плюс.

 

Є гараж, де можна орендувати парковочне місце.
Місце під навісом, закріплене за тобою-100 $ місяць.

Місць для парковки наразі достатньо.

апартаменти дуже зручно розташовані. Адже буквально відразу - зʼізд на траси -5 та 405. А траси тут це наше все)

до Велмарта пішки -7 хвилин, до супермаркету пішки -17 хвилин.

пішки тут практично ніхто не ходить. 
тротуари є не завжди

 

IMG_4054.jpeg

IMG_4055.jpeg

IMG_4060.jpeg

IMG_4075.jpeg

IMG_4078.jpeg

IMG_4080.jpeg

  • Подобається 1
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В США зараз явно краще чим тут, тому все що там не так то єрунда в порівнянні з тим що у нас зараз, і що може бути завтра.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилини назад, paksivatova сказав:

І якщо у тебе виникне потреба щось купити - доставка замовлень з магазинів зазвичай триває 5-7 днів.

як і у нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені для повноти картини не вистачає усіх елементів мозаїки, але це особисте, якщо не хочеш - не відповідай. З ким виїхала? Я так розумію, що це не Олексій. Фірма (сайдинг та металочерепиця) не ваша з Олексієм була?

Ну і не зовсім особисті. Чим тепер заробляєш там і які твої знання англійської?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як я приїхала з дочкою, записали її в школу, теж в 3 клас, як і відвідувала б в Україні.

 

Школа тут закріплена за житлом. В цьому контексті нам дуже пощастило, адже за нашою адресою хороша школа. Сучасна.

 

Подруга сестри Лілія (яка нещодавно співала в Сіетлі "Стефанію" на одній сцені з Калуш за найбільший донат на ЗСУ) має таку проблему. У неї ще контракт на квартиру півроку, апартаменти відносяться до школи з рейтингом 2(з 10). Син теж вчиться в 3 класі, навідріз відмовляється ходити в школу, сльози-істерики.

Але це не причина тут для переводу в іншу. Лише в дуже-дуже крайніх випадках дирекція погодиться перевести в іншу школу, зазвичай якщо мали місце сильний булінг або щось таке критичне. Тому тут лишається або розривати достроково контракт(зазвичай штраф 2 місячні оренди), або йти в приватну школу, або лишати як є....

 

І більш детально про школу)

 

Нам знову пощастило з автобусом.

Адже по часу, що іздили на автомобілі, що виводити/забирати - той самий час. Дочці дуже подобається школа.

Програма значно легша, в 3 класі - почали вивчати табличку множення на 5. А в українській школі ми, на хвилиночку, вже маємо рівняння і складні приклади.

Уроки з 09.30 до 16.00. По пʼятницям - до 14.45. Є гуртки після уроків, які вже платні. Їх проводить якась організація на територіі школи.

автобус зупиняється прямо біля вʼізду на територію наших апартаментів. Зазвичай є автобус в 9 годині, повертається в 16.25.

 

Сама школа. Навчальний рік починався цього року 06 вересня.

за тиждень до уроків був типу день відкритих дверей. Пригощали морозивом. Можна було побачити клас, познайомитися з вчителем, побачити однокласників)

що мене здивувало, коли ми прогулювалися по школі-я бачила 4 чи 5 класів, де вчитель -чоловік. У нас це дивина)

В класі дочка була єдина українка, і білих мало. Дуже багато азіатів. Ну і всіх решта. А білих мало.

Вчитель Келлі подобалася. В столовій в 1 день дочку познайомили з украінкою з паралельного класу, це було мило.

Через тиждень дирекція вирішила створити четвертий третій клас, забравши з кожного класу по 6 дітей-тепер всі украіномовні в одному класі. Вчитель Барбара вже не так подобається, старшого віку і більш вимоглива.

 

Що було зручно-перед початком навчального року видали календар на рік - де зазначено всі вихідні дні.

Крім канікул, які традиційно взимку та навесні - є вихідні дні no school.

наприклад, в вересні таких днів не було. В жовтні це було 20.

 

В листопаді-це 10 та 22-24.

в січні-це 1,15 та 29.

 

Діти тут не мають права перебувати самі вдома до, ніби, 13 років. 
приїхав зі школи, поки поїв-  вже майже 17.00. Про які гуртки може йти мова?! 
в групах бачу, дехто на 07.00 везе на тренування, перед школою.

На вихідних. А якщо ти чи ви всі на роботі до 18.00?

 

Я в цьому всьому розпорядку бачу для себе перший та головний мінус. Мами в сімʼях, де є хороші гроші, як правило не працюють - і якраз таки займаються дітьми. 


p.s на фото клас, куди спершу зарахували дочку-було навчання по спеціальній методиці, сидіння були різні, не завжди стандартні стільчики.

В новому класі-все стандартно)(останні фото)

 

був тиждень зі скороченими уроками до 12.30 чи 12.45, проводили конференції з батьками - тобто батьківські збори в індивідуальному порядку, домовляєшся на конкретний час/день і 30 хвилин є для обговорення. 

 

IMG_8759.jpeg

IMG_8760.jpeg

IMG_8881.jpeg

IMG_8887.jpeg

IMG_8893.jpeg

IMG_8899.jpeg

IMG_8912.jpeg

IMG_8913.jpeg

IMG_8914.jpeg

IMG_8917.jpeg

IMG_8920.jpeg

IMG_8926.jpeg

IMG_8925.jpeg

IMG_8938.jpeg

IMG_3220.jpeg

IMG_3325.jpeg

IMG_3327.jpeg

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин назад, MACCEN сказав:

В США зараз явно краще чим тут, тому все що там не так то єрунда в порівнянні з тим що у нас зараз, і що може бути завтра.

 

Не краще тут. Хоча залежить від того, як ти жив в Україні. І безпечніше я себе почувала в Луцьку при війні, ніж в Лінвуді без війни.

Я дні рахую до повернення в Україну. Це якщо так, забігати наперед)

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин назад, alexvvv сказав:

як і у нас

Нова пошта за день доставить)

ну за 2 якщо з Харкова чи Дніпра.

 

а монобанк з цілодобовою підтримкою. Це для нас елементарні речі.

тут підтримка працює як відділення-і до побачення, про це обовʼязково розповім)

 

не цінимо ми, що маємо і мали)

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилини назад, paksivatova сказав:

Нова пошта за день доставить)

ну за 2 якщо з Харкова чи Дніпра.

там також оперативно доставляють якщо сусідній штат, здається нова пошта скопіювала американський бізнес по доставці

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин назад, alexvvv сказав:

сестра вийшла заміж за американця? 

За українця, вони разом приїхали сюди і IMG_7418.thumb.jpeg.0756a80916b1ae240541b1c7dd10d29a.jpegотримали цього року громадянство

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин назад, paksivatova сказав:

 І безпечніше я себе почувала в Луцьку при війні, ніж в Лінвуді без війни.

Я дні рахую до повернення в Україну. Це якщо так, забігати наперед)

 

Якщо білих дітей у школі мало, а школа прив'язана до апартаментів, то, я так розумію, у вашому районі, також мало білих людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди дивувався американським плитам, то зручно, керування за гарячим посудом?

Та й пралка дивна, в нас горизонталки так ставлять, або сумісні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилину назад, romanc сказав:

Завжди дивувався американським плитам, то зручно, керування за гарячим посудом?

Мене так мікрохвильовки на рівні очей дивують. Я суп чи борщ мабуть би кожного разу розливав.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилини назад, alexvvv сказав:

там також оперативно доставляють якщо сусідній штат, здається нова пошта скопіювала американський бізнес по доставці

Я не знаю де склади у магазинів, але все що я замовляю не на Амазоні-іде біля тижня.

 

Тут взагалі ніхто і нікуди не спішить. Наприклад, на касі супермаркету може бути в черзі кілька людей. Клієнта розрахують і вони ще можуть продовжити на хвилину розмову, і це нормально, всі чекають.

 

До речі, на касах в магазинах дуже часто зустрінете працівників, яким далеко за 50... 

або дуже неординарні особистості...

 

і додала фото зі школи, наштовхнулася в галереі - зустрічає дітей чоловік, посміхається і бажає вдалого дня тощо, я так розумію це частина емоційного інтелекту

IMG_8455.jpeg

IMG_1037.jpeg

IMG_2031.jpeg

IMG_2796.jpeg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин назад, nickel сказав:

Якщо білих дітей у школі мало, а школа прив'язана до апартаментів, то, я так розумію, у вашому районі, також мало білих людей?

Іх тут кругом менше, принаймні там де я буваю

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...