Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

9 хвилин назад, case_l сказав:

дороги почав зеленський робити

Гройсман

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 760
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 годину тому, case_l сказав:

Уяви що не почалась війна в 2014 році, вона відкинула від нас на десятиліття. Зараз жили би не гірше Польщі. У нас дві проблеми - дураки і дороги, дороги почав зеленський робити,  а от дураки поперли на нас 24.02

Подивися на стан дороги Максима Кривоноса,район Кости Брави.

По термінах виконання,то дурні таки в нас.

Точніше у військовий час ,дурні при владі - це злочинці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, case_l сказав:

Що це означає?

що у нас перший день тижня рахується понеділок, а у них - неділя.

Хоча навіть хто у нас англійську в школах вчив то дні теж перечислялися починаючи з "сандей"

Змінено користувачем vampirich
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, vampirich said:

що у нас перший день тижня рахується понеділок, а у них - неділя.

Хоча навіть хто у нас англійську в школах вчив то дні теж перечислялися починаючи з "сандей"

в нас перший день тижня - всі йдуть на роботу, а в них що це означає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, case_l сказав:

в нас перший день тижня - всі йдуть на роботу, а в них що це означає?

історичо так склалсоь з поправкою на релігію (Неділя, згідно з біблійними текстами, — перший день Божого створення світу, створення світла. Тому неділя також з давніх-давен вважається першим днем тижня)

Змінено користувачем vampirich
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин назад, nickel сказав:

Порошенко

Не знаю, хто будує дороги в США, чиє прізвище треба вписати))) проте тут дуже активно це робиться)

 

Я щодня на роботу долаю в один бік 45 км. Так от на цій ділянці 2 чи 3 активних будівництва.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, paksivatova сказав:

Не знаю, хто будує дороги в США, чиє прізвище треба вписати))) проте тут дуже активно це робиться)

 

Я щодня на роботу долаю в один бік 45 км. Так от на цій ділянці 2 чи 3 активних будівництва.

 

а снарядів 155 у них звісно що немає 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.11.2023 в 17:21, paksivatova сказав:

Про США теж можна в підручниках почитати)

 

А можна подивитись https://www.youtube.com/@TopNotchShort і навчитись жаргону ще до поїздки в США. А то є після інязу приїжають і не розуміють нічого )))

Змінено користувачем Black
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин назад, alexvvv сказав:

а снарядів 155 у них звісно що немає 

Я думаю, що все у них є. А чому жадіни-гавядіни і не хочуть давати?!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 hours ago, volks said:

Прямо аж цікаво наскільки дорого

$7-8 за стаканчик пива...

  • Збентежений 1
  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 hours ago, paksivatova said:

До речі, я щось тут по закладам не ходила) 

В Белвʼю, навпроти парку щоправда скуштувала найсмачніше в світі морозиво.

Там же, трохи далі заходили пити каву-ну таке, навіть не знаю як той заклад назвати-забігаловка чи що.

Звісно, були в Макдональдсі-бо дочка не хотіла летіти сюди, то ми іі підкуплювали, що побуває в справжньому, американському маці)

ціни дешеві)

Приблизно місяць тому мене навідувала думка, що треба було б сходити в якийсь ресторан, для порівняння так би мовити) 

В Луцьку для мене ресторани були не про іжу(були виключення звісно), а про атмосферу. Бо я вже так готую, що ще не кожен ресторан так може) подача страв відстає, звісно, а от по смаку точно ні... 

 

А щодо днів народження, крім того що тут дорого святкувати в ресторанах, то американці можуть подарувати 20-30-40

доларів) це мені розповідала і подруга сестри, і бачила кілька тем на fb з коментарями, що це підтверджували.

 

 

 

 

 

Про "атмосферу" в американських ресторанах - забудьте! Американські ресторани - це як конвеєр, особливо у вихідні дні і на свята, де поїв і до побачення бо на ваш столик уже чекають інші... хоча є місця де готують смачно, в залежності від ваших вподобань, якщо ви все-таки хоча б один раз вирішите відвідати якийсь ресторан і наприклад,  обожнюєте  seafood - то міг би вам порекомендувати парочку не дуже дорогих і які варто відвідати в Лінвуді чи поряд, бо в інші американські ми не ходимо бо так само як і ви, все інше можемо самі приготувати на вогні ні чим не гірше ніж в кращих ресторанах бо вдома маємо майже такий самий професійний гриль і роки тренувань над стейками та сіфудом... та й майже всю морську їжу можемо самі так само приготувати, але... вони готують живих лобстерів зі своїх акваріумів... а морожені з магазину то вже трохи не те. Ну а на рахунок атмосфери, то це можна знайти тільки в "наших" чи європейських ресторанах, але на відміну від Чикаго ерії де їх десятки різних, хоч Українські, хоч Польські,  хоч Грузинські, Киргизькі, Болгарські... і кожен зі своєю атмосферою, своїм шармом та своїми інтер'єрами, де зайшов в 6 вечора і в 12 ночі вийшов..., то в Сетлі чи навіть в цілому штаті Вашингтон - їх взагалі немає, жодного... 

Для прикладу, можете просто самі переглянути фото Чикагзьких ресторанчиків щоб зрозуміти про що я, і це тільки деякі з тих які ми вже колись відвідували... 

 

MAPS.APP.GOO.GL

★★★★★ · Ukrainisches Restaurant

Або Болгарський

MAPS.APP.GOO.GL

★★★★★ · Bulgarisches Restaurant

Ніби Киргизький...

MAPS.APP.GOO.GL

★★★★★ · Osteuropäisches Restaurant

Чи грузинський

MAPS.APP.GOO.GL

★★★★★ · Georgisches Restaurant

Для великих святкувань навіть такі є...

MAPS.APP.GOO.GL

★★★★★ · Restaurant mit kontinentaleuropäischer Küche

 

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, paksivatova said:

 

Сестра взагалі в шоці -каже як можна дитину везти в небезпеку.  Коли я починаю

наводити цифри зі статистики - скільки гине в США від вогнепальноі зброі

 

Та не переживайте ви так, ви проживаєте в доволі спокійному та безпечному місці, у вас не стріляють. Я сам там прожив більше 10 років, мої батькі там спокійно живуть... а злодюжки - то дрібниці.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин назад, vampirich сказав:

історичо так склалсоь з поправкою на релігію (Неділя, згідно з біблійними текстами, — перший день Божого створення світу, створення світла. Тому неділя також з давніх-давен вважається першим днем тижня)

Шість днів працюй- а сьомий віддай господу.

Хто і який день тижня віддає  господу, думаю, всім відомо 

І звідки тоді ноги ростуть.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відвідували вчора різдвяний парад.

Розпочалися на вихідних - і триватимуть щодня до 24 грудня, тривалість орієнтовно 20-25 хвилин.

неймовірно гарні враження, наче в казці побувала

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і, традиційно, американці починають прикрашати свої будинкиIMG_4992.thumb.jpeg.902e7f7c03399c8a2917b1f34621d49c.jpegIMG_4978.thumb.jpeg.b2bbedbc353a9ee5bc13fd6d56f5a131.jpegIMG_4969.thumb.jpeg.b9fe35012f541d3f50fc7b8641594f53.jpegIMG_4970.thumb.jpeg.75030498c1796e51dd8a0a7ead1727a8.jpegIMG_4979.thumb.jpeg.2edfbd55be490d2b6247e5ab19c16202.jpeg

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожі новорічні фото постила минулого року з москви австрійська міністр закордонних справ і подружка хуйла Карін Кнайсль. Видно для США і раші війна десь дуже далеко, поки що, а в поляків ягодіци вже зжались.  :unsure:

NEWS.LIGA.NET

Колишня міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль захопилася зимою у Москві, прем'єр Польщі Моравецький нагадав...

 

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин назад, jurgen007 сказав:

Схожі новорічні фото постила минулого року з москви австрійська міністр закордонних справ і подружка хуйла Карін Кнайсль. Видно для США і раші війна десь дуже далеко, поки що, а в поляків ягодіци вже зжались.  :unsure:

NEWS.LIGA.NET

Колишня міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль захопилася зимою у Москві, прем'єр Польщі Моравецький нагадав...

 

Так, американців турбують свої проблеми. 
Пересічний американець турбується про нашу війну приблизно так само як ми про африканських дітей.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 години назад, paksivatova сказав:

Так, американців турбують свої проблеми. 
Пересічний американець турбується про нашу війну приблизно так само як ми про африканських дітей.

В нас до 2022 року не сильно про війну в країні переймались, а тепер вимагають, щоб весь світ переймався

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, volks сказав:

В нас до 2022 року не сильно про війну в країні переймались, а тепер вимагають, щоб весь світ переймався

а в нас був введений воєнний стан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин назад, paksivatova сказав:

ми про африканських дітей.

ми не шантажували африканські народи з вимогою віддати і утилізувати зброю, погрожуючи не дати їсти 

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...