Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

32 хвилини назад, SergLutsk сказав:

 Чи типу якщо без алкоголю, то це не дорого ?

трохи ти не зрозумів. пиво вино він і дома цідить по вихідних - то не проблема. дорого в його ситуації це ходити по кафе/ресторанах щоб з пивком там посидіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 760
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

З цікавинок. Що для мене було невідомим.

Дату тут записують місяць/число/день:

11.21.2023

 

Тиждень розпочинається з неділі.

 

Осінь розпочинається з 22 вересня(і інші пори року теж в певні дні, не по місяцям).

 

З доларами все зрозуміло, а от центи )мені теж дуже подобаються, особливо 25)

Монети 25 центів не одного виду, як у нас-а мають безліч варіантів дизайнів.

Монети 1 цент, 5 центів, 10 центів - завжди однакові. Хоча одного разу мені потрапила в руки монета 5 центів,  що має інше зображення.

Для фото розкладаю монети, і помітила, 1 цент теж з новим дизайном

 

 

 

 

IMG_4361.heic IMG_4362.heic

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
6 хвилин назад, paksivatova сказав:

З цікавинок. Що для мене було невідомим.

Дату тут записують місяць/число/день:

11.21.2023

 

Тиждень розпочинається з неділі.

 

Осінь розпочинається з 22 вересня(і інші пори року теж в певні дні, не по місяцям).

 

З доларами все зрозуміло, а от центи )мені теж дуже подобаються, особливо 25)

Монети 25 центів не одного виду, як у нас-а мають безліч варіантів дизайнів.

Монети 1 цент, 5 центів, 10 центів - завжди однакові. Хоча одного разу мені потрапила в руки монета 5 центів,  що має інше зображення.

Для фото розкладаю монети, і помітила, 1 цент теж з новим дизайном

 

 

 

 

IMG_4361.heic 2.46 \u041c\u0411 · 1 скачування IMG_4362.heic 2.21 \u041c\u0411 · 1 скачування

 

Фотки викладай не в айфоновському форматі

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин назад, t0rik сказав:

 

Фотки викладай не в айфоновському форматі

Викладаю так, як робила це завжди - а вони чомусь додаються файлами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
7 хвилин назад, paksivatova сказав:

Викладаю так, як робила це завжди - а вони чомусь додаються файлами

 

По-замовчуванню айфон знімає в HEIC/HEICV. Цей формат розуміє тільки яблуки або сторонній софт. Тому борда сприймає як звичайні файли. які відкриються в того в кого є кодек або айфон/айпад. Зміни можна так:

 

1. Open Settings on your iPhone or iPad
2. Tap Camera. You might have to scroll a bit to find this option
3. Tap Formats
4. Tap Most Compatible. If you want to switch back to HEIC, follow these same steps but tap High Efficiency.

You will now be able to take JPEG pictures instead of HEIC photos. You'll also shoot H.264 for video instead of HEVC.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.11.2023 в 13:55, paksivatova сказав:

Амазон подарував мені prime, доставка 1-3 дні.

 

Роками можна його активовувати безкоштовно на 1 покупку, потім скасосувати. Якщо про..ш - скасуєш, вони повернуть гроші. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин назад, paksivatova сказав:

З цікавинок. Що для мене було невідомим.

Дату тут записують місяць/число/день:

11.21.2023

 

Тиждень розпочинається з неділі.

 

Осінь розпочинається з 22 вересня(і інші пори року теж в певні дні, не по місяцям).

 

З доларами все зрозуміло, а от центи )мені теж дуже подобаються, особливо 25)

Монети 25 центів не одного виду, як у нас-а мають безліч варіантів дизайнів.

Монети 1 цент, 5 центів, 10 центів - завжди однакові. Хоча одного разу мені потрапила в руки монета 5 центів,  що має інше зображення.

Для фото розкладаю монети, і помітила, 1 цент теж з новим дизайном

 

 

 

 

IMG_4361.heic 2.46 \u041c\u0411 · 3 скачування IMG_4362.heic 2.21 \u041c\u0411 · 2 скачування

 

Це все з початкових класів школи відомо. Англійську вивчали і як дати записуються і що перший день - неділя, та й на  інформатиці формати дати - MM/DD/YYYY. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилину назад, Black сказав:

 

Це все з початкових класів школи відомо. Англійську вивчали і як дати записуються і що перший день - неділя, та й на  інформатиці формати дати - MM/DD/YYYY. 

Про США теж можна в підручниках почитати)

  • Ха-ха 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, vampirich said:

трохи ти не зрозумів. пиво вино він і дома цідить по вихідних - то не проблема. дорого в його ситуації це ходити по кафе/ресторанах щоб з пивком там посидіти

Все правильно, ходити по ресторанам в Америці дорого, а якщо ще й там бухати- то дуже дорого! Якщо я не помилятися, то з початку війни в Україні ми з дружиною взагалі перестали ходити в ресторани чи бари так щоб посидіти з алкоголем... тільки інколи якісь недорогі невеличкі кафешки і то тільки десь на відпочинку коли далеко від дому щоб пообідати чи перекусити... але в більшості випадків для всієї родини це всеодно дорого, тому спасають тормозки. Всі свята, ДН і т.д., тепер святкуємо вдома або вдома у друзів. Вважаю, що на теперішній час, з сьогоднішніми цінами та доходами, ходити бухати по барам чи ресторанах - це тупе марнотратство!

Змінено користувачем Waver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин назад, Waver сказав:

Все правильно, ходити по ресторанам в Америці дорого

Так там йшла мова, що товариш по барах не ходить бо дорого, але зате мандрують регулярно, бо це типу норм, не потребує особливого відкладання коштів.

Але ж мандрування автоматично означає, що доведеться шукати і йти в

14 хвилин назад, Waver сказав:

якісь недорогі невеличкі кафешки і то тільки десь на відпочинку коли далеко від дому щоб пообідати чи перекусити

Тобто якщо ти десь їдеш з дому, то ти апріорі будеш змушений харчуватись в закладах. 

Тому скоріше незрозуміло в чому я неправий, питаючи чи саме з алкоголем посидіти в кафе дорого.

1 годину назад, vampirich сказав:

трохи ти не зрозумів. пиво вино він і дома цідить по вихідних - то не проблема. дорого в його ситуації це ходити по кафе/ресторанах щоб з пивком там посидіти

 

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я тільки підтвердив що це дорого, а з алкоголем - в два рази дорожче 

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, Waver сказав:

а з алкоголем - в два рази дорожче 

А зі своїм прийти? Чи так там не можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11/17/2023 at 8:35 PM, paksivatova said:

Щодо роботи... це для мене сама непроста тема.

 

Це не тільки для вас, в америці зараз це дуже непроста тема для багатьох Українців які приїхали по U4U за останні півтора року, а це близько 100 тисяч новоприбулих українців які продовжують прибувати кожен день бо поки що ця програма ще відкрита для всіх бажаючих. З початку війни в Україні багато чого змінилося навіть в америці, тобто суттєво виросли ціни майже на все, здорожчала нерухомість, добряче піднялись кредитні ставки абсолютно на все, економіка пішла вниз, зарплати суттєво не виросли а роботи стало менше... гірка правда в тому, що з цими всіма факторами, майже всі наші новоприбулі, особливо без знання мови, мають проблеми з роботою та взагалі балансом доходів та витрат, бо з зарплатами в $14-19 за годину та ще й неповний робочий день, самому без зовнішньої фінансової підтримки чи хоча би без допомоги з житлом -  зараз нормально жити неможливо... особливо якщо ще приходиться самому знімати та платити за житло, а придбати власне по тих цінах майже взагалі неможливо. Ну і, Вашингтон, мягко кажучи - дуже лояльний штат як для іммігрантів так і для інших, в багатьох інших штатах такої допомоги не дають і так лояльно до всіх не ставляться, в тому числі і до злочинців. Саме тому там в Вашингтон їде багато так званих "віруючих" бо дають доволі велику допомогу особливо на дітей, і тому також понаїхало багато криміналу в певних районах бо на скільки я чув, в цьому штаті за дрібні крадіжки десь до $800 в тюрму тепер не садять... і саме тому закриваються деякі магазини в певних районах. Доречі, майже всі наші знайомі з новоприбулих теж трохи прозріли від сьогоднішньої америки і після війни всі хочуть повернутися в Україну. Люди вдома у Львові чи під Львовом собі нові хати двох чи трьох поверхові повистроювали, роботу мали, рівень життя на порядок був вищий, а тут зараз просто виживають... і я би не сказав що для американців чи тих хто тут вже давно проживає стало набагато гірше, просто стало в рази важче і дорожче для тих хто тільки починає все з нуля...

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11/16/2023 at 8:38 AM, paksivatova said:

 

І місто Issaquah. Додаю кілька фото з Ісакви - і найближчим часом розповім про все інше)

IMG_3848.jpeg

IMG_3884.jpeg

IMG_3894.jpeg

IMG_3896.jpeg

IMG_3898.jpeg

IMG_3914.jpeg

IMG_3912.jpeg

IMG_0823.jpeg

IMG_0825.jpeg

IMG_0992.jpeg

Райончик дійсно гарний, мені теж дуже подобається, але певно там всі хати за ціною тільки починаються від мільйона долларів... і тільки податок на нерухомість від $10 000 на рік;)

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, Maniko said:

А зі своїм прийти? Чи так там не можна?

Навіть не знаю, не пробував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин назад, vampirich сказав:

А там - сходити на пиво то не варіант, бо це дорого

Прямо аж цікаво наскільки дорого.

1 годину тому, Waver сказав:

Доречі, майже всі наші знайомі з новоприбулих теж трохи прозріли від сьогоднішньої америки і після війни всі хочуть повернутися в Україну.

А чого після війни, а не зараз, якщо там так важко?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, volks said:

 

А чого після війни, а не зараз, якщо там так важко?

На що ти здатен піти заради безпеки та спокою своїх дітей - то вже кожен сам може дати свою відповідь на це питання...

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин назад, SergLutsk сказав:

Але ж мандрування автоматично означає, що доведеться шукати і йти в

Тобто якщо ти десь їдеш з дому, то ти апріорі будеш змушений харчуватись в закладах. 

Ну я не беруся на 100% стверджувати, бо конкретно це не питав (але запитаю прислідуючій можливості), але враховуючи, що він акцентував що піцу вони вдома готують бо в "севен ілевен" то троха витратно для них, то мабуть вони таки щось з собою беруть. Для розуміння - сім'я з маленькою дитиною. Працює тільки він, бо якщо піде на роботу вона, то всі її гроші підуть на садочок, і в цьому немає сенсу. І з цим була цікава історія. Бо садочок (я так зрозумів) безкоштовний для держслужбовців, чи то держава компенсує чи щось типу цього. І от знайшла його дружина роботу на пошті, державна посада, буде садочок безкоштовний, і співбесіди пройшла.. але обламались на тому, що відділ безпеки вимагав хорошого бекграунду за останні 5 років, а вони на той момент пробули в штатах тільки 3. І пояснень що вони в штатах не так давно виявилось недостатньо. Бюрократична машина сказала "нема підтвердження за останні 5 років? Не підходите!" 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин назад, MaestroA сказав:

Колись мав мрію жити за кордоном. Саме мрію, а не мету, бо в тому напрямку ніяк "не копав".

Зараз маю чимало знайомих/друзів/родичів у різних куточках цивілізованого світу, в тому числі декількох у штатах. Частіше-рідше спілкуюся з усіма.

Сам за кордоном був лише у олінклюзівах (Єгипет, Туреччина). Проте Україну об'їздив всю, в кожному обласному центрі був не менше двох разів (в т.ч. Донецьку і Луганську).

Що зрозумів для себе я. Свій рідний Луцьк не проміняю ні на що! Єдине чого не вистачало до повномасштабної війни, то це міжнародного аеропорту. Бо діти вже підросли і ми планували (та й зараз плануємо після закінчення війни) трохи потоптати вулиці Парижу, Праги, Риму...

Цілком згідний з думкою топікстартера на початку теми, що комфорт життя в Україні/Луцьку дуже залежить від рівня доходів. Але для цього комфорту не обов'язкові мільйони. При доходах трохи вище середнього і вмінні раціонально їх потратити, можна майже все!

 

P.S. Декілька днів до 24.02.2022 роздумували з дружиною, як добратися на запрошення в гості в Познань. Виявилося, що літаком - 576 грн. Увага, в дві сторони! Проклята війна...

А ми ще встигли в січні полетіти в Познань.

Перед тим в Краків та Неаполь.

Ну а відмінилися Вроцлав, Париж, Будапешт... 

Аеропорт і у Львові дуже влаштовував. Лишали авто на стоянці поряд з аеропортам(за рогом). Прилетіли, трохи більше 2 годин - і вдома. Порівнюючи з вильотами з Борисполя-рай)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин назад, Waver сказав:

Райончик дійсно гарний, мені теж дуже подобається, але певно там всі хати за ціною тільки починаються від мільйона долларів... і тільки податок на нерухомість від $10 000 на рік;)

Ви праві) У наших знайомих - за півтора по нинішнім міркам

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин назад, Maniko сказав:

А зі своїм прийти? Чи так там не можна?

До речі, я щось тут по закладам не ходила) 

В Белвʼю, навпроти парку щоправда скуштувала найсмачніше в світі морозиво.

Там же, трохи далі заходили пити каву-ну таке, навіть не знаю як той заклад назвати-забігаловка чи що.

Звісно, були в Макдональдсі-бо дочка не хотіла летіти сюди, то ми іі підкуплювали, що побуває в справжньому, американському маці)

ціни дешеві)

Приблизно місяць тому мене навідувала думка, що треба було б сходити в якийсь ресторан, для порівняння так би мовити) 

В Луцьку для мене ресторани були не про іжу(були виключення звісно), а про атмосферу. Бо я вже так готую, що ще не кожен ресторан так може) подача страв відстає, звісно, а от по смаку точно ні... 

 

А щодо днів народження, крім того що тут дорого святкувати в ресторанах, то американці можуть подарувати 20-30-40

доларів) це мені розповідала і подруга сестри, і бачила кілька тем на fb з коментарями, що це підтверджували.

 

 

 

 

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин назад, Waver сказав:

Це не тільки для вас, в америці зараз це дуже непроста тема для багатьох Українців які приїхали по U4U за останні півтора року, а це близько 100 тисяч новоприбулих українців які продовжують прибувати кожен день бо поки що ця програма ще відкрита для всіх бажаючих. З початку війни в Україні багато чого змінилося навіть в америці, тобто суттєво виросли ціни майже на все, здорожчала нерухомість, добряче піднялись кредитні ставки абсолютно на все, економіка пішла вниз, зарплати суттєво не виросли а роботи стало менше... гірка правда в тому, що з цими всіма факторами, майже всі наші новоприбулі, особливо без знання мови, мають проблеми з роботою та взагалі балансом доходів та витрат, бо з зарплатами в $14-19 за годину та ще й неповний робочий день, самому без зовнішньої фінансової підтримки чи хоча би без допомоги з житлом -  зараз нормально жити неможливо... особливо якщо ще приходиться самому знімати та платити за житло, а придбати власне по тих цінах майже взагалі неможливо. Ну і, Вашингтон, мягко кажучи - дуже лояльний штат як для іммігрантів так і для інших, в багатьох інших штатах такої допомоги не дають і так лояльно до всіх не ставляться, в тому числі і до злочинців. Саме тому там в Вашингтон їде багато так званих "віруючих" бо дають доволі велику допомогу особливо на дітей, і тому також понаїхало багато криміналу в певних районах бо на скільки я чув, в цьому штаті за дрібні крадіжки десь до $800 в тюрму тепер не садять... і саме тому закриваються деякі магазини в певних районах. Доречі, майже всі наші знайомі з новоприбулих теж трохи прозріли від сьогоднішньої америки і після війни всі хочуть повернутися в Україну. Люди вдома у Львові чи під Львовом собі нові хати двох чи трьох поверхові повистроювали, роботу мали, рівень життя на порядок був вищий, а тут зараз просто виживають... і я би не сказав що для американців чи тих хто тут вже давно проживає стало набагато гірше, просто стало в рази важче і дорожче для тих хто тільки починає все з нуля...

Я от теж не знаю, як живуть тут ті люди, що заробляють 14-19 $ і оплачують рахунки.

Я навіть не хочу чекати завершення війни) мене в цьому контексті не розуміють...

Сестра взагалі в шоці -каже як можна дитину везти в небезпеку.  Коли я починаю

наводити цифри зі статистики - скільки гине в США від вогнепальноі зброі, і скільки в Украіні загинуло за час війни, все одно кожен лишається при своій думці.

Ідеальна картина життя- це отримувти американську заробітну плату, а проживати в Україні)

 

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, MaestroA said:

Що зрозумів для себе я. Свій рідний Луцьк не проміняю ні на що!

Уяви що не почалась війна в 2014 році, вона відкинула від нас на десятиліття. Зараз жили би не гірше Польщі. У нас дві проблеми - дураки і дороги, дороги почав зеленський робити,  а от дураки поперли на нас 24.02

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...