Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

3 години назад, paksivatova сказав:

-ви можете мати власний будинок, але на власному подвірʼї вам буде заборонено щось робити, ставити абощо.

Як це нічого не можна робити? Взагалі нічого? Це може лише у вашому комюніті такі правила бо я дивлюся на ютубі канали деяких трудяг-емігрантів з країн колишнього совка, то вони там на подвір'ях американців і басейни будують і сараї або альтанки зводять, дерева садять і тд.

Змінено користувачем Maniko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 756
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

41 хвилину назад, Maniko сказав:

Як це нічого не можна робити? Взагалі нічого? Це може лише у вашому комюніті такі правила бо я дивлюся на ютубі канали деяких трудяг-емігрантів з країн колишнього совка, то вони там на подвір'ях американців і басейни будують і сараї або альтанки зводять, дерева садять і тд.

в нас вроді теж є певні правила, але хто ж їх дотримується, теж маєш реєструвати постройки додаткові  і так далі - може мене хтось виправить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин назад, Maniko сказав:

Як це нічого не можна робити? Взагалі нічого? Це може лише у вашому комюніті такі правила бо я дивлюся на ютубі канали деяких трудяг-емігрантів з країн колишнього совка, то вони там на подвір'ях американців і басейни будують і сараї або альтанки зводять, дерева садять і тд.


Приклад. У чоловіка моєі сестри тут давно мешкає брат. Він має власний будинок. Йому для того, щоб побудувати навіс біля будинку на своєму подвірʼі потрібно брати дозвіл у міста. 
Тут можуть бути ряд обмежень. Я про них не дуже цікавлюся, бо вони не мають до мене стосунку.

Так, щось чула від людей.

Не знаю як на рахунок садити-а от зрізати можна не всі дерева і теж треба мати дозвіл.

У нас в комплексі теж має бути басейн, є на фото проекту.

Ось будуються нові квартири(фото).

 

День подяки будемо святкувати в колі рідних та друзів, буде одна дівчина що якраз таки працює в компанії, що будує басейни. Запитаю, думаю вона має знати чи потрібні на них якісь дозволи чи можна самовільно будувати.

 

IMG_4285.heic

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, Maniko сказав:

Як це нічого не можна робити? Взагалі нічого? Це може лише у вашому комюніті такі правила бо я дивлюся на ютубі канали деяких трудяг-емігрантів з країн колишнього совка, то вони там на подвір'ях американців і басейни будують і сараї або альтанки зводять, дерева садять і тд.

Думаю, це від міста/району залежить. Якщо по гугл-вулицях "погуляти", то в США в містах, є такі двори захаращені, ну майже цигани. А є райони, де біля кожного будинку все майже однаково.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, Maniko сказав:

Як це нічого не можна робити? Взагалі нічого? Це може лише у вашому комюніті такі правила бо я дивлюся на ютубі канали деяких трудяг-емігрантів з країн колишнього совка, то вони там на подвір'ях американців і басейни будують і сараї або альтанки зводять, дерева садять і тд.

Також треба памʼятати, що в кожного штату свої закони.

Що дозволено одному-то може бути заборонено в іншому.

Крім цього, можуть бути певні правила жилого комплексу тощо.

Також в кожному штаті є податок штату. В нашому це 10 %. На продукти знаю,що не нараховується.

Тобто до кожної покупки, в інтернет-магазині чи будь-де до тої ціни, що ти бачиш на ціннику, сайті - при розрахунку дораховують податок.

Тому дехто за айфонами чи іншими цінними речами іздить в сусідній, безподатковий штат.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилини назад, xPON сказав:

Думаю, це від міста/району залежить. Якщо по гугл-вулицях "погуляти", то в США в містах, є такі двори захаращені, ну майже цигани. А є райони, де біля кожного будинку все майже однаково.

Так, в деяких районах будинки мають бути певної кольорової гами - і ти не маєш права фарбувати фасад в інший.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, Maniko сказав:

Як це нічого не можна робити? Взагалі нічого? Це може лише у вашому комюніті такі правила бо я дивлюся на ютубі канали деяких трудяг-емігрантів з країн колишнього совка, то вони там на подвір'ях американців і басейни будують і сараї або альтанки зводять, дерева садять і тд.

І ще згадала на цю тему ситуацію.

Моя сестра живе в дуже гарному для мене комплексі. Така стара-добра традиційна Америка.

Бо відразу за іх парканом побудували сучасні примітивні танхауси-то дуже відчувається різниця в естетиці.

Так от. Їх апартаменти на 1 поверсі, перед входом є невеличкий клаптик землі. Влітку ставила невеликий надувний басейн на кілька днів.

В чаті якась мадам почала писати, щоб басейн прибрали, бо через нього є проблема з газоном. Сестра іі "послала" і показала фото, де ще весною газон був точно такий як зараз.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, paksivatova сказав:

День подяки будемо святкувати в колі рідних та друзів, буде одна дівчина що якраз таки працює в компанії, що будує басейни. Запитаю, думаю вона має знати чи потрібні на них якісь дозволи чи можна самовільно будувати.

Дозвіл на басейн точно треба, а ще на певних етапах будівництва приходять інспектори і контролюють якість робіт, це я знаю з каналу цього чувака https://www.youtube.com/@nickusa7716/videos

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, paksivatova сказав:

Ось будуються нові квартири(фото).

Це жесть якась... а саме ліва частина фото: деревина від дощу мокра аж темна, і що з нею потім буде? згниє все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, Maniko сказав:

Це жесть якась... а саме ліва частина фото: деревина від дощу мокра аж темна, і що з нею потім буде? згниє все...

Не знаю як буде. В нашому комплексі квартир під продаж немає. Всі здаються в оренду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То просто в нас часто плутають анархію і демократію. Тому в нас часто будинки схожі на фавели

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, volks сказав:

То просто в нас часто плутають анархію і демократію. Тому в нас часто будинки схожі на фавели

Ну і в Авдіївці зараз непорядок з будинками, срач довкола. Та і хто сказав, що США зразок демократії?

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, alexvvv сказав:

Ну і в Авдіївці зараз непорядок з будинками, срач довкола.

Інколи краще мовчати, ніж говорити(писати)

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин назад, alexvvv сказав:

Ну і в Авдіївці зараз непорядок з будинками, срач довкола. Та і хто сказав, що США зразок демократії?

Так і в Канаді новоприбулі жаліються що там важко, в Манітобі селять їх безкоштовно в готелях на 3 місяці і дають 3 тис. на людину, щоб за той час знайшли роботу і де жити, то потім не можуть виселити - то роботи нема, то житла підходящого. Брат каже що всі готелі забиті українцями, їдеш мимо і видно відразу, пузаті мужичкі в спортивних штанях на перекурі під готелем тусуються, значить наші - їх там гноблять демократи, в готелі курити не дають. Було що в туалеті курилку влаштували, спрацювали пожежні датчики, залило весь поверх, менеджер мало не повісилась. Багато потусуються поки платять і їдуть назад в Європу, сюди здається ніхто ще не приїхав хоч як там тяжко їм.

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин назад, jurgen007 сказав:

Так і в Канаді новоприбулі жаліються що там важко, в Манітобі селять їх безкоштовно в готелях на 3 місяці і дають 3 тис. на людину, щоб за той час знайшли роботу і де жити, то потім не можуть виселити - то роботи нема, то житла підходящого.

Що тут сказати - нам пощастило що вони виїхали

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, volks сказав:

Інколи краще мовчати, ніж говорити(писати)

кажу як є, наприклад у нас в Луцьку бруківка не скрізь покладена 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин назад, alexvvv сказав:

Що тут сказати - нам пощастило що вони виїхали

Кому не пощастило то це індіанам місцевим, раніше ті в готелях і хостелах на шару зимували, так скоро до розбірок з стрільбою дійде. Думаю поліція сильно втручатись не буде.;)

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, jurgen007 сказав:

Кому не пощастило то це індіанам місцевим, раніше ті в готелях і хостелах на шару зимували, так скоро до розбірок з стрільбою дійде. Думаю поліція сильно втручатись не буде.;)

Я боюсь, щоб Україна не отримала позов за геноцид корінних народів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, alexvvv сказав:

Я боюсь, щоб Україна не отримала позов за геноцид корінних народів

Тут ще невідомо хто в природному відборі буде нагорі, індіани полюють все життя в тайзі, а як обкуряться, поліцай підходить з глоком напоготові,  а наші то якраз вояки ще ті, скоріше поїдуть назад до тата  Шольца.:unsure:

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, alexvvv сказав:

кажу як є, наприклад у нас в Луцьку бруківка не скрізь покладена 

Ти бухий пишеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, alexvvv сказав:

кажу як є, наприклад у нас в Луцьку бруківка не скрізь покладена 

Але зроблено багато, поклали там де з ссср кіт не валявся, в товариша на Червоної Калини самий великий будинок на 8 квартир і там двір і вулицю виклали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин назад, Gendruk сказав:

Нафіга так засрати тему?

Так тема і стосується життя в США нових українських емігрантів, а де США там поряд і Канада. В США здається вже не просто потрапити, в Канаду пускають. Знайомий працює в Польщі 5 років, поїхав з колегами літом в Канаду, побули в Торонто 3 тижні, поки було безкоштовне житло і більшість вернулись назад, хоч не в мінусі - підйомні забрали:), лишились кілька хто молодші і знають мову. З мінусів Канади - дороге житло /за 2 роки ціни піднялись в 1.5 рази/, не враховується стаж роботи ні український ні європейський в пенсійний, великі податки, без мови роботу знайти тяжко - хіба таку що на житло ледь вистачить - в місцевих українців. А в Польщі йому 4 роки до пенсії ще відробити, український стаж враховується.

Багато хто приїхав в Канаду на початку війни, побрали нове житло і машини нові в кредит під низькі річні, а зараз банки попіднімали в 1.5...2 рази, платять 3...4тис/міс. а це там хороша місячна зарплата.:huh:

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одне цікаве порівняння висловив один мій колишній колега, який вже 5 років живе в невеликому містечку в Каліфорнії, коли ми говорили про купівельну спроможність на умовну середню зарплату  тут і там

То він сказав що тут він кожну п"ятницю міг ходити десь на пиво з друзями, а от кудись поїхати - то треба було щось трішки планувати і відкладати гроші бо то дорого. А там - сходити на пиво то не варіант, бо це дорого, а от на океан чи по національних парках кататися - то майже кожні вихідні кудись їдуть сім"єю.

p.s. у нього 12 годинний робочий день і 3 вихідних у тиждень. що дуже зручно для отаких мандрівок 

 

Змінено користувачем vampirich
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин назад, vampirich сказав:

То він сказав що тут він кожну п"ятницю міг ходити десь на пиво з друзями

Ну років 5 тому я теж міг так собі дозволити виходити, а зараз вже не можу. Зараз і у нас вже сходити в кабак стало вельми жирним задоволенням. :0111::_30:

48 хвилин назад, vampirich сказав:

от на океан чи по національних парках кататися - то майже кожні вихідні кудись їдуть сім"єю.

Ну так, а мандрування ще більше вимагає харчуватись поза домівкою. А тим більше всю сім'ю накормити, а не лише себе. Чи типу якщо без алкоголю, то це не дорого ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...