Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

1 годину тому, alexvvv сказав:

ми не шантажували африканські народи з вимогою віддати і утилізувати зброю, погрожуючи не дати їсти 

І не відгодовували кацапів ніжками Буша в 90ті, не накачували їх потім нафтодоларами, не вводили ембарго на постачання зброї Україні в 2014му. Але війна для них не так далеко як їм здається, полякам і прибалтам вже дійшло, скоро дійде і до інших.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 760
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

44 хвилини назад, jurgen007 сказав:

Але війна для них не так далеко як їм здається

США спокійно спостерігали як кндр отримали ядерну зброю, тепер її отримає іран, буде весело.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, alexvvv сказав:

а в нас був введений воєнний стан?

А в американців воєнний стан?

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2 світову в США ввели воєнний стан після 2х років війни в Європі.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилини назад, jurgen007 сказав:

В 2 світову в США ввели воєнний стан після 2х років війни в Європі,  все ще попереду.

А в Україні через 8 років війни в Україні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин назад, volks сказав:

А в американців воєнний стан?

А що в США війна йде? Окупували частину їхньої території?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилини назад, volks сказав:

А в Україні через 8 років війни в Україні

який воєнний стан, коли в пєті фабрики, заводи і пароходи :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилини назад, alexvvv сказав:

А що в США війна йде? Окупували частину їхньої території?

Так які тоді претензії до американців, які свої будинки прикрашають?

23 хвилини назад, alexvvv сказав:

який воєнний стан, коли в пєті фабрики, заводи і пароходи :0016:

А в преЗедента серіальчики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 години назад, alexvvv сказав:

А що в США війна йде? Окупували частину їхньої території?

В 41му територію США теж не окуповували, просто потопили їх флот, зараз щось таке зробити набагато простіше - є ЯЗ.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин назад, volks сказав:

Так які тоді претензії до американців, які свої будинки прикрашають?

в нас і бліндажі прикрашають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин назад, volks сказав:

Так які тоді претензії до американців, які свої будинки прикрашають?

Які претензії до страуса, що голову в пісок встромив і радий що не бачить, як гієни його  задницю доїдають? Тож його задниця, та й до голови ще не дійшли.;)

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, jurgen007 сказав:

Які претензії до страуса, що голову в пісок встромив і радий що не бачить, як гієни його  задницю доїдають?;)

Це ви про більшість українців до 2022 і певну кількість зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин назад, volks сказав:

Це ви про більшість українців до 2022 і певну кількість зараз?

Українцям "гаранти" не залишили вибору, знищивши нашу армію в 90х - 2000х, а США при абамі вибрали для себе лягти під путіна і розставити ноги, хоча вибір у них був.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилини назад, jurgen007 сказав:

Українцям гаранти не залишили вибору знищивши нашу армію в 90х - 2000х,

А як це пов'язано щ тим, що для більшості українців війни до 2022 не існувало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.11.2023 в 17:11, volks сказав:

А як це пов'язано щ тим, що для більшості українців війни до 2022 не існувало?

Для війни потрібна армія, а якщо від армії лишилась купа генералів і полковників виходить АТО чи ООС. На початку війни серед загиблих пілотів було багато полковників і навіть генерали, які літали на капітанських посадах - так буває, коли слухатись американців і 30 років знищувати свою армію. :(

Змінено користувачем jurgen007
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, jurgen007 said:

було багато полковників і навіть генерали, які літали на капітанських посадах - так буває, коли слухатись американців. :(

І до чого тут це? При чому тут американці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно відправляла смску і от подумала, що вам не розповіла.

 

звичайні смс, що в нас швидше як вимерший вид, тут виконують функцію як у нас вайбер)

пишуть тексти, надсилають фото тощо 

а от месенджері тут (вайбер, тг) не мають тут такоі популярності, як у нас.

 

магазини ведуть комунікацію через пошту.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, paksivatova said:

Щойно відправляла смску і от подумала, що вам не розповіла.

 

звичайні смс, що в нас швидше як вимерший вид, тут виконують функцію як у нас вайбер)

пишуть тексти, надсилають фото тощо 

а от месенджері тут (вайбер, тг) не мають тут такоі популярності, як у нас.

 

магазини ведуть комунікацію через пошту.

А що не так з смс-ками чи взагалі з месенджером? Враховуючи те що абсолютна більшість американців закордон ніколи не виїзджали і не виїжджають і їм цілком вистачає звичайного безлімітного месенджера що має майже всі ті ж самі функції  - то навіщо їм той вайбер? В мене, наприклад, вайбер використовується тільки для спілкування з родичами та друзями з України чи Європи, а на все інше цілком достатньо і того звичайного внутрішнього месенджера бо так само швидко якщо потрібно і фото і відео відправляє. Відеозвязком можна і через фейстайм скористатись... то навіщо американцям всередині країни той вайбер?

І доречі, майже в усіх літаках "Alaskan airlines", за інші авіалінії поки що не знаю бо останні роки літаємо тільки ними бо літати з собакою у них найдешевше... так от,  смс-ки безкоштовні та безлімітні протягом всього польоту на любій висоті... а вайбер - тільки після того як оплатиш послуги інтернету (близько $10 за безліміт на весь час польоту).

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, paksivatova said:

Щойно відправляла смску і от подумала, що вам не розповіла.

 

звичайні смс, що в нас швидше як вимерший вид, тут виконують функцію як у нас вайбер)

пишуть тексти, надсилають фото тощо 

а от месенджері тут (вайбер, тг) не мають тут такоі популярності, як у нас.

 

магазини ведуть комунікацію через пошту.

У США майже всі пакети мобільного зв'язку включають в себе безлімітні СМС. Навіть супер-дешманські типу Mint у найдешевшому пакеті за 15$/міс пропонують "Unlimited Nationwide Talk & Text". Навіщо їм якісь сторонні програми, якщо можна безлімітно текстити звичайними смсками? Все логічно. У нас же в дешевих пакетах оператор дає дуже невелику кількість смс, то люди і відвикли ними користуватися. В месенджерах зручніше і головне - безкоштовно.

Змінено користувачем Serpent
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, інколи, по можливості завантажую деяким американцям телеграм, вони про таке взагалі перший раз чують, та одразу їх приєдную до каналу "дохла русня"...)))  Один чорний як дивився то аж підскакував... це після того як він побачив у мене на фурі прапорець і сказав що останнім часом бачить дуже багато траків з цими прапорцями... прийшлось йому трохи  пояснити та показати...

Змінено користувачем Waver
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин назад, Waver сказав:

 приєдную до каналу "дохла русня"...)))  Один чорний як дивився то аж підскакував...

Є там ще однин чорний, той з 14го теж дивився аж підскакув - для них це мабуть крутіше за американський футбол.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені абсолютно незрозуміла політика наших операторів у плані СМС-повідомлень. Вони по ідеї повинні бути безкоштовні, але таке відчуття що їх якійсь оператор-машиніст вручну передруковує, за що потім вимагає гроші. Коли є альтернатива у вигляді інтернет месенджерів типу вайбер,телеграм, тощо, де можна писати тома повідомлень абсолютно безкоштовно і дзвонити по всій земній кулі, використовуючи на це тільки інтернет-трафік, то звичайно що СМС від операторів використовуються тільки у крайній необхідності.

Як я розумію в США смс фактично безкоштовні?

Цікаво було б порівняти вартість послуг, що надають оператори зв'язку. Цікава вартість інтернет послуг.

Якщо не важко опишіть вартість життя у штатах. Комунальні послуги, вартість товарів. Я коли, бував у Європі, часто впевнювався у тому що в Україні вартість багатьох товарів та послуг була вже така ж сама як у країнах ЄС, і мене потім дуже смішила брехня тих політиків, які нам розказували що в нас дуже низька вартість.

Загалом дуже гарна тема, дуже цікаво читати. Дякую автору!

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин назад, Electronshik сказав:

Мені абсолютно незрозуміла політика наших операторів у плані СМС-повідомлень. Вони по ідеї повинні бути безкоштовні, але таке відчуття що їх якійсь оператор-машиніст вручну передруковує, за що потім вимагає гроші. Коли є альтернатива у вигляді інтернет месенджерів типу вайбер,телеграм, тощо, де можна писати тома повідомлень абсолютно безкоштовно і дзвонити по всій земній кулі, використовуючи на це тільки інтернет-трафік, то звичайно що СМС від операторів використовуються тільки у крайній необхідності.

Як я розумію в США смс фактично безкоштовні?

Цікаво було б порівняти вартість послуг, що надають оператори зв'язку. Цікава вартість інтернет послуг.

Якщо не важко опишіть вартість життя у штатах. Комунальні послуги, вартість товарів. Я коли, бував у Європі, часто впевнювався у тому що в Україні вартість багатьох товарів та послуг була вже така ж сама як у країнах ЄС, і мене потім дуже смішила брехня тих політиків, які нам розказували що в нас дуже низька вартість.

Загалом дуже гарна тема, дуже цікаво читати. Дякую автору!

 

Я завтра буду закуповувати продукти-зроблю детальний пост про ціни на них, який вибір.

 

Я знаю, що в місяць мій номер мобільного обходиться в 20 $. Смс безлімітні, але я ними практично не користуюсь) інтернет теж безлімітний, але швидкість дуже просідає після певноі кількості використаних гб.

 

Мобільний інтернет значно гірший по якості, ніж наш. 
 

домашній інтернет у нас з найменшою швидкістю, 10 $/ в місяць.

 

Ще сьогодні поїду на корекцію/фарбування брів. У нас це 200 грн, а тут 35 $.

 

Батько ходить на стрижку до українки, 15 $ чоловіча стрижка на дому. Без миття голови і тд. Жіноча 20 $.

Тут в перукарні я поки ще не була, але маю подарункову карту, найближчим часом завітаю.

 

Сестра за фарбування волосся днями заплатила 320 $ 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в пʼятницю оплачували - 

2 365 $ оренда за грудень та комунальні

загальна вартість-2556.1 $

 

окремо оплачується світло

біля 50 $ зараз, бо опалення включаємо, у нас світло якось дешево виходить, не знаю чому.

 

IMG_5094.thumb.jpeg.6ceb33c9334c13d44a29353cc6e9fc84.jpeg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин назад, paksivatova сказав:

 

 

Сестра за фарбування волосся днями заплатила 320 $ 

Згадав анекдот - дзвонять родичі до вірменина в Україну: "Баграт, как ти там, устроілся? Нєт Ашот, работаю."  Добре що ваша сестра в США устроЇлась.

WWW.INSTAGRAM.COM

190 likes, 9 comments - boikolily on November 10, 2023: "Вдячна клієнтам...

 

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...