Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

30 хвилин назад, nickel сказав:

Мені для повноти картини не вистачає усіх елементів мозаїки, але це особисте, якщо не хочеш - не відповідай. З ким виїхала? Я так розумію, що це не Олексій. Фірма (сайдинг та металочерепиця) не ваша з Олексієм була?

Ну і не зовсім особисті. Чим тепер заробляєш там і які твої знання англійської?

Я не виїхала(ну для мене виіхати то назавжди), а приіхала побути з рідними.
Олексій працює і далі, я в США з дочкою. В серпні плануємо повертатися додому.


Англійська у мене слабенька, могла вчити в коледжі з 2 рівня. Але так як я тут тимчасово, вирішила йти все ж працювати. Про це теж детально розповім.

 

на фото результати моіх тестувань- аудіювання гірше, як читаю то краще розумію.

після тестів були ще письмові (а4) та усні завдання

IMG_8863.jpeg

IMG_8864.jpeg

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 756
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

9 хвилин назад, paksivatova сказав:

Я не знаю де склади у магазинів, але все що я замовляю не на Амазоні-іде біля тижня.

ну хз, коли купую на ebay то все  доставляється 1-2 дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин назад, romanc сказав:

Завжди дивувався американським плитам, то зручно, керування за гарячим посудом?

Та й пралка дивна, в нас горизонталки так ставлять, або сумісні.

Плита насправді дуже зручна за рахунок відстані між комфорками. Мені наші не зручні.

А от пралка мені не подобається, незручно діставати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин назад, nickel сказав:

Мене так мікрохвильовки на рівні очей дивують. Я суп чи борщ мабуть би кожного разу розливав.

А ще як витяжку увімкнеш... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин назад, paksivatova сказав:

І безпечніше я себе почувала в Луцьку при війні

в Луцьку війни немає, навпаки як заборонили феєрверки і ввели комендантську годину то стало безпечніше після 24.02

Змінено користувачем alexvvv
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що мені тут подобається, крім доларів - це овочі та фрукти, значно якісніші як у нас. Мексиканські чері-на смак як домашні з теплиці.А банани які смачні....Картопля!

І місто Issaquah. Додаю кілька фото з Ісакви - і найближчим часом розповім про все інше)

IMG_3848.jpeg

IMG_3884.jpeg

IMG_3894.jpeg

IMG_3896.jpeg

IMG_3898.jpeg

IMG_3914.jpeg

IMG_3912.jpeg

IMG_0823.jpeg

IMG_0825.jpeg

IMG_0992.jpeg

  • Подобається 1
  • Дякую! 2
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилини назад, alexvvv сказав:

в Луцьку війни немає, навпаки як заборонили феєрверки і ввели комендантську годину то стало безпечніше після 24.02

А тут в Сіетлі бомжі живуть просто по місту в палатках.
А в усіх містах дуже і дуже часто бомжі і не лише вони попрошайнічають на світлофорах.

А ще, принаймні в штаті Вашингтон, дуже брудні узбіччя трас. Можуть і меблі валятися інколи, і гори сміття. Це було перше, що мене повергло в шок по дорозі з аеропорту. У нас такого і близько немає. А місцеві на це і уваги не звертають.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилину назад, paksivatova сказав:

А тут в Сіетлі бомжі живуть просто по місту в палатках.
А в усіх містах дуже і дуже часто бомжі і не лише вони попрошайнічають на світлофорах.

А ще, принаймні в штаті Вашингтон, дуже брудні узбіччя трас. Можуть і меблі валятися інколи, і гори сміття. Це було перше, що мене повергло в шок по дорозі з аеропорту. У нас такого і близько немає. А місцеві на це і уваги не звертають.

І ввечері якби не рекомендують ходити вулицями)

  • Збентежений 2
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин назад, paksivatova сказав:

А тут в Сіетлі бомжі живуть просто по місту в палатках.

в холодніших штатах вони не живуть в наметах  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин назад, paksivatova сказав:

І ввечері якби не рекомендують ходити вулицями)

тцк загребе?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилину назад, alexvvv сказав:

в холодніших штатах вони не живуть в наметах  

Звісно, це величезна країна. Тут щодня доводиться багато їздити, все розтягнуте. Проте не так давно було в новинах, що Таргет закриває 9 магазинів в США, 2 з них в Сіетлі - саме через кримінальні обставини.

 

CRIMEGRADE.ORG

 

98037 - Лінвуд

98027 - Ісаква

навіть в такій благополучній Ісакві є червоні ділянки, подивіться на карті.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин назад, alexvvv сказав:

тцк загребе?

:Dтут з цим проблем не буде, адже змінив місце проживання-ти зобовʼязаний оновити свою адресу.

Ти переїхав в інший штат жити-маєш змінити реєстрацію автомобіля і оновити водійське. 

Також тут активно використовують звичайну пошту. Всі документи, що я оформлювала-отримувала по пошті. Багато паперовоі реклами надходить. 
І дуже активно використовуються чеки. Мені цей спосіб оплати незручний) або незвичний.

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, paksivatova сказав:

Не краще тут. Хоча залежить від того, як ти жив в Україні. І безпечніше я себе почувала в Луцьку при війні, ніж в Лінвуді без війни.

Я дні рахую до повернення в Україну. Це якщо так, забігати наперед)

 

 

який би не був район, це явно безпечніше чим можуть бути прильоти та в зиму сидіти без світла та опалення.

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, MACCEN сказав:

 

який би не був район, це явно безпечніше чим можуть бути прильоти та в зиму сидіти без світла та опалення.

 

Подивіться статистику, скільки в США гине людей за рік від вогнепальної зброї. На моє переконання, це дуже велика цифра для невоюючої країни

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, MACCEN said:

який би не був район, це явно безпечніше чим можуть бути прильоти та в зиму сидіти без світла та опалення.

 

скільки в Луцьку вже замерзло? бомжам в сіетлі комфортніше?

Змінено користувачем case_l
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю в Америці! Хоч для мене це все уже давно звичайна американська рутина і сам через це уже давним давно пройшов, але завжди цікаво почитати чи послухати коли люди діляться своїми власними поглядами на побачене та своїми власними відчуттями та думками про сша як новоприбулі, і особливо коли мають можливість це все порівнювати з сучасною Україною. Тому ще раз вітаю і таку вашу тему цілком підтримую! 

  • Подобається 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин назад, Nokian сказав:

 

І там любому на любого наплювати.

 

Племінниця виїхала в США з двома дітьми рік тому до батьків через Мексику, ті там були по грінкарт, відразу зняли квартиру, отримували допомогу тепер має дозвіл на роботу. Коли в батька діагностували онкологію страхівка не покривала, знайшли благодійну організацію яка оплатила всі витрати по лікуванню і догляду, а це 50 тис.дол. за 1 курс хімії, яких було 5.  Сестра каже шо не знає шоб робила з чоловіком якби була тут.Такщо наплювати любому на любого скоріше тут. А ТЦК на вулиці там нікого не виловлює бо бажаючих служити достатньо.

Змінено користувачем jurgen007
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, як раз на цих вихідних бував у вашому Лінвуді, а саме в районі Alderwood Mall, відвідував ТЦ, Home Depot, Costco... і насправді сам був вражений тією кількістю азіатів в цьому районі, ніби якийсь аля буржуйский чайна-таун, це я про район навкруги нового Costco, як на мене то китайців там -  десь близько 60-70% від усіх людей навкруги що я побачив. Доречі, чорних там взагалі не бачив, всі білі або азіати... Але, якщо з хорошого - то цей район останні роки дуже і дуже активно перебудовується і щільно забудовується, майже все житло навкруги, а саме квартирні будинки - новобудови, вони значно дорожчі і... в основному туди селяться зовсім не бідні китайці та японці. А ще бачу що багатші китайці масово скуповують та заселяють майже всі нові будинки навкруги, які в середньому зараз коштують від одного мільйона до півтора. І той весь кримінал що там почався зараз - зовсім не від китайців, китайці там зараз в основному це хороші та спокійні люди, мають хороші роботи чи навіть якісь свої маленькі бізнеса, тобто працюють та нормально заробляють... Та що там писати, в наступний раз просто зробіть пару загальних фото парковки Costco щоб показати той самий автопарк місцевих китайців... А от більшість місцевих бомжів чи наркоманів - як раз таки в основному білі, які з'їжаються туди як "на роботу", як бджоли на мед з Сіетла чи інших неблагополучних районів, і на те є певні причини...

Доречі, квартира у вас гарна, теж в доволі свіжозбудованому комплексі, тому й трохи дорожча ніж в середньому але, певно як ви уже самі побачили,  особливо якщо ви вже бачили набагато дешевші та старіші квартири в Кенті, Авбурні чи Такомі - воно того вартує!

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 години назад, paksivatova сказав:

Подивіться статистику, скільки в США гине людей за рік від вогнепальної зброї. На моє переконання, це дуже велика цифра для невоюючої країни

На цю статистику цікаво було б глянути, особливо який % людей чорні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, halmer said:

На цю статистику цікаво було б 

 

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин назад, paksivatova сказав:

Я не виїхала(ну для мене виіхати то назавжди), а приіхала побути з рідними.
Олексій працює і далі, я в США з дочкою. В серпні плануємо повертатися додому.

Який сенс тоді зривати тут дитину зі школи і відправляти в американську? Навіщо такі стреси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин назад, volks сказав:

Який сенс тоді зривати тут дитину зі школи і відправляти в американську? Навіщо такі стреси?

Щоб побачити та провести час з бабусею та дідусем, тіткою, дядьком.

Невідомо через скільки років знову буде така можливість.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин назад, volks сказав:

Який сенс тоді зривати тут дитину зі школи і відправляти в американську? Навіщо такі стреси?

До речі, дочка каже, що жити хоче в Україні, але навчатися в американській школі.

 

І оце днями видала, що саме в Америці свято відчувається на повну)

 

Це було вказано в контексті Різдва. Але хочу поділитися враженнями від такого неоднозначного для нас Хелловіна. 
 

Дочці він завжди подобався. Раніше, що ій перепадало на це свято- це костюм відьмочки та вечірка в "Промені". Так от, сестра завезла іі на свято організоване церквою. Приіхала з гарними враженнями, повною торбою цукерок та маленьких іграшок. 

 

Я до свята цього відношуся байдуже, але по відео атмосфера мені подобається. Як виявилося, не такий страшний чорт як його малюють

 

 

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, paksivatova said:

Щоб побачити та провести час з бабусею та дідусем, тіткою, дядьком.

Невідомо через скільки років знову буде така можливість.

Правильно зробили, не завжди є такий шанс побачити родичів та взагалі сша. Доречі, я пропонував своїм сестрам приїхати по u4u, запропонував навіть підписатися спонсором... - і вони не захотіли, що теж з їхньої сторони правильно, особливо коли в Україні є власне житло,  робота і т.д,... та й ви тепер самі побачили яке тут співвідношення тих зарплат що зараз пропонують до сьогоднішніх цін на нерухомість...

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...