Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

На швидку подивився що там в Беллавʼю в тому райончику з цінами на нерухомість… 

IMG_5788.png

IMG_5789.png

IMG_5790.png

Все житло що новіше і сучасніше - ціни від трьох мільйонів...

IMG_5787.png

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 756
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

4 hours ago, kushmiruk said:

А де люди? )))

В певних районах в робочий час більшість людей працють навіть якщо вони заробляють $100-150 на годину!

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин назад, Waver сказав:

навіть якщо вони заробляють $100-150 на годину!

Для нас, українців, досить незвичний підхід до оцінки рівня зп в годинах, адже у нас все в місяцях. Але все ж, зорієнтуй, який рівень зп на годину вважається в США зовсім пічальним, який - "більш менш непогано", не встидно сказати однокласникам на зустрічі 20 років після школи, а який - "ти красава а шоколаді" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, jurgen007 said:

Цікава думка про США і їх допомогу, може не в цю тему але американцям це теж аукнеться і можливо скоро.

https://www.obozrevatel.com/ukr/politics-news/klyuch-do-peremogi-ukraini-u-vijni-u-rukah-odniei-lyudini-vin-mig-zakinchiti-ii-sche-rik-tomu.htm

 

в принципі могло нічого і не починатись, якби не байден

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, SergLutsk said:

Для нас, українців, досить незвичний підхід до оцінки рівня зп в годинах, адже у нас все в місяцях. Але все ж, зорієнтуй, який рівень зп на годину вважається в США зовсім пічальним, який - "більш менш непогано", не встидно сказати однокласникам на зустрічі 20 років після школи, а який - "ти красава а шоколаді" 

Надіюсь ти відповідь побачив...

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 години назад, case_l сказав:

в принципі могло нічого і не починатись, якби не байден

Почав прогинатись під путіна абама в 2008 в Грузії а це чмо носило за негром портфель і зараз продовжує його політику, принаймі до їх виборів діда з деменцією  ще будуть під руки водити а там американці цей позор приберуть, будем надіятись що з допомогою Європи протримаємось цей рік.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.01.2024 в 23:54, vampirich сказав:

для доставки його заморожують.. на смак то вплинуло?

Оновлення)

відразу з магазину, після розморозки - був не таким солодким як я і писала. А от зараз смакую шматочок- смак ідентичний тому, яким ми знаємо ключик.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин назад, kushmiruk сказав:

А де люди? )))

Люди є, хоч і не так багато. Все-таки 10.00 ранку вихідного дня.

А людей щоб показати, це треба зробити фото в Костко. Там як в мурашнику) 

IMG_7677.jpeg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 minutes ago, jurgen007 said:

Почав прогинатись під путіна абама в 2008 в Грузії а це чмо носило за негром портфель і зараз продовжує його політику

обама просто письменник, а політиком був саме байден в його команді, він і займався Україною.

 

це зробили демократи:

WWW.HOLOSAMERYKY.COM

Минулого четверга, 14-го грудня, Конгрес проголосував за оборонний бюджет США (NDAA), із якого прибрали пункт щодо...

 

Змінено користувачем case_l
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, paksivatova сказав:

Оновлення)

відразу з магазину, після розморозки - був не таким солодким як я і писала. А от зараз смакую шматочок- смак ідентичний тому, яким ми знаємо ключик.

Після розморозки найкраще смакує горілюня.

 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 години назад, SergLutsk сказав:

Для нас, українців, досить незвичний підхід до оцінки рівня зп в годинах, адже у нас все в місяцях.

Те що для нас незвично, не означає, що в нас не так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має змогу,поширите це відео за океаном,це найефективніші донати на мою думку сьогодні.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин назад, case_l сказав:

обама просто письменник, а політиком був саме байден в його команді, він і займався Україною.

 

це зробили демократи:

WWW.HOLOSAMERYKY.COM

Минулого четверга, 14-го грудня, Конгрес проголосував за оборонний бюджет США (NDAA), із якого прибрали пункт щодо...

 

Байден це перелякане дем чмо, ще й прикормлене через синка-наркомана і посаджене на крючок, політиками були Рейган, Мк Кеін. Будем надіятись що США виберуть гідного президента.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин назад, paksivatova сказав:

Люди є, хоч і не так багато. Все-таки 10.00 ранку вихідного дня.

А людей щоб показати, це треба зробити фото в Костко. Там як в мурашнику) 

IMG_7677.jpeg

А у неділю роблять ТЦ, супермаркети, магазини, перукарн, роблять тільки кафешки, кондитерські, ресторани і дуже маленькі магазинчикиі? Бо в Іспанії та Германії все зачинено, а нам то зовсім не зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин назад, case_l сказав:

обама просто письменник, а політиком був саме байден в його команді, він і займався Україною.

 

це зробили демократи:

WWW.HOLOSAMERYKY.COM

Минулого четверга, 14-го грудня, Конгрес проголосував за оборонний бюджет США (NDAA), із якого прибрали пункт щодо...

 

Його з такою помпою приймали, обіцяли дати все, що забажаємо, але нич не дали. Можна було набрати далекобійного під гарантії оплати з продажу москальского майна в штатах. А по факту  штати підтримують бойові дії з гарантованою перспективою продовження на роки, щоб той виділений бюджет в кілька мільярдіів своїм виробникам зброї був опанован, і Я підозрюю, що приймуть у цьому році закон про конфіскацію активів рф, які заберуть на той бюджет, в останку піднявши промисловість, та зробивши багато робочих місць.

Надіюся Штати не підуть дорогою Угорщіни, Словатчини та Нідерландів, бо якась нездорова тенденція пошла ще і мають 1,5 таких кандидата.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, romanc said:

а нам то зовсім не зрозуміло.

та зрозуміло, в часи ссср так і було все зачинене 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, romanc said:

А по факту  штати підтримують бойові дії з гарантованою перспективою продовження на роки

це не штати, а політика байдена така, чого варте ембарго на продаж зброї від 2014 року

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 години назад, Waver сказав:

Надіюсь ти відповідь побачив...

Ні, а де я її мав побачити ? :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 1/24/2024 at 9:50 AM, SergLutsk said:

Ні, а де я її мав побачити ? :wacko:

Адекватним юзерам завжди відповідаю, але видалив поки не прийшли засиранці... 

Змінено користувачем Waver
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно один далекобійник з США, зять сестри, приїхав сюди лікувати зуби і як прийнято в водіїв фур в США, почав вчити всіх як правильно себе поводити, правда засранцями не називав нікого бо свідок єгова, тільки назвав декого в середньому роді, але чувачок попав на мого товариша який є українським майором, командував в свій час сотнями таких пісюнів і відповідав за них, американському пізнесмену було відразу все роз"яснено, проведено інструктаж на тему хто він і що - замовк і більше не озивається. Може образився? Мені було трохи незручно але сестра претензій не мала.:unsure:

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, jurgen007 said:

Недавно один далекобійник з США, зять сестри, приїхав сюди лікувати зуби і як прийнято в водіїв фур в США, почав вчити всіх як правильно себе поводити, правда засранцями не називав нікого бо свідок єгова, тільки назвав декого в середньому роді, але чувачок попав на мого товариша який є українським майором, командував в свій час сотнями таких пісюнів і відповідав за них, американському бізнесмену було відразу все роз"яснено хто він і що - замовк і більше не обзивався. Може образився? Мені було трохи незручно але сестра претензій не мала.:unsure:

Просто покинь ту свою звичку засирати любу тему і коли немаєш шо сказати - то хоть помовчи, бо саме з-за цього мені приходиться все підчищати або взагалі багато чого тут не постити.

А взагалі, навіщо нам сваритися... ворог то всеодно спільний. Я розумію що всі ми люди різні, зовсім різні, тому я навіть впевнений що в тебе є навички та здібності яких немає у мене, тому в дечому навіть можна об'єднатися... і якщо ти дійсно маєш стільки вільного часу та надхнення і якщо хочеш бути корисним - можеш трошки і мені допомогти, а у відповідь я навіть зможу ті твої старання трохи компенсувати. 

Як тобі пропозиція?

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.01.2024 в 22:57, romanc сказав:

А у неділю роблять ТЦ, супермаркети, магазини, перукарн, роблять тільки кафешки, кондитерські, ресторани і дуже маленькі магазинчикиі? Бо в Іспанії та Германії все зачинено, а нам то зовсім не зрозуміло.

Супермаркети, магазини точно працюють. Дуже маленьких магазинчиків аля наші біля дому не зустрічала. Тут магазини великої площі. 
Ресторани теж працюють у вихідні дні.

Сфера краси в суботу працює, неділя вихідна (у тих майстрів, що попадали в моє поле зору). 
 

У мене склалося враження, що тут популярна кава drive (не знаю як назвати, типу макдрайв). Коли не бачу такий заклад-завжди багато автомобілів. 
 

Магазини - окрема тема. Певно, про це напишу більш детальніше згодом. Мені дуже важко себе стримувати, щоб все не скупити:rolleyes:

 

 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

10 hours ago, jurgen007 said:

Недавно один далекобійник з США, зять сестри, приїхав сюди лікувати зуби і як прийнято в водіїв фур в США, почав вчити всіх як правильно себе поводити

якщо чувак не може собі дозволити в сша зуби полікувати, то щось хріновий з нього далекобійник/пізнесмен

  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин назад, case_l сказав:

 

якщо чувак не може собі дозволити в сша зуби полікувати, то щось хріновий з нього далекобійник/пізнесмен

А хороший бізнесмен заплатить за послугу 10к коли можна заплатити 4к (умовно) чисто для того щоб показати всім що він хороший бізнесмен? Зекономлений доллар - зароблений доллар :)

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, vampirich said:

А хороший бізнесмен заплатить за послугу 10к коли можна заплатити 4к (умовно) чисто для того щоб показати всім що він хороший бізнесмен? Зекономлений доллар - зароблений доллар :)

зуби лікують не для понтів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...