Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

8 hours ago, romanc said:

Середня ціна 370к, 

 

Ця цифра - це середня ціна по америці для банків які видають кредити як в містах так і в кожному далекому селі але ніяк не середня ціна для міських будинків чи в пригородах мегаполісів... Це теж саме що порахувати середню ціну приватного будинку у Волинській області: в Луцьку та примикаючих до Луцька селах добротний повністю жилий будинок буде коштувати наприклад $100 000, а в любому віддаленому селі десь на Поліссі чи ще десь, а на Волині близько тисячі сіл, середня ціна нормального жилого будинку наприклад $10-20 тисяч, і тоді середня ціна приватного будинку на Волині виходить десь приблизно $30 000. Який будинок ти зможеш придбати за тих 30 тис. в Луцьку чи біля Луцька? Виходить що за цю суму вийде добротний середньостатичний будинок десь в далеких Маневичах, Камінь-Каширську чи Рожищі але ніяк не в Луцьку чи поряд, чи навіть в тому ж Ковелі. Так само на сьогоднішній день будуть ті середні $370к на будинок в америці для міського жителя... ніби й можна щось придбати, але такий будинок буде такий старий чи в такому стані що терміново буде потребувати ще тися 100 вкладень в ремонт, або буде в такому районі що ввечері буде страшно вийти з дому і спати будеш з пістолетом під подушкою чи в тумбі біля ліжка... 

Для Сіетла та його пригородів рахуй середню ціну на будинок десь від $700 000,  а для Чикаго ерії десь від $450 000. І це середні ціни на зовсім не нові будинки а на будинки яким уже по 40-50 років, бо нові або відносно нові сучасніші будинки ще дорожчі.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 760
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

4 години назад, Waver сказав:

Виходить що за цю суму вийде добротний середньостатичний будинок десь в далеких Маневичах, Камінь-Каширську чи Рожищі але ніяк не в Луцьку чи поряд, чи навіть в тому ж Ковелі.

Тому я і запитав, що таке середньостатистичний. Тому що це таке розмите поняття, яке дає змогу зрозуміти трохи менше ніж взагалі нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин назад, volks сказав:

Тому я і запитав, що таке середньостатистичний. Тому що це таке розмите поняття, яке дає змогу зрозуміти трохи менше ніж взагалі нічого.

Зато красива діаграмма.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 години назад, romanc сказав:

Зато красива діаграмма.

Мабуть якийсь університет довго над нею працював і купа проффесорів зряплату отримали немалу, тільки на зброю Україні грошей нема.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, jurgen007 said:

Мабуть якийсь університет довго над нею працював і купа проффесорів зряплату отримали немалу, тільки на зброю Україні грошей нема.

На Україну гроші є, але тепер цю тему використовують демократи і республіканці у виборчій кампанії і шантажують один одного.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, romanc said:

Зато красива діаграмма.

Таблиця який має бути середній річний дохід на сімʼю щоб придбати свій власний будинок в різних великих містах - більш-менш правильна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, jurgen007 сказав:

Мабуть якийсь університет довго над нею працював і купа проффесорів зряплату отримали немалу, тільки на зброю Україні грошей нема.

зараз вони скажуть в України гроші на євробачення є а на зп бюджетникам немає:huh:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, Vikvik Mawr сказав:

зараз вони скажуть в України гроші на євробачення є а на зп бюджетникам немає:huh:

І не тільки на шоу для домогосподарок /євробачення/ є а й на мільйонні зарплати і пенсії для суддів, прокурорів і інших чиновників є.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин назад, Waver сказав:

Таблиця який має бути середній річний дохід на сімʼю щоб придбати свій власний будинок в різних великих містах - більш-менш правильна.

Пропоную зібрати допомогу для бідуючих без власного житла американців, вони ж нам он як помагають а самі ледь не бомжують, особливо помічні були з ліквідацією наших  "зайвих" озброєнь.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.02.2024 в 20:31, romanc сказав:

Середня ціна 370к, початковий платіж 74к, під 6,37%річних + страхові, виходить в середньому 2,3к в місяць, з котрих тіло кредиту 0,825к. І 30 років спробуй тільки не заплати банку його таксу, будеш без житла.

 

А щоб мати зп, за яку можна купувати дім, треба освіту, це ще 150-200к кредиту (я про американців)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 hours ago, romanc said:

А щоб мати зп, за яку можна купувати дім, треба освіту, це ще 150-200к кредиту (я про американців)

Десь так для багатих американців і виходить, але якщо в реалі - то це не для наших роботящих Українців-емігрантів... бо нікого у кого діти вчаться в американських університетах і бере чи беруть кредити на навчання - я не знаю бо абсоютно всі кого я знаю, включаючи дітей багатьох моїх прямих чи непрямих родичів - вчаться в різних університетах на державних програмах і абсолютно ніхто нічого за своє навчання не платить. Тому твоє уявлення - теж не дуже вірне.

Змінено користувачем Waver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/8/2024 at 12:29 PM, jurgen007 said:

Пропоную зібрати допомогу для бідуючих без власного житла американців, вони ж нам он як помагають а самі ледь не бомжують, особливо помічні були з ліквідацією наших  "зайвих" озброєнь.

Та ти хоч кому пропонуй, але хто твої слова буде слухати? Ти навіть тут своїм сранням достав усіх що навіть немає ніякого сенсу тебе читати та до тебе прислухатись, то до яких американців ти можеш достукатись якщо всі твої слова це так - дирка від бублика або "просто попиздіти"? Дай хоч в чомусь свій власний приклад - і навіть я тебе послухаю чи навіть в чомусь тобі відповім..., а просто так кожен день пиздіти аби що чи навіть аби хоч наперекор хоч комусь - то навіть не мішки тягати. Прийми якусь таблеточку чи що...

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, Waver сказав:

Десь так для багатих американців і виходить, але якщо в реалі - то це не для наших роботящих Українців-емігрантів... бо нікого у кого діти вчаться в американських університетах і бере чи беруть кредити на навчання - я не знаю бо абсоютно всі кого я знаю, включаючи дітей багатьох моїх прямих чи непрямих родичів - вчаться в різних університетах на державних програмах і абсолютно ніхто нічого за своє навчання не платить. Тому твоє уявлення - теж не дуже вірне.

То із фільмів судження. Що багато в кого кредити за навчання висять, а щоб отримати гранд на навчання, то треба дуууже класно вчитися, чи бути видатним спортсменом. А ще багато фильмів, що лікування не покриває страховка і тоді нараховують дуже великі гроші, або несплата  страхування веде до лікування в держзакладі, від якого всі в шоці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільми я думаю не далекі від реального життя в США, там якраз і показують проблематику простих американців.

Якщо подивитись чесно, якби нашою країною керували ефективні менеджери ми б жили значно краще і до нас би їздили з ЄС  на заробітки а не ми до них.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, MACCEN сказав:

Фільми я думаю не далекі від реального життя в США, там якраз і показують проблематику простих американців.

Якщо подивитись чесно, якби нашою країною керували ефективні менеджери ми б жили значно краще і до нас би їздили з ЄС  на заробітки а не ми до них.

А якби баби був буй, то вона була б дідом

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин назад, MACCEN сказав:

Фільми я думаю не далекі від реального життя в США, там якраз і показують проблематику простих американців.

Якщо подивитись чесно, якби нашою країною керували ефективні менеджери ми б жили значно краще і до нас би їздили з ЄС  на заробітки а не ми до них.

Коли вже з тебе той патерналізм вивітриться?

Ти ж в стількох фірмах бачив, що робиться- не помітив, що кожен колектив, чи країна,мають такого лідера, на котрого ЗАСЛУГОВУЮТЬ САМІ.

Навіть ті самі кацапи мають да кривавого та дурнуватого , але ефективного лідера.

Зграєю вовків не керуватиме заєць. Може, але дуже недовго.

То в кому причина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 hours ago, romanc said:

То із фільмів судження. Що багато в кого кредити за навчання висять, а щоб отримати гранд на навчання, то треба дуууже класно вчитися, чи бути видатним спортсменом. А ще багато фильмів, що лікування не покриває страховка і тоді нараховують дуже великі гроші, або несплата  страхування веде до лікування в держзакладі, від якого всі в шоці. 

Ще років 15 тому була приблизна нижня планка, що якщо на сімʼю дохід десь до 60 тис на рік, навіть якщо сімʼя живе у власному будинку, то можна було подавати на державний financial aid для навчання що в коледж що в університет, чим абсолютно всі користувалися та користуються. Зараз ця сума певно ще вища… але, якщо батьки заробляють більше, тобто десь від 100-150 тис на рік і більше і  - то тоді в більшості за все тре платити самому або брати кредити. Також, там навіть можна подаватись на допомогу на навчання навіть якщо дохід на сім'ю і 100 тисяч, просто чим більший дохід тим меншу суму покриє держава... Також знаю наших віруючих у кого дохід великий, але так як мають п'ятеро дітей то всеодно троє старших вчаться за державний рахунок... все дуже індивідуально і спеціальна комісія вирішує скільки допомоги давати на навчання кожному окремому студенту взалежності від фінансової ситуації сім'ї та кількості дітей чи студентів в цій сім'ї. Також, якщо вчитись не певні дуже складні спеціальності типу лікарів, тобто хірургів, кардіологів, де потрібно брати дуже багато окремих класів та лекцій, купувати дуже багато дорогих підручників (деякі підручники коштують до $1000 а їх кожен рік потрібно з десяток) - то таке дуже дороге навчання держава все не покриє і мусово ще брати додаткові кредити... але ті студенти що дійсно відмінно вчаться можуть розраховувати і на гранти які покриють все їхнє дороге навчання. Все дуже індивідуально.

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.02.2024 в 04:47, Waver сказав:

Та ти хоч кому пропонуй, але хто твої слова буде слухати?  до яких американців ти можеш достукатись якщо всі твої слова це так - дирка від бублика або "просто попиздіти"

Тут здається сайт луцький а не американський тому до американців ніхто тут не "достукується", це задача зеленського і інших гастролерів по сша. Я просто висказую своє бачення на сцикливу політику сша, яка кидала своїх союзників в Іраку, Афганістані а тепер в Європі і Ізраїлі, так що заспокійся і крути баранку.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, jurgen007 said:

Тут здається сайт луцький а не американський тому до американців ніхто тут не "достукується", це задача зеленського і інших гастролерів по сша. Я просто висказую своє бачення на сцикливу політику сша, яка кидала своїх союзників в Іраку, Афганістані а тепер в Європі і Ізраїлі, так що заспокійся і крути баранку.

Таблеточка не допомагає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, nickel said:

@Waverнагадай з якого року ти в США?

Нагадай, коли я тебе про це сповіщав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилини назад, Waver сказав:

Нагадай, коли я тебе про це сповіщав?

Можливо писав раніше. Я чомусь думав, що писав. Не мені особисто, а коли розповідав про своє життя у США.

п.с. У вас там що заспокійливе під забороною? Нормальне питання задав. Чого агришся? Дивився фільм про економічну кризу 2008 року, стало цікаво де ти її застав. Якщо в США, то як відчув на собі. Але хрєн з тобою, можеш не відписувати вже не цікаво. Є купа інших емігрантів, з якими можна нормально спілкуватися

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, nickel said:

Можливо писав раніше. Я чомусь думав, що писав. Не мені особисто, а коли розповідав про своє життя у США.

п.с. У вас там що заспокійливе під забороною? Нормальне питання задав. Чого агришся? Дивився фільм про економічну кризу 2008 року, стало цікаво де ти її застав. Якщо в США, то як відчув на собі. Але хрєн з тобою, можеш не відписувати вже не цікаво. Є купа інших емігрантів, з якими можна нормально спілкуватися

Застав у сша і одразу на 2 роки поїхав в Україну... але, та криза навчила що це був хороший час купувати добряче здешевлену нерухомість яка з того часу виросла в раз 5.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти і шустрий, такий патріот америки а кризу приїхав сюди пересидіти.;)

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, jurgen007 said:

Ну ти і шустрий, такий патріот америки а кризу приїхав сюди пересидіти.;)

Сховайся

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...