Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

В 16.02.2024 в 17:41, Waver сказав:

Десь так і виходить... коли ми тільки придбали будинок, місячний пеймент у нас був $1900 в місяць, і з тієї всієї суми сплата, як ви кажете, за тіло кредиту - була тільки $740, а все інше це як раз таки проценти, страховки та податок на нерухомість.

Аннуітет чи класична схема погашення?

А скільки вартувала аренда такого житла? І можете розповісти що вимагають для оренди і з чого складаються платежі по аренді, хто ремонтує техніку та приміщення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 768
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 2/16/2024 at 9:47 AM, romanc said:

Аннуітет чи класична схема погашення?

А скільки вартувала аренда такого житла? І можете розповісти що вимагають для оренди і з чого складаються платежі по аренді, хто ремонтує техніку та приміщення?

Поясни шоб я не гуглив ануітет. Взагалі у нас свій таунхауз який нам збудували з нуля. Але, якщо цікавить оренда - то за все платить власник нерухомості яку здає жильцям... звісно якщо жильці це самі видимо не зламали, тобто за навмисно переломані кабінети, вибиті двері чи стіни - можна здирати з орендарів. Взагалі, також тепер маю і певне відношення до нерухомості яка здається в оренду, але про це я поки не буду розповідати бо не на часі.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аннуітет -рівні платежі по кредиту, класична- рівні частини тіла кредита.

Аннуітет дуже вигодна схема для банкіра.

Ще б хотів спитати скільки беруть ріелтори і з кого. При купівлі та оренді, чи можна без них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/16/2024 at 10:33 AM, romanc said:

Аннуітет -рівні платежі по кредиту, класична- рівні частини тіла кредита.

Аннуітет дуже вигодна схема для банкіра.

Ще б хотів спитати скільки беруть ріелтори і з кого. При купівлі та оренді, чи можна без них?

Будеш сміятися, але я ніколи навіть не вникав як називаються ті кредити, бо я ще жодного свого кредиту не сплачував по їхнім схемам на той весь час як вони хочуть. Можливо в америці трошки інша система і не так все строго як в Україні, але уже давно всі свої кредити я беру з головною ціллю для себе - знайти хто дасть кредит під мінімально можливий на даний час процент і з мінімальним фіксованим пейментом на 5, 7, 15 чи 30 років (у випадку з будинком), тобто щоб з мінімальною місячною загальною сплатою (однаковим платежом на весь термін кредиту) і обов'язково - з можливістю дострокового погашення кредиту без жодних додаткових комісій. Майже всі свої кредити я сплачую достроково, бо до кожного того мінімального пейменту майже завжди по можливості додаю додаткову суму на сплату тіла кредиту як мінімум вдвоє, а іноді по можливості і більше. І кожен рік вони автоматично перераховують той кредит кожен рік зменшуючи мені той мій місячний пеймент. За новеньку трьохповерхову хату весь попередній рік вже сплачував $1610 в місяць, а десь зараз знову має бути перерахунок і має бути ще на пару сотень менше бо вже навіть відпадає одна іншура по кредиту. І це в той час коли на сьогоднішній день оренда чи купівля такого будинку буде десь $3200-3400 в місяць.  Хз., я не бухгалтер, але певно, для них банкірів - я не самий вигідний клієнт...:)

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/16/2024 at 10:33 AM, romanc said:

 

Ще б хотів спитати скільки беруть ріелтори і з кого. При купівлі та оренді, чи можна без них?

При купівлі, продажі чи навіть оренді житла ріелтор заробляє свої 2-3% від суми угоди, але завжди платить власник нерухомості що продає. Але, є теж не одне але... ріелторів розвелось так багато і навкруги стільки їхньої реклами, що таке відчуття що на одного покупця зараз 10 ріелторів і кожен хоче стати ріелтором і знайти свого клієнта та побільше... тому перед пошуком житла для покупки, перед тим як співпрацювати, можна навіть домовлятися з рієлтором щоб він з вами хоч трошки поділився своїми 2-3%:). Звісно, майже ніхто не хоче ділитись, але... я зустрівся з шістьма ріелторами поки знайшов свого. І після того собі подумав, а на що ж тоді згідні ті довгоногі ріелторші за навіть ті 2 відсотки там де йдуть багатомільйонні суми угод? Можна тільки здогадуватись, бо навіть по статистіці чомусь ріелторші жінки заробляють більше ніж ріелтори чоловіки... а самі гарні та довгоногі, молоді без великого досвіду - так швидко стають такими успішними в своїй справі. Загадка. :D

Взагалі, всередньому по америці, така угода коштує десь до 6%, які ділять між собою агент який продає та ріелтор який вам знайшов це житло чи іншу нерухомість. Ріелтор також може працювати хоч і ніби самостійно,  мати свій лайсинс (патент, дозвіл), свій окремий офіс, але всеодно в більшості випадків працює під якоюсь великою конторою яка надає їм доступ до своїх баз даних, тому може отримувати не 3% а тільки 2%. В общим, це як ціла мафія де кожен за любої можливості хоче урвати свій кусок пирога, хоч 1% але урвати, і після того ще навіть можна крихти підгребти, чим при таких угодах користуються різні інспектори, адвокати та нотаріуси.

Ну і, коли шукаєш нерухомість то без ріелтора не обійтись, можна навіть мати два окремих і кожен з них буде тобі показувати свої варіанти як він чи вона бачать те що ти хочеш та шукаєш, бо люди теж різні і їхнє уявлення про нормальне житло теж різне, тобі це абсолютно безкоштовно а в них є самі свіжі окремі бази нерухомості які можна глянути навіть в той день коли вони тільки з'являються яких ще немає у вільному пошуку, і кожен рієлтор сам вибирає що тобі сьогодні показувати, і на яку пропозицію, якщо вона "гаряча" і реально хороша - в перший же день вишуковується черга потенційних покупців кожен з яких зі своїм рієлтором і у вас є тільки яких 20 хв часу, і на яку без ріелтора той агент що продає та показує в перший день тебе навіть не пустить на перегляд бо там реальні черги і все по часу і в той момент навіть можна давати свою пропозицію скільки, тобто яку суму ти можеш запропонувати, меншу на тисяч 20, або навіть більшу. Як я уже писав, що в штаті Вашингтон, за гарячий хороший, сучасний новий будинок можуть пропонувати навіть на 100 тисяч більше від тої ціни що він продається... ми своє житло з нашим ріелтором три місяці шукали, передивились декілька десятків варіантів, давали декілька пропозицій... поки я не зрозумів що це все "лажа", і тоді наш ріелтор нам знайшла варіант де показали декілька уже готових моделей що можуть побудувати з нуля, тобто від фундаменту, за пів року, з нашим вибором деяких матеріалів, кольорів покриття підлоги, кабінетів, столешні і т.д. в общим, в той же день підписали контракт, дали завдаток і через тиждень на все літо поїхали в Україну. Потім нам уже все показували поетапно під час будівництва і я був вражений та задоволений як темпом робіт так і якістю матеріалів та самої роботи, про це теж, можна розповідати та розповідати...

А як продавати та чи дійсно потрібен той агент... - ще ніколи не продавав, не цікавився, тому не скажу, не знаю.

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.02.2024 в 18:33, romanc сказав:

Аннуітет -рівні платежі по кредиту, класична- рівні частини тіла кредита.

Аннуітет дуже вигодна схема для банкіра.

Ще б хотів спитати скільки беруть ріелтори і з кого. При купівлі та оренді, чи можна без них?

Ануітет це той самий складний процент, в іншу сторону.

Набігає дуже гарно.А здається небагато

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.02.2024 в 20:22, Waver сказав:

При купівлі, продажі чи навіть оренді житла ріелтор заробляє свої 2-3% від суми угоди, але завжди платить власник нерухомості що продає. Але, є теж не одне але... ріелторів розвелось так багато і навкруги стільки їхньої реклами, що таке відчуття що на одного покупця зараз 10 ріелторів і кожен хоче стати ріелтором і знайти свого клієнта та побільше... тому перед пошуком житла для покупки, перед тим як співпрацювати, можна навіть домовлятися з рієлтором щоб він з вами хоч трошки поділився своїми 2-3%:). Звісно, майже ніхто не хоче ділитись, але... я зустрівся з шістьма ріелторами поки знайшов свого. І після того собі подумав, а на що ж тоді згідні ті довгоногі ріелторші за навіть ті 2 відсотки там де йдуть багатомільйонні суми угод? Можна тільки здогадуватись, бо навіть по статистіці чомусь ріелторші жінки заробляють більше ніж ріелтори чоловіки... а самі гарні та довгоногі, молоді без великого досвіду - так швидко стають такими успішними в своїй справі. Загадка. :D

Взагалі, всередньому по америці, така угода коштує десь до 6%, які ділять між собою агент який продає та ріелтор який вам знайшов це житло чи іншу нерухомість. Ріелтор також може працювати хоч і ніби самостійно,  мати свій лайсинс (патент, дозвіл), свій окремий офіс, але всеодно в більшості випадків працює під якоюсь великою конторою яка надає їм доступ до своїх баз даних, тому може отримувати не 3% а тільки 2%. В общим, це як ціла мафія де кожен за любої можливості хоче урвати свій кусок пирога, хоч 1% але урвати, і після того ще навіть можна крихти підгребти, чим при таких угодах користуються різні інспектори, адвокати та нотаріуси.

Ну і, коли шукаєш нерухомість то без ріелтора не обійтись, можна навіть мати два окремих і кожен з них буде тобі показувати свої варіанти як він чи вона бачать те що ти хочеш та шукаєш, бо люди теж різні і їхнє уявлення про нормальне житло теж різне, тобі це абсолютно безкоштовно а в них є самі свіжі окремі бази нерухомості які можна глянути навіть в той день коли вони тільки з'являються яких ще немає у вільному пошуку, і кожен рієлтор сам вибирає що тобі сьогодні показувати, і на яку пропозицію, якщо вона "гаряча" і реально хороша - в перший же день вишуковується черга потенційних покупців кожен з яких зі своїм рієлтором і у вас є тільки яких 20 хв часу, і на яку без ріелтора той агент що продає та показує в перший день тебе навіть не пустить на перегляд бо там реальні черги і все по часу і в той момент навіть можна давати свою пропозицію скільки, тобто яку суму ти можеш запропонувати, меншу на тисяч 20, або навіть більшу. Як я уже писав, що в штаті Вашингтон, за гарячий хороший, сучасний новий будинок можуть пропонувати навіть на 100 тисяч більше від тої ціни що він продається... ми своє житло з нашим ріелтором три місяці шукали, передивились декілька десятків варіантів, давали декілька пропозицій... поки я не зрозумів що це все "лажа", і тоді наш ріелтор нам знайшла варіант де показали декілька уже готових моделей що можуть побудувати з нуля, тобто від фундаменту, за пів року, з нашим вибором деяких матеріалів, кольорів покриття підлоги, кабінетів, столешні і т.д. в общим, в той же день підписали контракт, дали завдаток і через тиждень на все літо поїхали в Україну. Потім нам уже все показували поетапно під час будівництва і я був вражений та задоволений як темпом робіт так і якістю матеріалів та самої роботи, про це теж, можна розповідати та розповідати...

А як продавати та чи дійсно потрібен той агент... - ще ніколи не продавав, не цікавився, тому не скажу, не знаю.

"Без лоха и жизнь плоха" девіз ріелтора.

То виплатили ріелтору, щоб вам знайшов компанію, що побудує хижу?

В Україні тепер єдина база, то олх та ріа.

Але якщо твій час дорожче за ріелторський...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/16/2024 at 5:35 PM, romanc said:

"Без лоха и жизнь плоха" девіз ріелтора.

То виплатили ріелтору, щоб вам знайшов компанію, що побудує хижу?

В Україні тепер єдина база, то олх та ріа.

Але якщо твій час дорожче за ріелторський...

Ти пив чи що? :D Проспись та перечитай ще раз

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 00:27, Nokian сказав:

Ануітет це той самий складний процент

Ну давай тепер пояснюй логіку написаного.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 09:01, volks сказав:

Ну давай тепер пояснюй логіку написаного.

Процент стабільний, нараховується завжди на залишок тіла кредита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 09:53, romanc сказав:

Процент стабільний, нараховується завжди на залишок тіла кредита.

В мене був ануїтет з плаваючою ставкою - вона переглядалась щокварталу, відповідно платіж був однаковий 3 послідовних місяці, а на наступні три змінювався, і д.д.

Ануїтет має стільки ж спільного зі складним процентом, як і класичний кредит. Тобто нічого. Але Н. про це не розкаже...

 

Якщо брати фіксовану відсоткову ставку - то по класичному кредиту щомісяця сума платежу (погашення тіла кредиту плюс відсотки) - зменшується, найбільша в перший місяць і найменша в останній; а по ануїтету - сума платежу щомісяця є однаковою. Логічно, що переплата по ануїтету очікується більшою, ніж по класичному кредиту (ставка - фіксована).

Саме ануїтет 'тюхають', і саме для ануїтету достатньо меншого підтвердженого щомісячного доходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорячи про ЗВОРОТНІЙ складний процент по ануїтету, я мав на увазі, що з кожним місяцем погашення  клієнт користується все меншою сумою грошей, а процент платить на всю початкову суму кредиту.

Припустимо на 60 місяць користування банк фактично позичає клієнту вже лише 1/60 частину початкової суми( 59 чвстин вже давно позичені іншим та приносять нові відсотки банку), а клієнт платить все той же самий відсоток на всю суму кредиту.

Для банка це навіть краще за складний процент.

При чому набагато.

Саме з ануітету в банку виникає такий прибуток, щоб платити складний процент по депозиту. 

Змінено користувачем Nokian
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те , що я не відповідаю ДЕКОМУ, не означає, що мені нема що сказати

 

Змінено користувачем Nokian
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 21:27, Nokian сказав:

Припустимо на 60 місяць користування банк фактично позичає клієнту вже лише 1/60 частину початкової суми( 59 чвстин вже давно позичені іншим та приносять нові відсотки банку), а клієнт платить все той же самий відсоток на всю суму кредиту.

Це на яких уроках фінансової грамотності тебе таке навчили?:0016::0016:

При ануїтеті на 60 місяць ти сплачуєш більше ніж 1/60 від початкової суми. А відсоток щомісяця платиш на залишок кредиту, а не на початкову суму.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 20:27, Nokian сказав:

Говорячи про ЗВОРОТНІЙ складний процент по ануїтету, я мав на увазі, що з кожним місяцем погашення  клієнт користується все меншою сумою грошей, а процент платить на всю початкову суму кредиту.

Припустимо на 60 місяць користування банк фактично позичає клієнту вже лише 1/60 частину початкової суми( 59 чвстин вже давно позичені іншим та приносять нові відсотки банку), а клієнт платить все той же самий відсоток на всю суму кредиту.

Для банка це навіть краще за складний процент.

При чому набагато.

Саме з ануітету в банку виникає такий прибуток, щоб платити складний процент по депозиту. 

Брехня. По ануїтету щомісяця платиться процент на залишок кредитної заборгованості.

Я перевіряв ;)

А "прибуток" (насправді дохід) виникає завдяки тому, що сума погашення тіла кредиту на старті значно менша, ніж при класичному, тобто з точністю до навпаки - при ануїтеті ти більше користуєшся кредитом. Відповідно, і платиш більше.

Вище он американський резидент числовий приклад наводив...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ануїтету щомісяця платиться процент на залишок кредитної заборгованості.

В 17.02.2024 в 22:11, dogbees сказав:

Брехня. По ануїтету щомісяця платиться процент на залишок кредитної заборгованості.

Я перевіряв ;)

А "прибуток" (насправді дохід) виникає завдяки тому, що сума погашення тіла кредиту на старті значно менша, ніж при класичному, тобто з точністю до навпаки - при ануїтеті ти більше користуєшся кредитом. Відповідно, і платиш більше.

Вище он американський резидент числовий приклад наводив...

 

А по класичному кредиту тоді на що платиться відсоток?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 22:21, Nokian сказав:

по класичному кредиту тоді на що платиться відсоток?

Також на залишок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 22:11, dogbees сказав:

сума погашення тіла кредиту на старті значно менша, ніж при класичному, тобто з точністю до навпаки - при ануїтеті ти більше користуєшся кредитом. Відповідно, і платиш більше.

Яка гарна маніпуляція з сторони банку.

Якщо на половині терміну,чи під кінець, клієнт не може більше платит кредит.,то виявляється, що по ануєтету відсотки він вже давно виплатив, а сам кредит , тіло -фактично ні.

І в разі , коли діло дійде до переходу застави банку- то заставу банк забере у повнму обсязі тіла , котре по їх ,, щедрості,, погашається після відсотків.

Тому й тюхають ануїтет.

Але про складний процент назворот я мав на увазі інше.

Коли береш кредит не на споживання , а на бізнес- то і виходить , що через півтерміну користування, ти вже половину кредиту віддав, і крутиш , заробляєш все з меншої суми кредиту- а відсоток платиш зі всієї суми.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 22:55, Nokian сказав:

а відсоток платиш зі всієї суми.

Відсоток ти платиш на залишок.

 

В 17.02.2024 в 22:55, Nokian сказав:
В 17.02.2024 в 22:55, Nokian сказав:

Яка гарна маніпуляція з сторони банку.

 

Щоб не було маніпуляцій - треба розбиратися у всьому, поли береш кредит, а не на половині терміну. І не стояти з плакатами під Верховною радою, бо ж долар подорожчав в декілька разів.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 21:55, Nokian сказав:

Яка гарна маніпуляція з сторони банку.

Якщо на половині терміну,чи під кінець, клієнт не може більше платит кредит.,то виявляється, що по ануєтету відсотки він вже давно виплатив, а сам кредит , тіло -фактично ні.

І в разі , коли діло дійде до переходу застави банку- то заставу банк забере у повнму обсязі тіла , котре по їх ,, щедрості,, погашається після відсотків.

Тому й тюхають ануїтет.

Але про складний процент назворот я мав на увазі інше.

Коли береш кредит не на споживання , а на бізнес- то і виходить , що через півтерміну користування, ти вже половину кредиту віддав, і крутиш , заробляєш все з меншої суми кредиту- а відсоток платиш зі всієї суми.

Нокіан, ну визнай накінець, що ти чогось не знав і понаписував дурниць. Так при ануїтеті ти в підсумку більше заплатиш, і рахувати його складніше (на пальцях з калькулятором навряд чи вийде, потрібен ексель як мінімум), але в нього є перевага -- менше фінансове навантаження на початку. Бо якщо ти візьмеш і порівняєш два кредити з ідентичною відсотковою ставкою і початковою сумою і терміном, то в перші місяці різниця в розмірі місячного платежу дуже суттєва, і якщо це кредит на житло, то зазвичай там сума така, що клієнт на початках на грані може тягнути кредит, і виходить, що при ануїтетній схемі він грань не переходить, а в класичній вже за межею. Коротше більшу суму можуть видати при ануїтеті.  Якщо банк нормальний, то він покаже тобі заздалегідь два графіки погашення, з підсумковими сумами нарахованих за весь період відсотків, а клієнт вже собі вирішить, як йому цікавіше.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 23:36, Unknown сказав:

Нокіан, ну визнай накінець, що ти чогось не знав і понаписував дурниць.

Не говори такого:D

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 21:55, Nokian сказав:

Але про складний процент назворот я мав на увазі інше.

Коли береш кредит не на споживання , а на бізнес- то і виходить , що через півтерміну користування, ти вже половину кредиту віддав, і крутиш , заробляєш все з меншої суми кредиту- а відсоток платиш зі всієї суми.

"Складний процент" -- то якийсь загальновизнаний термін у фінансах, чи то якась разова ситуація одного з банків, з якою ти стикнувся, і банк це так назвав у договорі, і ото тепер ти оперуєш цим словосполученням, як ніби всі його однаково розуміти мають? 

Бо от "ануїтет" то загальновизнаний термін, але він означає не те, про що ти на початку писав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 23:36, Unknown сказав:

Нокіан, ну визнай накінець, що ти чогось не знав і понаписував дурниць. Так при ануїтеті ти в підсумку більше заплатиш, і рахувати його складніше (на пальцях з калькулятором навряд чи вийде, потрібен ексель як мінімум), але в нього є перевага -- менше фінансове навантаження на початку. Бо якщо ти візьмеш і порівняєш два кредити з ідентичною відсотковою ставкою і початковою сумою і терміном, то в перші місяці різниця в розмірі місячного платежу дуже суттєва, і якщо це кредит на житло, то зазвичай там сума така, що клієнт на початках на грані може тягнути кредит, і виходить, що при ануїтетній схемі він грань не переходить, а в класичній вже за межею. Коротше більшу суму можуть видати при ануїтеті.  Якщо банк нормальний, то він покаже тобі заздалегідь два графіки погашення, з підсумковими сумами нарахованих за весь період відсотків, а клієнт вже собі вирішить, як йому цікавіше.

Це примітивне судження як про ціну автомобіля наприклад. Один коштує стільки, а інший дорожче.

Але коли розглянути цю ціну в процесі володіння, то виявиться, що дешевшийбільше бере палива, дорожче обслуговуавння- ів результаті за кілька років обійдеться відчутно дорожче  від того, що був дорожчийпри покупці.

Ситуаці. треба бачити зі всіх сторін, а не лише графік в екселі.

Більше не маю бажання пояснювати

Мені ануїтет не подобався ніколи, бо гроші мене цікавлять не на споживчі цілі ,от і все.

А кому подобається- вільному воля.

  • Ха-ха 2
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 23:43, Unknown сказав:

Складний процент

Складний процент - це коли відсотки виплачуються щомісяця і додаються до депозиту і на них в наступному місяці також нараховуються відсотки.

 А при простому проценті відсотки зараховують на окремий рахунок і на них відсотки не нараховують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...