Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

В 17.02.2024 в 01:35, romanc сказав:

"Без лоха и жизнь плоха" девіз ріелтора.

ви ріелтор з таким девізом чи клієнт таких ріелторів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 768
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 2/18/2024 at 10:33 PM, romanc said:

І цим займається ріелтор?

Інколи не розумію, чи то ти вічно так кудись спішиш та читаєш все поспіхом та находу, чи просто з будуна… давай так: ти перечитаєш все з початку ще раз, а потім по кожному не зрозумілому тобі питанню задаєш конкретне окреме питання що ти не зрозумів чи в чому не розібрався. Бо задаючи такі питання ти дуже нагадуєш того ж юродивого007 який завжди хоче хоть щось ляпнути аби тільки хоч хтось з ним поспілкувався чи поспорив, як і його такий же вічнонезадоволений друг case_I.

Змінено користувачем Waver
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.02.2024 в 20:22, Waver сказав:

 , і тоді наш ріелтор нам знайшла варіант де показали декілька уже готових моделей що можуть побудувати з нуля, тобто від фундаменту, за пів року, з нашим вибором деяких матеріалів, кольорів покриття підлоги, кабінетів, столешні і т.д. в общим, в той же день підписали контракт, дали завдаток і через тиждень на все літо поїхали в Україну. Потім нам уже все показували поетапно під час будівництва і я був вражений та задоволений як темпом робіт так і якістю матеріалів та самої роботи, про це теж, можна розповідати та розповідати...

А як то розуміти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/19/2024 at 8:45 AM, romanc said:

Я зрозумів, що ріелтор вам за 2% знайшла будівельну контору...

Так, вона нам знайшла тих хто продавав з готовими моделями для зразка а потім будував і після заключення угоди отримала свої 2% від забудовника чи продавця хто продавав. Для покупців послуги ріелтора в пошуку житла безкоштовні бо за все платить продавець.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 01:35, romanc сказав:

 

То виплатили ріелтору, щоб вам знайшов компанію, що побудує хижу?

І що ти одразу не зрозумів в моєму питанні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/19/2024 at 9:12 AM, romanc said:

І що ти одразу не зрозумів в моєму питанні?

Виплатили чи ви платили... я врахував це за можливу помилку яких тут досить багато, бо те що вона отримала свої 2% я писав вище

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.02.2024 в 00:39, Waver сказав:

 Чув що в Канаді податкове навантаження ще навіть трошки менше ніж в США, тому ще раз запитую - звідки в твоїй уяві податки для емігранта до 40% ?

То що ти вавер десь чув не означає що так є, в Канаді прогресивне оподаткування. Мінімальний податок 19% якщо дохід мінімальний чи біля того - десь до 3 тис/міс, на великі зарплати процент росте і може бути 30 - 40%. Звичайно емігранти на мінімалці 40% не платять. Знайомий з Луцька авіаінженером має 35дол/год, з нього беруть 30%.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/19/2024 at 9:56 AM, jurgen007 said:

То що ти вавер десь чув не означає що так є, в Канаді прогресивне оподаткування. Мінімальний податок 19% якщо дохід мінімальний чи біля того - десь до 3 тис/міс, на великі зарплати процент росте і може бути 30 - 40%. Звичайно емігранти на мінімалці 40% не платять. Знайомий з Луцька авіаінженером має 35дол/год, з нього беруть 30%.

Які саме податки та яку з них частину при офіційному працевлаштуванні сплачує роботодавець? Бо в сша наприклад, окремо йде федеральний податок, окремо штатовський (не всюди) і окремо соціальне страхування. Також одразу можуть знімати і на медичне страхування але, що на соціальне страхування, що на медікейр - половину сплачує роботодавець, і тому у дружини виходить на податки всього 18% замість 30%. Тому від тебе мене цікавлять конкретні цифри як там у вас в Канаді та хто за що сплачує. Чи у тебе як завжди - "я не знаю але попизжу"?

Доречі, у мене з моїм родом занять теж взагальному виходить десь близько 35% різних податків від прибутку, але це зовсім не значить що я їх сплачую з усього свого доходу і віддаю десь третю частину.:)

Як раз вчора майже весь день займався своїми власними податками та підрахунками всіх витрат за минулий рік... і скажу що багато хто тобі взагалі багато чого ніколи не скаже.

Є хороший фільм про бухгалтера аутиста де він рахував податки сімейній парі фермерів... колись думав що це прикол для фільму, а виявляється що зовсім ні.

 

Змінено користувачем Waver
  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.02.2024 в 23:44, jurgen007 сказав:

Якщо людина не має уяви про будівництво то переплачує вдвічі на фірму, прораба ,ріелтора, а можна просто найняти бригаду, але треба їх контролювати чи робити хоч вигляд контролю.

в нас то так і будуются, більшість, але нажаль, здебільшого, виходить шонібуть, з купою простих прорахунків і помилок, які з часом вилазять боком й які неможливо виправити без повторних серйозних капіталовкладень, або просто з цим миритись. Наприклад, коли будував баню, мені прийшлось будівельникам ДОКАЗУВАТИ , що навколо топки пічки в стіні (тим більше в каркасній) має бути цегляний фартух ну хоча б по 30см в кожну сторону мінімум. Також прийшлось ДОКАЗУВАТИ, що по нормам, висота комина над коньком має бути МІНІМУМ 50см , а довжина димоходу 5м від дна топки, щоб була хороша тяга. І це люди били себе пьятками в груди, що вони побудували не одну баню і я від них якусь хєрню вимагаю. Якби я будував би хату, я мабуть би посивів чи спився на кінцевому етапі, якби слідкував, щоб все робили по нормам і правилам і за кожну хєрню тикав би носом. А ті норми і правила ще треба було б самому вивчати з купи ресурсів

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.02.2024 в 18:52, Waver сказав:

Тому від тебе мене цікавлять конкретні цифри як там у вас в Канаді та хто за що сплачує.

 

Можу сказати як у нас в Україні, а як в Канаді питай канадців. Думаю що не з великого добра їдуть звідти будівельники на сезон в сша, з сша в Канаду їдуть хіба порибалити чи на полювання.

Тепер я зрозумів нащо ти той гідроцикл купив замість нормального катера - катер на бізнес не спишеш.B)

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.02.2024 в 19:17, MANJAK11 сказав:

в нас то так і будуются, більшість, але нажаль, здебільшого, виходить шонібуть, з купою простих прорахунків і помилок, які з часом вилазять боком й які неможливо виправити без повторних серйозних капіталовкладень, або просто з цим миритись.

В нас і фірма будує з купою косяків, на Струмівці "Інвестор " продав людям таунхауси взагалі без відводу дощових вод, як тільки дощ в знайомого на задньому дворі озеро а по дорогам ріки течуть, тих хто нижче постійно топить.

Змінено користувачем jurgen007
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.02.2024 в 18:52, Waver сказав:

Є хороший фільм про бухгалтера аутиста де він рахував податки сімейній парі фермерів... колись думав що це прикол для фільму, а виявляється що зовсім ні.

Фільм "аудитор" 2016 року. 

Але якщо узагальнено, то ти, купивши собі кросівки, можеш цю покупку вказати як "витрати на бізнес", бо ти ж не босий їздиш, і ця сума уже не оподатковується? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/19/2024 at 12:10 PM, vampirich said:

Фільм "аудитор" 2016 року. 

Але якщо узагальнено, то ти, купивши собі кросівки, можеш цю покупку вказати як "витрати на бізнес", бо ти ж не босий їздиш, і ця сума уже не оподатковується? 

Не кросівки а робоче взуття. :) 

Змінено користувачем Waver
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавіше авто та житло вказувати, як бізнес.

Походу і в нас так дехто давно робить.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.02.2024 в 20:35, Nokian сказав:

Цікавіше авто та житло вказувати, як бізнес.

Походу і в нас так дехто давно робить.)

Робив, зараз тільки дурень авто на бізнес запише, особливо який джип чи пікап.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/19/2024 at 12:10 PM, vampirich said:

Фільм "аудитор" 2016 року. 

Але якщо узагальнено, то ти, купивши собі кросівки, можеш цю покупку вказати як "витрати на бізнес", бо ти ж не босий їздиш, і ця сума уже не оподатковується? 

Так і є, придбав кросівки з металічним носком, працюю з залізом тому мусово, і це рахується вже як робочий одяг та взуття, та витрати для бізнесу які не оподатковуються. Так само з телефоном, хоч це найновіший Айфон МаксПро, але для зв'язку він також потрібен. 

IMG_6233.jpeg

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.02.2024 в 20:06, jurgen007 сказав:

В нас і фірма будує з купою косяків, на Струмівці "Інвестор " продав людям таунхауси взагалі без відводу дощових вод, як тільки дощ в знайомого на задньому дворі озеро а по дорогам ріки течуть, тих хто нижче постійно топить.

ну так вони ж не дарма струмочком назвали) чи ти про якісь інші таунхауси?

  • Ха-ха 5
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.02.2024 в 21:17, Dima4s сказав:

ну так вони ж не дарма струмочком назвали) чи ти про якісь інші таунхауси?

Зате асінізаторам там постійна робота - вигрібні ями заповнюються регулярно і швидко.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/19/2024 at 12:00 PM, jurgen007 said:

Можу сказати як у нас в Україні, а як в Канаді питай канадців.

Розповідай, буде цікаво для порівняння. В Канадців при можливості запитаю про це окремо.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.02.2024 в 23:55, Waver сказав:

Розповідай, буде цікаво для порівняння.

У нас війна, а у вас поки нема? Я думаю відсиджуватись вам залишилось недовго. У попередніх війнах сша відсиджувались десь 2 роки, морячки на Гаваях загоряли поки кораблі раптом стали тонути.:(

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/19/2024 at 4:03 PM, jurgen007 said:

У нас війна, а у вас поки нема? Я думаю відсиджуватись вам залишилось недовго. У попередніх війнах сша відсиджувались десь 2 роки, морячки на Гаваях загоряли поки кораблі раптом стали тонути.:(

Хід конем коли нема що сказати?

Що за людина... як шо небудь спиздіти то перший, а як немає шо сказати - то все на війну списуєш. На якого політика тренеруєшся чи може вже де в депутати зібрався?

Змінено користувачем Waver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.02.2024 в 00:09, Waver сказав:

Хід конем коли нема що сказати...

А про що з тобою говорити, про рибалку на гідроциклі? Так я не рибак.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/19/2024 at 4:15 PM, jurgen007 said:

А про що з тобою говорити, про рибалку на гідроциклі? Так я не рибак.

Казав шо можеш про оподаткування в Україні розповісти... або взагалі можеш чимось іншим поділитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.02.2024 в 00:24, Waver сказав:

Казав шо можеш про оподаткування в Україні розповісти... або взагалі можеш чимось іншим поділитися.

Давай про оподаткування. В знайомої чоловік загинув місяць тому, пішла взнавати за гробові - на неї подивились круглими очима і сказали що грошей нема і в цьому році точно не буде. В селі 2й рік лежить сліпий паралізований пацан з діркою в голові, заплатили перші 2 місяці по 100тис, потім по 30 а зараз платять 10 тис. Зате суддям по 200тис є з чого платити і по євробаченням шаритись жирній реперці. Якось так, а як у вас?

Змінено користувачем jurgen007
  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...