Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 768
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 17.02.2024 в 22:56, Nokian сказав:

Це примітивне судження як про ціну автомобіля наприклад. Один коштує стільки, а інший дорожче.

Але коли розглянути цю ціну в процесі володіння, то виявиться, що дешевшийбільше бере палива, дорожче обслуговуавння- ів результаті за кілька років обійдеться відчутно дорожче  від того, що був дорожчийпри покупці.

Ситуаці. треба бачити зі всіх сторін, а не лише графік в екселі.

Більше не маю бажання пояснювати

Мені ануїтет не подобався ніколи, бо гроші мене цікавлять не на споживчі цілі ,от і все.

А кому подобається- вільному воля.

Ну ти й рідкісний мудак...

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 23:43, Unknown сказав:

"Складний процент" -- то якийсь загальновизнаний термін у фінансах, чи то якась разова ситуація одного з банків, з якою ти стикнувся, і банк це так назвав у договорі, і ото тепер ти оперуєш цим словосполученням, як ніби всі його однаково розуміти мають? 

Бо от "ануїтет" то загальновизнаний термін, але він означає не те, про що ти на початку писав.

 

Напевно в більшості він асоціюється з складністю розуміння.)Взагалі то його мають знати всі, можливо вірніше було би називати його складеним.

Бо означає він, що при депозиті, тобі нараховують відсоток не лише на суму твого депозиту, а й на нараховані відсотки по ньому.

В результаті при тривалому періоді зза такої здавалося б дрібниці, відсоток набігає ну дуже солідний.

Так банк при ануїтеті отримує ще більший відсток, але не механічно від тебе, а від того,що крутить твої повернені гроші .

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.02.2024 в 00:11, Unknown сказав:

Ну ти й рідкісний мудак...

 

Ти не знав, що таке складний процент,відповідно  не розумів, про що я говорю- і ясне діло почав хамити.

Рідкісних мало, а примітивних багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 22:57, volks сказав:

Складний процент - це коли відсотки виплачуються щомісяця і додаються до депозиту і на них в наступному місяці також нараховуються відсотки.

 А при простому проценті відсотки зараховують на окремий рахунок і на них відсотки не нараховують.

Та до чого тут депозит?  ;) , ми ж суто про кредити говорил , і  я думав, що нокіан своїм світлим розумом нас осяє, і пояснить, що за термін такий в КРЕДИТУВАННІ -- "складний процент" віджет

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 23:19, Nokian сказав:

Ти не знав, що таке складний процент,відповідно  не розумів, про що я говорю- і ясне діло почав хамити.

Рідкісних мало, а примітивних багато.

Повторю питання ---  "як складний процент пов'язаний з кредитуванням?". Про депозит я знаю, а от в кредитуванні такого не пригадую.

 

 

А мудаком я тебе не просто так назвав. Бо ж говорили собі, я тобі по темі написав, а  у відповідь отримав  купу якогось мутного відстороненого тексту,  зі спробою незрозумілої аналогії, абсолютно відірваною від теми. То як таких як ти співрозмовників іще можна назвати? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.02.2024 в 00:19, Unknown сказав:

Та до чого тут депозит?  ;) , ми ж суто про кредити говорил ,

Бо Нокіан прирівняв ануїтет до депозиту зі складним відсотком 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.02.2024 в 00:13, Nokian сказав:

Так банк при ануїтеті отримує ще більший відсток, але не механічно від тебе, а від того,що крутить твої повернені гроші .

А при класичній схемі банк твої повернені гроші не крутить? Кладе під матрас?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо термін складний процент застосовують для депозитів.

А я перевернув його для кредиту, бо з другої сторони, коли клієнт кладе гроші на депозит- то він таким чином кредитує банк.

І з самого початку я мав на увазі,що коли клієнт платить банку за кредит по ануїтету, то для банку цей кредит по вигоді дуже схожий на складний процент.

Не дзеркально, але так само начебто з нічого набігають дуже цікаві суми.

От оце я й мав на увазі з самого початку. 

 

Змінено користувачем Nokian
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 23:38, Nokian сказав:

І з самого початку я мав на увазі,що коли клієнт платить банку за кредит по ануїтету, то для банку цей кредит по вигоді дуже схожий на складний процент.

Не дзеркально, але так само начебто з нічого набігають дуже цікаві суми.

От оце я й мав на увазі з самого початку. 

А ти таки не просто рідкісний мудак, а мудачище! 

Бо городиш нісенітниці висосані з пальця, і оком не моргнеш. І все заради того, щоб не визнати свій прокол. 

 

Ну ніякого зв'язку твій "перевернутий складний процент" не має з ануїтетом. Бо в ануїтеті, точно так само як і в класичному кредиті, % рахуються щомісяця на залишок заборгованості. Відмінність в тому, що графік погашення таким чином підбирається, щоб сумарний платіж був рівним. І ніякого  злого умислу банку в цьому немає. Банку це на перший погляд ніби як цікавіше, бо більше % сумарно заробить саме на цьому кредиті, але яка йому різниця, чи він тут їх заробить, чи вивільнені раніше при класичному кредиті кошти, пустить в кредитування інших клієнтів, і так само заробить? Банку пофіг! А от клієнт має змогу вибрати, чи платити на старті більше, і швидше закрити, чи платити рівномірно, і в підсумку переплатити. Але ця переплата не з повітря береться, а з того, що клієнт довше користується більшою сумою кредитних коштів. Тобто все справедливо.

Погано, коли клієнт не розуміє, яке рішення приймає, коли йому доступно не пояснили, але це зовсім інше питання. 

Те, що ти ненавидиш з якихось причин ануїтетну схему, не означає, що вона погана і несправедлива. Вона просто має свої нюанси.

 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан, ти десь там з презирством про графіки в екселі писав, і я тут подумав, що може ти погано рахувати вмієш, і екселя майже не знаєш, тому і недолюблюєш ануїтетну схему?  Бо її на пальцях важкувато перевірити, і тим більше самому собі попередньо порахувати.

 

Зізнавайся -- в цьому причина ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 21:02, dogbees сказав:

В мене був ануїтет з плаваючою ставкою - вона переглядалась щокварталу, відповідно платіж був однаковий 3 послідовних місяці, а на наступні три змінювався, і д.д.

Ануїтет має стільки ж спільного зі складним процентом, як і класичний кредит. Тобто нічого. Але Н. про це не розкаже...

 

То чи пільгові  умови, чи прив'язка до ставки НБУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.02.2024 в 17:41, romanc сказав:

То чи пільгові  умови, чи прив'язка до ставки НБУ.

Пільгова фіксована ставка була на перші 3 роки, потім - плаваюча з прив'язкою до UIRD. Оскільки я планував погасити за 5 років, то мені підходили такі умови. Банк же видав кредит на 20 років)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.02.2024 в 16:54, Unknown сказав:

Бо її на пальцях важкувато перевірити, і тим більше самому собі попередньо порахувати.

Попередньо дуже легко ''прикинути" - в інтернетах купа онлайн-калькуляторів. І перевірити - нічого складного там немає, якщо є доступ до Excel, всі цифри легко перевіряються. 

Нюанси можуть бути в кредитному договорі - наприклад, може братись фактична кількість днів у місяці, але ділиться на кількість днів у році яка дорівнює 360, а не 365/366, і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 23:38, Nokian сказав:

Бо термін складний процент застосовують для депозитів.

Термін "складний процент" застосовують до будь-яких інвестицій, де отриманий дохід знову інвестується. 

Саме щодо депозитів зазвичай використовується термін "депозит з капіталізацією відсотків", зазвичай щодо довгострокових депозитів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.02.2024 в 19:48, dogbees сказав:

Попередньо дуже легко ''прикинути" - в інтернетах купа онлайн-калькуляторів. І перевірити - нічого складного там немає, якщо є доступ до Excel, всі цифри легко перевіряються. 

Нюанси можуть бути в кредитному договорі - наприклад, може братись фактична кількість днів у місяці, але ділиться на кількість днів у році яка дорівнює 360, а не 365/366, і т.п.

Та ясно що, маючи під рукою ексель чи онлайн калькулятор, перевірити просто. Під висловлюванням "на пальцях" я мав на увазі олдскульний кнопковий калькулятор на столі або в умі рахувати.

Про абстрактні 360 днів також знаю. 

Щодо нокіанових "складних процентів"  я на початках подумав, що він хилить до схеми, яку я зустрічав у комерційних кредитах, де частина плати за кредит йде як частка від повної суми кредиту (зараз вже не згадаю скільки десятих відсотка там було), а частина -- то стандартний % на залишок заборгованості. Але і це не має стосунку до поняття ануїтету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але спостерігаючи вужів, трохи відійшли від теми. Хоча капіталістичні банки - вони і в Африці банки, якщо тільки не шаріатські.

 

Трохи вище піднімали тему "Чого так багато з Канади реемігрують".

Колись розглядав для себе цей варіант, навіть візу зробив. Але потім взяв калькулятор - і зрозумів, що Канада - це не варіант для сім'ї з малими дітьми. При мінімалці біля 2000 канаЦьких баксів (а середня ЗП імігрантам не "світить", навіть на фурі) - житло стартує від 1000-1500, хавчик вдвічі-втричі дорожчий ніж в нас, сфера послуг також "як в Канаді", платні дитсадки і т.д., і в силу специфіки шкіл і дитсадків (немає групи продовженого дня, забирати треба по закінченню занять, пізніше не можна, а дитина не має права ходити в/з школи сама) - як мінімум один з подружжя не зможе працювати повний робочий день, плюс кілька сотень витрат на авто. Калькулятор каже, що з малими дітьми в Канаді - не життя, а виживання. Чи варте воно того??? Для старих пер*нів, як я - запізно вже так стартувати. В років 20 - чом би й ні? Є час і освіту місцеву отримати, і стаж роботи, і мову досконало вивчити, а тоді вже сім'ю заводити.

 

А якщо порівняти зарплату в Німеччині (вища), витрати на житло (нижчі), на транспорт (нижчі), доступність безкоштовної вищої освіти в Німеччині...

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/16/2024 at 5:35 PM, romanc said:

"Без лоха и жизнь плоха" девіз ріелтора.

То виплатили ріелтору, щоб вам знайшов компанію, що побудує хижу?

В Україні тепер єдина база, то олх та ріа.

Але якщо твій час дорожче за ріелторський...

Ну ти вже мав час щоб зрозуміти що ти написав?

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 01:35, romanc сказав:

"Без лоха и жизнь плоха" девіз ріелтора.

То виплатили ріелтору, щоб вам знайшов компанію, що побудує хижу?

В Україні тепер єдина база, то олх та ріа.

Але якщо твій час дорожче за ріелторський...

Якщо людина не має уяви про будівництво то переплачує вдвічі на фірму, прораба ,ріелтора, а можна просто найняти бригаду, але треба їх контролювати чи робити хоч вигляд контролю.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер повернемося до кредитної історії... бо чим краща, тобто довготриваліша та більш різноманітна кредитна історія - тим кращій кредит-скор який має кожен і набувається з часом та його вчасними виплатами по кредитах. Чим вищий кредит-скор - тим легше взяти кредит (менший ризик для банку) і тим менший відсоток ви отримуєте бо по вашому кредитному скору любий банк розуміє що як тільки вам щось не сподобається ви можете звернутись в інший банк і любий їхній конкурент може дати одразу нижчий відсоток. Тому, з високим кредитним рейтингом в більшості випадків ви отримуєте мінімальну процентну ставку, в той час коли любий "свіжий" емігрант якщо й отримує на шось свій перший, другий чи навіть третій кредит, то у нього всеодно процент по кредиту буде вищий, а іноді навіть в рази вищій (звичайні що комерційні кредити) - ніж в того у кого дуже давній та дуже високий кредитний рейтинг. Ну і, з відмінним кредитним скором (числом) - більшість споживчих кредитів, тобто на новий автомобіль, катер, гідроцикл, чи ще щось - можна брати з мінімально можливим на сьогоднішній день відсотком і з нульовим завдатком. Тобто, передостаннє авто для дружини я брав на диллерський під 2.5% і взагалі без ніякого завдатку. Тобто, приїхали на диллерську, вибрали авто, покатались потестували, поторгувались за ціну (на початку всі хочуть здерти по максимуму і в процесі продажу дивляться на скільки на всі їхні ціни та додаткові типу обовязкові плюшки згоджується клієнт), а потім... в общим, два рази я навіть не те що не давав завдаток, а мені навіть включали реєстрацію та податок в суму кредиту на 5 років. Тобто, з відмінним кредитним рейтингом можна брати в кредит під мінімальний відсоток хоч нове авто не вносячи ні копійки завдатку і навіть включаючи в суму кредиту податки на це авто та реестрацію. Також, на даний час в більшості випадків, купуючи, наприклад, любу домашню техніку типу компютерної техніки, телевізор чи навіть любі меблі в будинок - вам дають безпроцентний кредит на рік часу без жодних комісій та без жодного початкового внеску... Останній раз, після того як придбали будинок, прийшли в магазин купувати стола зі стільцями на 6 персон, вибрали, його ціна зі стільцями була десь близько $1500, одразу в магазині зааплаялись на кредит (не хотілось користуватись кредитною карткою бо вона була з відсотками), і через хвилин 10 нам сказали що нам в їхньому магазині банк нам відкрив безпроцентну кредитну лінію на покупку меблів на $27 000... хоч нам той кредит і близько був не потрібен але так будується ще краща кредитна історія, тому взяли стола в кредит і поїхали... і потім ще рік від того магазину йшло куча реклами-мукулатури з їхніми меблями бо у нас безвідсотковий кредит на любі меблі на всю хату)))  А  от свіжим емігрантам кредитування з такими умовами в більшості випадків взагалі недоступне як мінімум років 10 і вони мусять брати всі свої перші кредити під високі відсотки з великими завдатками. Для прикладу... колись, років 10 тому я брав авто в кредит під 7% з завдатком в декілька тисяч, а свій перший трак (комерційний кредит) під 20% з завдатком теж в 20 відсотків. Тепер, авто маю під 3% (без завдатку), комерційний трак мав під 7% з завдатком 10%. Всі страховки з часом (якщо без аварій та штрафів) теж в рази дешевші. Будинок теж маємо під 3% на 30 років, і такий кредит, тобто на довший час і з мінімальним місячним пейментом - береться на всяк випадок для власної підстраховки, тобто якщо щось піде не так, а це може бути люба зміна фінансової ситуації в сім'ї, економічна криза, проблеми зі здоров'ям і т.д., тобто щоб в разі чого - ти всеодно міг сплачувати ті мінімальні пейменти по тих кредитах, хоча в реалі сплачуєш те все в рази швидше і в рази менше віддаючи банкам їхні відсотки. Тому не можна казати що в америці чи канаді великі відсотки і всі так живуть..., бо для всіх все по різному. Те ж саме з нерухомістю... ті хто, наприклад, придбав свою нерухомість 7-10 років тому - заплатив чи взяв на неї кредит приблизно в два рази за меншу суму ніж той хто буде брати її зараз, і для свіжого емігранта, з сьогоднішніми цінами - це здається чимось нереальним і зовсім не по сьогоднішнім зарплатам та доходам, хоча ціни ростуть та ростуть.

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/14/2024 at 2:20 AM, jurgen007 said:

 великі податки 20-40 відсотків

Розкажи звідки саме ти взяв такі цифри і хто та які саме податки платять в Канаді щоб набігало до 40 відсотків?

Спеціально попросив дружину показати її стейтмент по зарплаті, вона працює офіційно хоч і невеликим менеджером але всеодно як звичайний робітник в великій американській компанії... так от, з кожного чека у неї вираховується приблизно 18% податків, бо якщо ти працєш офіційно - то частину твоїх податків та медичного страхування сплачує роботодавець. Чув що в Канаді податкове навантаження ще навіть трошки менше ніж в США, тому ще раз запитую - звідки в твоїй уяві податки для емігранта до 40% ?

Додатково для порівняння, чи ти можеш розповісти які саме податки та скільки відсотків ти сплачуєш в Україні щоб порівняти податкове навантаженння з Канадою чи США... Чи ти просто живеш на мамину пенсію в квартирі яка тобі дісталась від бабулі чи діда і у всьому намагаєшся строїти з себе великого диванного ЕКСПЕРДА бо щось десь колись бачив в інтернеті чи десь чув краєм вуха?

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/18/2024 at 3:44 PM, jurgen007 said:

Якщо людина не має уяви про будівництво то переплачує вдвічі на фірму, прораба ,ріелтора, а можна просто найняти бригаду, але треба їх контролювати чи робити хоч вигляд контролю.

Диванний ЕСПЕРД - а ти вкурсі що в штатах, певно і в Канаді, абсолютно все робиться по спеціальних будівельних кодах які ти маєш знати як таблицю множення?  І це все поетапно майже на усі види робіт, і взагалі, щоб мати можливість щось будувати - на все потрібен спеціальний патент та допуск що ти десь вчив та знаєш ці всі правила та коди та маєш офіційний сертифікат на виконання цих робіт, і навіть в процесі виконання всіх окремих робіт, чи то фрейм, чи то електрика, чи то дах - абсолютно все перевіряє окремий незалежний спеціальний інспектор який слідкує за дотриманням цих всіх кодів. І поки інспектор, наприклад не перевірить ти не маєш права приступати до виконання інших робіт, тобто закривати фрейм (каркас), труби, електрику, поки не перевірять реальну роботу пожежної сигналізації, чи починати класти черепицю чи накривати дах поки інспектор не перевірить що та як зроблено на що має кластись та черепиця, тобто ізоляційні матеріали та як воно все зроблено, і все по правилам та кодам і зроблено тими хто це все має знати та має дозвіл на виконання кожних окремих робіт. І найняти якусь бригаду Петрів, Василів чи амігосів - ніяк не вийде бо буде ще дорожче, бо ніхто не прийме той будинок в експлуатацію, не підключить комунікації, не застрахує та взагалі потім не зможеш його навіть продати. Максимум що ти можеш зробити сам щоб все контролювати щоб з'економити - це наймати любих лівих людей без ніяких дозволів та патентів щоб пофарбувати стіни, покласти плитку чи виконувати любі інші дрібні оздоблювальні роботи. Наймаючи по окремості на всі види робіт окремі бригади що мають патенти чи ці всі дозволи, а це ніби абсолютно окремі фірми зі своїми патентами, дозволами та страховками - вийде ще дорожче ніж коли одна фірма має свої постійні бригади з усіма дозволами та допусками на кожен вид робіт, кожен виконує свою роботу і всі працюють як конвеєр бо фірма будує одночасно десятки будинків, особливо якщо це таунхауз коли вже є готовий проект.

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.02.2024 в 01:07, Waver сказав:

Диванний ЕСПЕРД - а ти вкурсі що в штатах, певно і в Канаді, абсолютно все робиться по спеціальних будівельних кодах які ти маєш знати як таблицю множення?  І це все поетапно майже на усі види робіт, і взагалі, щоб мати можливість щось будувати - на все потрібен спеціальний патент та допуск що ти десь вчив та знаєш ці всі правила та коди та маєш офіційний сертифікат на виконання цих робіт, і навіть в процесі виконання всіх окремих робіт, чи то фрейм, чи то електрика, чи то дах - абсолютно все перевіряє окремий незалежний спеціальний інспектор який слідкує за дотриманням цих всіх кодів. І поки інспектор, наприклад не перевірить ти не маєш права приступати до виконання інших робіт, тобто закривати фрейм (каркас), труби, електрику, поки не перевірять реальну роботу пожежної сигналізації, чи починати класти черепицю чи накривати дах поки інспектор не перевірить що та як зроблено на що має кластись та черепиця, тобто ізоляційні матеріали та як воно все зроблено, і все по правилам та кодам і зроблено тими хто це все має знати та має дозвіл на виконання кожних окремих робіт. І найняти якусь бригаду Петрів, Василів чи амігосів - ніяк не вийде бо буде ще дорожче, бо ніхто не прийме той будинок в експлуатацію, не підключить комунікації, не застрахує та взагалі потім не зможеш його навіть продати. Максимум що ти можеш зробити сам щоб все контролювати щоб з'економити - це наймати любих лівих людей без ніяких дозволів та патентів щоб пофарбувати стіни, покласти плитку чи виконувати любі інші дрібні оздоблювальні роботи. Наймаючи по окремості на всі види робіт окремі бригади що мають патенти чи ці всі дозволи, а це ніби абсолютно окремі фірми зі своїми патентами, дозволами та страховками - вийде ще дорожче ніж коли одна фірма має свої постійні бригади з усіма дозволами та допусками на кожен вид робіт, кожен виконує свою роботу і всі працюють як конвеєр бо фірма будує одночасно десятки будинків, особливо якщо це таунхауз коли вже є готовий проект.

І цим займається ріелтор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю ,що така велика кількість ріелторів ,через небажання продавців тратити свій час на показування об'єкта покупцям...

Крім того далеко не всі мають таланти правильно продати 

Вигідніше з любих сторін дати ріелтору пару відсотків, якщо ти сам не ріелтор..

Вже і у нас так.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...