Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

ТОВ Кулнет - окрема самостійна мережа, яка 10-ть років працювала під брендом ВОМ.

Наша мета: надавати користувачам м. Луцьк та прилеглих територіях якісний зв'язок та бездоганний сервіс.

Завжди раді почути адекватну критику в нашій роботі, щоб постійно поліпшувати якість та сервіс.

Кому потрібна допомога, пишіть в особисті повідомлення, завжди радий допомогти.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, EleKtrik сказав:

Як стукати до техпідтримки кулнету? Є пару питань.

 

Спойлер

Screenshot_20231215-221136.thumb.png.ec9482c37c55e3de3e511c35b1df7693.pngScreenshot_20231215-221211.thumb.png.41599e6cbbeb576b35f49b3b686a3e91.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки сучасному обладнанню, маємо змогу нашим користувачам надавати максимальну швидкість.

Середня швидкість провайдерів по Волинській області за версією Speedtest

 

.thumb.png.8d7f70507de74415934726682b2352da.png

WWW.SPEEDTEST.NET

Volyns'ka oblast, Ukraine has a median mobile download speed of 25.17 and a median fixed broadband download speed of 71.31.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, якими авто здійснює підключення провайдер а ще цікавіше, що знаходиться всередині такого авто.

Фотозвіт:

111.thumb.jpg.dd91fa9d98b86b600de90dad1060fc1d.jpg

112.thumb.jpg.a84b9291326bb59466174feb14830dc6.jpg

113.thumb.jpg.82a2acc91030faf8f6a9c2d9d7e277f7.jpg

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин назад, Oli сказав:

Щось доволі часто, деколи проходжу капчу

 

Screenshot_20231224-193452.thumb.png.25ed76772e21ce56343e2a9394313e18.png

Раджу звернутися в технічну підтримку за номером 0993332211 або написати через сайт:

1901511874_.png.f4ad0a90a95e1e7742909aa00a9b8a2d.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

айпішки входять у вартість для клієнтів? чи 10.* або 100.* через NAT де усі клієнти сидять через одне зовнішнє айпі і доводиться каптчі вводити часто на сайтах? IPv6? Щоб вигідно відрізнятись від конкурентів? Взагалі український інтернет через цю регуляцію підхарює, зараз вже резку прикрили, мала мультики не може дивитись. До нашого інтернету треба ще VPS купувати і піднімати Wireguard. А це додаткові витрати. Зараз Вестнет, на приставці до Hetzner підключаюсь, щоб тепер мультики дитина могла  дивитись. 

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин назад, Black сказав:

айпішки входять у вартість для клієнтів? чи 10.* або 100.* через NAT де усі клієнти сидять через одне зовнішнє айпі і доводиться каптчі вводити часто на сайтах? IPv6? Щоб вигідно відрізнятись від конкурентів? Взагалі український інтернет через цю регуляцію підхарює, зараз вже резку прикрили, мала мультики не може дивитись. До нашого інтернету треба ще VPS купувати і піднімати Wireguard. А це додаткові витрати. Зараз Вестнет, на приставці до Hetzner підключаюсь, щоб тепер мультики дитина могла  дивитись. 

Статична IP - послуга платна, 100 грн/міс.

Стосовно НАТ, виділяється достатня кількість статичних ІР аби все працювало коректно та не вибивало капчі.

IPv6 - в процесі впровадження.

Стосовно рєзки - це є ресурс нашого ворога, не варто їх підтримувати. Раджу все таки підключити шось Українське.

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, serega-cool сказав:

Статична IP - послуга платна, 100 грн/міс.

Стосовно НАТ, виділяється достатня кількість статичних ІР аби все працювало коректно та не вибивало капчі.

IPv6 - в процесі впровадження.

Стосовно рєзки - це є ресурс нашого ворога, не варто їх підтримувати. Раджу все таки підключити шось Українське.

 

Якщо резка ресурс нашого ворога то я балерина. Український портал, українська команда перекладачів. Регулярно робили донати, засуджували агресію. Це те саме  що сказати що толока ресурс ворога. 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин назад, AnimaNoir сказав:

Якщо резка ресурс нашого ворога то я балерина. Український портал, українська команда перекладачів. Регулярно робили донати, засуджували агресію. Це те саме  що сказати що толока ресурс ворога. 

Можливо, але я рахую, що все піратське - це не є добре. Потрібно гроші платити офіційним ресурсам, які платять податки.

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин назад, AnimaNoir сказав:

Якщо резка ресурс нашого ворога то я балерина. Український портал, українська команда перекладачів. Регулярно робили донати, засуджували агресію. Це те саме  що сказати що толока ресурс ворога. 

Український портал, українська команда перекладачів активно веде сторінку вкантактє з щоденними постами, і навіть донедавна значок з переходом на цю сторінку був у них на кожній сторінці з ресурсу, і тільки після того як це випливло поспіхом прибрали, але тільки для української аудиторії. якщо зайти на їхній сайт з іноземного vpn то ссилки  на вкантактє будуть внизу їх сторінок.  

і ось один з їхніх щирих патріотичних постів там 

Screenshot2023-12-29100146.jpg.20870053cec939af34de1c5aa0033957.jpg

і ще там купа всякого цікавого, де підтримку України у війні знаменитостями вони називають "всесвітня істерія продовжується" і т п.

Щирі патріоти таке пишуть, еге ж?

повторюся - писилання на оце все лайно було на кожній сторінці рєзки, і ще є якщо зайти через vpn, і оця срака ведеться адміністрацією рєзки

 

Спойлер

давай, танцюй 

 

 

Змінено користувачем vampirich
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так динамічні давайте, а не одне айпі на сотні клієнтів. Тим, хто першими підключились повезло, в них є динамічні, а всі інші страждають, сіре айпі на всіх, яке вже в усіх базах. 

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин назад, vampirich сказав:

Український портал, українська команда перекладачів активно веде сторінку вкантактє з щоденними постами, і навіть донедавна значок з переходом на цю сторінку був у них на кожній сторінці з ресурсу, і тільки після того як це випливло поспіхом прибрали, але тільки для української аудиторії. якщо зайти на їхній сайт з іноземного vpn то ссилки  на вкантактє будуть внизу їх сторінок.  

і ось один з їхніх щирих патріотичних постів там 

Screenshot2023-12-29100146.jpg.20870053cec939af34de1c5aa0033957.jpg

і ще там купа всякого цікавого, де підтримку України у війні знаменитостями вони називають "всесвітня істерія продовжується" і т п.

Щирі патріоти таке пишуть, еге ж?

повторюся - писилання на оце все лайно було на кожній сторінці рєзки, і ще є якщо зайти через vpn, і оця срака ведеться адміністрацією рєзки

 

  Показати контент

давай, танцюй 

 

 

Хз, там прапор наш вісить і допис про країну агресора. Мені здається що рєзку задушили мегого і тд, бо якийсь депутатік на тому гроші втрачав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, serega-cool сказав:

Можливо, але я рахую, що все піратське - це не є добре. Потрібно гроші платити офіційним ресурсам, які платять податки.

Однозначно. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилини назад, AnimaNoir сказав:

Хз, там прапор наш вісить і допис про країну агресора. Мені здається що рєзку задушили мегого і тд, бо якийсь депутатік на тому гроші втрачав.

і саме через це вони на своїй сторінці вкантактікє підтримують прорососіянські наративчики, бо їх мегого душить?

А прапор і допис - просто намагаються мімікрувати і вдало, раз є люди, які думають що це укр сервіс, щоб не втратити бабло на цьому шматку ринку

P.S. зараз не знайду, але іще бачив оголошення довоєнні про школу перекладу і озвучки в москві організовану рєзкою, а також вакансії  в пітєрє від них жє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин назад, vampirich сказав:

і саме через це вони на своїй сторінці вкантактікє підтримують прорососіянські наративчики, бо їх мегого душить?

А прапор і допис - просто намагаються мімікрувати і вдало, раз є люди, які думають що це укр сервіс, щоб не втратити бабло на цьому шматку ринку

P.S. зараз не знайду, але іще бачив оголошення довоєнні про школу перекладу і озвучки в москві організовану рєзкою, а також вакансії  в пітєрє від них жє

значить правильно шо забанили) Я всеодно онлайн не дивлюсь

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, Black сказав:

Так динамічні давайте, а не одне айпі на сотні клієнтів. Тим, хто першими підключились повезло, в них є динамічні, а всі інші страждають, сіре айпі на всіх, яке вже в усіх базах. 

По ходу Ви плутаєтесь, як воно працює.

Одна ІР не на сотню клієнтів а в рази менше + система автоматично балансує, щоб було порівну.

"Тим, хто першими підключились повезло" повезло в якому розумінні? Якщо Для Вашої роботи потрібна статична ІР, замовляйте та оплачуйте.

P.S. статичних ІР не так багато, щоб ними розкидуватись та надавати безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вас може не так, а в Вестнета мабуть так. Бо в вас справді каптчі не вискакували. Відвчора у них вже drive2 не відкривається, бо щось знову закрили, що він завантажує. Я в гаражі сидів, тягнув проводку на підігрів руля, хотів щось глянути - зась. Починаєш включати ті впни, через який працюватиме. Ну нема українських сайтів аналогічних з такою кількістю контенту.

Судячи з відосів з увязненими за коментарі а однокласніках, яких пропонують на обмін полоненими, вони прекрасно освоїли vpn, ці всі заборони не перешкоджають їм там читати і постити. Я за вільний інтернет, щоб усе було відкрите, ці всі регуляції почались з кількох сайтів, зараз блокують вже все підряд, при чому щось потрібне заблоковане, а якийсь попап зі збоченнями, зоофілією відкриється - дивись на здоров'я. Далі що заборонять - торенти, впн, айпітіві? Тут написали, що піратка - це погано. Як я навчався в універі в мене завдання були в Маткаді і Автокаді, в дизайнерів в 3Д максі, то що потрібно було ліцензії купувати для цього? Чи щоб прищ замалювати Фотошоп? За що? За стипендію 9 грн, яку півроку не виплачували? Зараз ситуація не набагато краща.

 

А щодо айпі - могли б давати безкоштовно за запитом або включити в найдорожчий пакет чи встановити меншу вартість. Наприклад 420 пакет + 30 грн, в дешевших пакетах дорожче. В мобільних операторів 50 грн взагалі коштує, а не 100. Чи пакет зробити Гігабіт Pro.  Мені наприклад айпішка потрібна щоб каптчі не вводити і галочки для cloudflare не ставити, віддалено заходити в роутер і думав купити мініпк, щоб погратись - підняти сервер для управління голосом роботом-пилососом, бо api закрили, ifttt хоче грошей. Виходить так, що хто підключився раніше - в нього біле динамічне айпі, яке привязав до сервісу dyndns, якщо потрібно і не треба платити, а хто пізніше - тих підключають на одне чи кілька айпі тепер усіх. Хоча більшості можливо це непотрібно. Лояльність до клієнтів повинна бути, а не дзвониш в вестнет тобі кажуть щоб не вводити каптчі купляйте айпі, я вже купив інтернет і в вас не написано в рекламі, що інтернет ми роздаємо як в офісі і вам через це прийдеться на половині сайтів вводити каптчі,  хочете нормальний, - платіть ще. Найдорожчий пакет CAPTCHA GREY IP GIGABIT блін назвіть і вкажіть, що чекає клієнта. А то до підключення всі хороші, а потім все пофіг. "Айпішок нема і вони дорогі". IPv6 давним давно є, для наших провайдерів це космос. Тому потрібно відрізнятись від конкурентів в цьому плані, а не пропонувати одне і теж, однакові пакети. 

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну за драйв2 ру тут претензія точно "не туди". Провайдери просто виконують вимоги законодавства. Є такі, які підзабили - але то тільки до того часу поки їм атата не почали робити

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.12.2023 в 10:19, Black сказав:

Так динамічні давайте, а не одне айпі на сотні клієнтів. Тим, хто першими підключились повезло, в них є динамічні, а всі інші страждають, сіре айпі на всіх, яке вже в усіх базах. 

а як це працює?

в них мережа всюди по різному працює?

аж цікаво стало, розглядаю як варіант для підключення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.12.2023 в 07:45, Black сказав:

В вас може не так, а в Вестнета мабуть так. Бо в вас справді каптчі не вискакували. Відвчора у них вже drive2 не відкривається, бо щось знову закрили, що він завантажує. Я в гаражі сидів, тягнув проводку на підігрів руля, хотів щось глянути - зась. Починаєш включати ті впни, через який працюватиме. Ну нема українських сайтів аналогічних з такою кількістю контенту.

Судячи з відосів з увязненими за коментарі а однокласніках, яких пропонують на обмін полоненими, вони прекрасно освоїли vpn, ці всі заборони не перешкоджають їм там читати і постити. Я за вільний інтернет, щоб усе було відкрите, ці всі регуляції почались з кількох сайтів, зараз блокують вже все підряд, при чому щось потрібне заблоковане, а якийсь попап зі збоченнями, зоофілією відкриється - дивись на здоров'я. Далі що заборонять - торенти, впн, айпітіві? Тут написали, що піратка - це погано. Як я навчався в універі в мене завдання були в Маткаді і Автокаді, в дизайнерів в 3Д максі, то що потрібно було ліцензії купувати для цього? Чи щоб прищ замалювати Фотошоп? За що? За стипендію 9 грн, яку півроку не виплачували? Зараз ситуація не набагато краща.

 

А щодо айпі - могли б давати безкоштовно за запитом або включити в найдорожчий пакет чи встановити меншу вартість. Наприклад 420 пакет + 30 грн, в дешевших пакетах дорожче. В мобільних операторів 50 грн взагалі коштує, а не 100. Чи пакет зробити Гігабіт Pro.  Мені наприклад айпішка потрібна щоб каптчі не вводити і галочки для cloudflare не ставити, віддалено заходити в роутер і думав купити мініпк, щоб погратись - підняти сервер для управління голосом роботом-пилососом, бо api закрили, ifttt хоче грошей. Виходить так, що хто підключився раніше - в нього біле динамічне айпі, яке привязав до сервісу dyndns, якщо потрібно і не треба платити, а хто пізніше - тих підключають на одне чи кілька айпі тепер усіх. Хоча більшості можливо це непотрібно. Лояльність до клієнтів повинна бути, а не дзвониш в вестнет тобі кажуть щоб не вводити каптчі купляйте айпі, я вже купив інтернет і в вас не написано в рекламі, що інтернет ми роздаємо як в офісі і вам через це прийдеться на половині сайтів вводити каптчі,  хочете нормальний, - платіть ще. Найдорожчий пакет CAPTCHA GREY IP GIGABIT блін назвіть і вкажіть, що чекає клієнта. А то до підключення всі хороші, а потім все пофіг. "Айпішок нема і вони дорогі". IPv6 давним давно є, для наших провайдерів це космос. Тому потрібно відрізнятись від конкурентів в цьому плані, а не пропонувати одне і теж, однакові пакети. 

в мене біла, але постійно порти сканяться, постійно ломляться,

вебморду роутера на світ я б не пхав.....

 

різниця тарифів по памяті 50грн сайже у всіх,

можливо взяти меншу швидкість  і  будете доплачувати лише + 50 від ціни :)

 

якщо користуєтесь послугами напишіть фідбек, бо розглядаю варіант переходу, дякую

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто користується, відпишіться як воно і скільки часу юзаєте

 

буде білий ір для своїх потреб, можливо якщо хто юзає впн тунелі, також відпишіть як працює, дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.12.2023 в 07:56, vampirich сказав:

Ну за драйв2 ру тут претензія точно "не туди". Провайдери просто виконують вимоги законодавства. Є такі, які підзабили - але то тільки до того часу поки їм атата не почали робити

Ще мене пре як всі з того драйва панацею роблять, вчіть інгліш і юзайте європейські форуми, там набагато більше інформації ніж на тому драйв.сру.

Тим більше юзаючи ті недоресурси ви вкидаєте в ввп москалів.

З.і. соррі за офітоп

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин назад, halmer сказав:

Ще мене пре як всі з того драйва панацею роблять, вчіть інгліш і юзайте європейські форуми, там набагато більше інформації ніж на тому драйв.сру.

Тим більше юзаючи ті недоресурси ви вкидаєте в ввп москалів.

З.і. соррі за офітоп

можна посилання на ресурси?

теж люблю часом щось покостилити, думаю всім буде цікаво, дякую

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...