Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

Вище не розписала - ціна продуктів вказану за яку кількість. А от сьогодні маю час.

 

Докупили помідори черрі 908 грам - 6.99 $ 

помідори не черрі-1.8 кг-7.99 $
ківі 1.36 кг -9.99 $
полуниця 908 грам-7.99 $
огірки 680 грам -6.99 $IMG_0255.thumb.jpeg.16502fa4a3016744d7b75d3fec5f246a.jpeg
лохина 510 грам-8.99 $
лохина органік 510 грам-10.99 $

 

 

72 $, тому що лохину порахували як дві неорганік)

черрі та огірки були по 2 упаковки, все решта по одній

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 760
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 18.04.2024 в 07:01, Alex S сказав:

Камбек коли?

в останні дні гарячого серпня:wub:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

До речі, щодо податків)

В США ти отримуєш дохід, оплачуєш податки - і маєш подати податкову декларацію. Згідно якої Вам або повернуть частину сплаченого, або ж попросять доплатити чи заплатити.

 

Зараз є можливість подати цю форму самостійно. Наприклад, в бібліотеках є певні дні/години коли тобі допоможуть це зробити безкоштовно. В певні години є російськомовні консультанти.

 


У мене такоі опціі не було, тому що станом на кінець року я не була резидентом. 
 

Один знайомий платив 100 $ за дану послугу. Я звернулася до них же, так як мій дохід був не високий - мені обійшлося в 60 $.

 

Процедура подачі зайняла 15 хвилин. Кошти можна отримати чеком або ж відразу на картку.


Виходило, що з мене вираховували десь 12-13 % податків. В результаті повернули 588 $IMG_0393.thumb.jpeg.d86a7e1d6a98dfc3f2497175f63d5e7d.jpeg

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Помилки з замовленнями Iherb 

 

Учора отримала посилку Iherb - і виявилося, що замість одних вітамінів за 17 $ - приїхав мед мануки 250 грам (навіть не підозрювала, що такий існує) з Новоі Зеландіі за 110 $ ;)

 

Написала в підтримку, обіцяють вітаміни повторно відправити, а медом розпорядитися на свій розсуд)

 

 

На початку місяця замовляла не вперше дуже класну Омегу, яку чомусь не доставляють в Україну - і приїхала від того ж виробника, але іншого кольору упакування - та і склад інший. Став дещо гіршим. Теж писала в підтримку, вони пояснили що змінилася упаковка (хоча по факту не лише вона((((  ). В результаті теж повернули кошти за Омегу, замовлення оформлювала з промокодом 10 %, повернули повну вартість.


на сайті виробника шукала інформацію про зміну і знайшла, проте iherb на своєму сайті чомусь досі не оновлює інформацію про даний продукт
 

IMG_0481.jpeg

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Амазоні двічі стикалася з підходом, якщо замовлення буде доставлено не вчасно - можна подати запит на повернення коштів (тобто і отримаєш товар з затримкою, і повернуть гроші), доставляли вчасно).

 

І одного разу замовила колонку, ніби по відгукам окей, але мені звук видався затихим. Подала заявку на повернення. Продавець кошти повернув, а колонку не забирав) теж написав лист, щоб залишила собі.

 

Ніби тут згадувала, то повторюся. А от при поверненні техніки Apple, як правило, повернення коштів будете чекати місяць. 
У мене процедура повернення товару та зарпхування коштів IMG_0482.thumb.jpeg.ef06f8ea4fbaae2866fcc2f40f6c1db6.jpegзайняла місяць та кілька днів

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/27/2024 at 5:28 PM, paksivatova said:

Написала в підтримку, обіцяють вітаміни повторно відправити, а медом розпорядитися на свій розсуд)

комплектувальникам замовлення знімуть із зарплати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.04.2024 в 20:41, case_l сказав:

комплектувальникам замовлення знімуть із зарплати

Запитав знайомого, який працює комплектувальником на амазоні, про такі ситуації.

Він відповів що у них в команії, у випадку як працівник спакував і відправив щось не те, то з працівника нічого не вираховують і ніяких санкцій не застосовують

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/29/2024 at 9:30 AM, vampirich said:

Запитав знайомого, який працює комплектувальником на амазоні, про такі ситуації.

Він відповів що у них в команії, у випадку як працівник спакував і відправив щось не те, то з працівника нічого не вираховують і ніяких санкцій не застосовують

цікаво, як тоді їх мотивують правильно комплектувати замовлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.04.2024 в 10:24, case_l сказав:

цікаво, як тоді їх мотивують правильно комплектувати замовлення?

самому стало цікаво. Думаю що це поодинокі випадки які вцілому не несуть великих збитків, адже в амазоні велика ставка на втоматизацію, і такі помилки по ідеї рідкість. При наступному зізвоні спробую розпитати, але можливо він не знає всієї кухні, так як він все таки простий комплектувальник

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На амазоні є пропозиції повернутого товару, з прим'ятими коробками (купував так лего) і ще продають повернутий товар та некондицію палетами з різним товаром (хз що попаде).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...