Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

Ммммда, Була спочатку цікава темка про звичайне американське життя, про побут і тд.

Але вже обсудили і якісь графіки в екселі, і скільки пшениці в хлібові, і навіть арабів в Польші.

Це, мабуть, самий яскравий приклад, як ми вміємо щось адекватне перетворити на повну хуйню.

Хочеш прочитати про Америку, а читаєш про третій рейх і Гітлера, ну ппц невистачає рук для фейспалма.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 756
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 2/27/2024 at 1:56 PM, TARAS96 said:

Ммммда, Була спочатку цікава темка про звичайне американське життя, про побут і тд.

 

якщо автор теми перестає постити, то тема помирає з флудом чи без - немає різниці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага.

Любий смарт ,чи комп в любому браузері буде пхати купу всього не по темі.

А чому?.

Бо безкоштовно.

Хочеш без лишнього - плати.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 27.02.2024 в 14:19, Nokian сказав:

 

Хочеш без лишнього - плати.

 

 

Та ні, коли задаєш конкретні питання зразу спригують.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З американських буднів:в магазинах 99 % шкарпеток - поліестерові):D

але кажуть, на H&M можна знайти нормальні)

 

І з робочих буднів) настав у нас період Санта-Барбари:rolleyes:

в садочку де я працюю -простими словами 2 групи : менша та старша. 
В групі працює вчитель та асистент. Директор щось там теж проводить з занять в старшій групі.

 

Так от, звільнили вчителя зі старшої групи. В США звільнення часто відбувається так, що сьогодні тобі кажуть, що від завтра ти вже не працюєш) а вона, ця вчитель накатала скаргу.

Вона така взагалі любітєль пописати, якось я мала з нею конфлікт - де вона була абсолютно не права, відразу же написала емейли на 3 сторінки директору і вчителю моєї групи:P в результаті на наступний день вибачалася і принесла мені гостинчики)


Але повернемося до робочих буднів. Одного ранку минулого тижня мали за честь приймати 2 співробітників тієі перевіряючої служби. Були добру половину дня. Щоб ви розуміли, відкривали кожну шухлядку і перевіряли, що в них лежить. І що для мене саме кумедне- з однієї шухляди був припис перекласти ручки, бо діти можуть дістати - але ножиці в цій же шухляді лишаються)

 

Після першої перевірки загалом нічого кардинального не змінилося в нашій роботі, тому цього тижня знову до нас завітали ці ж перевіряючі:privet:бо надійшла нова скарга  - але приходили по одній у вівторок та середу. Щоправда були вже по годині-півтори, але шухлядки знову перевіряли:rolleyes: чи завершиться на цьому епопея перевірок-питання лишається відкритим...
 

Що стосується мене по результатам перевірки, потрібні сертифікати:

   1st Aid/ CPR
* Bloodborne Pathogen
* Food Handler Permit
* Childcare Basics 30 hrs


надали термін 5 днів для виконання

 

Якби не ця ситуація-допрацювала б без сертифікатів) :_01:перші 3 вже готові, 35 $ за них вийшло. Останній в процесі, там багато писанини - 95 $.

Поки у мене немає всіх сертифікатів-я не можу лишатися одна з дітьми в садку, тобто в цей же час має знаходитися на роботі ще хтось з усіма сертифікатами)

 

 

Після 2 перевірки відбулися деякі відчутні зміни в нашій роботі. І чекає нас оновлення-вчителів двох груп та асистента старшої. 
Вакансіі розміщенні з заробітними платами - 20-23 $/год асистент, 21-26 $ вчитель. 
Заробітні плати вище, ніж коли я влаштовувалася в жовтні. Ну і кандидатів будуть відбирати прискіпливіше. Я б тих ледарів, що працювали - давно б повиганяла, маю надію що прийдуть в колектив хороші люди і, головне, з любовʼю до дітей:0009:

 

 

 

 

 

  • Дякую! 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще сьогодні їздили в магазин Costco, докупити необхідні продукти.

А саме: вершкове масло 8 упаковок (2 сірі коробочки), лохина 2 упаковки, ожина 2 упаковки, яблука 2 упаковки, яйця 2 упаковки, огірки 2 упаковки, цукор, малина, оливкова олія, полуниця та помідори 3 різних види - 155 доларівIMG_9005.thumb.jpeg.73990b3c0e03519f9a728ec2635b0a80.jpeg

IMG_9006.jpeg

IMG_9007.jpeg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано б перевести  на вагу і ціну, бо коробочки і упаковочки потенційним біженцям ні про що не говорять, щоб розробити правильний маршрут. Місцевих дачників найбільше заінтригували помідори і полуниця за 155 дол - скоро сезон, можливо є сенс ризикнути і зібрати той урожай?

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.03.2024 в 00:43, jurgen007 сказав:

помідори і полуниця за 155 дол

 

То ж за все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.03.2024 в 01:35, Oli сказав:

 

То ж за все

Ну тоді евакуйованим пенсіонерам можна їхати - якраз зможуть разок в магазині скупитись за українську пенсію.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.03.2024 в 00:09, paksivatova сказав:

вершкове масло 8 упаковок (2 сірі коробочки)

Солоне масло чи звичайне знайшла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.03.2024 в 06:16, sergkots сказав:

Солоне масло чи звичайне знайшла?

Купуємо і солоне, і звичайне

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо один чек 155 дол. то скільки іде на їжу в місяць? Чи то такий магазин дорогий?

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 23.03.2024 в 14:15, jurgen007 сказав:

Якщо один чек 155 дол. то скільки іде на їжу в місяць? Чи то такий магазин дорогий?

Це, навпаки, недорогий магазин-аля наше "Метро". 
Мені здається, що до 1500 $ йде на їжу.


Спочатку витрачаємо 570 $, які я отримую на продукти. 


Батькам прийшов лист, що вони можуть подати заявку на бенефіти - якраз кілька днів тому їм погодили 265 $\в місяць на продукти.

 

Порахую, крім цих сум скільки ще коштів витратимо на продукти в квітні.

 

щиро перепрошую, що російською:

"

Вашингтон – один из самых дорогих штатов в стране по стоимости продуктов – King5

 

Согласно исследованию HelpAdvisor, штат занимает четвертое место по величине недельного бюджета на продукты.

 

Среднестатистическая семья в Вашингтоне тратит на еду около $287.67 в неделю.

 

Средний показатель по стране составляет $270.21.

 

Лидерами рейтинга оказались Калифорния, Невада и Миссисипи.

 

Сиэтл занимает шестое место среди крупных городов по расходам на продукты – $289.23 в неделю.

 

Штаты с самыми низкими средними тратами на продукты – Висконсин, Айова и Небраска.

 

Аляска и Гавайи не вошли в отчет.

 

Кажется, эта цифра должна быть выше

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І з новин:g17:

З квітня мені підвищили заробітну плату. 

Дочку відправила на Гаваї, сама ж вирішила не відриватися від робочого процесу. 

Живу та рахую дні, коли вже додому...

 

IMG_9785.jpeg

IMG_9810.jpeg

IMG_9809.jpeg

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в штаті Вашингтон весна...

все квітне, все зеленіє.

 

Ну і так як вас тримаю про все в курсі, забула повідомити, що виплату бенефітів (готівка) з лютого у мене забрали:rolleyes:

 

IMG_9806.jpeg

IMG_9544.jpeg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.04.2024 в 18:03, paksivatova сказав:

Це, навпаки, недорогий магазин-аля наше "Метро". 
Мені здається, що до 1500 $ йде на їжу.


Спочатку витрачаємо 570 $, які я отримую на продукти. 


Батькам прийшов лист, що вони можуть подати заявку на бенефіти - якраз кілька днів тому їм погодили 265 $\в місяць на продукти.

 

Порахую, крім цих сум скільки ще коштів витратимо на продукти в квітні.

 

щиро перепрошую, що російською:

"

Вашингтон – один из самых дорогих штатов в стране по стоимости продуктов – King5

 

Согласно исследованию HelpAdvisor, штат занимает четвертое место по величине недельного бюджета на продукты.

 

Среднестатистическая семья в Вашингтоне тратит на еду около $287.67 в неделю.

 

Средний показатель по стране составляет $270.21.

 

Лидерами рейтинга оказались Калифорния, Невада и Миссисипи.

 

Сиэтл занимает шестое место среди крупных городов по расходам на продукты – $289.23 в неделю.

 

Штаты с самыми низкими средними тратами на продукты – Висконсин, Айова и Небраска.

 

Аляска и Гавайи не вошли в отчет.

 

Кажется, эта цифра должна быть выше

Якесь дивне рахування, среднестатистична сім я тратить на їжу. Може сім'ї заробляють менш в середньому, чи інші трати різні, та ж оренда житла. "Корзина" більш індикативна по цінах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.04.2024 в 10:38, romanc сказав:

Онлайн работу не знайшла,? Щоб в Україні робити за штатівську зп?

Роботу не шукала. Мені здається, для такої роботи треба мати гарний рівень англійської. 
 

Моя англійська на тому рівні, що й була. Проте стало легше розмовляти.

Якщо в жовтні на "батьківських зборах", тут це називається конференція-і проходить індивідуально з вчителем, розмовляли з перекладачем. То в березні ми вже порозумілися без перекладача.

 

Я теж вважаю, що найкращий варіант - мати американську зарплату та жити в Україні.

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.04.2024 в 18:08, paksivatova сказав:

І з новин:g17:

З квітня мені підвищили заробітну плату. 

Дочку відправила на Гаваї, сама ж вирішила не відриватися від робочого процесу. 

Живу та рахую дні, коли вже додому...

 

IMG_9785.jpeg

IMG_9810.jpeg

IMG_9809.jpeg

Дитину на гаваях залишаєш? А то не думаю що вона скучає за тривогами та за укриттями.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.04.2024 в 12:54, MACCEN сказав:

Дитину на гаваях залишаєш? А то не думаю що вона скучає за тривогами та за укриттями.

 

Дочка дуже хоче додому, в Україну:g10:а ще вона плакала, коли почула що квитки куплені не на початок місяця, як я планувала спочатку, а на кінець)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.04.2024 в 23:41, paksivatova сказав:

Дочка дуже хоче додому, в Україну:g10:а ще вона плакала, коли почула що квитки куплені не на початок місяця, як я планувала спочатку, а на кінець)

В мене з рідних діти теж більш хотять в Україну, чи може більш це висловлюють.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.04.2024 в 06:55, romanc сказав:

В мене з рідних діти теж більш хотять в Україну, чи може більш це висловлюють.

Це тільки ті, які не сиділи в підвалах де прилітало поряд. В мете товариша діти з Ірпіня не хочуть в Україну, тому що чітко пам'ятають перші дні війні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.04.2024 в 09:25, MACCEN сказав:

Це тільки ті, які не сиділи в підвалах де прилітало поряд. В мете товариша діти з Ірпіня не хочуть в Україну, тому що чітко пам'ятають перші дні війні.

Ну як, племінниця в 11років пережила 40днів блокади Маріуполя, то рахується, чи ні?

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно бабуся,була у онуків в Англії.

Грають у футбол,купа медалів з плавання.

Поля,басейни,славнозвісний рівень життя....

- що вам передати хлопці?.

Передай квиток до України, ( з сльозами).

Є речі,на котрі не звертаєш уваги, поки вони є. А коли не стає- то дуже звертаєш і шкодуєш,що не цінив.

Здоров'я,Батьківщина...

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...