Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

12 хвилин назад, Waver сказав:

Сховайся

Мабуть повівся тоді на юлькіну тисячу а зараз локті кусаєш що дешеве житло прогавив:(.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 760
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 minutes ago, jurgen007 said:

Мабуть повівся тоді на юлькіну тисячу а зараз локті кусаєш що дешеве житло прогавив:(.

Якось навіть бридко тобі відповідати... срав би менше в кожній темі - може би з тобою і спілкувався, а так йди лісом

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Electronshik said:

@jurgen007, може опишете ви життя у  США, хоча б так як @Waver? Чи слабо?

так само не зможе, бо має врівноважену психіку 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, case_l сказав:

так само не зможе, бо має врівноважену психіку 

А зможе краще? Довше, вище, швидше, цікавіше? Хоч якось зможе?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, vampirich сказав:

А зможе краще? Довше, вище, швидше, цікавіше? Хоч якось зможе?

Маю за кордоном багато родичів і знайомих але не думаю що багатьом тут надто цікаво як хтось пристроївся в США, Канаді, Ірландії, Німеччині і т.д., та й створювати на кожну країну окрему тему шкода часу. Кому цікаво є купа інформації на всяких телеграмах.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи багатьом, але особисто мені - цікаво. До війни кілька років подавався на грінкарту. Та й чим більше різних думок тим яснішу можна скласти картину для себе. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це звичайно корисно для розширення кругозору але більшість думаю цікавитись коли і на яких умовах закінчиться війна і як до того часу дожити бо кордони все одно закриті, а не хто яку машину чи гідроцикл придбав десь в сша.:huh:

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на питання "коли закінчиться війна" не можу відповісти. І навряд чи хтось може крім Нокіана. А от на питання "як у США заробити на гідроцикл імігранту", і йому подібні - таки можна отримати відповідь від людей, які живуть там. І якщо з війною взагалі незрозуміло що і як собі планувати, то у другому питанні хоча б можна якось прикидати варіанти "якщо закінчиться війна то я спробую..". Якщо можеш видати інформацію кориснішу за авто і гідроцикли - буду тільки вдячний

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, vampirich said:

Я на питання "коли закінчиться війна" не можу відповісти. І навряд чи хтось може крім Нокіана. А от на питання "як у США заробити на гідроцикл імігранту", і йому подібні - таки можна отримати відповідь від людей, які живуть там. І якщо з війною взагалі незрозуміло що і як собі планувати, то у другому питанні хоча б можна якось прикидати варіанти "якщо закінчиться війна то я спробую..". Якщо можеш видати інформацію кориснішу за авто і гідроцикли - буду тільки вдячний

Про ясновидця сподобалось :) 

А взагалі, здається я зрозумів що його так вперло... мій гідрик якого мені "неповезло" придбати замість персонального авто всього за 4 дні до повномаштабного вторгнення. Ось він тепер і піниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сміши людей, кого цікавить твій гідрик чи машина? Дивують ці полішуки що куплять якусь крутішу колимагу на окшині битків, підлатають і надувають щоки перед публікою. В родичів в сша 4 чи 5 машин на сім"ю, я ніколи не питав які бо воно мені не треба та зайва інформація. Брат в Канаді катер купив шестимісний на рибу виїхати раз в місяць бо на гідриках там хіба студенти катаються а сам їздить на старому Мерсі 124 і що?:D

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин назад, vampirich сказав:

 Якщо можеш видати інформацію кориснішу за авто і гідроцикли - буду тільки вдячний

А смисл в цій інформації - на всякий випадок коли закінчиться війна? Зараз це пуста трата часу - ми живемо  за колючим дротом, я не можу батьків в село завезти на могили бо ближче 5 км від кордону вже якийсь дозвіл треба в прикордонників брати, а огорожу що була там за ссср і потім зняли вже нову з ягози наснували, прямо за діда хатою. Люди жаліються що худоба ріжеться бо по звичці до Буга пастись іде, це так від Європи відгороджуються щоб часом Польща не напала чи щоб в ЄС скоріше вступити?:huh:

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в людини в голові думки лише про все погане,то вона і навколо звертатиме увагу лише на погане, і автоматом шукатиме у всьому погану сторону.

При цьому пропускаючи оте життя, котре дається людині один раз ,і прожити його треба... далі по тексту

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Nokian said:

Якщо в людини в голові думки лише про все погане,то вона і навколо звертатиме увагу лише на погане, і автоматом шукатиме у всьому погану сторону.

При цьому пропускаючи оте життя, котре дається людині один раз ,і прожити його треба... далі по тексту

Та зазвичай десь так і є... якщо в людини все життя гівно - то він так себе й веде, або просто копіює модель поведінки по відношенню до себе своїх найближчих родичів, наприклад батьків чи ще когось, бо в цьому він виріс а іншого не знає. В любому випадку, що б це не було, але така поведінка у вже зрілому віці - це ненормально.

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, Nokian сказав:

Якщо в людини в голові думки лише про все погане,то вона і навколо звертатиме увагу лише на погане,

 

То видай щось хороше, якусь чергову перемогу, бо давно щось Арестовича не чути - пишуть що в сша здриснув вслід за Wawer.:)

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, jurgen007 said:

Це звичайно корисно для розширення кругозору але більшість думаю цікавитись коли і на яких умовах закінчиться війна і як до того часу дожити бо кордони все одно закриті, а не хто яку машину чи гідроцикл придбав десь в сша.:huh:

Тема про війну на цьому форумі має трохи іншу назву. Звичайно що для нас, хто живе в Україні вона перша, але це не означатиме що інших тем не існує. І мені, наприклад, цікаво як живуть в тих же США, навіть не дивлячись на те що США зараз своєю політикою фактично зраджує нашу державу.

Мені ця тема цікава, часом трохи нагадує "Орел та рєшка". І надає цікаву інформацію про реалії життя там, від тих, хто там живе. Бо інфа від гіда турфірми досить гарна, але малоінформативна.

Тому мені так, цікаво як там живуть. І якщо ви, @jurgen007, не можете самі описати реалії життя там за кордоном, то тоді хоча б не заважайте іншим. 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, Electronshik said:

І якщо ви, @jurgen007, не можете самі описати реалії життя там за кордоном, то тоді хоча б не заважайте іншим. 

навпаки він доповнює тему, а не заважає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Electronshik ну "Орел і решка" то таки багато в чому постанова... То там треба теж критично ставитися до того що вони показують

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, case_l сказав:

навпаки він доповнює тему, а не заважає

 

15 годин назад, jurgen007 сказав:

Маю за кордоном багато родичів і знайомих але не думаю що багатьом тут надто цікаво як хтось пристроївся в США, Канаді, Ірландії, Німеччині і т.д., та й створювати на кожну країну окрему тему шкода часу. Кому цікаво є купа інформації на всяких телеграмах.

Я б уточнив що дуже інформативно доповнює :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще американське життя описує все таки Катя:) 

Spoiler

Якби Waver писав більше про рутинне життя - було б значно цікавіше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, vampirich сказав:

 

Я б уточнив що дуже інформативно доповнює :)

Я писав раніше про досвід родичів з сша і Канади але Wawer не сподобалось, сказав не засирати тему. Кого цікавить є ролики в інтернеті від людей звідти. Можу сказати що з Канади половина тих що приїхали від початку війни вже виїхали назад в Європу, полишали нові квартири, машини які в кредит набрали і поїхали.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин назад, jurgen007 сказав:

Я писав раніше про досвід родичів з сша і Канади але Wawer не сподобалось, сказав не засирати тему. Тай писати про когось без їх згоди неправильно, кого цікавить є ролики в інтернеті.

тільки не кажи, що ти дуже переймаєшся тим, що комусь може несподобатися що ти пишеш :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, vampirich said:

@Electronshik ну "Орел і решка" то таки багато в чому постанова... То там треба теж критично ставитися до того що вони показують

 

Ну це як би зрозуміло за замовчуванням. Бо приймати все, що там показано, за реал, то тоді про життя в Америці можна судити по фільмам Голлівуда.

 

34 minutes ago, jurgen007 said:

Я писав раніше про досвід родичів з сша і Канади але Wawer не сподобалось, сказав не засирати тему. Тай писати про когось без їх згоди неправильно, кого цікавить є

 

Якщо чесно не бачив ні разу, але навіть якщо так то можна було створити свою тему де як то кажуть "сам собі режисер".

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин назад, Electronshik сказав:

Якщо чесно не бачив ні разу, але навіть якщо так то можна було створити свою тему де як то кажуть "сам собі режисер".

мені здається, що "то моя власна тема, я тут вирішую що кому писати, а не нравицця - іди створюй свою тему" - уже були тут такі інциденти, і я не Вейвера маю на увазі.. і як показала практика - тут так не працює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, vampirich said:

мені здається, що "то моя власна тема, я тут вирішую що кому писати, а не нравицця - іди створюй свою тему" - уже були тут такі інциденти, і я не Вейвера маю на увазі.. і як показала практика - тут так не працює :)

Воно ніде так не працює. Але коли починається троллінг, то читати тему стає неможливо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...