Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

17 hours ago, Waver said:

Від себе можу тільки сказати що - зручно! З обслуговування - тільки заміна фільтра для очистки повітря кожні 3 місяці. Виставив температуру на термостаті чи на телефоні і забувся. Не знаю по яких причинах, але в америці уже понад як пів століття парового опалення взагалі не встановлюють. Батареї залишились тільки в дуже старих будинках яким уже більш ніж по 60 років. В старих або дуже дешевих квартирах ще іноді можна побачити електро-конвектори, а так в більшості всюди обігрів повітря за допомогою розгону по помешканню підігрітого повітря.

Парове опалення ще досі є у Нью-Йорку. Мені подобається, коли  десь у новинах або фільмах показують вулиці нічного Манхеттену, і там з каналізаційних решіток клубами іде пара. Додає місту якоїсь особливої аури та атмосфери, як на мене.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 760
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

18 годин назад, Waver сказав:

Також, як на мене, одна-дві невеликі вентиляційні решітки біля вікна на підлозі чи в потолку через яку поступає тепле чи охолоджене повітря - виглядають трошки естетичніше ніж батареї…

 

 

А ми зараз руською піччю опалюємося, на рівні 1,5 метри 26градусів,а на підлозі 6.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилини назад, romanc сказав:

А ми зараз руською піччю опалюємося, на рівні 1,5 метри 26градусів,а на підлозі 6.

А в кунге ще лібше, проібав дров підкинути, дубарь одразу, і розпалюєш півгодини, кинув забагато, розгорається і градусів 50 під стелею, а на полу підмерзає.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, romanc сказав:

А в кунге ще лібше, проібав дров підкинути, дубарь одразу, і розпалюєш півгодини, кинув забагато, розгорається і градусів 50 під стелею, а на полу підмерзає.

ну по логіці речей, треба, якщо є можливість, якийсь вентилятор присобачити, тоді він буде повітря по приміщенню ганяти і температура вверху і внизу більш меньш вирівняєтся

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, MANJAK11 сказав:

ну по логіці речей, треба, якщо є можливість, якийсь вентилятор присобачити, тоді він буде повітря по приміщенню ганяти і температура вверху і внизу більш меньш вирівняєтся

А хто за бенз для генератора платитиме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ще добре, що на ціх точках близько не прилітає, а то все потерпіти можна.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, MANJAK11 сказав:

ну по логіці речей, треба, якщо є можливість, якийсь вентилятор присобачити, тоді він буде повітря по приміщенню ганяти і температура вверху і внизу більш меньш вирівняєтся

На то є черговий, який робить мікроклімат)))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин назад, Serpent сказав:

Парове опалення ще досі є у Нью-Йорку. Мені подобається, коли  десь у новинах або фільмах показують вулиці нічного Манхеттену, і там з каналізаційних решіток клубами іде пара. Додає місту якоїсь особливої аури та атмосфери, як на мене.

І нарікам чи бездомним місцевим є де спати зимою, їм не до естетики..

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Serpent said:

Парове опалення ще досі є у Нью-Йорку. Мені подобається, коли  десь у новинах або фільмах показують вулиці нічного Манхеттену, і там з каналізаційних решіток клубами іде пара. Додає місту якоїсь особливої аури та атмосфери, як на мене.

Централізованого опалення немає навіть в Нью Йорку бо це дуже затратно та нерентабельно, а ті батареї що залишились - то в кожному такому старому будинку є свій котел на цілий будинок. А те що так "гарно", як ти кажеш з певною аурою, по Нью Йорськи на морозі всюди парує - то це аромати з каналізаційних колекторів виходять, просто ніхто про це не каже...:)

Змінено користувачем Waver
  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Waver said:

Централізованого опалення немає навіть в Нью Йорку бо це дуже затратно та нерентабельно, а ті батареї що залишились - то в кожному такому старому будинку є свій котел на цілий будинок. А те що так "гарно", як ти кажеш з певною аурою, по Нью Йорськи на морозі всюди парує - то це аромати з каналізаційних колекторів виходять, просто ніхто про це не каже...:)

 

От тут ти неправий. Пара іде не з каналізації.

 

Quote

Steam provides heat and cooling to many buildings in New York. The steam system also provides humidity to art museums, steam cleaning for restaurants to clean dishes, and other uses.

 

 

Змінено користувачем Serpent
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Serpent said:

 

От тут ти неправий. Пара іде не з каналізації.

 

 

 

Колись може нюхнеш на повні груди ту пару з люків...:) В Чикаго, коли сильні морози ті люки теж так парують... а влітку з них просто смердить каналізацією. І так, інколи є і виходи пари з тої системи що ще залишилась, але це одиниці з тих всіх паруючих люків що ти побачиш взимку на вулицях NY, а більшість просто парує та смердить. Якщо чесно, то я думав що та ньюйоркська парова система уже все, але виявляється що ще трохи працює, але тільки в старих будівлях. Нові будинки до неї уже давно навіть не підключають. Тільки вдумайся, ту систему запустили та під неї будували ті багатоповерхівки з батареями 142 роки тому і там все так і залишилось...

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин назад, Waver сказав:

Якщо чесно, то я думав що та ньюйоркська парова система уже все

 

Десь читав що цей пар давала компанія що має парові електростанції, типу пар більше 400°-500° просто давали на опалення та обігрів води...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще влітку побували на цікавому озері... спустили гідрика і побачили то все з води. І виявляється, щоб придбати там будинок - то навіть гроші не допоможуть бо спочатку потрібно щоб тебе "апрували" тобто розглянули твою кандидатуру на майбутньгого сусіда всі ті що там вже живуть і разом вирішили чи гідний ти там поряд з ними жити чи ні..., будь хто там не заселиться. Певно, дуже не прості американці... 

IMG_1871.jpg

IMG_1862.jpg

IMG_1828.jpg

IMG_1844.jpg

IMG_1837.jpg

IMG_1894.jpg

IMG_1901.jpg

IMG_1904.jpg

IMG_1889.jpg

IMG_1890.jpg

IMG_1883.jpg

IMG_1927.jpg

IMG_1846.jpg

IMG_1856.jpg

Певно, якийсь сенатор дуже скромний там живе... бо той ліс та вся земля навкруги будинка, а там гектари - коштує певно дорожче ніж сам будинок, бо тільки участок тої землі в 20 соток вздовж озера може коштувати мільйон долларів...

IMG_1830.jpg

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 minutes ago, Oli said:

Geneva...  Вісконсин

 

Воно ж типу туристичне?

Так, але прийшов, подивився і поїхав... один доступний пірс, невеличкий пляж за забором і той платний

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попалась така ось табличка яким на сьогодні повинен бути річний дохід на сім'ю, щоб придбати середньостатистичне житло в різних регіонах США.  Знизу показаний середній середньомісячний пеймент банку за будинок в різних містах америки... 

425860345_10226651186285473_8176491830922910206_n.jpg

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин назад, Waver сказав:

середньостатистичне житло

Середньостастичне це яке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин назад, volks сказав:

Середньостастичне це яке?

це щось середнє між трейлером і палацом, я так думаю :)

 

якщо цікаво то можеш на цьому сайті глянути яке житло в яких місцях скільки вартує з фоточками і локацією.

 

WWW.ZILLOW.COM

px-captcha

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, volks said:

Середньостастичне це яке?

Це звичайний будинок 80-90-х років побудови до 200 м квадратних в більш-менш спокійному спальному районі. Тобто власний окремий будиночок з заднім двориком та гаражом на 2 автомобіля...

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин назад, Waver сказав:

Це звичайний будинок 80-90-х років побудови до 200 м квадратних в більш-менш спокійному спальному районі. Тобто власний окремий будиночок з заднім двориком та гаражом на 2 автомобіля...

Середня ціна 370к, початковий платіж 74к, під 6,37%річних + страхові, виходить в середньому 2,3к в місяць, з котрих тіло кредиту 0,825к. І 30 років спробуй тільки не заплати банку його таксу, будеш без житла.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин назад, Waver сказав:

Це звичайний будинок 80-90-х років побудови до 200 м квадратних в більш-менш спокійному спальному районі. Тобто власний окремий будиночок з заднім двориком та гаражом на 2 автомобіля...

А скільки складає оренда такого житла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, romanc сказав:

Середня ціна 370к, початковий платіж 74к, під 6,37%річних + страхові, виходить в середньому 2,3к в місяць, з котрих тіло кредиту 0,825к. І 30 років спробуй тільки не заплати банку його таксу, будеш без житла.

 

Ще податок на нерухомість- немалий

 

Змінено користувачем Nokian
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...