Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

2 hours ago, vampirich said:

А якщо людина звалила умовних 10 років тому саме через те, що у нашій країні не бачила майбутнього

Ущербна логіка, а яка принципова різниця, коли людина не побачила тут майбутнього зараз, чи 10-ть років тому? Якщо людина не вийшла з громадянства, то без різниці чи ти переплив вже Тису чи не переплив, обов'язок однаковий для всіх.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 760
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • Адміністратори
4 години назад, vampirich сказав:

А якщо людина звалила умовних 10 років тому саме через те, що у нашій країні не бачила майбутнього, не мала можливостей жити достойно - то тут треба вклонитися і подякувати за будь-яку допомогу, бо це вже не обов"язок а лише бажання допомогти

 

скажи це ізраільтянам. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Nokian said:

Та не звертайте уваги на цю трійцю

 вічно незадоволених..

Он Карамба в телеграмі свою вічну пісню гне,то йому там відразу адресу психлікарні вказали 

 

 

Дякую, я вже якось звик що завжди знайдеться парочка життям "обіжених"  чи життям опущених які роками тільки й те що роблять що з'являтися тільки для того щоб лити свою жовч... бідні та ущербні люди. Саме з-за таких цей форум і розвалився, бо багато інших доволі цікавих людей,  саме немаючи вільного часу щоб спорити з дибілами звідси і пішли. Ну і, я вважаю, що ще в 20 чи нехай в навіть 30 років люди ще можуть так себе поводити самореалізовуючись за рахунок інших, а вже на четвертому десятку люди спілкуються з іншими ділячись якимсь власним життєвим досвідом, своїм власним баченням ситуації, захопленням чи навіть якимсь своїм хоббі, можливо в чомусь навіть своїми життєвими порадами допомагають іншим... а якщо людина своїми мізками залишилась в своїх 20-ть... це вже як якийсь недорозвинутий або покинутий, бо всі пішли пішли по життю вперед а він залишився... і тепер тільки що й може то ржати.

Якраз саме ті клієнти в скріншоті...

Screenshot 2024-01-12 at 10.53.20 AM.png

Змінено користувачем Waver
  • Ха-ха 4
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну зтих, хто посприяв  спустошенню Борди на першому місці беззаперечно Dual , не на ніч згадуючи)

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин назад, Waver сказав:

 я вже якось звик що завжди знайдеться парочка життям "обіжених"  чи життям опущених які роками тільки й те що роблять що з'являтися тільки для того щоб лити свою жовч...

цікаво бачити як с"єбавшиєся вихваляються своїм ситим життям за кордоном і називають тих хто залишився тут опущеними і лузерами, але дивуватись немає чому - хохли це не євреї, які з всього світу їдуть захищати свою землю і не німці, які в 2гу світову масово їхали з Латинської Америки в воюючу Німеччину, тому ця держава і є 30 років в корупції і гівні, з великої промислової на початку 90х стала агрардним придатком для Африки.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, jurgen007 said:

цікаво бачити як с"єбавшиєся вихваляються своїм ситим життям за кордоном і називають тих хто залишився тут опущеними і лузерами, але дивуватись немає чому - хохли це не євреї, які з всього світу їдуть захищати свою землю, тому ця держава і є 30 років в корупції і гівні, яка з великої промислової на початку 90х перетворилась на агрардний придаток для африки.

Якщо ти не помітив, то такими я назвав, завжди називав і буду називати - як раз тільки двійку чи трійку певних описаних вище осіб з усіх інших користувачів борди саме з-за кого стався такий відтік адекватних юзерів

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин назад, Waver сказав:

Якщо ти не побачів, то такими я назвав, завжди називав і буду називати - як раз тільки двійку чи трійку певних описаних вище осіб з усіх інших користувачів борди саме з-за кого стався такий відтік адекватних юзерів

І кого ж це такого адекватного бідного так образили, що аж борда загнулась?

  • Дякую! 2
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, volks said:

І кого ж це такого адекватного бідного так образили, що аж борда загнулась?

карамбу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, давно хотів запитати в знаючих - скільки коштує створити схожий по шаблону форум і скільки це буде обходитись на рік? Є ідея на майбутнє створити всеукраїнський форум доволі вузької направленості і позбирати туди навіть декого хто колись уже давно пішов звідси. В Україні такого поки ще немає, тому хочу спробувати. Є дуже багато тем, навіть в мене, які тут не відкривалися та ніколи не висвітлювалися тільки тому що з певними юзерами тут буде більше флуду ніж розмов по ділу, особливо через цю трійку, бо наприклад в Луцьку є чи набереться певно тільки з десяток чи кілька десятків людей з ким про це можна спілкуватись хто в таких темах може ділитись своїм досвідом (тут їх уже давно немає або навіть не було тому це не буде в конкуренцію існуючій борді), тому потрібен загальноукраїнський щоб позбирати та об'єднати таких людей з кожного міста чи села України та навіть українців з-за кордону але зі спільними інтересами і з можливістю блокування флудерів та неадекватів. Раніше більшість таких тем була на кацапських ресурсах і всі користувались ними, а зараз потрібен свій а такого немає. Фейсбук наприклад, для цього зовсім не підходить бо по темам там не поділиш і не так легко там знайти теми чи фото-відео матеріали декількарічної давності, тому потрібен саме форум тому і цікавить ціна та майбутні витрати на такий проект...?

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме такий двіжок від 50 доларів в місяць, хоча є безкоштовні. + домен і хостинг.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин назад, Waver сказав:

Якщо ти не помітив, то такими я назвав, завжди називав і буду називати - як раз тільки двійку чи трійку певних описаних вище осіб з усіх інших користувачів борди саме з-за кого стався такий відтік адекватних юзерів

Те як когось називає полірувальник баранки на фурі в далекій гамериці тут мало кого гребе.:)

Не в образу водіям фур - яких знаю адекватні.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, nickel said:

Саме такий двіжок від 50 доларів в місяць, хоча є безкоштовні. + домен і хостинг.

Дякую, безкоштовний певно не потрібен, більш потрібен стабільний та надійний щоб без глюків та щоб з роками не пропав жоден матеріал чи фото-відео файл. А домен та хостинг це ще скільки?

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, jurgen007 said:

Те як когось називає полірувальник баранки на фурі в далекій гамериці тут мало кого гребе.:)

Декілька років тому, через біду у родичів а саме через смерть близької людини, мені довелось зустрітись, познайомитись та трошки поспілкуватися з дуже простою але доброю старшою  жіночкою, яка хоч і не була якимсь професором, але поділившись своїм величезним життєвим досвідом відкрила мені очі на багато чого в житті по відношенню до життя, до людей, до дітей, родичів і т.д., за що я їй дуже вдячний і тепер постійно згадую її слова. Як потім виявилося, ця жіночка працювала простим двірником в ще не розформованому жеці, тобто просто прибирала вулиці та під'їзди (хоч і колись, як виявилось, ще при союзі, закінчила школу з золотою медаллю)... а навчила мене того чого навіть в університетах не навчають. І тепер, згадуючи цю жіночку та її слова за якусь годину-дві спілкування, вона, навіть працюючи звичайним двірником - викликає у мене більше поваги та вдячності ніж ти і всі твої слова за останні роки. Суть хоть уловлюєш? 

Змінено користувачем Waver
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тебе мабуть довго чорні на загрузках тримають раз маєш час такі простині наярювати, про долю бабулі-медалістки в незалежній Україні, але вона тут не одна така, можу десятки подібних історій описати але шкода букв.

Змінено користувачем jurgen007
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
14 годин назад, Waver сказав:

Дякую, безкоштовний певно не потрібен, більш потрібен стабільний та надійний щоб без глюків та щоб з роками не пропав жоден матеріал чи фото-відео файл. А домен та хостинг це ще скільки?

 

Можу посприяти. Домен в залежності від рівня ось тут приклад. Хостінги теж по різному, є шаред є vps (то типу як особистий комп). Але головна проблема це місце під файли, картінкі відео і т.д.  Наприклад бордовский двіжок + база займають фігню, десь 10 гб. А ось фоткі та відосіки важать десь коло 300Гб.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годину назад, Waver сказав:

Дякую, безкоштовний певно не потрібен, більш потрібен стабільний та надійний щоб без глюків та щоб з роками не пропав жоден матеріал чи фото-відео файл. А домен та хостинг це ще скільки?

витрати 150-200 євро в рік - хостинг + домен в зоні COM

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, t0rik said:

 

Можу посприяти. Домен в залежності від рівня ось тут приклад. Хостінги теж по різному, є шаред є vps (то типу як особистий комп). Але головна проблема це місце під файли, картінкі відео і т.д.  Наприклад бордовский двіжок + база займають фігню, десь 10 гб. А ось фоткі та відосіки важать десь коло 300Гб.

Дякую за інфу. Як вище вже писав - це майбутні плани і скоріш всього доречніше буде це все робити після перемоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У соцмережі розкритикували умови проживання морпіхів США

 

image.thumb.png.e4073fa6479c38bc5968500eea585ee2.png

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, case_l said:

У соцмережі розкритикували умови проживання морпіхів США

 

image.thumb.png.e4073fa6479c38bc5968500eea585ee2.png

 

 

Х.З. звідки цей колаж, можливо таке ж як і цей... я теж спочатку повівся

419723820_688236553519520_5907900230148224004_n.jpg.bdafedd2e5b6108d9eca331895d7e360.jpg

Бо скільки їзжу по американським війсковим базам та заводам - там все майже ідеально... жалко що фоткати заборонено. 4 дні тому на завод віз оце... спробуй вгадати що це і до чого?

 

IMG_5666.JPG

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, Привіт!

Напиши, будь ласка, ще щось, незвичне (сучасне) про Америку.

P.S. Waver, теж додавай інфи, я тебе давно читаю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.01.2024 в 11:08, kushmiruk сказав:

paksivatova, Привіт!

Напиши, будь ласка, ще щось, незвичне (сучасне) про Америку.

P.S. Waver, теж додавай інфи, я тебе давно читаю.

Привіт) 

ще, певно, потрібно розказати про дорожній рух, він тут влаштований трохи інакше. 

 

Що для мене особисто було незвично : в Україні ми сплачуємо карткою в магазині вже після того, як пробили всі товари - і бачимо кінцеву суму. Тут можна ще в процесі сканування товарів провести картку і сховати гаманець)))

 

На заправці якщо ви хочете заправити бак до повного і у вас готівка - то не вийде заправити, а потім заплатити як ми це звикли робити. Тут спочатку сплачуєте, потім заправляєте. Якщо лишилася решта - йдете і її забираєте. Ну і певно всі знають, що тут на заправках сам береш пістолет в руки і заправляєш авто, сервісу як у нас - немає. 

 

 

Waver більше цікавого розповість) У мене тут примітивне життя - робота/дім, ну і ще інколи вийти по магазинам. Весною, звісно, хочу побувати біля океану. Тому і немає особливо що розповідати.

 

О, днями була в KFC, було цікаво порівняти. Що мене здивувало, тут в KFC продають в паніровці великі шматки курки - філе, крила, гомілки,бедра.  Картопля фрі тут смачніша, а курка у нас. Також днями маю бути в ресторані, побачу які тут заклади. 

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.01.2024 в 11:08, kushmiruk сказав:

paksivatova, Привіт!

Напиши, будь ласка, ще щось, незвичне (сучасне) про Америку.

P.S. Waver, теж додавай інфи, я тебе давно читаю.

І про особливості сезонності в магазинах.

Ще перед новим роком в магазинах почали з'являтися товари на тематику Дня закоханих. Новорічні товари - певно в середині листопада. Цими вихідними навіть зустрічала декори до Великодня. І якщо Вам щось потрібно з такого - то купувати це потрібно відразу. Якщо ви думаєте, що перед святом чи після нього купите це по знижкам - то ви дуже помиляєтесь ) все розгребуть :) лишиться ближче до свята відсотків 5-7 % і не найкращого

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, paksivatova said:

На заправці якщо ви хочете заправити бак до повного і у вас готівка - то не вийде заправити, а потім заплатити як ми це звикли робити. Тут спочатку сплачуєте, потім заправляєте. Якщо лишилася решта - йдете і її забираєте. Ну і певно всі знають, що тут на заправках сам береш пістолет в руки і заправляєш авто, сервісу як у нас - немає. 

Раніше можна було спочатку заправитись а потім уже платити... але, багато хто не платив і просто втікав тому такого більш немає. Доречі, я навіть сам колись просто трендів по телефону, заговорився і поїхав незаплативши. Десь через пів-години вспомнив, повернувся і просто заплатив. А ще, штат від штату відрізняється. В штаті Орегон з 1951 року і донедавна - самому заправлятись не можна було, тільки заправщик заправляв. Тільки в прошлому році цей закон відмінили але на деяких заправках заправщики ще залишились...

WWW.CNN.COM

All gas stations in Oregon can now allow customers to pump their own gas under a new law signed Friday, lifting a ban on self-service in the state dating back to 1951.

В Нью Джерсі, з 1949 року і до сих пір, самому заправляти авто бензином - нелегально! Мають право заливати вам в бак бензин тільки "спеціально навчені" заправщики...

Доречі, до нас на чикагсчину прийшли доволі суттєві морози і Тесли зупинились... :D

https://youtu.be/ZEI_7b_HT_A?si=AX2k4MSTesDJTyG-

Змінено користувачем Waver
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...