Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

так він і полікував, не для понтів, а ти його хріновим бізнесменом назвав. Чому? чи відповідь буде "Я все зрозуміло написав"? :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 760
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

46 minutes ago, vampirich said:

так він і полікував, не для понтів, а ти його хріновим бізнесменом назвав. Чому? чи відповідь буде "Я все зрозуміло написав"? :)

чувак для економії на базових потребах облітає пів земної кулі, тому він хріновий пізнесмен, тобі далі розжовувати чи вже нарешті зрозумів і не будеш занудствувати? 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, vampirich сказав:

А хороший бізнесмен заплатить за послугу 10к коли можна заплатити 4к (умовно) чисто для того щоб показати всім що він хороший бізнесмен? Зекономлений доллар - зароблений доллар :)

Так, заплатить - бо за цей час, що він витратить на поїздку в Україну, заробить більше.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, kushmiruk said:

Так, заплатить - бо за цей час, що він витратить на поїздку в Україну, заробить більше.

А всі такі круті та грошовиті як І.Маск? Чи якась акула з Уолт-стріт? 

Взагалі це явище в світі відоме, називається "медичний туризм". Ясно, що не від хорошого життя, але тим не менш воно є і люди на це йдуть. І якщо вірити тій же вікі, то поширене серед громадян розвинутих країн таких як США, Великобританія, тощо.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Америці лікувати зуби дорого, навіть дуже дорого! І я наприклад, завжди лікував та буду лікувати зуби в Україні, бо завжди як тільки щось потрібно зробити і потрібен візит до стоматолога то я завжди розглядаю це не з можливості економії - а з можливості файної довготривалої відпустки. І математика геть проста... в америці лікування зубів обходиться в тисячі а то й десятки тисяч долларів... а прямий рес Чикаго-Варшава і назад - $800. Тому, навіть якщо всіх по загальних витратах на поїздку виходить майже так само -  я завжди зрадістю злітаю в Україну, відпочину, провідаю родичів, друзів і заодно полікую зуби. Колись навіть, в несезон, з одною чи двома пересадками я літав туди і назад за $450-650 навіть коли і не потрібно було шось лікувати, просто хотілося змінити обстановку, і мій рекорд - три рази на рік. То чому би заодно і не провідати того стоматолога навіть на внеплановий "техогляд":D

Змінено користувачем Waver
  • Подобається 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Waver said:

В Америці лікувати зуби дорого, навіть дуже дорого! І я наприклад, завжди лікував та буду лікувати зуби в Україні, бо завжди як тільки щось потрібно зробити і потрібен візит до стоматолога то я завжди розглядаю це не з можливості економії - а з можливості файної довготривалої відпустки. І математика геть проста... тут лікування зубів обходиться в тисячі а то й десятки тисяч долларів... а прямий рес Чикаго-Варшава і назад - $800! Тому я завжди зрадістю злітаю в Україну, відпочину, провідаю родичів, друзів і заодно полікую зуби. 

Коли чекати в гості:)?

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин назад, case_l сказав:

 

якщо чувак не може собі дозволити в сша зуби полікувати, то щось хріновий з нього далекобійник/пізнесмен

Зараз цей варіант годиться тільки для "виїздних" з України або тих патріотів хто вчасно відмовився від українського громадянства, решті зекономити на стоматологу не вийде.:(

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Electronshik said:

А всі такі круті та грошовиті як І.Маск? Чи якась акула з Уолт-стріт? 

те що хітродупі мамкіні пізнесмени стоматологів в сша не відвідують - це зрозуміло, а як звичайні американці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин назад, jurgen007 сказав:

Зараз цей варіант годиться тільки для "виїздних" з України або тих патріотів хто вчасно відмовився від українського громадянства, решті зекономити на стоматологу не вийде.:(

Чого відмовився? Просто має ПМЖ, чи паспорт іншої країни. 

На Закарпатті є ПП "Малий Березний-Убля", декілька км від населених пунктів, в горах, так з нашої сторони стоїть декілька стоматологій біля дороги.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, romanc said:

Чого відмовився? Просто має ПМЖ, чи паспорт іншої країни. 

 

 

Screenshot_20240126_105810_Chrome~2.jpg

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин назад, Waver сказав:

 

 

Screenshot_20240126_105810_Chrome~2.jpg

Угу, тільки спочатку мусять стати на облік в ТЦК. З Канади один такий з ПМЖ приїхав зимою в 22му родичів провідати, мав летіти назад з Варшави 25 лютого, на годину запізнився на кордон, сидів тут пів року поки якось виїхав. Там з роботи звільнили, хату банк ледь не забрав за борги. Але можуть спробувати - зуби точно полікують, як не в приватного стоматолога то в безкоштовного в УАЗіку десь під Авдіївною.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, case_l сказав:

те що хітродупі мамкіні пізнесмени стоматологів в сша не відвідують - це зрозуміло, а як звичайні американці?

Сестра казала що багато американців з гнилими зубами бо стоматолог дорогий.

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, romanc сказав:

..паспорт іншої країни. 

 

Аде в'їзжати в Україну треба по цьому паспорту

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилини назад, romanc сказав:

Аде в'їзжати в Україну треба по цьому паспорту

По якому паспорту не в"їзжай на кордоні проб"ють по базі на наявність українського громадянства, вже багато таких приїхали, і зуби полікували на кордоні і повістки бонусом отримали.;)

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, Waver сказав:

В Америці лікувати зуби дорого, навіть дуже дорого! І я наприклад, завжди лікував та буду лікувати зуби в Україні, бо завжди як тільки щось потрібно зробити і потрібен візит до стоматолога то я завжди розглядаю це не з можливості економії - а з можливості файної довготривалої відпустки. І математика геть проста... в америці лікування зубів обходиться в тисячі а то й десятки тисяч долларів... а прямий рес Чикаго-Варшава і назад - $800. Тому, навіть якщо всіх по загальних витратах на поїздку виходить майже так само -  я завжди зрадістю злітаю в Україну, відпочину, провідаю родичів, друзів і заодно полікую зуби. Колись навіть, в несезон, з одною чи двома пересадками я літав туди і назад за $450-650 навіть коли і не потрібно було шось лікувати, просто хотілося змінити обстановку, і мій рекорд - три рази на рік. То чому би заодно і не провідати того стоматолога навіть на внеплановий "техогляд":D

Крім того, краще залишати долари в Україні, ніж з кордоном. Хай тут крутяться, приносять дохід

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин назад, jurgen007 сказав:

По якому паспорту не в"їзжай на кордоні проб"ють по базі на наявність українського громадянства, вже багато таких приїхали, і зуби полікували на кордоні і повістки бонусом отримали.;)

Третина Закарпаття вільно їздить по мадярським паспортам, головне не прозівати зробити пересічку.

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилини назад, romanc сказав:

Третина Закарпаття вільно їздить по мадярським паспортам, головне не прозівати зробити пересічку.

В нас не врегульвано законодавство за подвійне громадянство, немає за то відповідальності, окрім держслужбовців. І не можуть мобілізувати, якщо маєш інше громадянство. І якщо мобілізований отримає громадянство, наприклад оженившись, то може демобілізуватися одразу.

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, jurgen007 сказав:

По якому паспорту не в"їзжай на кордоні проб"ють по базі на наявність українського громадянства, вже багато таких приїхали, і зуби полікували на кордоні і повістки бонусом отримали.;)

По закону ануюється громадянство України.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, romanc said:

В нас не врегульвано законодавство за подвійне громадянство, немає за то відповідальності, окрім держслужбовців. І не можуть мобілізувати, якщо маєш інше громадянство. І якщо мобілізований отримає громадянство, наприклад оженившись, то може демобілізуватися одразу.

Та все правильно. І навіть маю декілька причин виїзду закордон але... там вище відповів тобі бо навіть не вважаю за потрібне щоб декому відповідати чи хоч якось реагувати, бо тролі вони і в Африці тролі

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, romanc said:

По закону ануюється громадянство України.

Це по якому такому законі? Позбутися українського громадянства - ще та задача, яку можуть довести до кінця одиниці.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, romanc сказав:

По закону ануюється громадянство України.

По закону треба вийти з громадянства /процедура непроста і дорога/ і тоді отримувати інше, анулювати можуть тільки набуте громадянство як в Саакашвілі, перше громадянство анулювати ніхто не може крім відмови від громадянства особисто, але це неможливо під час війни.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, jurgen007 сказав:

По закону треба вийти з громадянства /процедура непроста і дорога/ і тоді отримувати інше, анулювати можуть тільки набуте громадянство як в Саакашвілі, перше громадянство анулювати ніхто не може крім відмови від громадянства особисто, такщо всі хто мають друге, третє громадянство і не вийшов з українського порушили закон але громадянство лишається з всіма обов"язками.

 

Screenshot_20240126-214325.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назва статті "Підстава для втрати громадянства" тобто можуть позбавити, але це не точно, можуть оштрафувати чи зробити зауваження.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин назад, Electronshik сказав:

А всі такі круті та грошовиті як І.Маск? Чи якась акула з Уолт-стріт? 

Взагалі це явище в світі відоме, називається "медичний туризм". Ясно, що не від хорошого життя, але тим не менш воно є і люди на це йдуть. І якщо вірити тій же вікі, то поширене серед громадян розвинутих країн таких як США, Великобританія, тощо.

Пффф. Так, мова про бізнесменів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...