Перейти до змісту

Як нині живеться в США?


Рекомендовані повідомлення

22 hours ago, paksivatova said:

 

Waver більше цікавого розповість) У мене тут примітивне життя - робота/дім, ну і ще інколи вийти по магазинам. Весною, звісно, хочу побувати біля океану. Тому і немає особливо що розповідати.

Будь ласка, розповідайте, бо навіть мені у вільний час цікаво почути за ті всі дрібниці з чим стикаються новоприбулі Українці і як це відрізняється від України, бо я уже багато років навіть в магазини не захожу, крім певно продуктових за продуктами чи пивом, навіть машину не заправляю і не їзжу на сто на заміну масла, гуми і т.д., бо всіма закупами, всіма дрібницями та всіма іншими життєвими необхідностями керує дружина бо мені просто навіть немає того вільного часу на ті походи по магазинах чи ще кудись бо в приорітетах зовсім інше...

Змінено користувачем Waver
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 756
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 годину тому, Waver сказав:

навіть машину не заправляю і не їзжу на сто на заміну масла, гуми і т.д.,

Ем.. а трак в тебе став кібертраком і сам заправляється-обслуговується-ремонтується, чи в тебе для того є спеціально навчена людина, навіть для заправки в рейсі?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, vampirich said:

Звісно що ні. 

Змінено користувачем Waver
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож. Белвʼю.

Четвер, 19.00 буднього дня.

Заклад повністю заповнений відвідувачами) є і пари, і компанії, і подружки... і біля барноі стінки була одинока дівчина, по іі розмові з барменом та декольте у мене склалося враження, що вона не проти познайомитись)Хоча, можливо вона когось просто чекала-проте ми повечеряли та поїхали додому, як складався іі вечір далі я не бачила.

 

Меню досить цікаве, страви смачні. Протев нашому "4rest" чи "Cafe de vino" значно смачніше.

Було шумно та атмосферно, мені дуже сподобалося.

Нас було 5. З напоїв був лише один алкогольний коктейль, мій"Манхетен" за 17$, безалкогольний мохіто та 3 чая. Ну і 5 страв гарячих і один салат.

Чек був на 250 $, сестра з чайовими сплатила 290.

 

Офіціантка була досить приємна. Проте сестра замовляла бургер з собою - вже як ми вийшли вона згадала за нього, повернулася. Приємна офіціантка сказала, що вона його не записала в замовлення. Я завжди чеки перевіряю, сестра не перевіряла-тому так і вважаємо, що не замовили. Ну і інший офіціант, що приносив страви - розлив на маму та сестру воду, що була  в склянках)

 

Не зважаючи на ці моменти, враження завдяки атмосфері лишилися позитивні. Все одно досі не можу змиритися з цими цінами:Pтому бажання ходити кудись тут у мене немає. Хоч я і не оплачую, проте мені шкода такі гроші витрачати 
 

 

IMG_7474.jpeg

IMG_7479.jpeg

IMG_7480.jpeg

IMG_7481.jpeg

IMG_7491.jpeg

IMG_7515.jpeg

IMG_7522.jpeg

IMG_7528.jpeg

IMG_7553.jpeg

IMG_7554.jpeg

IMG_7544.jpeg

IMG_7547.jpeg

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І щодо цін на торти з гарним дизайном. 
Дочці на кожний день народження завжди замовляли красивий торт. Ознайомлювалася з цінами тут:rolleyes:і в результаті купили торт в магазині Metropolitan market. Коштував він 33 $. 
Десерти в Metropolitan на рівні нашого Pur-pur:g17: це такий хороший, атмосферний магазин. Буваю тут нечасто, бо він в Кіркленді знаходиться.

 

також напередодні ввечері дивилися торти в Whole Foods, теж такий з кращих супермаркетів- торти були по 38 $

 

Для порівняння, ціни на торти з гарними дизайнами від кондитера з ненайвищими цінами. У неї сестра замовляла торт для мами на день народження - і він був смачнішим, ніж на інших святах від дорожчих спеціалістів. Цитую іі повідомлення:

"В Америці в инсах та на скільки людей. 
6 inch 5-8 людей 
8inch 10-12 людей 
10 inch 15-20 людей

 

6 inch $150
8 inch $200
На фото 10 inch $240"


 

оці 200 доларів за торт в моій голові ну ніяк не хотіли вкладатися і сприйматися:smoke:

 

 

 

IMG_7195.jpeg

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Іспанії в маленькій кондитерській торти в середньому 40 евро за кг, як і печиво та турони, в супермаркетах торти від 20 евро .

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин назад, paksivatova сказав:

Чек був на 250 $, сестра з чайовими сплатила 290.

З такими чайовими та приємна офіціантка могла би і "подарувати" сестрі той "незамовлений" бургер за свій рахунок, ні ? :D

Доречі, це нормальна прийнята норма чайових чи сестра "шиканула" ? Якщо так, то я розумію чому їхні офіціанти живуть фактично за рахунок чайових. Отако прикидаємо, нехай за вечір ти осблужив 15 столиків, нехай по 25-35$ чайових з кожного, і поніс додому ~ 500$. Ну може не кожного вечора так, але як попадуться "жирні" клієнти, чи свята, то й ще більше буде.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ті чайові дістаються лише офіціанту чи таки діляться на всіх працівників закладу?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин назад, SergLutsk сказав:

З такими чайовими та приємна офіціантка могла би і "подарувати" сестрі той "незамовлений" бургер за свій рахунок, ні ? :D

Доречі, це нормальна прийнята норма чайових чи сестра "шиканула" ? Якщо так, то я розумію чому їхні офіціанти живуть фактично за рахунок чайових. Отако прикидаємо, нехай за вечір ти осблужив 15 столиків, нехай по 25-35$ чайових з кожного, і поніс додому ~ 500$. Ну може не кожного вечора так, але як попадуться "жирні" клієнти, чи свята, то й ще більше буде.

Тут так прийнято на скільки я зрозуміла. І чула краєм вуха про сестри подругу, що працює офіціантом - так, чайові вони заробляють дуже хороші.

 

Сестра полюбляє, як має час, іздити на доставки Амазон - там інколи буває, що чайові можуть дорівнювати твоій ставці. Знову ж таки, якщо доставка буде в Лінвуді-чайові будуть низькі. Якщо в Белвʼю, район хмарочосів-високі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин назад, SergLutsk сказав:

З такими чайовими та приємна офіціантка могла би і "подарувати" сестрі той "незамовлений" бургер за свій рахунок, ні ? :D

Доречі, це нормальна прийнята норма чайових чи сестра "шиканула" ? Якщо так, то я розумію чому їхні офіціанти живуть фактично за рахунок чайових. Отако прикидаємо, нехай за вечір ти осблужив 15 столиків, нехай по 25-35$ чайових з кожного, і поніс додому ~ 500$. Ну може не кожного вечора так, але як попадуться "жирні" клієнти, чи свята, то й ще більше буде.

А взагалі в американців є гроші )

нам трохи важко це зрозуміти, бо ми якось змушені жити в постійних дефіцитах. Це я по собі суджу, якщо що)

Саме тут я це відчула. Абсолютно інші реальності, погляди, сприйняття.

 

 

 

 

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остап Бендер казав, ,,Якщо в країні ходять грошові знаки- то є люди,в котрих цих знаків багато,,.

Не відсвічують просто

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, paksivatova сказав:

Рошенівський "Золотий ключик" -500 грам - 19.49 $

для доставки його заморожують.. на смак то вплинуло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин назад, paksivatova сказав:

А взагалі в американців є гроші )

Боюсь помилитись. Але американці можуть думати інакше. Так само і в Україні певна частина буде думати, що у вас, Катерино,  є гроші. А певна частина буде вважати вас ніщебродом. Все в цьому житті відносно.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин назад, vampirich сказав:

для доставки його заморожують.. на смак то вплинуло?

Мені здався не таким солодким, проте все одно смачним

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, volks сказав:

Боюсь помилитись. Але американці можуть думати інакше. Так само і в Україні певна частина буде думати, що у вас, Катерино,  є гроші. А певна частина буде вважати вас ніщебродом. Все в цьому житті відносно.

Спочатку я написала інакше, спробую пояснити.

Так, в США є і не мало людей які заробляють ( в штаті Вашингтон) по 17, 19 доларів/год і це мало для повноцінного життя.

Проте тут в рази більше людей, що заробляють що можна і витратити, і заощадити, тобто зовсім інші суми. То вже інше питання як вони грошима розпоряджаються.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так американці вітаються так, принаймі колись ,, how are you .make money?..

-В нас ,, Як життя, аби не гірше,,

Вмінню заробляти треба вчити дітей років з 10 , а може й з 5.

Вірніше так, щоб зайняття дітей подавалися під практичним кутом, не просто чогось навчитися, а як застосувати вивчене практично, щоб приносило прибуток.

 

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин назад, vampirich сказав:

для доставки його заморожують.. на смак то вплинуло?

В нас теж є виробники, не з дешевих, які тільки заморожені роблять.ASA

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, romanc сказав:

В нас теж є виробники, не з дешевих, які тільки заморожені роблять.ASA

 

Хм... Цікаві, шкода що далеко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, kushmiruk сказав:

А де люди? )))

Або тривога, або наші туди ще не доїхали.:huh:

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 1/21/2024 at 9:38 AM, paksivatova said:

А взагалі в американців є гроші )

нам трохи важко це зрозуміти, бо ми якось змушені жити в постійних дефіцитах. Це я по собі суджу, якщо що)

Саме тут я це відчула. Абсолютно інші реальності, погляди, сприйняття.

 

 

 

 

 

 

 

Просто не забувайте що Беллавʼю - це одне з найдорожчих міст в штаті Вашингтон з найдорожчою нерухомістю… ось такий, наприклад, малесенький і доволі старий будиночок побудований в 1958 році може коштувати два ляма. І люди які заробляють по $18-20 на годину там навіть не живуть а тільки приїжають на роботу, і велика вірогідність що навкруги вас будуть відпочивати зовсім не бідні люди, а дівчата з великими декольте - будуть на полюванні на якогось мільйонерчика. :)

IMG_5785.png

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава думка про США і їх допомогу, може не в цю тему але американцям це теж аукнеться і можливо скоро.

https://www.obozrevatel.com/ukr/politics-news/klyuch-do-peremogi-ukraini-u-vijni-u-rukah-odniei-lyudini-vin-mig-zakinchiti-ii-sche-rik-tomu.htm

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...