Перейти до змісту

Світло без світла


Рекомендовані повідомлення

4 hours ago, VojinSvitla said:

Народ, підкажіть акумуляторну настільну лампу для комфортного читання

 

https://aliexpress.com/item/1005005036874964.html

 

Мої діти юзають вже 1,5 роки. Краща з того, що зустрічав. Добротний корпус, вдала конструкція, адаптивна яскравість, хороша автономність, USB-C. 

Місяць тому на розпродажі взяв батькам за $22.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MaestroA сказав:

 

https://aliexpress.com/item/1005005036874964.html

 

Мої діти юзають вже 1,5 роки. Краща з того, що зустрічав. Добротний корпус, вдала конструкція, адаптивна яскравість, хороша автономність, USB-C. 

Місяць тому на розпродажі взяв батькам за $22.

Цікавий варіант, але чому так відбувається, що коли клікаєш на посилання, то в браузері встигаєш помітити ціну 24$, а потім іде одразу автоматична переадресація, типу перекидає в мій акаунт/регіон і ціна стає 1125 грн, що вже є 30$. Чому так і як цього уникнути ?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, SergLutsk said:

Цікавий варіант, але чому так відбувається, що коли клікаєш на посилання, то в браузері встигаєш помітити ціну 24$, а потім іде одразу автоматична переадресація, типу перекидає в мій акаунт/регіон і ціна стає 1125 грн, що вже є 30$. Чому так і як цього уникнути ?

мені здається що в ціну просто добавляють "free shipping"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, vampirich сказав:

мені здається що в ціну просто добавляють "free shipping"

Хз, по першому входу не встигнеш нічого переглянути, ось як це виглядає у мене

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, SergLutsk said:

Цікавий варіант, але чому так відбувається, що коли клікаєш на посилання, то в браузері встигаєш помітити ціну 24$, а потім іде одразу автоматична переадресація, типу перекидає в мій акаунт/регіон і ціна стає 1125 грн, що вже є 30$. Чому так і як цього уникнути ?

Скоріш за все $24 - ціна для нових юзерів. А через секунду відбувається авторизація і ціна стандартна - $30.

 

В мене після виходу з аккаунта показує - $27.37.

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, MaestroA сказав:

Скоріш за все $24 - ціна для нових юзерів. А через секунду відбувається авторизація і ціна стандартна - $30.

 

В мене після виходу з аккаунта показує - $27.37.

Пічально, вобщем в того аліка 7 п'ятниць на тижні, ціни плавають як хочеш, і для кожного ринку своя ціна, і для всього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Все ще в пошуках лампи. Потрібна лампа для дуже літньої людини. Лампа що пропанував MaestroA не підходить через сенсорне керування і мені здається що вона не дуже стійка, в темряві легко перекинути. Ну і 5 ват освітлення здається не достатньо, хоча можу помилятися бо лампи в живу не бачив
Думаю над такою комбінацією:
Лампа 

WWW.OLX.UA

390 грн.: 390 грн.: АКЦІЯ! - ДЕШЕВА ОЛХ ДОСТАВКА УКРПОШТОЮ. Для замовлення натисніть на значок "КУПИТИ З ДОСТАВКОЮ" і...

spacer.png

Плюс ось такий упс 

WWW.OLX.UA

820 грн.: 820 грн.: Джерело безперебійного живлення DC1018P TM Telstream 5В-12В максимальною потужністю 18 Вт, з чотирьма...

 

Технічні характеристики:

Вхідна напруга – від 85 до 265 В
Вихідна напруга - USB 5В 2A; DC 5В 2А; 9В 1А; 12В 1А; 15/24В PoE 0.6A
Потужність макс. - 18Вт
Акумулятори літієві, загальна ємність - 10400 мАг (Li-Ion 18650 - 4 шт х 2600 мАг)
Час перемикання на резервне живлення - 0 мс
Холодний старт, автоматичне включення при відновленні основного живлення
Захист від перезарядки та перерозрядки, короткого замикання
Робоча температура: від -10 до +40
Розміри - 160x105x33 мм
Маса - 0.4 кгТехнічні характеристики:

 

Як гадаєте, такий варіант має право на життя? 

Змінено користувачем VojinSvitla
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, VojinSvitla said:

мені здається що вона не дуже стійка, в темряві легко перекинути

Мені теж так здавалося. А по факту центр ваги максимально низько. Лампа стійка не менше цієї, що на фото вище.

За весь час використання не помічав жодного випадкового перекидання.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, VojinSvitla сказав:

Думаю над такою комбінацією

 

Не придумуй колесо.

 

Візьми окремо повербанк +акумуляторний світильник. Пройдись по олх

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або щось типу такого, готове рішення

 

WWW.OLX.UA

699 грн.: 699 грн.: Це потужна світлодіодна лампа, призначена для використання в повсякденному...

 

 

Я такими світив... 2-3штуки і як вдень.

Правда були трохи більші, і зміг всунути 2шт 18650

 

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/lampa-60w-lhtar-60-w-led-usb-akumulyatorna-portativna-lampa-IDQueo3.html

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Oli said:

Або щось типу такого, готове рішення

Нормальна річ під переробку.

Я такі ще давнішні купував, ще на кислотних акумах були.

Переробив під літій зі схемою управління на чотири режими. Користуюсь вже років 5.

Управління на тінці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з чим пов'язан різкий попит на генератори? Забрали три останніх за 4 дні, 6 питали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, romanc сказав:

А з чим пов'язан різкий попит на генератори? Забрали три останніх за 4 дні, 6 питали.

Паніка, нагнітання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, romanc сказав:

А з чим пов'язан різкий попит на генератори? Забрали три останніх за 4 дні, 6 питали.

Так зима не за горами

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, romanc said:

А з чим пов'язан різкий попит на генератори? Забрали три останніх за 4 дні, 6 питали.

Павербанки + 20-40% за тиждень зробили, а декі - просто зняли з продажу, наприклад, знаю контору де Baseus 30000 15W були 780 грн. в роздріб (ще тиждень тому) - вже кажуть немає, але менеджер сказав "по секрету" що тупо заборонили продавати, чекають коли х3 можна буде зробити :mdr:

  • Збентежений 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, ще є гелеві акумулятори - поки по доступній ціні, 65А - бачив в межах 3+ тис. грн, 120A - близько 6К (минулої зими він був 12-14)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, romanc said:

А з чим пов'язан різкий попит на генератори? Забрали три останніх за 4 дні, 6 питали.

Просто Нокіан нещодавно в іншій темі писав що зимою знову буде халепа з електрикою. От люди і сполошилися

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, romanc said:

А з чим пов'язан різкий попит на генератори? Забрали три останніх за 4 дні, 6 питали.

image.png.35fd5ac82ad099cfc105f12c0f04f4a8.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, vampirich said:

Просто Нокіан нещодавно в іншій темі писав що зимою знову буде халепа з електрикою. От люди і сполошилися

 

3 hours ago, vampirich said:

Просто Нокіан нещодавно в іншій темі писав що зимою знову буде халепа з електрикою. От люди і сполошилися

От тому я ніколи не пишу,що долар буде СИЛЬНО рости.

Хоча у випадку з паверами мені достатньо було написати ,що зимою буде зима.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-3 дні без світла можна викрутитись, а от якщо це буде більше часу ніякий вже павербанк не спасе.

всі резерви актуальні для своєї хати, накачати води та запустити котел для обігріву.

 

А ті, хто живе в квартирі хіба як ліхтарики заряджати, тому якщо буде жорсткий блекаут то й звязку телефонного не буде, отже й не треба мобілку заряджати :)

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказав:

image.png.35fd5ac82ad099cfc105f12c0f04f4a8.png

В наших людей геть тирса в голові? Без цієї заяви вони не розуміли, що зимою може бути срака?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, volks said:

В наших людей геть тирса в голові? Без цієї заяви вони не розуміли, що зимою може бути срака?

Всі добре розуміють. Якщо тільки не безнадійні оптимісти, які вірять у закінчення війни найближчим роком.

Що можна зробити у багатоповерховому будинку? Щось радикальне нічого. А генератором можна або отруїти сусідів чи себе, або спалити будинок.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 minutes ago, Electronshik said:

Всі добре розуміють. Якщо тільки не безнадійні оптимісти, які вірять у закінчення війни найближчим роком.

Що можна зробити у багатоповерховому будинку? Щось радикальне нічого. А генератором можна або отруїти сусідів чи себе, або спалити будинок.

 

Буржуйку, вивести димаря до криші, закупити дрова

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, Nokian said:

Найкращий вихід,це мати  хатку з криницею та дровами,з льохом  та консервацією.)

Десь у ЕС

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 3
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...