Перейти до змісту

Світло без світла


Рекомендовані повідомлення

Маю питання, оптичний термінал і роутер 12 вольт, чи можна їх заживити від автомобільного акумулятора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Gendruk сказано:

Маю питання, оптичний термінал і роутер 12 вольт, чи можна їх заживити від автомобільного акумулятора?

так, в чому проблема?  бажано "плюси-мінуси" не плутати, а так - не має бути проблем.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Gendruk сказано:

Маю питання, оптичний термінал і роутер 12 вольт, чи можна їх заживити від автомобільного акумулятора?

 

Теж переймався, хотів рівно 12в давати, тепер просто працює від акумулятора 11в-13.7в

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dima4s сказано:

базеус так і пише далі.

хз, я свої "baseus" - купував на ebay, там, на*бати - не ризикнуть.

P.S. Дивився на Ceneo.pl (типу наша hotline.ua) підохуїли з такими цінами, з ebay - буде дешевше.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Bliksss сказано:

хз, я свої "baseus" - купував на ebay, там, на*бати - не ризикнуть.

P.S. Дивився на Ceneo.pl (типу наша hotline.ua) підохуїли з такими цінами, з ebay - буде дешевше.

 

ebay то ж не з Китаю відправка.

 

Просто зараз є можливість купувати з внутрішнього ринку китайців так сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю гірлянду на батарейках. Живлення від 3 АА. Чи можна замість батарейок присобачити USB  і живити від павербанка?

 

IMG_20221216_210134.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, volks сказано:

Чи можна замість батарейок присобачити USB  і живити від павербанка?

що заважає? знайди старий кабель USB і спробуй.

вангую - в кожного є  1-2-3 кабеля, які нах не треба, а викинути - рука не піднімається ;)

червоний та чорний - здається...на USB +/-

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Bliksss сказано:

що заважає? знайди старий кабель USB і спробуй.

вангую - в кожного є  1-2-3 кабеля, які нах не треба, а викинути - рука не піднімається ;)

Звичайно, що є. Переломаний. :D І ще цілих штук 10.

Так я і спробував - світить. Але чи USB не видає більше ніж треба. Не хочеться спалити гірлянду. Плюс вона ще на шторах висить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Oli сказано:

ebay то ж не з Китаю відправка.

саме так, 12-14 днів і "містекспрес" вже в мене біля дому, а китайці 30-40днів  -да ну нах  таку безкоштовну доставку.

Я не сперечаюсь, якщо барижити цим - мож і норм, якщо для себе - то я "мав на увазі" доставку через місяць-півтора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, volks сказано:

Але чи USB не видає більше ніж треба.

це як? звичайний павербанк  більше 5 вольт по USB - хоть "всрись", це якщо без "приблуд" 

3 батарейки по 1,5=4,5в - не згорять від5в по USB ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

це як? звичайний павербанк  більше 5 вольт gj USB - хоть "всрись", це якщо без "приблуд" 

Так 3 АА батарейки - це 4.5 В.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Так 3 АА батарейки - це 4.5 В.

від 5в - не згорить, аж ніяк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Bliksss сказал:

від 5в - не згорить, аж ніяк

Я вчепив замість 3хААА Акумулятор з одноразкі з платою зарядки і захистом від перерозряду. Але гірлянда відносно багато споживала і добряче грілась. Добавив резистора і стало добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Cniperman сказано:

Добавив резистора і стало добре

так мова була не про те...а про usb + "гірлянда", норм працює, і не одна

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

хз, я свої "baseus" - купував на ebay, там, на*бати - не ризикнуть.

P.S. Дивився на Ceneo.pl (типу наша hotline.ua) підохуїли з такими цінами, з ebay - буде дешевше.

 

Америкос з десятками тисяч рейтингу відправив неробочий ссд і глазом не моргнув, відправив йому назад - довго йшов, ебей послав нах, той підар отримав назад неробочий ссд пізніше і видалив негативний відгук, я намагався що-небудь довести - безрезультатно, лише paypal повернув вартість зворотньої доставки в США.

 

Змінено користувачем Black
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Black сказано:

намагався що-небудь довести - безрезультатно, лише paypal повернув вартість доставки в США

ну, буває, але  - таки простіше ніж з китайцями, ніразу ще не на*бали.... хз, купую тільки "buy it now"  не лізу в аукціони

і таки да - палкою розраховуюсь

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще був кейс - промокод на знижку 15%, на мій акканут не канав, бо я ж з україни - х*й тобі, а не знижку, зайшов через амер впн, зарегав новий акк на дані дружини, купив робот-пилосос зі знижкою за 110$, продавець відправив, відразу забанили акк, в чаті підтримки сказали, шо я небезпечний для їхнього комюніті, пошукайте собі іншу площадку для покупок, через місяць цей пилосос 99 баксів коштує без промокодів, купив на свій акк без проблем. Безмозглі ідіоти, скоро здохне нах той ебей і будуть сосати вони товстого і довгого з таким відношенням до інших націй. 

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Black сказано:

шо я небезпечний для їхнього комюніті, пошукайте собі іншу площадку для покупок,

аналогічно, просто "дивився" - і таку саму х*йню прислали. Навіть спорив з ними (місяць десь), нікуя, просто зарегав на інші дані і користуюсь.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Oli сказано:

Хм, чи то в мене якийсь глюк чи Алі вже дозволив акумулятори з павербанками замовляти?

в мене швагро зробив першу покупку, інвертор, на англійському ебей і отримав бан через день) нічого не пояснили. написали "порушення правил спільноти". що порушив не зрозуміло) все чесно вказав. замовив на склад міст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Маю гірлянду на батарейках. Живлення від 3 АА. Чи можна замість батарейок присобачити USB  і живити від павербанка?

 

IMG_20221216_210134.jpg

 

Я купував на олх метрів 10, то в мене відразу юсб було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

саме так, 12-14 днів і "містекспрес" вже в мене біля дому, а китайці 30-40днів  -да ну нах  таку безкоштовну доставку.

Я не сперечаюсь, якщо барижити цим - мож і норм, якщо для себе - то я "мав на увазі" доставку через місяць-півтора

 

Як коли і що,  замовляв в 3 різних продавців плати заряду, прийшло за 18днів на НовуПошту, я аж прио**їв, ціна загальна 10-11$

Ще інвертор їде, 27день і нема... ціна ~50$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Black сказано:

через місяць цей пилосос 99 баксів коштує без промокодів, купив на свій акк без проблем

А навіщо другий купував?  Один не справлявся? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Unknown сказано:

А навіщо другий купував?  Один не справлявся? 

 

на подарунок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Oli сказано:

Як коли і що,  замовляв в 3 різних продавців плати заряду, прийшло за 18днів на НовуПошту, я аж прио**їв, ціна загальна 10-11$

Ще інвертор їде, 27день і нема... ціна ~50$

хз, з власного досвіду - на "містекспресі" рідше на розмитнення влітає, хз від чого залежить, недавно придбав нового ноута - вже приготувався заплатити і ніц ,тільки доставка.  

P.S. Купив павербанки на ebay, з доставкою - вийшло дешевше ніж у Польщі (бариги - прочухали тему), не спречаюсь, хто сам возить і VAT повертає - буде дешевше, але, я - не барижу і мене влаштовує ebay.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...