Перейти до змісту

Світло без світла


Рекомендовані повідомлення

9 годин тому, taurus07 сказано:

Привіт всім. А немає тут кулібіних які можуть спаяти прилад який з меандра буде синус робити? Десь краєм вуха чув що треба послідовно катушка, паралельно підібрати конденсатор і повинно дати потрібний результат.

Маю дешевий автомобільний інвертор, планував до нього включити стабілізатор який синус дає, але інвертору то не подобається і він уходить в захист (( засвічується червона лампа і перестає видавати напругу....

Для котла не підходить

1. На "дешевому автомобільному інверторі" може бути написано 250Вт, а по факту це буде:

а) пікова, кількасекундна потужність, а не постійна (номінальна); номінальна буде десь в районі 150Вт - і то не факт;

б) навіть номінальних 150Вт потужності інвертор видаватиме не просто коли підключений до автомобільного акумулятора, а коли авто заведене. Це як з компресором автомобільним: качає швидше, коли авто заведене.

 

2. Стабілізатор точно робить "правильний" синус? Я про такі стаби не чув. Вони лише стабілізовують перепади напруги і здатні давати 220В з діапазону, наприклад, 150-280В.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, YVitaliy сказано:

не такий вже важливий той "синус" (просто котел хоче "нуля", а в інвертора/УПСа гальванічна розв'язка).

Не сказав би, що "не такий важливий".

Кілька тижнів тому підключив я до свого котла інвертор з модифікованим синусом. Насос в котлі дуже сильно і неприємно гудів. Така вібрація явно не йде йому на користь, і якщо він здохне - то на сьогодні з деякими запчастинами геть погано.

А він таки здохне. В селі сусід генератором з апроксимованою синусоїдою за два дні вбив скважинний насос. І питання навіть не в перегріві, тому що скважинний насос в принципі добре охолоджується, будучи в воді і пропускаючи холодну воду крізь себе.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romanc сказано:

На олх навезли вже генераторів, ціни повинні вниз пійти...

Тільки на 5-7 кВт нема(.ну і звісно ціни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romanc сказано:

На олх навезли вже генераторів, ціни повинні вниз пійти...

І на ремонті вже теж повно генераторів) Знайомий привіз свого в ремонт то йому сказали що буде 40-им в черзі.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Yarchik сказано:

вбив скважинний насос

Той же холодильник, при роботі споживаючи 80-100 Вт, при пуску двигуна бере до 1кВт. А свердловинний насос 500 Вт при запуску бере до 3 кВт, і на значно довший період (залежить від глибини). Вбив він його не меандром, а генератором впринципі (в якийсь момент двигун не стартанув, оскільки банально не вистачило потужності генератора).

Я особисто підключав на вихід упса з апроксимовпною синусоїдою осцилограф і циркуляційний насос 60 Вт. І цього індуктивного навантаження було достатньо, щоб синусоїда стала близькою до "ідеальної". І звук насоса не відрізнявся, що від мережі, що від упса (упс живився від акумулятора).

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

І на ремонті вже теж повно генераторів) Знайомий привіз свого в ремонт то йому сказали що буде 40-им в черзі.

То тепер вигідніше ніж телефони та машини ремонтувати...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Тільки на 5-7 кВт нема(.ну і звісно ціни

Їх перевізники не хотять возити, і закупка дорога.

Сколько готов отдать за 6,5квт бенз+газ, электростартер? 83кг

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та мене зараз більше цікавить банка на 1800 ват, є екофлоу офіціал по 69 тис, але я шукаю варіант дешевше.

Обіцяють 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, YVitaliy сказано:

Виявилось, потрібно було заземлити одну фазу на виході упса, і

З цим треба бути акуратно. Я так заземлив, стало норм фаза і нуль. Але при ввімкнені, короткочасним скачком напруги мені спалило зарядку. Конденсатори на 250в стояли... бахнули. Я б такі заземлені упси підключав суто до чого треба. Другий раз забув ватметр вимкнути, міряв ним споживання.. також згорів)) тобто все що не якісне китайське, не вттримує скачків напруги і горить від такої модифікації

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romanc сказано:

Контроль пламені, то треба 0. А для насоса-двигуна бажана синусоіда, інакше буде грітися.

пробував на одному котлі, де якщо розетку перевернути то не працює контроль полум'я, підключити синусний інвертор, то котел працює нормально без нуля від інвертора 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Та мене зараз більше цікавить банка на 1800 ват, є екофлоу офіціал по 69 тис, але я шукаю варіант дешевше.

Обіцяють 

 

Екофлоу розпіарене китайське *****

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

Екофлоу розпіарене китайське *****

я в Екофлоу - бачу тільки один "плюс" - можливість відновити ємність за 1,5 години. В подібних "станціях" я такого не зустрічав, в разі якщо будуть давати електрику раз в день на кілька годин, Екофлоу - не має конкурентів, хоча, прайс - таки неадекватний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Bliksss сказано:

я в Екофлоу - бачу тільки один "плюс" - можливість відновити ємність за 1,5 години. В подібних "станціях" я такого не зустрічав, в разі якщо будуть давати електрику раз в день на кілька годин, Екофлоу - не має конкурентів, хоча, прайс - таки неадекватний.

Плюс можливість від сонячних батарей зарядити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sergkots сказано:

Плюс можливість від сонячних батарей зарядити.

практично всі подібні пристрої - можна від сонячних батарей заряджати. Для 1200 ватної станції, рекомендують 400 ватну сонячну панель, або 4х100 - це дасть змогу відновити ємність протягом 5-7 годин (в ідеальних умовах, тобто літом в сонячний день), і коштує це задоволення додаткових 1200$ Звісно, як немає виходу, то нікуди не подінешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sergkots сказано:

Плюс можливість від сонячних батарей зарядити.

смішно те, що за ті ж гроші можна взяти сонячний інвертор+ панелі+ акумулятор по ємкості в 2 рази більше за те ж екофлоу))
панельки 400+(дивлячись на скільки ватт)+ інвертор 800+ батарея 600+ хай 200 ще на дроти і тд.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу власникам,орендарям  різних ставків пора задумуватись про будівництво гідроелектростанцій.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ko3bMa сказано:

Пруфи будуть?

 

Років 2тому я бачив його на відео в ютубі, типу ходили знімали по підвалах що там складають китайці. Постараюсь знайти

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Dima4s сказано:

акумулятор по ємкості в 2 рази більше за те ж екофлоу))

 

І я про те, такі штуки лише для підвищення комфорту.

 

До речі там акумулятори Boston Power Swing

 

hcaf1fa786be245d9abdfb6be09997513v.thumb.jpg.fc6cd7cf04deb3bacfe690f8531e9414.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Bliksss сказано:

 Екофлоу - не має конкурентів, хоча, прайс - таки неадекватний.

 

https://www.bluettipower.eu/uk-ua

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Yarchik сказал:

Nitecore, energizer,  blitzwolf, генераторщики- Könner & Söhnen

но для питания котла она будет стоить бешеных денег., чтоб обеспечить хотя бы  12 часов.

Аккум 100Ач 12В- думаю на 1000Вт×ч можно расчитывать. 

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.12.2022 в 08:02, Yarchik сказал:

1. На "дешевому автомобільному інверторі" може бути написано 250Вт, а по факту це буде:

а) пікова, кількасекундна потужність, а не постійна (номінальна); номінальна буде десь в районі 150Вт - і то не факт;

б) навіть номінальних 150Вт потужності інвертор видаватиме не просто коли підключений до автомобільного акумулятора, а коли авто заведене. Це як з компресором автомобільним: качає швидше, коли авто заведене.

 

2. Стабілізатор точно робить "правильний" синус? Я про такі стаби не чув. Вони лише стабілізовують перепади напруги і здатні давати 220В з діапазону, наприклад, 150-280В.

 

отакий.

https://ua.bizorg.su/stabilizatory-r/p4979345-normalizator-napryazheniya-dvoynogo-preobrazovaniya-avalon-sinus300

 

на інверторі пише 500, ніби вистачає

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...