Перейти до змісту

Світло без світла


Рекомендовані повідомлення

44 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ок, а що це LV значить і як при виборі покупки зарання знати якого типу буде доставка ?

А то коли люди тут пишуть про доставку за 2 тижні, то чомусь ніхто не уточняє, що це не про будь-яку доставку мова йде.

трек номер посилки. може комусь щастить і приїздять посилки швидше. в мене всі що йдуть укрпоштою, мають трек з LV в кінці. от вони йдуть місяць.
ті що попали на нову пошту- приходять швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо одночасно робити 3-7 покупок, посилки на кілька днів зависають в Китаї на сортувальному центрі, але потім їх об'єднують в один мішок - і вони всі приходять Новою Поштою в одній посилці. Хоча я не сказав би, що це швидше, ніж Укрпошта.

 

За моїми підрахунками, після трекання в транзитній країні (Латвія), в Луцьк посилки прибувають через 8-10 днів від цієї дати.

З Китаю до Латвії вони швидко добираються. Основна заминка - це від продавана до авіаперевізника, і від транзитної країни до Луцька.

 

По темі. Взяв собі на Алі кілька адаптерів, які з USB дають 9/12В (вибирається перемикачем). Тестував, від одного повербанка з двома ввімкненими в нього адаптерами роутер на 12В і ONU теж на 12В чудово працюють.

1893516853-600408908.jpg

 

Ще взяв одну плату, яка дозволяє з 5В USB регулювати і видавати вольтаж аж до 24В. Поки немає потреби, але нехай буде.

-1940882745539707981.jpg

 

Кому треба 12В.

Якщо у вас є авто, то, можливо, є сенс купити хороший, герметичний необслуговуваний акумулятор (такий, який потім підійде в автомобіль). Заряджати його автомобільною зарядкою. І тримати вдома, маючи з нього 12В і на роутер, і на що потрібно. Я собі такий варіант частково використовую, він в мене живить УПС, але в подальшому ще інвертор планую прикрутити до акумулятора. Навіть отакий перехідник на "прикурювач" взяв - тепер з акумулятора точно зможу телефон зарядити :)

-1549579866194158605.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на старті відключень сугубо для інтернету (роутер+оптичний термінал) я собі взяв такий 12В акумулятор із зарядкою.

Всередині напхано 18650 плюс плата BMS.

Плюси:

- недорого;

- тримає нет чудово, більше, як 6 годин я його не тестував, але за підрахунками, не менше 10 годин має тримати.

Мінуси:

- відсутність індикації розряду;

- треба крутити-паяти дроти для підключення до пристроїв.

 

До речі. Бачив, як в "Ратексі" продавці при клієнтові паяють йому кабель USB-12В. Бажано тільки зі своїм пристроєм приходити, щоб штекер до гнізда підійшов. Ну і на місці перевірити можна буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Yarchik сказано:

А на старті відключень сугубо для інтернету (роутер+оптичний термінал) я собі взяв такий 12В акумулятор із зарядкою.

Всередині напхано 18650 плюс плата BMS.

Плюси:

- недорого;

- тримає нет чудово, більше, як 6 годин я його не тестував, але за підрахунками, не менше 10 годин має тримати.

Мінуси:

- відсутність індикації розряду;

- треба крутити-паяти дроти для підключення до пристроїв.

 

До речі. Бачив, як в "Ратексі" продавці при клієнтові паяють йому кабель USB-12В. Бажано тільки зі своїм пристроєм приходити, щоб штекер до гнізда підійшов. Ну і на місці перевірити можна буде.

Це батарея 3S7P містить 21 елемент 18650

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, alexvvv сказано:

Це батарея 3S7P містить 21 елемент 18650

 

Так точно, капітане!

 

1 година тому, Yarchik сказано:

Всередині напхано 18650 плюс плата BMS.

 

Тільки в моєму варіанті їх не 21, а лише 12.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Yarchik сказано:

 

Там по ссилці пише 6А

 

 

33 хвилин тому, alexvvv сказано:

Це батарея 3S7P містить 21 елемент 18650

 

А це мінімум має бути 14А,  якщо 1акумулятор 2000мА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Yarchik сказано:

відключень сугубо для інтернету

 

А провайдер який?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Oli сказано:

 

А провайдер який?

Волинські Оптичні Мережі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, case_l сказано:

в мене westnet також працює коли вимикають електрику 

А оптичний термінал який вхід для живлення має, аналогічний для як в роутера ? Тобто якщо шо то треба 2 ідентичних кабелі типу такого ?

IMG_20221210_071320.thumb.jpg.6fd6cbae20e21b6a9be12b372845b8eb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, n_a_p сказано:

такі є розалужувачі. в тих хто відеонаглядом займається питай Разветвитель питания сплиттер на 2 камеры видеонаблюдения ... 

А толку з розгалужувача якщо я жодного кабеля не маю usb - dc ? ;)  Що я втикну в той вхід розгалужувача ? Так що мені як не крути, а треба 2 кабеля роздобувати. Крім того невідомо як поведе себе павербанк якщо на один юсб вихід повісити через розгалужувач і роутер і оптичний термінал. Є підозри що просто не витягне обидва девайса. А так з двома окремими кабелями є варіанти взагалі на 2 павербанка поділити.ї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Yarchik сказано:

в моєму варіанті їх не 21, а лише 12.

то виходить 3S4P... я собі сам таку зібрав з ноутбучних 18650... поки заряджаю imax b6 з балансуванням...

шукаю bms-ку 3s, але з обов'язковим балансуванням. ніхто лишньої не має? куплю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже більше тижня живив свій роутер від 12в акумулятора, тільки зараз побачив, що там блок живлення 9в :dont: 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, SergLutsk сказано:

А оптичний термінал який вхід для живлення має, аналогічний для як в роутера ? Тобто якщо шо то треба 2 ідентичних кабелі типу такого ?

оптичний має 12 в, роутер 9в, але працювали обоє від 12-ти, зараз на роутер буду крутити dc-dc понижуючий перетворювач на 9в

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

оптичний має 12 в, роутер 9в, але працювали обоє від 12-ти, зараз на роутер буду крутити dc-dc понижуючий перетворювач на 9в

А сам штекер такий самий ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишу поки сюди, щоб не створювати нову тему.

Яким макаром можна захистити холодильник від можливих стрибків напруги без встановлення реле контролю на щиток?

Крім УПСа - які ще є варіанти? Розумні розетки чи мережеві фільтри "з захистом"? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є реле контролю напруги в розетку.  Якраз під холодильники їх в першу чергу агіттують юзати.  Має бути версія з затримкою включення при появі напруги в мережі. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або взяти нормальне реле для щитка (типу ZUBR D2) + вилку з куском провода + розетку зовнішню + кусок дошки, тай зліпити розеточну версію самому.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім. А немає тут кулібіних які можуть спаяти прилад який з меандра буде синус робити? Десь краєм вуха чув що треба послідовно катушка, паралельно підібрати конденсатор і повинно дати потрібний результат.

Маю дешевий автомобільний інвертор, планував до нього включити стабілізатор який синус дає, але інвертору то не подобається і він уходить в захист (( засвічується червона лампа і перестає видавати напругу....

Для котла не підходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, taurus07 сказано:

Для котла не підходить

Була ситуація, коли котел не хотів дружити з "УПС + ємкісно-індуктивний стабілізатор типу Україна". Виявилось, потрібно було заземлити одну фазу на виході упса, і ніякого стабілізатора не пригодилось взагалі, не такий вже важливий той "синус" (просто котел хоче "нуля", а в інвертора/УПСа гальванічна розв'язка).

А конденсатор дає додаткове навантаження на інвертор, особливо якщо неправильно підібрати ємкість до навантаження. Взагалі, така штука (ємкість конденсатора і індуктивність дросселя) підбирається спеціально під споживану потужність, інакше на виході буде будь-що, але не синусоїда.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, YVitaliy сказал:

Була ситуація, коли котел не хотів дружити з "УПС + ємкісно-індуктивний стабілізатор типу Україна". Виявилось, потрібно було заземлити одну фазу на виході упса, і ніякого стабілізатора не пригодилось взагалі, не такий вже важливий той "синус" (просто котел хоче "нуля", а в інвертора/УПСа гальванічна розв'язка).

А конденсатор дає додаткове навантаження на інвертор, особливо якщо неправильно підібрати ємкість до навантаження. Взагалі, така штука (ємкість конденсатора і індуктивність дросселя) підбирається спеціально під споживану потужність, інакше на виході буде будь-що, але не синусоїда.

Контроль пламені, то треба 0. А для насоса-двигуна бажана синусоіда, інакше буде грітися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...