Перейти до змісту

Світло без світла


Рекомендовані повідомлення

5 годин тому, Yarchik сказано:

я про ось це

Screenshot_4.thumb.png.2e081e2c4a5519cdd61f6cacf0f088b0.png

 

це Bluetti - всього на 716Wh, на 268Wh - за 1,5 години зарядить, але нахіба вона потрібна на  216Wh за такі гроші?

P.S. Наразі, взяв AGM Varta на 105Ah - чисто для роутера та оптичного терміналу, ще не засікав скільки буде тримати - потрібно придбати зарядне (кажуть що звичайне не підходить  для AGM). Від ідеї придбання зарядної станції не відмовився, але, ще шукаю більш-менш адекватну ціну, добре що не купив на ebay - вчасно побачив що там все на 110V.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підключив роутер і оптичний термінал до акб  упса перероблену на літій 3s7p 18650 і одночасно це підключив до блока живлення 12В 1А, від мережі. Поки така конструкція працює безперервно. Коли вмикають електрику акумулятор заряджається до 12В, коли вимикають - розряджається. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, alexvvv сказано:

літій 3s7p 18650 і одночасно це підключив до блока живлення 12В 1А, від мережі

Без BMS?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Unknown сказано:

Без BMS?

з бмс,   такий набір, ставив старі ноутбучні акумулятори 18650. Нижче 11,5В не встигає розряджатись, коли вмикають заряджається десь до 12,1В

 

image.png.15d2f2b17658493060738eb2f152acb0.png

https://www.aliexpress.com/item/4000430838449.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.362.21ef1802VDl2vo

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, alexvvv сказано:

Я підключив роутер і оптичний термінал до акб  упса перероблену на літій 3s7p 18650 і одночасно це підключив до блока живлення 12В 1А, від мережі. Поки така конструкція працює безперервно. Коли вмикають електрику акумулятор заряджається до 12В, коли вимикають - розряджається. 

тобто прямо до клем упса і батареї паралельно втикнув зарядку?
Думав таке зробити собі. в мене на 24в упс  зарядка відповідно треба не 0.7А, а хоча б 5А. краще 10) боюсь таким струмом щоб не пробити/спалити щось в упсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Dima4s сказано:

тобто прямо до клем упса і батареї паралельно втикнув зарядку?
Думав таке зробити собі. в мене на 24в упс  зарядка відповідно треба не 0.7А, а хоча б 5А. краще 10) боюсь таким струмом щоб не пробити/спалити щось в упсі.

батарея працює окремо від упса, бо функцій упса мені не треба, все увімкнено паралельно на напругах 12В - роутер+зарядка+оптичний термінал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

батарея працює окремо від упса, бо функцій упса мені не треба, все увімкнено паралельно на напругах 12В - роутер+зарядка+оптичний термінал.

тьфу. читати я розучився... тепер зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Dima4s сказано:

тьфу. читати я розучився... тепер зрозумів.

Спочатку було два виводи на роутер і термінал із баратеї, яка стояла в упсі і ним заряджалась. Це все вручну перемикав на розетку (думав, що вимкнення електрики тимчасові). Але потім від упса відмовився, бо воно якось незрозуміло заряджалось. Акумулятор розряджався до спрацювання захисту бмс, а потім упс не хотів заряджати таку батарею.

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Bliksss сказал:

практично всі подібні пристрої - можна від сонячних батарей заряджати. Для 1200 ватної станції, рекомендують 400 ватну сонячну панель, або 4х100 - це дасть змогу відновити ємність протягом 5-7 годин (в ідеальних умовах, тобто літом в сонячний день), і коштує це задоволення додаткових 1200$ Звісно, як немає виходу, то нікуди не подінешся.

А зовнішній аккум підєднати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, romanc сказано:

А зовнішній аккум підєднати?

а зовнішній акум від чого заряджати? тим більше, ціна того акума також не шарова.

Мені - все більше подобається варіант з AGM акумуляторами, думаю що того що взяв (105Ah) - точно вистачить на тиждень роботи роутера і оптичного термінала (10-12год на добу), якщо так, візьму ще 1-2 щоб заряджати ноути планшети (через прикурювач+QC зарядне). Крім того, павербанків Baseus на 30000/65W є кілька штук, і замовив для проби Ramoss 60000 (на ebay) - побачимо що за девайс.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Bliksss сказал:

а зовнішній акум від чого заряджати? тим більше, ціна того акума також не шарова.

Мені - все більше подобається варіант з AGM акумуляторами, думаю що того що взяв (105Ah) - точно вистачить на тиждень роботи роутера і оптичного термінала (10-12год на добу), якщо так, візьму ще 1-2 щоб заряджати ноути планшети (через прикурювач+QC зарядне). Крім того, павербанків Baseus на 30000/65W є кілька штук, і замовив для проби Ramoss 60000 (на ebay) - побачимо що за девайс.

Від зарядки автомобільної.

Викорисовувати в якості інвертора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

А зовнішній аккум підєднати?

 

24 хвилин тому, romanc сказано:

Від зарядки автомобільної.

Викорисовувати в якості інвертора

Повторюсь, який сенс купувати "зарядну станцію" типу Bluetti, яка заряджається за 6-7 годин, якщо на тисячу доларів дешевше - можна придбати AGM акумулятор і інвертор, ну мож на пару годин довше буде заряджатись, але - на 1000 доларів дешевше )) в моєму випадку - інвертор не потрібен, все що треба працює від 5/12 вольт. 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмовився від комбінації контролер сонячної панелі плюс акумулятор з упса. Неадекватно себе поводив. Інколи зовсім не заряджався. Перейшов на літій. ЗS з бмс, балансом, понижуючий модуль для зарядки від ноутбучного блока. Додатково підключено зарядка від прикурювач, термінал в мене на 5 вольт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, romanc сказано:

Аккум 100Ач 12В- думаю на 1000Вт×ч можно расчитывать. 

 

Залежно від того, що за акумулятор.

Якщо взяти автомобільний на 100А, то треба розуміти, що його не можна до останнього ампера розряджати, бо буде кирдик акумулятору. Я так розумію, що треба орієнтуватися десь на цифру 60-70%.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, alexvvv сказано:

батарея працює окремо від упса, бо функцій упса мені не треба, все увімкнено паралельно на напругах 12В - роутер+зарядка+оптичний термінал.

 

Яка зарядка, чи просто блок живлення?

Зворотній струм, від акума в зарядку не спалить зарядку? 

Скільки вольт при зарядці даєш на 3s?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Yarchik сказал:

 

Залежно від того, що за акумулятор.

Якщо взяти автомобільний на 100А, то треба розуміти, що його не можна до останнього ампера розряджати, бо буде кирдик акумулятору. Я так розумію, що треба орієнтуватися десь на цифру 60-70%.

Так і порахував, теоретично 1200

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oli сказано:

 

Яка зарядка, чи просто блок живлення?

Зворотній струм, від акума в зарядку не спалить зарядку? 

Скільки вольт при зарядці даєш на 3s?

Просто блок живлення 12в 1а , незрозуміло про який зворотній струм йде мова, акумулятор заряджається поки не досягне напруги блоку живлення, коли зрівняється, блок живлення працює в холосту і струм споживання з нього падає до нуля, а якщо працює роутер, то живить його. Коли вимикають електрику блоку живлення нічого не шкодить, я його не відключаю від акумулятора 

 

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, alexvvv сказано:

Просто блок живлення 12в 1а , незрозуміло про який зворотній струм йде мова, акумулятор заряджається поки не досягне напруги блоку живлення, коли зрівняється, блок живлення працює в холосту і струм споживання з нього падає до нуля, а якщо працює роутер, то живить його. Коли вимикають електрику блоку живлення нічого не шкодить, я його не відключаю від акумулятора 

 

 

Поняв, тобто на батареї більше 12в не буває?  

Я недавно спалив свого, накрутив підстроїчним резистором 13в, на акумуляторі було 11.7в за години 2прихожу і бачу що в блоці був ба-бах. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Oli сказано:

 

Поняв, тобто на батареї більше 12в не буває?  

Я недавно спалив свого, накрутив підстроїчним резистором 13в, на акумуляторі було 11.7в за години 2прихожу і бачу що в блоці був ба-бах. 

 

А якщо на плюсовому проводі,  що веде від БЖ до акума діод поставити, щоб зворотній струм блокував? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Oli сказано:

 

Поняв, тобто на батареї більше 12в не буває?  

Я недавно спалив свого, накрутив підстроїчним резистором 13в, на акумуляторі було 11.7в за години 2прихожу і бачу що в блоці був ба-бах. 

 

Буває 12.2  максимум.  Ти накрутив напругу вищу на блоці живлення чи де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Unknown сказано:

А якщо на плюсовому проводі,  що веде від БЖ до акума діод поставити, щоб зворотній струм блокував? 

тож  на всі зарядки, якщо їх вимкнути із мережі, подається напруга із акумулятора і нічого не горить, там і так випрямляючі діоди стоять, які назад нічого не пустять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, alexvvv сказано:

Буває 12.2  максимум.  Ти накрутив напругу вищу на блоці живлення чи де?

 

Так, там є крутилка, можу до 14вольт

 

 

13 хвилин тому, alexvvv сказано:

тож  на всі зарядки, якщо їх вимкнути із мережі, подається напруга із акумулятора і нічого не горить, там і так випрямляючі діоди стоять, які назад нічого не пустять.

Тому і питаю, просто блок живлення чи зарядка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Oli сказано:

Тому і питаю, просто блок живлення чи зарядка...

 немає різниці що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, alexvvv сказано:

 немає різниці що

 

Я мав теж зарядку, з індикатором, типу вона розуміла що на кінці провода.

 

А ось такий блок все таки згорів 

rs-75-12-1.thumb.jpg.cdc64e6320f32a0fdf81748be0ac8557.jpg

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...