Перейти до змісту

Світло без світла


Рекомендовані повідомлення

37 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А де купляв Варту на 105 аг? І по якій ціні?

на "кардачах" Varta - 10К + 200 грн. на доставку (погягом)

P.S. "Кажуть" - можна і у Львові купити за ті самі гроші, так само - передадуть автобусом чи типу того. Актуальну ціну - не знаю...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим варта 105аг за 10к краща за пару звичайних 60-ток (в паралелі) за помітно менші гроші? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Unknown сказал:

А чим варта 105аг за 10к краща за пару звичайних 60-ток (в паралелі) за помітно менші гроші? 

В даному випадку напевно тому що вона AGM. Типу пишуть, що вони глибоких розрядів не бояться.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну за 10к можна купити з 4 простих 60-ки сумарно на 240 аг (рік тому можна було штук 8 купити :-)  ). Думаю,  що за рахунок запасу ємності вони не так сильно будуть висажуватись як 105агм,  і проживуть сумарно довше. Крім того,  на малих навантаженнях свинець,  у тому числі й АGM,  віддає в підсумку більше енергії. 

Тобто,  якщо взяти три ідентичні акуми і навантажити один на 0,4С, а два інші поставити в пару і навантажити відповідно на 0,2С+0,2С, то в підсумку пара віддасть не в 2 разм більше енергії,  а розрив буде більшим.

  60-ки можна самому переносити поштучно,  а 105-ку вже напряжно.  Але вони більше місця займуть вдома,  що є мінусом. 

Моя думка,  що якщо є місце де ставити (це ж не електротранспорт), то, за наявну суму коштів, варто набирати більше ємності простішими акумами (в межах принципово подібної хімії),  ніж купувати типу "кращий".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за цією темою на Борді не слідкую, тому якщо це вже викладали - насварите і видалю.

Попалось на очі відео, де просто і доступно "непосв'яченим" пояснює хлопчина, як підключити роутер до акумуляторів 18650, чи до "смокталок", чи навіть прямо до павербанка. Кому ліньки, напр., пояснювати комусь по телефону, що і як робити, можете просто "відбитись" скиданням цього відео :) 
(дивитись з 6:36)

Спойлер

 

А тут він робить направлену антену, щоб підсилити сигнал 3G/4G для модема

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, WebTraveller сказано:

В даному випадку напевно тому що вона AGM. Типу пишуть, що вони глибоких розрядів не бояться.

 

Продавці пишуть,що не бояться глибоко розрядів?

 

2 годин тому, WebTraveller сказано:

В даному випадку напевно тому що вона AGM. Типу пишуть, що вони глибоких розрядів не бояться.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Unknown сказано:

А чим варта 105аг за 10к краща за пару звичайних 60-ток (в паралелі) за помітно менші гроші? 

в моєму випадку - стоїть в квартирі, AGM - таки безпечніше в даному випадку. 
Як і казав, не більше - 3А знімати буду - максимум (на зарядку ноута). На час блекауту- всього до 1А (роутер і термінал).  Тобто - довго прослужить.

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Продавці пишуть,що не бояться глибоко розрядів?

прості акуми - водень виділяють у досить великому об'ємі..."бабах" не хочеться отримати

хоча, хз, можна на зарядку і на балкон винести...

AGM - можна до 70% розряджати, так пишуть, хз, це ж варіант - про всяк випадок, так само і заряджатись буде - коли є можливість.

Погано що коли закінчиться війна, ту "сотку" в машину не впихнеш, таки дійсно, треба було брати 2*65(70)

P.S. AGM - трохи швидше заряджається.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Unknown сказано:

Ну за 10к можна купити з 4 простих 60-ки сумарно на 240 аг

можна, але - чому прості є в наявності, а такі (AGM 60-80)- х*й знайдеш в магазині в наявності (з гарантією)?

лох.уа не беремо до уваги, на сайті АТЛ - є, по факту - х*й

P.S. Уяви в кімнаті - 4 акума простих на зарядці....воняє - ще й "бабах" може зробити

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

А тут він робить направлену антену, щоб підсилити сигнал 3G/4G для модема

А який в цьому сенс? 1,5-2 години, і вирубається "вишка", і що з антеною, що без неї - не буде інтернету, зв'язок - мож трохи довше протримається, не факт.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Bliksss сказано:

AGM - трохи швидше заряджається.

Ну це якщо твоя зарядка здатна значний струм видавати, ампер 15 хоча б. 

 

Щодо бабаха,  то я б,  швидше за все, брав би 2-3 прості 60-ки,  і ставив би їх в туалеті біля вентканала,  там би і заряджав,  а звідти переноскою 220 до потрібних  приладів подавав би живлення. Якщо 220 не потрібні,  а все на DC-DC,  тоді акум поближче до споживача розміщувати,  і вже напряг із переноскою його в туалет на зарядку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Unknown сказано:

а все на DC-DC,  тоді акум поближче до споживача розміщувати,  і вже напряг із переноскою його в туалет на зарядку. 

все на 5 - 12V ;) щодо 4 по 60 (простих) - не хочу, таки 1 на 105 AGM - зручніше, буде сенс - ще один/два куплю, таки - вигідніше ніж "зарядні станції"

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Bliksss сказал:

все на 12V ;) щодо 4 по 60 (простих) - не хочу, таки 1 на 105 AGM - зручніше, буде сенс - ще один/два куплю, таки - вигідніше ніж "зарядні станції"

image.thumb.png.d5309acbc615f711210f46d5bc1150cb.png

А не краще щось отаке взяти? важить всього 9 кг, шуму майже не видає.

Напевно поставити можна просто в кладовці з вентиляцією.

Конкретно ця до 0.9 кВт видає максимум. Номінальна 0.75.

Можна і комп і холодильника заживити і лампочок, і телевізора і ше по мєлочі залишиться))

 

Такого можна і на відпочинок десь на озера з собою взяти.

Змінено користувачем WebTraveller
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Bliksss сказано:

щодо 4 по 60 (простих) - не хочу, таки 1 на 105 AGM - зручніше

Ну 4 простих,  то орієнтовний фінансовий еквівалент твого.  А технічно, майже дотягнуться до твого пара 60-к,  а вже трійка,  як на мене,  дасть трохи фори твоєму AGM. 

 

Колись Маньяк збирав собі для човна  досить жирний по ємності акум на 24 вольти,  може здасть тобі в оренду,  якщо сам не юзає. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Unknown сказано:

Ну 4 простих,  то орієнтовний фінансовий еквівалент твого.  А технічно, майже дотягнуться до твого пара 60-к,  а вже трійка,  як на мене,  дасть трохи фори твоєму AGM. 

та не сперечаюсь, мова - про квартиру (я ще й будинок маю, нажаль, ремонт розпочав...хто знав...х*й з ним з тим ремонтом)

дасть фору - 200% по ціні та ємності, без питань, питання тільки в безпеці...

Мене - цікавить тільки безпека, за це - готовий переплатити

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Unknown сказано:

Колись Маньяк збирав собі для човна  досить жирний по ємності акум на 24 вольти,  може здасть тобі в оренду,  якщо сам не юзає. 

навряд  @MANJAK11 здасть в оренду, але, мож досвідом поділиться;)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

Конкретно ця до 0.9 кВт видає максимум. Номінальна 0.75.

бензин? нак*й треба

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

шуму майже не видає.

є - досвід використання?  в мене - є (не такого, подібного) там і близько до "майже нічого", аж ніяк. Я вже не кажу про те, що їх не можна використовувати в багатоквартирних будинках, а мова - саме про це. Там де хата - мені буде пох на всіх, тихенький дизель, давно купив (не купив, майже на шару дістався)

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Bliksss сказано:

бензин? нак*й треба

 

Газ ;)

 

Хоча з такими цінами на генератори, вже краще москвича-жигуля купити.

Бачив в Луцьку Хонду civic продавали за 500$ і забрали типу на генератор, +вона ще й їздила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

Можна і комп і холодильника заживити і лампочок, і телевізора і ше по мєлочі залишиться))

Великий шанс що холодильник не стартоне)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Oli сказано:

 

Газ ;)

 

Хоча з такими цінами на генератори, вже краще москвича-жигуля купити.

Бачив в Луцьку Хонду civic продавали за 500$ і забрали типу на генератор, +вона ще й їздила.

До речі я собі подумав так. А смисл купувати зарядку, акум. Заморочуватись з цим всім. Простіше 50 м подовжувача купити і з машини затягнути в квартиру.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, volks сказано:

Простіше 50 м подовжувача купити і з машини затягнути в квартиру.

Добре подумав? чи - я не розпізнав сарказм?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Oli сказано:

Бачив в Луцьку Хонду civic продавали за 500$ і забрали типу на генератор, +вона ще й їздила.

вже ж обговорювали подібне рішення, скільки стандартний автомобільний "гєна" видасть? не вигідно, навіть на холостих буде 4-5л бензину, заради максимум 1квт?

Інша справа, переробити як бурштинщики - і буде видавати 5-10+ кВт, на пальне скинутись з сусідами, тоді - норм варіант.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Oli сказано:

Бачив в Луцьку Хонду civic продавали за 500$ і забрали типу на генератор, +вона ще й їздила.

вже ж обговорювали подібне рішення, скільки стандартний автомобільний "гєна" видасть? не вигідно, навіть на холостих буде 3-4л бензину, заради максимум  0,5 кВт?

Інша справа, переробити як бурштинщики - і буде видавати 5-10+ кВт, на пальне скинутись з сусідами, тоді - норм варіант.

 

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...