Перейти до змісту

Світло без світла


Рекомендовані повідомлення

2 hours ago, romanc said:

Буржуйку, вивести димаря до криші, закупити дрова

а далі то що? де ті дрова зберігати та й не так багато в квартирі мебелі щоб топити цілу зиму :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Electronshik сказав:

Що можна зробити у багатоповерховому будинку? Щось радикальне нічого. А генератором можна або отруїти сусідів чи себе, або спалити будинок.

 

Таки так, поки все добре, то набагато простіше/легше/зручніше/комфортніше жити у місті ! Але коли якась хєрня, то всі одразу згадують за "бабусину хатинку край села" :D  Як не крути, але в часи жопи вижити таки реальніше в селі, хоч і пахати треба. Бо в місті вимкни на місяць світло з водою, і квартира перетвориться на пекло, особливо взимку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, SergLutsk said:

Таки так, поки все добре, то набагато простіше/легше/зручніше/комфортніше жити у місті ! Але коли якась хєрня, то всі одразу згадують за "бабусину хатинку край села" :D  Як не крути, але в часи жопи вижити таки реальніше в селі, хоч і пахати треба. Бо в місті вимкни на місяць світло з водою, і квартира перетвориться на пекло, особливо взимку.

більша проблема це каналізація та засрані двори, і так далі... тому "і такі да" бабусина хатинка з колодцем чистої води в такі часи значно крутіша за квартиру в місті де немає води та всього іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож ,,готуй хатинку літом,, .

Або шукай ,до кого можна у разі чого попроситись в рукавичку.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, MACCEN said:

 хатинка з колодцем чистої води

В більшості випадків це вже давно не так.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, SergLutsk said:

Бо в місті вимкни на місяць світло з водою, і квартира перетвориться на пекло, особливо взимку.

Щось не хочеться екскурс з виживання проводити, особливо в такий час.

Але, наведу приклад, сім'я - придбала квартиру в Києві (в іпотеку), в ЖК - який будувала компанія - дотична до банку "Аркада" (був такий, за януковоща) і після помаранчевої чеволюції - банк, звісно здувся. Будинок - не введений в експлуатацію. Що було робити, якщо іпотеку платиш. а жити-ніде? Зробили ремонт, живлення від аккумів, воду - носять(питну), митись - до родичів. Це до до війни ще було... Років пару так жили, потім - ніби щось відсудили і... далі не знаю.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Bliksss сказав:

митись - до родичів. Це до до війни ще було... Років пару так жили

Дуже терплячі родичі схоже :D  Чи я не знаю як там хто, а мені і зранку перед роботою треба вода, і ввечері, щоб митися. Як це реально так жити ?! :wacko:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, SergLutsk said:

Чи я не знаю як там хто, а мені і зранку перед роботою треба вода, і ввечері, щоб митися.

ну не тільки тобі)) а коли крім тебе ще 3 дівчини (без фантазій - дружина і 2 доньки ;)) тоді - да, катастрофа навіть у звичайний день, якщо одна ванна кімната ;) я вже давно - пройшов цей шлях...

стосовно ситуації описаної вище - це 2-є людей було, років по 30 (як і мені тоді), вони - принципово там мешкали в цьому будинку, митись - повноцінно деколи і до друзів ходили, не було стільки спортклубів - так би купив собі абонемент і вуаля, самі - здається з Чернігова були, далекувато трохи з Києва їздити.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Bliksss сказав:

вони - принципово там мешкали в цьому будинку

Ги-ги, ну не знаю, в дупі я мав таку принциповість, коли ти не живеш фактично, а виживаєш. Це буває як на відпочинок поїдеш, ну так, там бувають певні обмеження, дискомфорт, чи теплої води нема, чи взагалі ніякого душу. Ну але це на 7-10 днів, ти маєш можливість освіжатися в озері/морі, ну можна призвичаїтись на той відрізок часу. Але жити так круглий рік ?! Принципово ?! :wacko: Я би краще втратив, але продав би ту хату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, SergLutsk said:

Ги-ги, ну не знаю, в дупі я мав таку принциповість

яку? квартира - їхня, знімати квартиру далі - 20+к на місяць. Там нюанс - іпотека вже була виплачена, будинок - не зданий в експлуатацію (загнувся банк, загнувся і забудовник). Все - є, ліфти, двері, вікна, але - нікуя електрики, каналізації та води. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, SergLutsk said:

Я би краще втратив, але продав би ту хату.

це ж знову про тих - хто пише, а потім - читає...
Те що ти сказав - логічний вихід, але ж не з цієї ситуації.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Україні офіційно з'явиться нове поняття – поселення - компактне місце проживання людей за межами населеного пункту, яке не має сталого складу населення 

Хто переживає зиму за містом, наприклад

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 hours ago, Nokian said:

Хто переживає зиму за містом, наприклад

ну так вони можуть на дачі в Струмівці (умовно) пересидіти, яке ж це - "поселення"? Конкретно по Струмівці - дача, в прямому сенсі слова, 2 поверхи будиночок на ділянці 6 соток, качеля, мангал, і щоб 2 пенсіонери - коли їм зовсім н*хуй робити - там собі проводили дозвілля і не чіпали....;) Приїхати-забрати, то вже фігня.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 hours ago, Nokian said:

компактне місце проживання людей за межами населеного пункту, яке не має сталого складу населення

циганській табір? В жодному раз не расист, але щось совком "попахує"...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 8/5/2023 at 9:28 PM, Nokian said:

в Україні офіційно з'явиться нове поняття – поселення - компактне місце проживання людей за межами населеного пункту, яке не має сталого складу населення 

Хто переживає зиму за містом, наприклад

 

 

Совок повний. 
В Україні були міста, містечка, села, хутори.

Селища, поселення - це конкретний совок.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Nokian said:

Щось не зустрічав офіційних назв містечко,чи хутір).

При совєтах їх вже не було звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тими назвами..

Правду кажуть, як котові немає чим занятись то він яйця лиже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, Nokian said:

Щось не зустрічав офіційних назв містечко,чи хутір).

знаю хлопця, він так і казав - на хуторі живу, десь за Торчином. Тобто, маршрутки  ні - туди, ні - сюди. Просто, пару хатинок - посеред поля, ось тобі і хутір (класичний, шевченківський :0011:)

 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Electronshik said:

Правду кажуть, як котові немає чим занятись то він яйця лиже

про "кота" - не знаю, а от де беруть баблішко (як формується бюджет), на село і на місто - зовсім різні речі.

З "телевізора скажуть" - що це є оптимізація видатків, і я - погоджусь, так і мало б бути, аби - не крали..

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова йде про юридичні, адміністративні терміни та поняття.

В це має дуже конкретні та практичні наслідки.

Право власності,різні підключення та тд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

Мова йде про юридичні, адміністративні терміни та поняття.

В це має дуже конкретні та практичні наслідки.

Право власності,різні підключення та тд

Невже, після стількох років суперечок на борді, ви - таки думаєте, що я - не розумію про що мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що порадите взяти із недорогих зарядних станцій? Квартира, потужність споживачів невисока (до 150Вт сукупно, станція може бути із запасом до 200). Бажано LiFePo.

Може хтось збирається замовляти з-за кордону - приєднався б до замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий в Рівному продає цікавий девайс:

WWW.OLX.UA

3990 грн.: 3 990 грн.: - НОВА якісна та доступна зарядна станція Aviva S180 - США (повний заводський комплект) - Ємність...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...