Перейти до змісту

Олігархи


nickel

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, nickel сказано:

Ти точно про 90 пишеш, а не про двохтисячні?

Точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 152
  • Створено
  • Остання відповідь

90-ті це занадто великий відрізок часу, як і будь-яке десятиліття. На початку дев'яностих мені 13 і приставка стоїть як збитий літак і найти нереально, хоч і хочеться капєц як, а вже через 10 років мені 23, приставок дійсно повно і недорого, але цікавило мене вже зовсім інше. Тому давайте не будемо писати "90-і", а називатимемо конкретні роки.

І тому Женя правий, у його 7-9 років, були 80-і  і серед розваг була кропива, в моєму випадку бур'яни біля річки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, alexvvv сказал:

Це не була вже розкіш в порівнянні із playstation 

Серйозно? Мені здається, ти забуваєш, що таки 90-ті. Там дуже часто новий одяг був розкішшю, а для когось і їжа.

8 минут назад, nickel сказал:

Тому давайте не будемо писати "90-і", а називатимемо конкретні роки.

Так мова ж була про вбивство Щербаня, і, відповідно, про 1996 рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

Так мова ж була про вбивство Щербаня, і, відповідно, про 1996 рік.

Була да загула :)

14 часов назад, Cherman сказал:

Мене в 7 років цікавили більш грандіозні речі, ніж вбивство якогось там бізнесмена.:lol:

 

 

8 часов назад, bublik007 сказал:

Ви, шуткуєте?))) В 7 років, Вас, таке вже турбувало, і Ви, таке, пам'ятаєте?)

 

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Ага, зарослі ненависної кропиви за домом на городі :)

Не було тоді ні тамагочі, ні тетрісів кишенькових. Ми виживали як могли.

Але то не в цій темі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, nickel сказал:

Була да загула :)

15 часов назад, Cherman сказал:

Мене в 7 років цікавили більш грандіозні речі, ніж вбивство якогось там бізнесмена.:lol:

Це був камінь в мій город, бо я написав що не пам'ятаю такого. А мені в 96-му було 7 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, nickel сказано:

На початку дев'яностих мені 13 і приставка стоїть як збитий літак і найти нереально, хоч і хочеться капєц як, а вже через 10 років мені 23

А в 95?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Cherman сказано:

Мені теж в 96-му 13-й минало 7 років було. І батьки якраз мені "Денді" подарували.:)

ну вот, і скажи що вони не олігархі?

P.S. В декого - вже "сєга" була ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Cherman сказал:

Мені теж в 96-му 13-й минало 7 років було. І батьки якраз мені "Денді" подарували.:)

Класно. А я до друга ходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Cherman сказано:

Мені теж в 96-му 13-й минало 7 років було. І батьки якраз мені "Денді" подарували.:)

навіть заздрю, по доброму, мені 16 було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

і найти нереально, хоч і хочеться капєц як

"Варшавка" вже була, в "Екрані" продавали, в "Орбіті", в "комісійних" відділах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, alexvvv сказал:

А в 95?

А в 95 - що? Чи були приставки? Чи скільки коштували? Чи цікавився я ними?

Перша приставка в мого друга коштувала 50$. За цю суму можна було взяти участок на Омелянику, але в нас таких грошей не було і поки ми знайшли де їх позичити, участки взлетіли в ціні і коштували вже 100 доларів. Ми купили участка, тому власної приставки я не мав. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, volks сказано:

Мав на увазі, що телевізор в 90-х був чи не єдиною розвагою.

з якого буя? не було приставки - настольні ігри, лото - по 10 копійок за лінію, потім - монополія з'явилась.

кросворди можна було розгадувати всією сім'єю, та багото чого можна  - гуляли люди по вулицях, спілкувались.

P.S. По телевізору - так, ніфіга не було, потім - "тоніс - скатеб", мультики, кліпи, по п'ятницях - кіно для дорослих )) (два цьом-цьом і сіськи, от і все кіно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Bliksss сказал:

"Варшавка" вже була, в "Екрані" продавали, в "Орбіті", в "комісійних" відділах.

Коли мені було 11-13, ми не знали де знаходиться Варшавка і лише ділилися слухами один з одним. Той хто був доросліший і міг сам заїхати на Варшавку і накупити жувачок Дональд по 1 рублю, міг озолотитися на перерві в школі. Постійно бував в комісійному "Килимові вироби" на Пугачова, тому що стояли в черзі за коврами. Черга за коврами -  це йобаний стид. Треба було чи щодня чи декілька разів на тиждень більш як пів року їздити в комісійний і відмічатися в зошиті, що ми не передумали купувати коври. А коли коври з'являлися в продажі, то їх по тому списку продавали. Пропустив один раз і тебе видаляли з черги. Це було моїм сімейним обов'язком їздити в ту грьобану комісіонку і відмічатися, але зате я був в курсі сучасних трендів комісійних товарів, але приставок в продажі не було. З'явилися значно пізніше, коли я вже папіросами і алкоголем почав цікавитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

Коли мені було 11-13, ми не знали де знаходиться Варшавка і лише ділилися слухами один з одним.

мені було простіше спустились вниз - і вже майже на "базарі" (старий ринок) нас в дитинстві і не пускали на варшавку - батьки забороняли їздити туди.

15 хвилин тому, nickel сказано:

накупити жувачок Дональд по 1 рублю

біля "України" - можна було поміняти на "шо небуть" (якщо воно є) )) або купити,

жуйками і квітами - "ормянє" торгували біля цуму - завжди)) тому - це не було проблемою.

18 хвилин тому, nickel сказано:

акупити жувачок Дональд по 1 рублю

за 1 рубль - я б зі "сніжинки" прийшов з ангіною... 12 копійок порція, не з автомата ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що тут обговорювати, хто скажем так з 80-90 років народження й при пам'яті уявіть як тоді було важко батькам, це просто срака яка.

 

Зараз дехто скиглить, та в ті часи матері одиначки працювали на декільках роботах щоб підняти дітей, і добились все що треба, а ті діти в роки своєї мами крім як скиглити нічого не можуть, от більшість так і зараз сидить на борді й ниє постійно що те не те, і час не той. Час по суті однаковий як була проблема з житлом так і є, як була проблема вивчитись на толкового спеціаліста так і є, як треба блат хочаб чуть-чуть для старта в якусь фірму попасти для набуття досвіду так і є, так само як робота шукає тебе. Дзвониш знайомим і кажеш там є вакансія я змовлю за тебе слово.

 

Так дехто хто не боявся нічого або було на все "насрати" ризикував життям, чи ше чимось, повідмучували собі заводи, і т.д.  І зараз ходять як павліни мол які вони круті чувачкі, а як починаєш "копати", то працював собі на державному заводі директором чи ще кимось, списав обладнання практично нове й поряд "замутив" собі КООПеративу і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, MACCEN сказано:

Час по суті однаковий як була проблема з житлом так і є, як була проблема вивчитись на толкового спеціаліста так і є

Ну абсолютно не згоден, зараз можливостей для освіти набагато більше ніж було раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, alexvvv сказано:

В 90-тих вже були ігрові консолі 8-ми бітні масово. Сам колись грав на ламповому чорнобілому телевізорі :). Тетріси також масові.

Продавались, так, як Ви й пишете-масово. Але, На початках тих самих 90, коли сересер розвалився, і людям масово, майже не платили зарплатню, не кожний міг дозволити собі, подарувати дитині 8-бітну ігрову консоль)))) З тетрисами простіше... Але. це вже інша тема.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агов, олігархи, астанавітєсь! Вас чекають ахметови з тарутами, а не ваші олігархічні будні 90-х! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, MACCEN said:

Час по суті однаковий як була проблема з житлом так і є,

багато проблем є ті ж самі, але зараз заробити простим людям на порядок більше можливостей, а тоді людям на 3 роботах доводилось працювати, щоб кінці з кінцями звести

і житло і авто стали доступнішими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився і я той шедевр. Після розповіді про те, що їх не кришували, а вони «співпрацювали», про поїздки до кабздона, після вставок «хроніки» з застіль і т.д. ловиш себе на думці, що так йому і треба. 

Якось невдовзі після помаранчевої новий міністр Луценко послав спецназ на бетері до офісу СКМ обшуки проводити. Ахметов видно трішки «запереживав» і вже в наступну верховну зраду пішов в першій п’ятірці регіонів. Хоча ні до цього, ні після такого не робив, а міг би легко.

Та й зашквар це певно - авторитетний злодій, а працює депутатом на користь простого народу, з записом в трудову книжку ))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, nickel сказано:

І тому Женя правий, у його 7-9 років, були 80-і  і серед розваг була кропива, в моєму випадку бур'яни біля річки.

157635676118678958.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Revolver сказал:

багато проблем є ті ж самі, але зараз заробити простим людям на порядок більше можливостей, а тоді людям на 3 роботах доводилось працювати, щоб кінці з кінцями звести

і житло і авто стали доступнішими

 

Тому й парадокс школярам і студентам всі тобі умови, там блять весь світ перед очима, є де запитати про проблему, навіть можна зізвонитись з будь з ким, і тобі 1000% допоможуть порадою, чи підкажуть де копати.

 

А більшість сидіть і нікуя не хоче робити, ні вчитись ні тобі якось себе реалізувати бо і так зашибісь живеться батьки "гріють" і так супер.

 

Тому вроді і можливості є, а толку з них немає. Так само як освіта - повний нуль, сам ще по другому кругу в школу не хожу, але чую від знайомих відгуки про сучасну освіту та школярів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, MACCEN said:

Тому й парадокс школярам і студентам всі тобі умови, там блять весь світ перед очима, є де запитати про проблему, навіть можна зізвонитись з будь з ким, і тобі 1000% допоможуть порадою, чи підкажуть де копати.

 

А більшість сидіть і нікуя не хоче робити, ні вчитись ні тобі якось себе реалізувати бо і так зашибісь живеться батьки "гріють" і так супер.

 

Тому вроді і можливості є, а толку з них немає. Так само як освіта - повний нуль, сам ще по другому кругу в школу не хожу, але чую від знайомих відгуки про сучасну освіту та школярів.

В тому-то й біда, що можливостей овердохуя. Без нормального спрямовувального (або, принамйні, підтримувального) копня це все буде тупо 255.255.255.255. Broadcast. Внікуда. Поламане покоління не змогло виховати нащадків в час, що стрімко змінюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MACCEN @Ko3bMa гадаю, ви перебільшуєте, просто кількість інтелекту стала величина планети), а кількість людей зростає

https://users.livejournal.com/-dmitrii/220967.html

насправді є багато і здібних, але раніше дурні сиділи по хатах, а тепер висловлюють свою думку у фб/інстаграм)

у сучасних дітей справді мало мотивації, наполегливості, і зараз для усіх (і старих і малих) є проблемою концентрація і кліпове мислення, але час вже покаже, чи буде це покоління неуків-тяп-ляперів чи щось краще.

Моя дитина в першому класі читає і додає/віднімає краще, ніж я в третьому), але вона великий неслух і швидко переключається, гадаю, дурнішою за мене вона не буде.

На думку моїх батьків, тем чим я займаюсь (відеопродакшн), повна фігня, і хоч я себе забезпечую, вони всеодно вважають це забавками, а от свій магазинчик, на їх думку, ото справжній бізнес. Вони не скажуть, що я дурний, але скажуть, от ти дуаєш не так як всі, в тебе нема мудрості і ти не вмієш з людьми, там підлизав, там підмазав і от ти в колективі, а не дома фрілансиш і божеволієш.

 

Ще один приклад того, що не  все так погано:

зараз дуже багато фільмів, і велика частина їх низько-середньо-сортні, чи говорить це, що фільмів хороших стало менше, ні, їх стало більше, але в загальній масі їх важче знайти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...