Перейти до змісту

Олігархи


nickel

Рекомендовані повідомлення

49 минут назад, Revolver сказал:

@MACCEN @Ko3bMa гадаю, ви перебільшуєте, просто кількість інтелекту стала величина планети), а кількість людей зростає

https://users.livejournal.com/-dmitrii/220967.html

насправді є багато і здібних, але раніше дурні сиділи по хатах, а тепер висловлюють свою думку у фб/інстаграм)

у сучасних дітей справді мало мотивації, наполегливості, і зараз для усіх (і старих і малих) є проблемою концентрація і кліпове мислення, але час вже покаже, чи буде це покоління неуків-тяп-ляперів чи щось краще.

Моя дитина в першому класі читає і додає/віднімає краще, ніж я в третьому), але вона великий неслух і швидко переключається, гадаю, дурнішою за мене вона не буде.

На думку моїх батьків, тем чим я займаюсь (відеопродакшн), повна фігня, і хоч я себе забезпечую, вони всеодно вважають це забавками, а от свій магазинчик, на їх думку, ото справжній бізнес. Вони не скажуть, що я дурний, але скажуть, от ти дуаєш не так як всі, в тебе нема мудрості і ти не вмієш з людьми, там підлизав, там підмазав і от ти в колективі, а не дома фрілансиш і божеволієш.

 

Ще один приклад того, що не  все так погано:

зараз дуже багато фільмів, і велика частина їх низько-середньо-сортні, чи говорить це, що фільмів хороших стало менше, ні, їх стало більше, але в загальній масі їх важче знайти.

 

Тільки мені от дивно одне чому вичтись 12 років, коли світ стрімко міняється, також чому на рівні дебільної освти зверху відмінили навчання дітей в садочку читати та елементарні речі знати, моя група з садочку вміла ВСЯ читати та рахувати навіть щось просте, і коли пішли в перший клас (практично всі були з моєї групи), то нам було смішно з тих хто не вмів читати. 

 

Зараз навчання читати типу в школі повинні вчити, це якась бредятіна, тих дітей зараз треба спрямовувати в правильне русло поки мізки сприймають інформацію як губка.

 

Доречі хтось сказав якось що якщо нема толкових комедій то значить ми не в том часі живем, назвіть сучасну комедію яку розібрали на цитати да так що не один десяток років пройшов, а цитати так і залишись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 152
  • Створено
  • Остання відповідь
14 годин тому, MACCEN сказано:

Тому й парадокс школярам і студентам всі тобі умови, там блять весь світ перед очима, є де запитати про проблему, навіть можна зізвонитись з будь з ким, і тобі 1000% допоможуть порадою, чи підкажуть де копати.

 

А більшість сидіть і нікуя не хоче робити, ні вчитись ні тобі якось себе реалізувати бо і так зашибісь живеться батьки "гріють" і так супер.

Так зараз головне плитку вміти класти, а не вчитись добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

Тільки мені от дивно одне чому вичтись 12 років, коли світ стрімко міняється, також чому на рівні дебільної освти зверху відмінили навчання дітей в садочку читати та елементарні речі знати, моя група з садочку вміла ВСЯ читати та рахувати навіть щось просте, і коли пішли в перший клас (практично всі були з моєї групи), то нам було смішно з тих хто не вмів читати. 

Зараз в садок треба йти і вміти все. Питання: що будуть робити діти в садку?

Що їх будуть вчити вихователі, якщо діти вже все вміють?  Дивитися за ними?  І все.

А не у кожного є змога і хист навчити дитинку вдома того, що вона "повинна вміти" ідучи в садок!   І нічого смішного тут не повинно бути. Отак і виростають уроди які сміються із тих, хто щось менше в житті вміє чи знає чи не зміг досягнути і т.д.

1 година тому, MACCEN сказано:

Зараз навчання читати типу в школі повинні вчити, це якась бредятіна, тих дітей зараз треба спрямовувати в правильне русло поки мізки сприймають інформацію як губка.

То йди на міністра освіти! Ламай систему!

 

31 хвилин тому, alexvvv сказано:

Так зараз головне плитку вміти класти, а не вчитись добре.

це і сміх і гріх! 

на днях прочитав прикол: сегодня  25 лет и 3 месяцапрошло с того момента, как мне в жизни не требуются интегралы! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MACCEN сказал:

Тільки мені от дивно одне чому вичтись 12 років, коли світ стрімко міняється, також чому на рівні дебільної освти зверху відмінили навчання дітей в садочку читати та елементарні речі знати, моя група з садочку вміла ВСЯ читати та рахувати навіть щось просте, і коли пішли в перший клас (практично всі були з моєї групи), то нам було смішно з тих хто не вмів читати. 

 

Може тому, що раніше йшли в школу в 7 років? І, наприклад, ми в першому класі вчилися по програмі другого. Навіть на книжці було написано 1(2) клас. А потім 4 перескакували. А в селі вчилися в першому по програмі першого. І був 4 клас. І це логічно, бо ж садочка, де навчили б читати, в селі не було.

Точно так само і зараз в селі садочка немає. Відповідно вчать в першому класі.

Тільки тепер так само в місті. Ти йдеш в школу на рік раніше і, відповідно, навчаєшся в школі тому, що мав би навчитись в підготовчій групі садочка. Тобто глобально нічого не змінилось.

 

ПиСи. Пропоную таки повернутись до теми топіка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Зараз в садок треба йти і вміти все. Питання: що будуть робити діти в садку?

Як діти айфоном будуть користуватись, якщо не вміють читати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, volks сказал:

ПиСи. Пропоную таки повернутись до теми топіка.

Я не проти щоб тут і про кропиву в 7 років писали. Буде щось цікаве про олігархів, то завжди зможемо перестати офтопити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

Як діти айфоном будуть користуватись, якщо не вміють читати?

Сірі пребуде з ними, чи як там ту козу цифрову звати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, volks сказано:

Може тому, що раніше йшли в школу в 7 років? І, наприклад, ми в першому класі вчилися по програмі другого. Навіть на книжці було написано 1(2) клас. А потім 4 перескакували. А в селі вчилися в першому по програмі першого. І був 4 клас. І це логічно, бо ж садочка, де навчили б читати, в селі не було.

Точно так само і зараз в селі садочка немає. Відповідно вчать в першому класі.

Тільки тепер так само в місті. Ти йдеш в школу на рік раніше і, відповідно, навчаєшся в школі тому, що мав би навчитись в підготовчій групі садочка. Тобто глобально нічого не змінилось.

 

ПиСи. Пропоную таки повернутись до теми топіка.

 

єрєсь.

завжди батьки вирішували коли віддавати дітей в 6 чи в 7 років.

І в селах є садочки, бо народжуваність велика.  Проблема, що в селах із часом для навчання дітей не дуже. От і вчать в школі.

 

15 хвилин тому, alexvvv сказано:

Як діти айфоном будуть користуватись, якщо не вміють читати?

А що там читати?  тицяй на піктограми.  Все для людей - максимально примітивний мавпячий інтерфейс.

Якщо нас ще  вчили DOS, то тепер GUI наше всьо. 

 

за все життя я зустрів одну чи 2 людини, які все досягнули самі. Без сторонньої допомоги.

Всім решта "мамо і тато дали"/допомогли / дали готове і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Всім решта "мамо і тато дали"/допомогли / дали готове і т.д.

Хіба ти дітям не допомагаєш? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Якщо нас ще  вчили DOS, то тепер GUI наше всьо. 

Якщо GUI освоять то вже добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, alexvvv сказано:

Хіба ти дітям не допомагаєш? 

 

ти або приколовся, або не поняв, що я хотів сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Zheny@ сказал:

за все життя я зустрів одну чи 2 людини, які все досягнули самі. Без сторонньої допомоги.

Всім решта "мамо і тато дали"/допомогли / дали готове і т.д.

Більшості з нас батьки допомагали чим могли. Я зовсім недавно переосмислив цю батьківську допомогу для себе. Як відбувається в гамериках? Батьки утримують дітей до 18 років і дальше копня під зад і живуть для себе, а молоде покоління влазить у борги-кредити, купуючи собі житло/авто і виховуючи власних дітей. Власні діти виросли, їм 18 років, кредити виплачені, цикл замкнувся. Як це відбувається у нас? Нам батьки допомагають, купують житло, іноді авто. Ми без кредитів і на розслабоні вирощуємо дітей і відкладаємо на житло для них. Дітям 18 років, ми вже купили їм житло, а дехто навіть авто і далі живемо для себе. Цикл замкнувся. В нашій моделі, коли батьки у всьому допомагають, ми не платимо банківських відсотків. Хай навіть таких низьких як в гамериках, але наша модель економічно виправданіша. Нам треба про це говорити між собою в сім'ях. Бо коли це буде відбуватися осмисленно, а не на батьківських рефлексах, то це буде краще, ефективніше, простіше.

Все утріровано і усереднено, лише для розуміння моделі. Бо зараз почненться срач. :)

Головне перестати вважати батьківську допомогу чимось поганим, якщо мова не про ваших батьків. Це дуже круто, коли батьки допомогли комусь на старті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Бо зараз почненться срач.

тільки почнеться? :)

У нас ще й батьки кредити дітей платять, бо в ліз у борги і т.п.  І МАКСИМАЛЬНО намагаються допомогти, щоб "кровинушці" жити було легше, щоб не перенапрягалося.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

тільки почнеться? :)

У нас ще й батьки кредити дітей платять, бо в ліз у борги і т.п.  І МАКСИМАЛЬНО намагаються допомогти, щоб "кровинушці" жити було легше, щоб не перенапрягалося.

Бо це батьківський рефлекс, а я говорю про осмислену допомогу, як заміну банківського кредиту. Уяви, що 2-3 покоління прожили без банківських іпотечних кредитів. Яка гіпотетична сума накопичується в родині. Це ж і власний сімейний бізнес можна відкрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Як відбувається в гамериках? Батьки утримують дітей до 18 років і дальше копня під зад і живуть для себе,

В 2015 году почти 40% молодых американцев в возрасте от 18 до 34 лет продолжали жить в доме родителей или близких родственников. К таким выводам пришла консалтинговая компания в области недвижимости Trulia, которая проанализировала данные переписи населения. Полученный показатель — самый высокий с 1940 года.

https://www.kommersant.ru/doc/3177608

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не сказав, що в нас умовно "добре", а там - "погано". Кредити при низьких відсоткових ставках - не зло, а хороший оборот грошей (порівняно із закатуванням в банки/під матрас).

(раптом що - вищої економічної освіти не маю, інженер :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

В 2015 году почти 40% молодых американцев в возрасте от 18 до 34 лет продолжали жить в доме родителей или близких родственников. К таким выводам пришла консалтинговая компания в области недвижимости Trulia, которая проанализировала данные переписи населения. Полученный показатель — самый высокий с 1940 года.

https://www.kommersant.ru/doc/3177608

Бо навіть тупі американці вкурили нашу українську тему. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, xc90 сказал:

Я б не сказав, що в нас умовно "добре", а там - "погано". Кредити при низьких відсоткових ставках - не зло, а хороший оборот грошей (порівняно із закатуванням в банки/під матрас).

(раптом що - вищої економічної освіти не маю, інженер :) )

А хто сказав, що кредит зло? Якщо ти банкір, то кредит для тебе суцільне добро. Точка зрения определяется местом сидения. Кредит для - розвитку бізнесу - добро, всі решта - зло.

А хто казав, що гроші в банках під матрасом мають бути? Застав їх працювати на тебе. 

І в сухому остатку гроші працюватимуть на тебе, а не ти на банківський кредит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, alexvvv сказано:

В 2015 году почти 40% молодых американцев в возрасте от 18 до 34 лет продолжали жить в доме родителей или близких родственников. К таким выводам пришла консалтинговая компания в области недвижимости Trulia, которая проанализировала данные переписи населения. Полученный показатель — самый высокий с 1940 года.

https://www.kommersant.ru/doc/3177608

теж чув цю байку про 18 років і вйобен.

Трішечки не так. з 18 починається власна відповідальність. І часом самостійність.

І там батьки теж допомагають!

 

7 хвилин тому, nickel сказано:

Уяви, що 2-3 покоління прожили без банківських іпотечних кредитів. Яка гіпотетична сума накопичується в родині. Це ж і власний сімейний бізнес можна відкрити.

При умові хороших доходів!  А якщо жоходи хороші, то ніхто не чекає, відкривають бізнес одразу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, nickel said:

А хто сказав, що кредит зло? Якщо ти банкір, то кредит для тебе суцільне добро. Точка зрения определяется местом сидения. Кредит для - розвитку бізнесу - добро, всі решта - зло.

Не банкір :) Уявімо райдужне майбутнє України зі ставками на іпотеку 1-2% - це також зло?

3 minutes ago, nickel said:

А хто казав, що гроші в банках під матрасом мають бути? Застав їх працювати на тебе. 

І в сухому остатку гроші працюватимуть на тебе, а не ти на банківський кредит.

Добре, що ми тут добре освічені в плані розпорядження грошима. Але маю суттєвий сумнів в такому ж ході думок у більшості населення (взяти, до прикладу, тих самих заробітчан - без жодних претензій особисто).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, xc90 сказал:

 Уявімо райдужне майбутнє України зі ставками на іпотеку 1-2% - це також зло?

Давай ти мені скажеш. Маєш вибір: або платити іпотеку 1-2% банкіру або отримувати пасивний дохід у 5%. Що обереш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

При умові хороших доходів!  А якщо жоходи хороші, то ніхто не чекає, відкривають бізнес одразу.

А які доходи хороші? Я в своєму житті дуже рідко отримував високу зарплату. Далася в знаки помилка з вибором професії, батьки також не підказали, та й як вони могли підказати, коли розвалився їхній світ, а як жити в новому ніхто не знав. Завжди читав які в вас айтішніків зарплати і заздрив, але ти поїхав на заробітки, бо дітям за навчання треба було платити (з твоїх слів), а я хату на продаж почав строїти, щоб ще більше грошей заробити. Я точно знаю, що справа не в доходах, а в витратах. А якщо серйозно то у фінансовій грамотності, якій також треба вчити своїх дітей разом з свідомою батьківською допомогою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, alexvvv сказал:

В 2015 году почти 40% молодых американцев в возрасте от 18 до 34 лет продолжали жить в доме родителей или близких родственников. К таким выводам пришла консалтинговая компания в области недвижимости Trulia, которая проанализировала данные переписи населения. Полученный показатель — самый высокий с 1940 года.

https://www.kommersant.ru/doc/3177608

 

30 минут назад, nickel сказал:

Все утріровано і усереднено, лише для розуміння моделі. Бо зараз почненться срач. :)

Почалося :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

Завжди читав які в вас айтішніків зарплати і заздрив, але ти поїхав на заробітки, бо дітям за навчання треба було платити (з твоїх слів)

в ІТ-шників це в програмістів. Там реально в хороших програмерів високі доходи.

Я поїхав на заробітки з воскваленого в одах "Модерна!" і з їхніх " високих " ЗП. Моя ЗП була на 2018 рік  ~7500-8000 грн. В той час коли прибиральниця там само мала ~6000.

Я поїхав на Зп 2800зл (на ті гроші  17000+ грн)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...