Перейти до змісту

Олігархи


nickel

Рекомендовані повідомлення

7 minutes ago, Cherman said:

Я не схильний винувати когось, крім себе. Так, сам дурак. Ну, і ще дехто дурак, хто мене на це діло надоумив.:)

Але, депозити і кредити - то трохи різні речі. В першому випадку, втратиш максимум гроші, в іншому - можеш втратити житло, машину і т.д.

Та я трохи про інше. Про це: в яких нормальних країнах люди - дУрні, бо тримають депозити в національній валюті? Або в яких нормальних країнах люди тримають гроші в трьохлітрових банках не у своїй нацвалюті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 152
  • Створено
  • Остання відповідь
18 minutes ago, Cherman said:

Люди дУрні, бо беруть кредити у валюті, отримуючи дохід в гривнях. Хочуть зекономити, але, видно, дається взнаки, відсутність фінансової грамотності.

 

 

Та то вони певно не читали того Кавасакі чи як там його))

Як на мене, то людська дурість взагалі є головним рушієм економіки. Були б всі розумні - була б перманентна економічна криза)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, case_l сказал:

Знаю випадки, що в Києві продавали однокімнатні по 100к і будували вілли під Києвом за ті гроші. 

Знайомий хруща купив в Києві на Троєщині десь за 100 тис баксів, і то казав пофартило так дешево урвав. Правда давно вже виплатив але ціни тоді такі були.

 

На Соборності в п'ятиповерхівці в тому самому довгому будинку в якомусь році давали за трьошку 100 тис доларів. В панельному 2 кімнатна тоді коштувала 45 тисяч.

 

Тоді мало будували тому й така ціна була, та й в людей десь гроші були :) Чувак з заробітків приїхав купив 2 квартири двокімнатні по 75 тисяч, і то був радий, а коли обвалилось все то ходив холодний.

 

Ще не забувайте в багатьох є родичі в Європі чи ще десь далі, які допомагали матеріально, й на бізнес давали і т.д. 

 

Наприклад власнику Фотакома то якісь друзі з Землі Обітованної дали інвестиції для розвитку інтернету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Люди дУрні, бо беруть кредити у валюті, отримуючи дохід в гривнях. Хочуть зекономити, але, видно, дається взнаки, відсутність фінансової грамотності.

 

Був період, коли ти брав кредит в банку гривнею, але банк, щоб не втрачати, переводив одразу у валюту. ти брав 55000 грн (фактично 10 000$)  і походу віддати мав би теж стільки ж (в валюті).

Дуже хитрожопі договори були.

 

ми в ЄС ще не скоро попадемо. Бо банківській системі не буде на чому заробляти. Доведеться перейти на європейські відсотки. 9% річних Авто. Іпотека не 20% а втричі менше і т.д.

лохів важче буде шукати. Хоча будуть знаходити!

 

Згадайте но, панове старожили, тему одну, і пост @Yarchikка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, nickel сказал:

Якщо уважно прочитати написане мною, то нічого дивного немає. Але писати простіше ніж читати.

От я перечитав дискусію від самого початку і також не розумію, як можна порівнювати іпотеку і пасивний дохід.

 

В 09.12.2020 в 15:51, Zheny@ сказал:

 

І в селах є садочки, бо народжуваність велика

В мене в селі не було, немає, а деквлька років тому ще й початкову школу закрили. А діти є.

7 часов назад, Zheny@ сказал:

Доведеться перейти на європейські відсотки. 9% річних Авто. Іпотека не 20% а втричі менше і т.д.

Цікаво, а де візьмуться ті лохи, що будуть давати такі відсотки, при тому, що інфляція стріляє по 10% і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, volks сказал:

От я перечитав дискусію від самого початку і також не розумію, як можна порівнювати іпотеку і пасивний дохід.

Я правда не знаю де ти порівняння знайшов, але цілком з тобою згідний - ці речі навіть порівняти між собою неможливо, настільки вони відрізняються одна від одної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, nickel сказал:

Я правда не знаю де ти порівняння знайшов

 

В 09.12.2020 в 17:00, nickel сказал:

Маєш вибір: або платити іпотеку 1-2% банкіру або отримувати пасивний дохід у 5%. Що обереш?

От ну взагалі якийсь незрозумілий вибір. Звідки? Яким чином?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

От ну взагалі якийсь незрозумілий вибір. Звідки? Яким чином?

Ну вибір і порівняння то трохи різні речі, хіба ні?

А щоб зрозуміти то треба ще трохи назад повернутися і перечитати мій пост про переосмислення батьківської допомоги. Де батьківська допомога в купівлі першого житла, допоможе нам не влазити в іпотеку, а гроші, які ми будемо відкладати на купівлю житла вже своїм дітям, будуть приносити пасивний дохід.

В 09.12.2020 в 16:34, nickel сказал:

Більшості з нас батьки допомагали чим могли. Я зовсім недавно переосмислив цю батьківську допомогу для себе. Як відбувається в гамериках? Батьки утримують дітей до 18 років і дальше копня під зад і живуть для себе, а молоде покоління влазить у борги-кредити, купуючи собі житло/авто і виховуючи власних дітей. Власні діти виросли, їм 18 років, кредити виплачені, цикл замкнувся. Як це відбувається у нас? Нам батьки допомагають, купують житло, іноді авто. Ми без кредитів і на розслабоні вирощуємо дітей і відкладаємо на житло для них. Дітям 18 років, ми вже купили їм житло, а дехто навіть авто і далі живемо для себе. Цикл замкнувся. В нашій моделі, коли батьки у всьому допомагають, ми не платимо банківських відсотків. Хай навіть таких низьких як в гамериках, але наша модель економічно виправданіша. Нам треба про це говорити між собою в сім'ях. Бо коли це буде відбуватися осмисленно, а не на батьківських рефлексах, то це буде краще, ефективніше, простіше.

Все утріровано і усереднено, лише для розуміння моделі. Бо зараз почненться срач. :)

Головне перестати вважати батьківську допомогу чимось поганим, якщо мова не про ваших батьків. Це дуже круто, коли батьки допомогли комусь на старті.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, nickel сказал:

Ну вибір і порівняння то трохи різні речі, хіба ні?

Ну щоб щось вибрати, то потрібно спочатку порівняти.

10 минут назад, nickel сказал:

Де батьківська допомога в купівлі першого житла, допоможе нам не влазити в іпотеку, а гроші, які ми будемо відкладати на купівлю житла вже своїм дітям, будуть приносити пасивний дохід.

Ось тепер зрозуміло. Але тут вже не питання вибору. В нас можлива наша модель по одній простій причині. Батьки вже мають своє житло(дуже часто отримане безплатно при совку) і можуть собі дозволити відкладати на житло для дітей. Але наша модель ламається, коли батьки живуть в кредитній квартирі або орендованій. Бо і на одну квартиру не зовсім реально назбирати(для себе), а тим більше ще й на другу для дітей.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

Але наша модель ламається, коли батьки живуть в кредитній квартирі або орендованій. Бо і на одну квартиру не зовсім реально назбирати(для себе), а тим більше ще й на другу для дітей.

Можемо й по другому колу пройтися мені не важко. Але можна я другий раз писати не буду, а цитуватиму себе? :)

В 09.12.2020 в 18:28, nickel сказал:

Ми маємо стати таким першим поколінням, бо наші батьки жили в СРСР, а не Україні, не всі змогли пристосуватися до нового ладу. І серед моїх знайомих таких є досить багато, хто думає чи будує чи навіть вже придбали житло для дітей. Але у всіх на рівні батьківських інстинктів або не знає вже куди бабло дівати. А от осмисленої допомоги, з роз'ясненням дитині, з послідовним навчанням фінграмотності і сам не бачив ні разу. Взагалі навіть якщо відкинути мою філософію про раціональність батьківської допомоги, то фінансовій грамотності своїх дітей в нас ніхто не вчить, принаймні в моєму оточенні. Навіть сам термін нам ріже вухо і ми намагаємося його не вживати.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, nickel сказал:

Можемо й по другому колу пройтися мені не важко. Але можна я другий раз писати не буду, а цитуватиму себе? :)

В 09.12.2020 в 18:28, nickel сказал:

Ми маємо стати таким першим поколінням, бо наші батьки жили в СРСР, а не Україні, не всі змогли пристосуватися до нового ладу. І

Мені повезло. Мої пристосувалися. Тільки перед тим як збирати дитині на житло, треба ще своє розширити.

Я скажу так. Я прихильник таки нашої моделі. Але добре коли і є можливість взяти іпотеку під невеликий відсоток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Cherman сказано:

Та там вся тема цікава, і думки всіх дописувачів. І навіть, реальні працівники банків там відписували. Ех, врємена були...

Можна ще згадати мікрофінансові організації в Україні з їх відсотками. Робота цих організацій - це вже точно "заслуга" держави і НБУ.

 

 

ти про "ломбарди" чи якісь "швидкогроші" та інші "лохоспілки"  ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Waver сказано:

прикільний, мабуть...

Спершу Ви маєте увійти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, volks сказано:

Цікаво, а де візьмуться ті лохи, що будуть давати такі відсотки, при тому, що інфляція стріляє по 10% і більше.

просто в тебе немає 100 кілобаксів готівкою))

ти б тримав такі гроші вдома, під матрасом? охорону наймав би?

за банківську чарунку, внізапно, треба платити. кошти не ростуть, а зменшуються, незалежно від інфляції.

а кладеш на рахунок "до запитання", чи на строковий - і дадуть зверху "хоч щось".

звісно, можна було б квартиру купити - чи хруща, чи навіть чешку або бетонометри в новобудові.

але часто той, хто має 100кілобаксів готівкою, в курсі, як тут вище писали, що в 2008-му влітку "квадрат" житла в Луцьку коштував 1600баксів, влітку 2012 800 баксів, а влітку 2018 біля 500 баксів.

 

тому несуть в банки - не тільки в Гейропах, але і в Рашці, під смішні прОценти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, volks сказано:

А до чого тут бакси?

ти принципово не тримаєш заощадження/суттєві суми тимчасово вільних коштів в твердій валюті?

якщо ти візьмеш для прикладу три ляма гривень, висновок карданально не зміниться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, rrid сказал:

ти принципово не тримаєш заощадження/суттєві суми тимчасово вільних коштів в твердій валюті?

Так мова ж була про кредити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rrid сказано:

але і в Рашці, під смішні прОценти...

там з податковою (за всю рашку не скажу, в мацквабаді) - набагато складніше, взяти без патента на роботу різноробочого - можна, але - стукачів ТАК багато, що воно вилізе дуже скоро і "фінансово боляче"... можливо десь і проскакує - без оформлення, але - ризик того не вартий.

В ІТ сфері  - набагато простіше, можна - патент, деякі (особливо зі сходу) оформляють рвп, а тоді - самозайнятого, або взагалі фоп"а, або офіційно оформитись, або в "чорну" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rrid сказано:

під смішні прОценти...

про рашку - окрема тема... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, rrid said:

прикільний, мабуть...


Спершу Ви маєте увійти.

 

Яяяя? Куди???

А якщо серйозно і це дійсно правда, то чуваку який усиновив 27 дітей можна навіть пробачити пару вкрадених мільйонів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Waver said:

Яяяя? Куди???

 

В мордокнигу. А як не маєш морди в книзі, то ніц і не побачиш за твоїм лінком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, yu2007 said:

 

В мордокнигу. А як не маєш морди в книзі, то ніц і не побачиш за твоїм лінком.

Якщо хтось вміє то нехай скачає і переведе це відео ще кудись... 

Все-таки зря ви Соломончика забанили, в нього вільного часу - вагон, він би зробив...:D

А відео цікаве... чувак біля свого маєтку побудував для всіх гарний великий безкоштовний парк, побудував велику гарну церкву і навіть зробив вінчання та відспівування абсолютно безкоштовним для всіх... побудував дитячий будинок і всиновив 27 дітей...

Навіть не віриться що таке можливо в Україні і аж хочеться перевірити...  А ще більш цікаво, чому це не показують по телевізору, хоча би -  як приклад для усіх жлобів з Кончої Заспи які все роблять тільки за своїми високими парканами...?

Скульптура великої ЖАБИ дуже сподобалась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євген Щербань, син убитого в 1996 році донецького бізнесмена Євгена Щербаня, розповів, чому вимагає $1 млрд від Ріната Ахметова.

Дивно що Руслан Щербань відсторонився від фільму і вимог до Ахметова, бо від фільму враження були, що найбільша претензія до Тарути.

Головний мій висновок після перегляду фільму "Спадкоємець" – рішення не брати участі в ньому було абсолютно правильним

 

Я залишаю за собою право захищати честь і репутацію моєї сім'ї. Світлу пам'ять мого батька

Хоча в 2014 році вони писали листа Ахметову разом

Лист

Стає зрозуміло, що історія старшого Щербаня всплила в суді ще в 2013 році, коли Гайдук, Тарута і Мкртчан судилися за ІСД. З листа випливає, що Ахметов звертався до братів Щербанів, щоб вони дали показання в суді і за це пообіцяв допомогти з спадщиною батька, але Ахметов киданув мажорчиків (перекладав гугл-перекладачем, не все зрозуміло). Дивно що Руслан тепер не підтримує Євгена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився нарешті фільм. Вчорашній мажор розпустив соплі, що в нього віджали бізнес, в який він навіть не вникав в 26 років.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...