Перейти до змісту

Олігархи


nickel

Рекомендовані повідомлення

Як це так, що ці люди мають такий величезний вплив на кожного з нас і не мають навіть задрипаної теми на Борді? Виправляю ситуацію. Для затравки:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 152
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, nickel сказано:

Для затравки:

Цікава документалка..... Видно, розслідування Євгена, "копнуло " дуже глибоко  і стало занадто небезпечним, раз оприлюднив він цю інформацію. На рівні України, діло не вигорить. Вплив і зв'язки,  у персонажів, залишились і примножились Думаю, людині реально загрожує небезпека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, bublik007 сказал:

Цікава документалка..... Видно, розслідування Євгена, "копнуло " дуже глибоко  і стало занадто небезпечним, раз оприлюднив він цю інформацію. На рівні України, діло не вигорить. Вплив і зв'язки,  у персонажів, залишились і примножились Думаю, людині реально загрожує небезпека.

Це не документалка, лише закос під неї. Та й копають вони з 1996 року і час від часу попадають в новини з накопаним. Носяться з тими доказами як деякі хохли з золотом Полуботка, все надіються що в момент розбагатіють. Скоріше на кілера собі нариють ніж на повернення батьківських капіталів, хоча зараз це вже не такий поширений метод як в 90-их. Хтось їх підштовхує, хтось з ворогів Тарути, бо найбільше на нього бочку котять. Бандюки, з яких вони всі родом так не роблять, скоріше хтось з політичних опонентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

Носяться з тими доказами як деякі хохли з золотом Полуботка, все надіються що в момент розбагатіють

Те, що ціль-гроші, це зрозуміло))) Як би мстя, все було б на багато простіше, і методів для того,  є купа, і хрєн з ним, що то Ахмєтов, чи Таратута, всі смертні)))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, nickel сказал:

Як це так, що ці люди мають такий величезний вплив на кожного з нас і не мають навіть задрипаної теми на Борді?

Чесно кажучи, про Щербаня дізнався лише 3-4 роки тому. З блогу Алєксандра Бєлєнького. (Розповідав про Жовтий літачок перед Києвом, який виявився саме тим, на трапі якого розстріляли Щербаня)

Тоді в 90-х така грандіозна новина пройшла мимо моїх вух, хоча вбивство Лістьєва пам'ятаю.

А от про прихід ахметки до влади дивився хорошу документалку ще років 10 тому.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, nickel сказано:

Як це так, що ці люди мають такий величезний вплив на кожного з нас і не мають навіть задрипаної теми на Борді? Виправляю ситуацію. Для затравки:

ІСД - давно банкрот, за що там боротись? https://www.ukrrudprom.com/analytics/Pochemu_ISD_ne_poluchilos.html

тролиш, чи справді віриш, що ті, хто на виду, справді приймають рішення?

не Тарута, не Щербань, не Ахметов, не Януковичі організовували найбагатше весілля на Донбасі, а скромний 111-й номер партійного списку... https://lb.ua/society/2009/09/14/8338_svadba_za_million_desheviy_pon.html

https://tabloid.pravda.com.ua/photos/4aa8d9921ff05/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, nickel сказано:

Та й копають вони з 1996 року і час від часу попадають в новини з накопаним.

Як там, в російській приказці.... "вор у вора дубинку украл". В ті часи, зробити великі гроші, і бути Білим і пухнастим?))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, rrid сказал:

ІСД - давно банкрот, за що там боротись? https://www.ukrrudprom.com/analytics/Pochemu_ISD_ne_poluchilos.html

За гроші ІСД

9 минут назад, rrid сказал:

не Тарута, не Щербань, не Ахметов, не Януковичі організовували найбагатше весілля на Донбасі, а скромний 111-й номер партійного списку... https://lb.ua/society/2009/09/14/8338_svadba_za_million_desheviy_pon.html

https://tabloid.pravda.com.ua/photos/4aa8d9921ff05/

Понти вони і в Африці понти. Найбагатше весілля, як айфон в кишені, при цьому в холодильнику може бути вчорашня мівіна, тому не показник, хоча у випадку Єнакієвського і не понти. Але Єнаківський не пуп Землі, а Ахметов не шістка, і тоже приймає важливі рішення, як і Палиця не шістка Коломойського. Тому не бачу ніякого тролінгу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Мене в 7 років цікавили більш грандіозні речі, ніж вбивство якогось там бізнесмена.:lol:

Цікавили-не цікавили. Але така подія мала б запам'ятатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, volks сказано:

Цікавили-не цікавили. Але така подія мала б запам'ятатися.

Ви, шуткуєте?))) В 7 років, Вас, таке вже турбувало, і Ви, таке, пам'ятаєте?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, bublik007 сказал:

Ви, шуткуєте?))) В 7 років, Вас, таке вже турбувало, і Ви, таке, пам'ятаєте?)

Яка різниця, турбувало чи не турбувало.

Як казав Кевін МакКалістер "Мені 9 років. Телебачення- це моє життя."

Про вбивство Лістьєва пам'ятаю, хоча це було раніше, вбивство Чорновола також, але то вже пізніше. От і вбивство такої впливової особи як Щербань мало б залишитись в пам'яті. Але ж в 1996 головним телпканалом ще був ОРТ. Українські тільки робили перші кроки, тому, мабуть, і пройшло непомітно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, volks сказано:

Яка різниця, турбувало чи не турбувало.

Напевно, ні якої, як на мене... Мене, то точно-ні) 9, мені було в 1976, і, нічого подібного тоді не було...

 

12 хвилин тому, volks сказано:

Як казав Кевін МакКалістер "Мені 9 років. Телебачення- це моє життя.

В гостях у казки, чи мультики, чи якесь кіно...Не всі ж тоді акторами були, і знімались)

 

13 хвилин тому, volks сказано:

Про вбивство Лістьєва пам'ятаю, хоча це було раніше, вбивство Чорновола також, але то вже пізніше. От і вбивство такої впливової особи як Щербань мало б залишитись в пам'яті.

Вважаю чи на мій вік, пам'ятаю ВСІ подібні події...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, bublik007 сказал:
2 часа назад, volks сказал:

Як казав Кевін МакКалістер "Мені 9 років. Телебачення- це моє життя.

В гостях у казки, чи мультики, чи якесь кіно...Не всі ж тоді акторами були, і знімались)

Мав на увазі, що телевізор в 90-х був чи не єдиною розвагою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

Мав на увазі, що телевізор в 90-х був чи не єдиною розвагою.

я книжки читав 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, case_l сказал:

я книжки читав 

Ніколи не любив книжки читати, а тим більше в першому класі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Ніколи не любив книжки читати, а тим більше в першому класі.

Це сказалося...

12 годин тому, Cherman сказано:

Мене в 7 років цікавили більш грандіозні речі, ніж вбивство якогось там бізнесмена.:lol:

 

Ага, зарослі ненависної кропиви за домом на городі :)

Не було тоді ні тамагочі, ні тетрісів кишенькових. Ми виживали як могли.

Але то не в цій темі.

 

Олігархом бути страшно. Бо ти можеш стати наступним в любий момент.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Не було тоді ні тамагочі, ні тетрісів кишенькових. Ми виживали як могли.

Але то не в цій темі.

В 90-тих вже були ігрові консолі 8-ми бітні масово. Сам колись грав на ламповому чорнобілому телевізорі :). Тетріси також масові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Zheny@ сказал:
2 часа назад, volks сказал:

Ніколи не любив книжки читати, а тим більше в першому класі.

Це сказалося...

Ой, шутка-мішутка.

Аргументи будуть чи як і в @iiron немає часу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, alexvvv сказано:

В 90-тих вже були ігрові консолі 8-ми бітні масово. Сам колись грав на ламповому чорнобілому телевізорі :). Тетріси також масові.

ми про різні 90-ті говоримо. :)  Середина та кінець - так .Уже масово.

Тамагочі з'явилися в 1996.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

В 90-тих вже були ігрові консолі 8-ми бітні масово. Сам колись грав на ламповому чорнобілому телевізорі :). Тетріси також масові.

Ти забуваєш одну особливість 90-х. Того що вони продавались недостатньо для того, щоб вони "скрашували твій досуг"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, volks сказано:

Ти забуваєш одну особливість 90-х. Того що вони продавались недостатньо для того, щоб вони "скрашували твій досуг"

Це не була вже розкіш в порівнянні із playstation 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

Це не була вже розкіш в порівнянні із playstation 

Ти точно про 90 пишеш, а не про двохтисячні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...