Перейти до змісту

Олігархи


nickel

Рекомендовані повідомлення

Только что, Cherman сказал:

Банки самі винуваті, бо давали кредити любому бомжу з одними ксерокопіями документів.

А я хіба їх виправдовую? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 152
  • Створено
  • Остання відповідь
2 часа назад, xc90 сказал:

Давай без порожньої балаканини і на конкретному прикладі, з балабольством на форумі все добре.

 

Ситуація з життя: людина закінчує ВНЗ, йде на роботу (окей, може вже працювати на останніх курсах). За рік-два (особливо, якщо працюють двоє) назбирується 10-20% суми першого внеску за житло. Далі є варіант з'їхати в своє житло і платити залишок суми під 1-2% річних. Де в цій схемі програш і де цій умовній сім'ї мати можливість отримувати 5% пасивного прибутку?

Це про Україну? Нічого не наплутано?

1 час назад, xc90 сказал:

Ситуація з життя мого і наступного покоління...

Да ви величезний оптиміст. Ну просто капець який оптиміст.

Але насправді це щось з ряду неймовірної фантастики. Навіть не science fiction.

 

1 час назад, nickel сказал:

Для мене все зрозуміло було ще після 2008, надивився на тисячі щасливих власників кредитів. Банківська система досі не відійшла від такого двигуна економіки.

 

Ага, особливо ті хто взяв кредит у валюті. Там взагалі мраки.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Electronshik said:

Це про Україну? Нічого не наплутано?

Да ви величезний оптиміст. Ну просто капець який оптиміст.

Але насправді це щось з ряду неймовірної фантастики. Навіть не science fiction.

Ага, особливо ті хто взяв кредит у валюті. Там взагалі мраки.

Ні, це не Україна, а країна в одній годині їзди з Луцька. Чому не Україна? Депутати-популісти, корупція і тотальна фінансова безграмотність (той самий сюжет про знання податків тОму в підтвердження).

Я оптиміст або ви песиміст.

Так, обпеклись один раз. То тепер на холодну воду дмухати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, xc90 сказал:

Так, обпеклись один раз. То тепер на холодну воду дмухати?

Тим, хто обпікся, вистачить на все життя. Ще й на життя нащадків залишиться. Я не вхожу у число цих "щасливчиків", бо розумію що не у нашій країні, принаймні у такому вигляді, можна брати кредити.

18 минут назад, xc90 сказал:

Я оптиміст або ви песиміст.

Я реаліст. Хоча в нашій країні це майже те саме що песиміст.

А взагалі вже просто не вірю в нашу країну. Не бачу переспективи. Був би молодший, без вагань би її залишив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Electronshik сказано:

Ага, особливо ті хто взяв кредит у валюті. Там взагалі мраки.

як співав Fozzey - додали до мотузки мильця....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, yu2007 сказано:

 

То ти зібрався ставати олігархом на квартирантах, яким ти здаватимеш хрущі, куплені в іпотеку під 1-2%? Я правильно зрозумів?))))) 

звісно, що ні)))

набагато краще стати олігархом на хрущах, навіщо ж на людях наживатись?  )))

та й не хрущами одними - ще ніхто не тестив? https://promprylad.ua/ua/u-promprilad-renovatsiya-vidkrili-mozhlivist-investitsiy-dlya-rozdribnih-vkladnikiv/

https://www.volynnews.com/news/all/hroshi-maiut-pratsiuvaty-abo-iak-pochaty-otrymuvaty-pasyvnyy-dokhid/

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, rrid said:

ще ніхто не тестив?

Недавно купа українців тестили «бітубі джувелрі». Така собі інвестиція виявилися))
 

1 hour ago, Cherman said:

щоб в якихось нормальних країнах, брали кредит не в нац. валюті.

відсотки в нацвалюті могли бути в 1,5 рази вищі. А на іпотеці чи навіть автокредиті це велика купа грошей. Люди просто хотіли зекономити :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rrid сказано:

офігенна бізнес-ідея, впарити лохам  продати інвесторам - "інвестиційно привабливу, комерційну нерухомість" по "ринковій ціні" (яку самі ж і придумали),

отримувати стабільний прибуток за управління цією нерухомістю (приносить вона прибуток інвестору, чи ні - нікого не турбує), а через певний час -" викупити у інвестора з дисконтом 10% від ринкової ціни". Яку знову ж таки - визначає агенція, і скажуть що за 6 місяців, ціна впала з 100К. до 70К ще й 10% відсотків дисконт ))

Просто супер, але, ця схема вже давно не працює, її ще років 10 назад "обкатали" у великих містах ))

P.S. Я не маю на увазі конкретно цей випадок (це агенство нерухомості), але схема - відома. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Bliksss сказал:

офігенна бізнес-ідея, впарити лохам  продати інвесторам - "інвестиційно привабливу, комерційну нерухомість" по "ринковій ціні" (яку самі ж і придумали),

отримувати стабільний прибуток за управління цією нерухомістю (приносить вона прибуток інвестору, чи ні - нікого не турбує), а через певний час -" викупити у інвестора з дисконтом 10% від ринкової ціни". Яку знову ж таки - визначає агенція, і скажуть що за 6 місяців, ціна впала з 100К. до 70К ще й 10% відсотків дисконт ))

Просто супер, але, ця схема вже давно не працює, її ще років 10 назад "обкатали" у великих містах ))

P.S. Я не маю на увазі конкретно цей випадок (це агенство нерухомості), але схема - відома. 

Ага круто колись хрущі покупляли за 60 тисяч доларів, а зараз продаються по 20 тисяч, ото інвестиції ну протсо з жирним плюсом.

І пише саме потужне напевно на волині агентство :)

Коли є багато грошей то там програв там виграв, то буде якби й плюс може інколи не супер великий але плюс.

А коли поїхав на заробітки, приїхав купив тут житло для себе, то якби вже й немає придбати таке щоб здавати й жити за ті кошти.

Здача комерційної нерухомости це як додатковий дохід і не більше, який може бути як в плюс, так і в мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MACCEN сказано:

Ага круто колись хрущі покупляли за 60 тисяч доларів

це хто так купляв? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, case_l сказано:

це хто так купляв? 

та був період в 2000-х, хрущ в центрі - як збитий літак коштував.

Я вже на спаді продавав, за 2-кімн без ремонту майже 37, потім був короткий ріст і вже конкретний спад до сучасних цін.

Чувак - думав навариться, тримав до останнього, досі - здає, при теперішній ціні - він навіть ремонт не відіб'є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Bliksss said:

та був період в 2000-х, хрущ в центрі - як збитий літак коштував.

Я вже на спаді продавав, за 2-кімн без ремонту майже 37, потім був короткий ріст і вже конкретний спад до сучасних цін.

Чувак - думав навариться, тримав до останнього, досі - здає, при теперішній ціні - він навіть ремонт не відіб'є.

Щось ти занадто продешевив))


Найвищі ціни були: друга половина 2007 - перша половина 2008. Потім перший обвал разом з курсом. А вже друге «доларове здешевлення» квадратних метрів відбулося якраз в 2014-2015.


А яка квадратура того 2к хруща? +/- 40?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Zeiss said:

Десь 11-12 роки давали за 3-кімн 45 тисяч. До 60 не пригадаю, щоб доходило 

Знайомий купив 3к чешку на Молоді без ремонту майже за 90000 доларів навесні чи влітку 2008го.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Знайомий купив 3к чешку на Молоді без ремонту майже за 90000 доларів навесні чи влітку 2008го.

Знаю випадки, що в Києві продавали однокімнатні по 100к і будували вілли під Києвом за ті гроші. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Cherman said:

Ну, зекономили, та й молодці.:) Тільки хулі тоді, вони під раду вийшли, напевно від радості, що так наекономили.:lol:

Так то воно так. 
От ти писав, що мав депозит? Ти його тримав в гривнях чи валюті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zeiss сказано:

Десь 11-12 роки давали за 3-кімн 45 тисяч. До 60 не пригадаю, щоб доходило 

в 2006 продали 4-ри кімнатну на гпз за 45

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, case_l said:

Знаю випадки, що в Києві продавали однокімнатні по 100к і будували вілли під Києвом за ті гроші. 

То чому питаєш «хто купляв?»? :) 

За 100 тис під Києвом віллу побудувати можна, але таку «дрібненьку-дрібненьку»))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Щось ти занадто продешевив))

продешевив, ДУЖЕ довго оформляв документи

9 хвилин тому, yu2007 сказано:

А яка квадратура того 2к хруща? +/- 40?

щось таке, 42 метри здається, але, я не дуже і прогадав, зумів не розтратити гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Cherman said:

В банку - в гривниках

Ну от уяви, зробив ти строковий вклад при курсі 8, потім курс за рік стає вже 20, і діє мораторій на дострокове розірвання депозитного договору. Що на це скажеш? «Сам дурак» чи «кляті олігархи при владі»?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Zeiss сказано:

Десь 11-12 роки давали за 3-кімн 45 тисяч.

тоді вже ціни прийшли до нормального стану ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, yu2007 сказано:

То чому питаєш «хто купляв?»? :)

я про Луцьк питав

19 хвилин тому, yu2007 сказано:

За 100 тис під Києвом віллу побудувати можна, але таку «дрібненьку-дрібненьку»))

на 3 поверхи 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Zheny@ сказано:

за мою 3-ку колись 75 була ціна.

ціна то була, може, але чи купляли масово за 75?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

ціна то була, може, але чи купляли масово за 75?

купували, ще й кредити брали... як вже казали - деякі досі ці кредити виплачують, уявляєш як люди себе почувають?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...