Перейти до змісту

Прошу підтримати


nickel

Рекомендовані повідомлення

Щойно, Cherman сказано:

Алілуя! Та невже?

Тю ото проблема, новий ак?))) Соломон, живіше всіх живих)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 152
  • Створено
  • Остання відповідь
3 хвилин тому, Barugan сказано:

Слабакі якісь ви всі......:0016:

Заходиш в тему прочитати щось корисне, цікаве, або просто розумних людей. А тут "ХУ*ЯК!" - через пост ахінея і єрєсь.  І це в кожній темі!

Він або дійсно дуууже тонко тролить, або просто паморок ,якому немає чим в житті зайнятися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, bublik007 сказано:

Тю ото проблема, новий ак?))) Соломон, живіше всіх живих)))))

БАН всіх акаунтів і по всьому.

Більше того, 2 пости на добу для нових юзерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Cherman сказал:

Люди, які його знають, кажуть, що паморок.

все в світі відносно) 

Важко любити людей, а особливо з протилежним поглядом, чувак унікальний по своєму,  як і всі форумчани. 
і все це дрібниці, зовнішній світ ніколи не буде таким, як ви хочете, то навіщо псувати свій внутрішній світ(настрій), який контролюєте ви ж самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп: як же приємно хоч від одних журналістів почути "проект" а не "проєкт"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, vampirich сказано:

оффтоп: як же приємно хоч від одних журналістів почути "проект" а не "проєкт"

https://www.google.com/search?q="проект"+а+не+"проєкт"&oq="проект"+а+не+"проєкт"&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання не у правильності. а у тому що все життя чув і говорив так, і через рік нововведень один фік коробить від того нового звучання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 minutes ago, vampirich said:

оффтоп: як же приємно хоч від одних журналістів почути "проект" а не "проєкт"

Скажемо дякую новоязу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюжет на Суспільному телебаченні Волині + далі розмова в студії з Сергієм Омельчуком, заступником директора Департаменту економічної політики Луцької міської ради, про цьогорічний конкурс та ситуацію, яка трапилася з Луцькою ЗОШ 20, буде в ефірі сьогодні о 19.00.

(0332) 77 02 42
Телефон для запитань гостю, який буде присутній у студії

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, vampirich сказано:

питання не у правильності. а у тому що все життя чув і говорив так, і через рік нововведень один фік коробить від того нового звучання

Так тото і оно, що то не нове, а забуте старе.

Запозичене з романо-германської філології, а потім перероблене на "як в Росії".

Не плутай з розчіпірками, розкішницями, прутнями, калитками і іншою нафантазованою "науковцями" з міністерства хєрньою.

Спойлер

Відповідно до вимови в мові-джерелі — латинській або німецькій — звукосполуку [je] треба передавати українською буквою є. Так і було до трагічного 1933 року, коли з розгортанням в Україні московської політики тотального планового зросійщування, що відбувалося під гаслами боротьби з «українським буржуазним націоналізмом», компартійно-радянська влада почала свавільно наближати норми української літературної мови до російської. І хоч велику частину таких слів далі писали з буквою є (наприклад, ін’єкція, суб’єкт, траєкторія), але проєкт, проєкція та похідні від них слова було наказано писати й вимовляти з буквою е, як у російській мові (проект, проекція). Насаджена тоталітарним режимом штучна, алогічна правописна норма пустила настільки глибоке коріння у свідомість українців, що навіть в умовах незалежности знадобилося майже 28 років, щоб повернути букву є на законне місце та нарешті уодноманітнити написання спільнокореневих слів, як-от об’єкт (лат. obiectus/ōbjectus), проєкт (лат. prōiectus/prōjectus), суб’єкт (лат. subiectus/subjectus).

Але я тебе не звинувачую ні в чому, бо і сам такий. Просто реакція твоя на це трішки не правильна.

Вибачте за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були вчора збори в школі. Як я і очікував, крім директора школи і батьків, прийшов тільки Ткачук депутат. Серед батьків був такий Ярослав Якимчук, який приходив обидва рази, коли було телебачення. Чувак настійливо підбивав всіх не сперечатися і не сваритися з міською владою, з його слів "залишитися рукопожатими", "вхожими в кабінети", "такими з якими можна домовлятися". Не дивлячись на мій активний спротив, більшість відмовчалася, а коли по телебаченню виступив Сергій Омельчук, то так раділи що той пообіцяв виділити кошти, що забули як їх той же Омельчук кинув. В більшості виявляється пам'ять як в гупі, відразу забули що Омельчук вже раз їх намахав, коли також на камеру сказав, що ми перемогли, а потім віддав перемогу 22 школі. Після того як більшість відмовилася від подальшої боротьби і погодилася з Якимчуком, я видалився і з групи школи і з закритої групи батьків-активістів і на збори пішла дружина, замість мене. Разом піти не могли, не було на кого малого залишити. На зборах навіть не спробували озвучити запропонований мною варіант, який влаштував би всіх, а саме:

- робоча комісія відкликає своє рішення з оголошеними переможцями, серед яких 22 школа-конкурент, бо не мала права визначати переможців як і відкликати проект після голосування.

- робоча комісія подає нове рішення з оголошеними переможцями, серед яких наша 20 школа, згідно голосування на електронному майданчику.

- Міська рада виділяє 300 000 грн 20-ій школі, згідно звернення депутата Ткачука

- робоча комісія передає конкурсних 250 000 грн 20-ої школи 22-ій, так-як 20-а отримала фінансування з бюджету.

По факту нічого б не змінилося, але все стало б законно, була б відновлена довіра до самого конкурсу "Бюджет участі" і електронного майданчика голосування і до міської влади. Тому коли на зборах Женік підтвердив що школа отримає 300 000 замість 250 000, то в чаті батьки написали, що чомусь радості чи піднесення не відчули. Яка може бути радість коли тебе намахали і відкупились, щоб заткнути рота.

Всім дякую за підтримку. З Борди проголосувало більше 24 чоловік (з знайомими, родичами і т.д.)(нагадаю що ми перемогли в конкурсі з перевагою у 24 голоси), тому без вас ми б не перемогли. Але на наступний рік, в знак протесту проти сцикливих батьків, я зарікся ще раз голосувати за проект школи, не звик зливатися за крок до перемоги. Якщо забуду, то ткніть мене носом в цей текст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, nickel сказал:

Серед батьків був такий Ярослав Якимчук

 

Відразу зрозумів, що козачок засланий. Такіі потім і пробиваються в депутати.

 

А фото з зібрання, з директором і Женіком на сцені, з великими пальцями догори -  (не знайшов ригаючого смайла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Юріч сказал:

А фото з зібрання, з директором і Женіком на сцені, з великими пальцями догори -  (не знайшов ригаючого смайла)

Моя жінка те саме сказала і пальця не виставила. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, Юріч said:

А фото з зібрання, з директором і Женіком на сцені, з великими пальцями догори -  (не знайшов ригаючого смайла)

Чи можна це фото викласти сюди, будь ласка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Ko3bMa сказал:

Чи можна це фото викласти сюди, будь ласка?

Покладу під спойлер, пошкодую Юріча :)

Спойлер

127454837_842995279857015_923249143720345644_o.jpg?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=FRTTh87MhkwAX9gg7jJ&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=c750595dbfe66087da9ce9ef5e06114b&oe=5FE2C03D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора вже напевно школи робити автономними.

Там є актив, купа розумних дітей, так от їхню енергію можна ж кудись спрямувати в правильне русло.

Можна їх чимось цікавим зайняти, від збору картоплі у фермера, до створення якихось цікавих та корисних відосіків для тікотка, а от з прибутку брати частину відсотку на школу.

Та й пора вже їм всім знати що краще заробляти головою чим руками, хоча кожному своє.

Також там є і креативщики й дійсно "головасті" учні, яких потрібно спрямувати в правильне русло.

 

Думаю якусь цікаву ініціативу батьки підтримають.

PS: Ідея моя думаю ясна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, MACCEN said:

Пора вже напевно школи робити автономними.

Там є актив, купа розумних дітей, так от їхню енергію можна ж кудись спрямувати в правильне русло.

Можна їх чимось цікавим зайняти, від збору картоплі у фермера, до створення якихось цікавих та корисних відосіків для тікотка, а от з прибутку брати частину відсотку на школу.

Та й пора вже їм всім знати що краще заробляти головою чим руками, хоча кожному своє.

Також там є і креативщики й дійсно "головасті" учні, яких потрібно спрямувати в правильне русло.

 

Думаю якусь цікаву ініціативу батьки підтримають.

PS: Ідея моя думаю ясна.

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Ko3bMa сказал:
  Показать контент

 

 

  Показать контент

 

 

Це нормально привчати дітей що з неба нічого не падає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, MACCEN сказал:

Це нормально привчати дітей що з неба нічого не падає.

Дітей треба привчати, що кожен повинен займатися своєю справою. 

Вчителі вчити, діти вчитись, фермер вирощувати картоплю. А  школа повинна ремонуватися коштом державного чи міського бюджету(хз хто там зараз цим займається) і без цих різних конкурсів і батьківських грошей.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 12.11.2020 at 21:46, Zheny@ сказано:

ти поганий троль.  Я тобі це казав. Не вмієш....

 

On 22.11.2020 at 18:52, Zheny@ сказано:

Було колись - група "Тролі"!

Точно. Спробую перевести його в ту групу.

 

 

Ну нарешті! Визнання!!!

 

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Ну нарешті! Визнання!!!

В групу "тролі" попадали ті, хто дофіга 3,14здів. І це обмежувало таких 2-ма постами в день!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер хоч лисий має на чому попіаритись

https://m.facebook.com/groups/Nash.Lutsk.ua/permalink/3556782081069296/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...