Перейти до змісту

Прошу підтримати


nickel

Рекомендовані повідомлення

Поліцейські лежачі роблять в тих дворах де більшість водіїв олені, тому це показних двора значить :)

Бо сцуко чому їде в двір не включає поворот і влітає з розгону і пофігу що діти бігають, чи на самокатах гасають, тому їх треба ставити, а ще краще бітою бити авто якщо порушив правила, краще вже розтрощити декілька авто чи якась дитина зляже в лікарню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 152
  • Створено
  • Остання відповідь
2 минуты назад, MACCEN сказал:

Поліцейські лежачі роблять в тих дворах де більшість водіїв олені, тому це показних двора значить :)

Бо сцуко чому їде в двір не включає поворот і влітає з розгону і пофігу що діти бігають, чи на самокатах гасають, тому їх треба ставити, а ще краще бітою бити авто якщо порушив правила, краще вже розтрощити декілька авто чи якась дитина зляже в лікарню.

В нас двір проїзний. Зранку дітей везуть в школу машинами, а ввечері забирають. Літають в основному отакі транзитні, але навіть серед транзитних льотчиків мало. Я не бачу причини руйнувати дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, nickel сказал:

зроблять дорогу до школи між нашими домами

 

А що, хочуть зробити там проїздну дорогу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Юріч сказал:

 

А що, хочуть зробити там проїздну дорогу?

Так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Юріч сказал:

 

А що, хочуть зробити там проїздну дорогу?

Женік Ткачук тепер наш депутат, сьогодні на зустрічі ділився планами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Женік Ткачук тепер наш депутат

Це той лисий скандальний,  що в парку 900-річчя будувався? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, Unknown сказал:

Це той лисий скандальний,  що в парку 900-річчя будувався? 

Лисий і скандальний, але за парк я не в курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Женік Ткачук тепер наш депутат, сьогодні на зустрічі ділився планами.

 

Чого тепер? Він і раніше був нашим депутатом. До речі, добре з ним знайомий, в одному дворі виросли.

 

2 часа назад, nickel сказал:

Так

 

Непогана ідея. Ще б там, по дві сторони тієї дороги, зробили б стоянку з освітленням..І людям було б вільніше в дворах, і тим людям, в кого вікна на іншу сторону від двору виходять, було б зручно автівки там ставити. І хащі ті б почистили. Я за це думав вже років з 15 назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Юріч сказал:

 

Чого тепер? Він і раніше був нашим депутатом. До речі, добре з ним знайомий, в одному дворі виросли.

В нас до цих виборів був інший депутат. Романюк. А зараз укрупнили округ чи що. Тепер Женік депутат і в мене і в мами на Володимирській.

17 минут назад, Юріч сказал:

 

Непогана ідея. Ще б там, по дві сторони тієї дороги, зробили б стоянку з освітленням..І людям було б вільніше в дворах, і тим людям, в кого вікна на іншу сторону від двору виходять, було б зручно автівки там ставити. І хащі ті б почистили. Я за це думав вже років з 15 назад.

Як варіант. В нас навіть виходи є з під'їздів на ту сторону, здається. Женік бідкався, що залізні магазини заважають, а прибрати не може - приватна власність. Але транзитні авто з нашого двору пропали б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Лисий і скандальний, але за парк я не в курсі.

Цей? Волиньпост його "любить", багато дописів про нього... 

http://www.volynpost.com/news/134851-dorogi-godynnyky-avtivky-i-miljony-gotivky-iak-zhyve-skandalnyj-deputat-luckrady-tkachuk

 

http://www.volynpost.com/news/141392-u-lucku-sudiat-deputata-tkachuka-iakyj-za-1100-dolariv-hotiv-vidmazaty-svoyu-firmu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

транзитні авто з нашого двору

 

Так і в нас купа транзитних до школи)

2 часа назад, nickel сказал:

Романюк

 

До нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

Так і в нас купа транзитних до школи)

Після появи лежачих вони до нас перебралися. Якщо і ми поставимо, то вони через двір Зевса почнуть їздити. :)

До речі, давно вам їх поклали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Не зрозумів

 

До Романюка (хоча я не знаю хто це) був Женік. Щоб там про нього не говорили, але його часто було видно на районі, він постійно говорить з людьми і робить по району корисні речі. І для школи нашої постійно якусь оргтехніку підганяв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

До речі, давно вам їх поклали?

 

Здається з 2 тижня

 

3 минуты назад, nickel сказал:

двір Зевса

 

А це кудой?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Юріч сказал:

 

До Романюка (хоча я не знаю хто це) був Женік. Щоб там про нього не говорили, але його часто було видно на районі, він постійно говорить з людьми і робить по району корисні речі. І для школи нашої постійно якусь оргтехніку підганяв

Нє вони паралельно були. Женік з 2010 року і Романюк від Свободи також здається з 2010. Романюк на цих пролетів, пройшов лише в районну раду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Юріч сказал:

А це кудой?)

Біля мене, через інші двори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Юріч сказал:

Сюрпрайз :blink:

 

Screenshot_20201118_205311_com.viber_voip.thumb.jpg.ce7a2be858e615b50d4d4b976b6dfd9d.jpg

Що за нах? Де ти це взяв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, nickel сказал:

Що за нах? Де ти це взяв?

 

В вайбері сусід кинув. Возмущається капєц

 

Ось ще:

IMG-56ad5a432962a8994c618e917ce06b42-V.thumb.jpg.7e89ca7aec5a679452c9967dcadecd96.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ткачук написав, що подав Пустовіту депутатське звернення на виділення 300 000 на заміну вікон. Але все рівно обідно і хочеться тих циган наказати. Жирна сука в очках Галайда Юрій Григорович, який не автор проекту-конкурента 22 школи, але є автором проекту переможця облаштування стоянки біля 22 школи. Хочуть в одне рило пів ляма захавати. Чому його взагалі слухала комісія? Чому це питання підняли після того як комісія допустила наш проект?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, nickel said:

Чому це питання підняли після того як комісія допустила наш проект?

За це треба і чіплятись. На відео якийсь чоловік так і сказав: раз допустили, значить підходив під вимоги, і значить знімати зараз з конкурсу не можна. А те що, мовляв, назвою проекту ввели в оману - це дитячий лепет. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...