Перейти до змісту

Прошу підтримати


nickel

Рекомендовані повідомлення

12 hours ago, nickel said:

Народ залишилася доба і треба ваша допомога на фінішній прямій, поширьте десь лінк на голосування.

https://budget.e-dem.ua/0710100000/project/16563?compid=2315

22 школа вирвалася вперед і  ми ніяк не можемо наздогнати, постійний відрив у 20-30 голосів. В них в школі 1500 тисячі учнів, а в нашій лише 900, на 600 менше. В кожного учня по двоє батьків, тобто різниця вже 1200, а якщо ще з дідусями-бабусями-знайомими, то різниця у декілька тисяч потенційних голосів. Без вашої допомоги не подужаємо.

Ніде не бачу де вони набирають голоси, якщо хтось побачить лінк на їхній проект, то підкажіть мені де вони це роблять.

Наздогнали ніби?

При першій ідентифікації через Моно з першого разу не давало проголосувати, щось типу мій населений пункт не відноситься до території проекту. Довелося виходити і ідентифікуватися ще раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 152
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, yu2007 сказал:

Наздогнали ніби?

Вже випереджаємо на 60+ голосів, але це хитка перевага - ще день назад, коли ми не знали про лише три переможця з однієї категорії, вони випереджали нас на 200+ голосів. Ще 13 годин протриматися треба.

1 час назад, yu2007 сказал:

При першій ідентифікації через Моно з першого разу не давало проголосувати, щось типу мій населений пункт не відноситься до території проекту. Довелося виходити і ідентифікуватися ще раз.

А моя племінниця з чоловіком так і не змогли проголосувати через монобанк. І я не зміг, але я через приват проголосував, а них тільки моно. 

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, nickel сказал:

Ніде не бачу де вони набирають голоси, якщо хтось побачить лінк на їхній проект, то підкажіть мені де вони це роблять.

Шепнули в приват, де 22 школа набирає голоси. Вони чергують на районі біля приватівських терміналів і просять людей, які користуються терміналами, проголосувати. Виявляється можна голосувати в терміналах.

Нас перегнали, поки на 18 голосів. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Вони чергують на районі біля приватівських терміналів і просять людей

 

Ппц, їб@нутися :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розрив 8 голосів. Я включився коли було 700 голосів, проект на першому місці мав 2300, на другому 2200. За два дня ми витягнули проект з 8 місця на третє-четверте і маємо 2266 голосів за 4 години до кінця голосування. Ребята помагайте.

Щойно вчителька написала, що Рованці можуть голосувати, можливо Боратин. В кого є там знайомі поширте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

2 голоси

Хтось з наших вийшов до Салюта і агітує голосувати :)

Вчителі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Розрив 8 голосів. Я включився коли було 700 голосів, проект на першому місці мав 2300, на другому 2200. За два дня ми витягнули проект з 8 місця на третє-четверте і маємо 2266 голосів за 4 години до кінця голосування. Ребята помагайте.

Щойно вчителька написала, що Рованці можуть голосувати, можливо Боратин. В кого є там знайомі поширте.

 

Я в Рованцях прописаний. Голос пройшов, мій був 822-й. Блін, така заруба.... Я вже по всім клубам вайбера, телеграм (штук 10), в фейсбуці з 5 груп типу Теревені, по друзям розкидав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Юріч сказал:

Вчителі

Там і батьки. Голова нашого комітету зайшла на хвилинку їх підтримати і вламала двох охранніків проголосувати, хоча ті спочатку взагалі з магазину виганяли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, deluxkangoo сказал:

2726, мене не хочуть зарахувати.

Чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подуріли...  в 26 школі директор вимагає від класних керівників щоб їм батьки скидали скріншоти що проголосували....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номер:

№51

Тип:

Бюджетний

Категорія:

Освіта, культура, охорона здоров’я

Автор

Коляно Валентин Юрійович

Проект Подано:

30.09.2020

Бюджет:

249123 гривень

Підтримали:

2742
 
Ви не можете підтримати проект, так як Ваш населений пункт не підпорядковується органу місцевого самоврядування, що влаштував конкурс
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...