Перейти до змісту

Прошу підтримати


nickel

Рекомендовані повідомлення

Дякую за підтримку, ви реально допомогли, перемога всього в 24 голоси, всього 2824 у нас і 2800 в 22 школі

image.thumb.png.d992808cc488baa7c6f8c6d3578bf3f9.png

image.thumb.png.3d07899762684c71b56b3729e43aa920.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 152
  • Створено
  • Остання відповідь

Я будь то якийсь фінал ліги чемпіонів подивився, де грало київське Динамо з Реалом :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

200 голосів до другого місця і 300 до першого. :)

 

Якщо отако подивитися, то наш проект самий потрібний серед лідерів, це ж не жарт, вікна з 1984-го року не мінялись, скрізь протяги...

Бібліотека да, хороша річ, але здоров'я дітей важливіше.

Пуфіки-диванчики в коридорах? Щоб діти на перервах комфортно в смартфонах заліпали? Нехай гоняться!

Волейбольна площадка? Серйозно? Ви там хоч грати будете, ви взагалі волейбол грати вмієте? Все одно всі у футбол ганяють, максимум баскетбол...зажрались зі своєю волейбольною площадкою )) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, Юріч said:

Я будь то якийсь фінал ліги чемпіонів подивився, де грало київське Динамо з Реалом :D

 

А я тут сиджу і ребуси розгадую.

Наприклад, в тебе в прізвищі 2га і передостання букви однакові, вгадав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, yu2007 сказал:

 

А я тут сиджу і ребуси розгадую.

Наприклад, в тебе в прізвищі 2га і передостання букви однакові, вгадав?

 

 

FB_IMG_1605050042417.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

FB_IMG_1605071769053.jpg

 

Дай посилання на це обговорення, пліз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Юріч сказал:

 

Дай посилання на це обговорення, пліз

Написав в ПП

https://www.facebook.com/lutskeconomics/posts/1135087340227191

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Cherman сказал:

Ти що, перевірив всі 2824 фамілії?

Нащо всі? Достатньо лише ті що по часу раніше поста Юріча. Юріч колись писав як його звати насправді і чому він Юріч, тому там досить нескладно шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, yu2007 сказал:

 

А я тут сиджу і ребуси розгадую.

Наприклад, в тебе в прізвищі 2га і передостання букви однакові, вгадав?

Під твій опис двоє людей підійшло. Ти про якого? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Cherman сказал:

Ти що, перевірив всі 2824 фамілії?

 

Я ж писав, що 822й голос мій))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, Юріч said:

 

Я ж писав, що 822й голос мій))

Саме так і знайшов :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, yu2007 сказал:

Саме так і знайшов :) 

 

Що там шукати, на фб я під тим самим ніком))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.11.2020 в 01:46, Юріч сказал:

вікна з 1984-го року не мінялись, скрізь протяги...

Трішки оффтопу. А як директор (-и)  пояснює свій нульовий прогрес в заміні вікон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Ghost_manka сказал:

Трішки оффтопу. А як директор (-и)  пояснює свій нульовий прогрес в заміні вікон?

Чому нульовий? Саме директор є автором проекту, отже йому не байдуже. Проект переміг, отже і прогрес є.

Правильніше було б запитати: чому школа напряму не отримала з бюджету кошти на заміну, хоча місто останніми роками не бідує, дякуючи децентралізації, а пішла таким складним шляхом конкурсу, де зазвичай перемагають ті школи в яких більше учнів? Але це запитання скоріше не до директора, а до тих хто бюджет дерибанить. А директор міг би отримати відписку від міської влади, про відсутність коштів у бюджеті і тицяти усім батькам в ніс. Оце і був би нульовий прогрес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.11.2020 в 00:15, Cherman сказал:

Подруга проголосувала, зайшов ще з батькового приват24, а з маминого монобанка не вийшло.

Напиши мені в приват прізвища і імена тих хто проголосували. Бо якась нездорова мова починаються за 1000 грн у фонд класу.

Народ якщо голосували за наш проект, напишіть мені прізвища і імена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Напиши мені в приват прізвища і імена тих хто проголосували. Бо якась нездорова мова починаються за 1000 грн у фонд класу.

Народ якщо голосували за наш проект, напишіть мені прізвища і імена.

не зрозумів. кажуть що ви купували голоси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Dima4s сказал:

не зрозумів. кажуть що ви купували голоси?

Ні, конкурс виграний і це не оспорюється ніким. Але нам обіцяли (керівництво школи), що клас, який дасть найбільше голосів, в разі перемоги, отримає з фонду школи 1000 грн, а зараз щось хочуть дати не тим у кого голосів найбільше, а найактивнішим. Тільки як вони активність будуть міряти, хз. Є підозра, що найактивнішою визнають одну мамочку, яка писала кожних півгодини в двох ЗАКРИТИХ групах. Її дописи не бачив ніхто, крім учасників груп. Одна група школи - 800 учасників, друга група "район гпз" на 3200. Ця курка навіть не догадалася запостити в теревені, де 186 000+ учасників. Але так як вона примелькалася в групі школи, то тепер тягне одіяло на себе. Там взагалі складний випадок: дєвачка зловила зоряну хворобу і починає керувати  в дворі типу Гуркіної. Вже з її ініціативи ставлять лежачі поліцейські, вже вона розмітку хоче на стоянці зробити, машину з двора прибрати, яка не їздить давно. Але жоден з її персональних трьох проектів не набрав необхідної кількості голосів і проект школи за 7 днів був на 8 місці з 700 голосами. І лише після мого активного втручання проект за 3 дні набрав більше 2000 голосів.

Шкодую, що не фіксував свою діяльність, і ще й після перемоги більшість своїх постів повидаляв. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, nickel сказал:

Ні, конкурс виграний і це не оспорюється ніким. Але нам обіцяли (керівництво школи), що клас, який дасть найбільше голосів, в разі перемоги, отримає з фонду школи 1000 грн, а зараз щось хочуть дати не тим у кого голосів найбільше, а найактивнішим. Тільки як вони активність будуть міряти, хз. Є підозра, що найактивнішою визнають одну мамочку, яка писала кожних півгодини в двох ЗАКРИТИХ групах. Її дописи не бачив ніхто, крім учасників груп. Одна група школи - 800 учасників, друга група "район гпз" на 3200. Ця курка навіть не догадалася запостити в теревені, де 186 000+ учасників. Але так як вона примелькалася в групі школи, то тепер тягне одіяло на себе. Там взагалі складний випадок: дєвачка зловила зоряну хворобу і починає керувати  в дворі типу Гуркіної. Вже з її ініціативи ставлять лежачі поліцейські, вже вона розмітку хоче на стоянці зробити, машину з двора прибрати, яка не їздить давно. Але жоден з її персональних трьох проектів не набрав необхідної кількості голосів і проект школи за 7 днів був на 8 місці з 700 голосами. І лише після мого активного втручання проект за 3 дні набрав більше 2000 голосів.

Шкодую, що не фіксував свою діяльність, і ще й після перемоги більшість своїх постів повидаляв. 

А чим погана ініціатива ставити лежачих поліцаїв?

Взагалі їх судячи по всьому треба ставити в кожному дворі, бо стільки оленів їздить що хочеться авто побити або морду деяким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MACCEN сказал:

А чим погана ініціатива ставити лежачих поліцаїв?

Тим що вони не потрібні, принаймні в нас в дворі. Зробили ремонт дороги і тепер її дирявлять, щоб машини їздили помаліше. З цих дирок і почнеться руйнування нового покриття. Простіше і, саме головне, дешевше було б не ремонтувати дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно була зустріч з депутатом. Дорогу навіть не дирявлять, а ріжуть фрезами, а лежачі поліцейські будуть з бруківки. 4 поліцейських в одному дворі. Декілька зим і п@зда новому асфальту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в дворі недавно положили поліцейских (4 шт)...ну не знаю, сумнівно, але дітей реально багато там бігає, нова спортплощадка поруч...тому, в кого малі діти, то для них це добре. 

Розмітка на стоянці біля під'їзду в нас вже багато років. Скажу так - мега зручна штука. Раніше ставали як барани, хто як хоче, зараз на 98% порядок))

На рахунок голосів...не розумію як їх рахувати? Я наприклад розкидав де тільки (включаючи теревені і схожі групи), автомобільні клуби, луцькі групи у вайбері на 2700+ учасників і т.п., моя дружина сиділа на смартфоні до 12 ночі 10го числа і також всіх напрягала....Як тут порахуєш??? :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

В нас в дворі недавно положили поліцейских (4 шт)...ну не знаю, сумнівно, але дітей реально багато там бігає, нова спортплощадка поруч...тому, в кого малі діти, то для них це добре. 

В мене таке мале. Поки був менший, то ми за ним слідкували, щоб не вискакував. Зараз привчаю не вискакувати на дорогу не переконавшись. Привчаю самому відповідати за свою безпеку, а не перекладати це на лежачих. Як ті діти виживатимуть в місцях без лежачих і з більшим трафіком, коли виростуть?

Ну але якщо ця штучна горбистість рятує життя, то нафіга було закопувати сотні тисяч гривень в вирівнювання природніх нерівностей, утворених часом, а по народному в бездоріжжя. Пару ям в дворі робило ту саму роботу. Тепер їх закопали, поклали новий асфальт і тепер замість ям будемо горби робити. Зараз пороблять горби, тоді зроблять дорогу до школи між нашими домами, бо зараз до школи їздять через наш двір і літають в основному якраз такі транзитні, бо своїм можна підійти і пояснити як треба їздити. Поріжуть асфальт, а тоді усунуть самих літунів, то нащо різати?

Цитата

Розмітка на стоянці біля під'їзду в нас вже багато років. Скажу так - мега зручна штука. Раніше ставали як барани, хто як хоче, зараз на 98% порядок))

В вас двір складнішої конфігурації, можна ставати і так і едак, а в нас лише вздовж бровки. Без розмітки всі намагаються ставати впритул одна до одної, а розмітка має бути така, щоб влізла і мала машина і велика. Зараз і так всі не влазять, а розмітка вкраде місця ще для декількох авто.

Цитата

На рахунок голосів...не розумію як їх рахувати? Я наприклад розкидав де тільки (включаючи теревені і схожі групи), автомобільні клуби, луцькі групи у вайбері на 2700+ учасників і т.п., моя дружина сиділа на смартфоні до 12 ночі 10го числа і також всіх напрягала....Як тут порахуєш??? :)

Я більшість також не знаю, але й тих що знаю в декілька разів більше ніж в найактивніших батьків в класі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...