Перейти до змісту

Прошу підтримати


nickel

Рекомендовані повідомлення

Гпзовська банда, треба ваша допомога в голосуванні. За посиланням проект заміни старих вікон в 20 школі, в якій вчилися ви і, можливо, вчаться ваші діти. Проголосувати може будь-хто з луцькою пропискою. Не маєте прописки, то хоч поширите серед знайомих з проханням підтримати. Можна підтримати до 5 різних проектів, фінансування отримають 15 перших проектів, тому можете голосувати і за якийсь свій проект і підтримати наш.

Якщо підтримали і вам за це не соромно, напишіть мені в приват прізвища тих хто підтримав. Найактивніший клас отримає 1000 грн у фонд класу з фонду школи, для цього ми пишемо прізвища класному керівнику. Ніяких інших прихованих мотивів просити проголосувати і повідомити прізвище в мене немає. Дякую.

Тема хай буде для аналогічних прохань.

 

Голосування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 152
  • Створено
  • Остання відповідь

Завжди думав, що це конкурс для того, щоб зробити в місті якісь цікавинки, а не те, що і так має робитися за бюджетні кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Гпзовська банда, треба ваша допомога в голосуванні. За посиланням проект заміни старих вікон в 20 школі, в якій вчилися ви і, можливо, вчаться ваші діти.

Тема хай буде для аналогічних прохань.

Голосування

Ем.. а хто оплачує "бенкет"? 

Бо зараз налетять противники Палиці, і скажуть , що то він  вкрав в нас і і тепер роздає, як благодійність.

Якщо що, то в нашій 10й школі коштом його фірм було зроблено. За що і дякую!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Завжди думав, що це конкурс для того, щоб зробити в місті якісь цікавинки, а не те, що і так має робитися за бюджетні кошти.

Я тоже так думаю, але всілякі фонтани-куяни та інші цікавинки роблять за бюджетні кошти і на срані вікна в бюджеті коштів немає. В садку міняли за свої, тепер ще в школі треба, то може хоч ця програма допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Zheny@ сказал:

Ем.. а хто оплачує "бенкет"? 

Бо зараз налетять противники Палиці, і скажуть , що то він  вкрав в нас і і тепер роздає, як благодійність.

Якщо що, то в нашій 10й школі коштом його фірм було зроблено. За що і дякую!

 

Ясно що Палиця, всі ж знають що він в Швейцарії живе. Але з розмахом, по всій Україні проплачує проекти.

 

IMG_20201107_173744.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Я тоже так думаю, але всілякі фонтани-куяни та інші цікавинки роблять за бюджетні кошти і на срані вікна в бюджеті коштів немає. В садку міняли за свої, тепер ще в школі треба, то може хоч ця програма допоможе.

Насправді, бабло є. Може не всім вистачить, але є. Просто це вигідно, щоб зробили за гроші батьків, щоб на інші "проєкти" поекономити. Наприклад на проєкт нового будинку для директора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Zheny@ сказал:

Насправді, бабло є. Може не всім вистачить, але є. Просто це вигідно, щоб зробили за гроші батьків, щоб на інші "проєкти" поекономити. Наприклад на проєкт нового будинку для директора.

Ясен пень що є, фонтан в центрі коштує пів ляма баксів. Таке на останні гроші не будують. В парк було вкинуто за останні роки стільки, що метро можна з центру до гпз прокласти, але вікна міняти батьки мусять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Завжди думав, що це конкурс для того, щоб зробити в місті якісь цікавинки, а не те, що і так має робитися за бюджетні кошти.

Ще раз прокоментую. Подивився голосування за попередні роки, деякі школи вже вкурили тему і активно юзають не перший рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Ще раз прокоментую. Подивився голосування за попередні роки, деякі школи вже вкурили тему і активно юзають не перший рік.

В шкільні вайбер групи пиши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Ще раз прокоментую. Подивився голосування за попередні роки, деякі школи вже вкурили тему і активно юзають не перший рік.

 

ви проголосували, щоб нам на ГПЗ бульвар Дружби Народів зробили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

ви проголосували, щоб нам на ГПЗ бульвар Дружби Народів зробили?

Ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

В шкільні вайбер групи пиши.

Там вже всі вкурсі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

То проголосуйте.

Міняю твій голос за вікна на свій за бульвар. Ще три проекти можу підтримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

За посиланням проект заміни старих вікон в 20 школі, в якій вчилися ви і, можливо, вчаться ваші діти.

 

а чому в 20-й досі старі вікна? в 24-й вже і вікна замінені і мінватою утеплено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

а чому в 20-й досі старі вікна? в 24-й вже і вікна замінені і мінватою утеплено.

Я не директор школи, а малий ходить до неї лише два місяці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вобшем прогшолосував за свою 26 і вашу 20 :)

благо в моїй вже утиплили троха і вікна троха змінили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Бо зараз налетять противники Палиці, і скажуть , що то він  вкрав в нас і і тепер роздає, як благодійність.

Якщо що, то в нашій 10й школі коштом його фірм було зроблено. За що і дякую

Ахметову ще подякуй. Той також і лікарням допомагає, і швидкі купив. Прямо святі благодійники.

1 час назад, nickel сказал:

на срані вікна в бюджеті коштів немає.

Про що і мова.

А сама жесть, це коли ДУПУТАТ подає на конкурс ГРОМАДСЬКИХ ініціатив проект реконструкції бульвару Дружби Народів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завуч повідомила новину, яка усім батькам як серпом по яйцях. Наш проект десь на 8 місці, але в переможці оберуть лише три освітні проекти, а серед освітніх наш здається на 4 і розрив досить великий - близько 200 голосів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, nickel сказал:

Завуч повідомила новину, яка усім батькам як серпом по яйцях. Наш проект десь на 8 місці, але в переможці оберуть лише три освітні проекти, а серед освітніх наш здається на 4 і розрив досить великий - близько 200 голосів.

Зрада відміняється. :) Не знаю яким чином, 

але деякі шкільні проекти хоч і набрали більше голосів за нас, але вони не в освітніх проектах, тому наш на третьому місці і проходить, але перевага лише 65 голосів над четвертим місцем, тому кожен голос важливий.

image.thumb.png.1aca5612ff3b6c726788caafe9fae805.png

 

@$ΩLΩMΩN то що, міняєш свій голос на мій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.11.2020 в 16:35, volks сказал:

Завжди думав, що це конкурс для того, щоб зробити в місті якісь цікавинки, а не те, що і так має робитися за бюджетні кошти.

Виявляється там багато категорій і в одній категорії не більше 3 переможців. Так що вистачить і на цікавинки в місті, якщо громадяни їх захочуть підтримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.11.2020 at 13:57, nickel сказано:

Завуч повідомила новину, яка усім батькам як серпом по яйцях. Наш проект десь на 8 місці, але в переможці оберуть лише три освітні проекти, а серед освітніх наш здається на 4 і розрив досить великий - близько 200 голосів.

Підтримав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ залишилася доба і треба ваша допомога на фінішній прямій, поширьте десь лінк на голосування.

https://budget.e-dem.ua/0710100000/project/16563?compid=2315

22 школа вирвалася вперед і  ми ніяк не можемо наздогнати, постійний відрив у 20-30 голосів. В них в школі 1500 тисячі учнів, а в нашій лише 900, на 600 менше. В кожного учня по двоє батьків, тобто різниця вже 1200, а якщо ще з дідусями-бабусями-знайомими, то різниця у декілька тисяч потенційних голосів. Без вашої допомоги не подужаємо.

Ніде не бачу де вони набирають голоси, якщо хтось побачить лінк на їхній проект, то підкажіть мені де вони це роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...