Перейти до змісту

Найкращий і найкомфортніший для проживання район м. Луцька


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, sergkots сказал:

То ще в 2002 році було

 

Я якраз з 2002 року живу на ДПЗ....співпадіння? Не думаю :D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 770
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

5 minutes ago, Юріч said:

 

Я якраз з 2002 року живу на ДПЗ....співпадіння? Не думаю :D

Там у вас один берсерк на днях трьох покалічив, @SunSeth писав не так давно (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

На ДПЗ немає землі для новобудов.

Ну, на "Фільварок" же знайшли. Ще є величезне поле біля церкви (від тролейбусного кільця - і до гаражів), там цілий комплекс будинків поміститься. Але чомусь ця територія вже багато років стоїть пуста. Швидше за все, чиясь приватна власність, і у плани власника забудова не входить. Або просто не цікавить нікого такий проект, хз.

 

LPZ.thumb.jpg.957649864ce41e49c6b8e92440f1d4f7.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yu2007 сказал:

Там у вас один берсерк на днях трьох покалічив, @SunSeth писав не так давно (((

 

То не я, то сусід :D

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Serpent сказал:

Ну, на "Фільварок" же знайшли. Ще є величезне поле біля церкви (від тролейбусного кільця - і до гаражів), там цілий комплекс будинків поміститься. Але чомусь ця територія вже багато років стоїть пуста. Швидше за все, чиясь приватна власність, і у плани власника забудова не входить. Або просто не цікавить нікого такий проект, хз.

 

LPZ.thumb.jpg.957649864ce41e49c6b8e92440f1d4f7.jpg

 

Ще поруч, навпроти шуберта, купа місця :)

 

 

Screenshot_20200626_013220.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Serpent сказано:

Ну, на "Фільварок" же знайшли. Ще є величезне поле біля церкви (від тролейбусного кільця - і до гаражів), там цілий комплекс будинків поміститься. Але чомусь ця територія вже багато років стоїть пуста. Швидше за все, чиясь приватна власність, і у плани власника забудова не входить. Або просто не цікавить нікого такий проект, хз.

 

LPZ.thumb.jpg.957649864ce41e49c6b8e92440f1d4f7.jpg

 

Обведение червоною лвнією ніби вже землі Боратинської ОТГ. Які до того вже в приватній власності.

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Юріч сказано:

 

Ще поруч, навпроти шуберта, купа місця :)

 

 

Screenshot_20200626_013220.jpg

 

Землі Боратинської ОТГ. Які вже в приватній власності.

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от блін діти бетону і асфальту

Імхо краще жити за містом. написав простиню - але витер. бо таки тема про райони Луцька :)

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vampirich сказано:

от блін діти бетону і асфальту

Імхо краще жити за містом. написав простиню - але витер. бо таки тема про райони Луцька :)

 

Доречі, який район Луцька самий екологічно чистий? Найбрудніший в плані викидів - Рівненська і Вересневе (НМД).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Alex S сказано:

Найближчий продуктовий великий маркет -Слон? Крім скверу де ще парки? Як думаєш, чому не забудовують частину району ,ліворуч від Конякіна якщо дивитися на Вишків?Гаражі в рядкові впритул до Олімпії в яку приблизно ціну не чув?

Слон в сторону ринка, на Соборності Салют, АТБ і магазини Гостинця - йти однаково.

Ще є типу парк біля Фотакому.

Якщо мова про пустир біля "Вогнем і мечем" то там має бути церква.

Цін зараз не знаю, перепитаю знайомих, по пам'яті то аж занадто дорого Пащенко їх продавав.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SΩLΩMΩN то було питання до мене чи до всіх? якзо до мене - то я хз. Навіть якщо по авто судити - їх за останні років 5 побільшало в рази, що впливає не всі райони луцька

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Alex S сказано:

Дякую за відповідь вище.Давно хотів запитати ....Звідки ви всіх цих Нептунів місцевих каналізацій по ПІБ знаєте ,разом з автобіографіями і хронологіями подій їхнього життя? Чи це ваші в більшості роботодавці ? Чи ви в них щось постійно собі купуєте, а ті роблять знижки ,або не роблять? 

Про кого мова?

Давидюк мій колишній сусід, сам особисто вів із ним війну за наше Осбб.

Пащенко власник Олімпії - особисто не знайомий, знаю про нього від людей які у нього працювали.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо що - мене примусили

Немає сенсу говорити про переваги/недоліки приватного будинку перед квартирами. у кожного своє бачення

Тому конкретно по життю за містом, а саме про Гірку Полонку. Тут є багатоквартирні будинки - так що любителям квартир це теж присв"ячується

+Магазини, аптеки, амбулаторія - все необхідне можна придбати. "щось хочу, сам не знаю що" - з цим гірше, в супермаркетах все таки легше таке ккупити

+2 садочкив різних кутках села, далеко не потрібно було дитину водити

+музична школа, причому досить хорошого рівня. Учні школи частенько беруть призові місця на всіляких конкурсах. на міжнародних теж 

+школа. Хоча тут і плюс і мінус. Плюс що є і не геть бідова. Мінус - рівень освіти таки слабший ніж у Луцьких школах. Плюс діти трохи спокійніші і меньш розбалувані вседозволенням як у луцьких школах. Хоча ця різниця стає все меньшою

+транспортне сполучення: в місто їздять кодні 15-20 хв маршрутки, і ще часом транспорт з дальших сіл таки що добратися до міста чи з міста геть не проблема

+криміногенна обстановка. Не берусь стверджувати за все село - але у нашому кутку я не пам"ятаю випадків крадіжок окрім "ото я вчора курей загнала, а одної не хватає, то точно Зінка собі тихенько забрала!!!" та хіба що картоплю чи цибулю з городів в полі покрасти можуть. 

+До тамтаму з портсіті довше добиратись аніж жителям міста. але разом з тим добратись не проблема, та і немає ж потреби по три рази на день там бувати. Але "погуляти на природі" в пішій доступності. Десь з дитиною вибратися до річки покупатись чи з вудкою, польовими дорогами на велосипеді поганяти куріпок, чи в лузі дитині помогти назбирати квіточок для мами - тут жителям міста троха важче. Можна було б дописати маленький лісок з плюсів... але його надто швидко засирають :(

Змінено користувачем vampirich
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Саня ,тьозка ,прикольоватися то дуже фані....тільки хочеться почути, те що правда. Я за себе відповідаю і відповім завжди, і всім.Навіть коли я в від їзді ,за мене є кому відповісти ,є товариші які це зроблять.Треба передзвонити і хвилин 20 зачекати в будь якому місці Луцька.Мова йде не про мене і не про тебе. Мова йде про те, де криміногенна обстановка більша, де менша. Коли в дочки підлітка, що буде йти в 6 год вечора восени від подружки додому ,знімуть погрожуючи ножем ,сережки чи в старого батька, що буде йти з гаражу додому, відберуть через неочікуваний бокс від перехожого гаманець з телефоном, який ти йому подаруєш на День Народження.....Тоді буде не зовсім прикольно.І це обидва приклади не з стелі.Це з новітньої історії Луцька. І історії від тих чоловіків ,що розірвали б руками тих чмирдяїв, ях хом яків, якби вичислили б ... Диму без вогню не буває. Люди просто так варнякати не будуть. Завжди в цему плані є аварійні райони ,а є більш спокійніші.

 

Сашко, не втрачай почуття гумору.

Але і в жартах є доля жартів. Відповідаю без жартів. На Карлусі при Союзі і в 90х ми були там господарями, тому гопніками могли бути тільки ми. Далі. На ДПЗ. Є поодинокі випадки, які, як і в любому селі, в усіх на вустах. Але забуваються вони через 3-5 днів і знову рік-два нічого гучного не відбувається. Як і на інших районах. В сім'ї не без уродів. Немає такого, типу як в 90х на Троєщині в Кийові - не дай Боже зайти ввечері немісцевому.

І таки за недавній випадок на ДПЗ. Той, що побив трьох, дійсно мій сусід з першого під'їзда (я з четвертого), побив він іншого мого сусіда, з мого під'їзду, старшого дядька, який теж часто любить хильнути чарочку. Он тепер сидить на лавочці щодня з перемотаною рукою і пластирем на лиці. Не дуже хороша людина. Завжди нормально ладили з ним, гроші разом по під'їзді на ремонти збирали...а по п'яній лавочці ментів на мене визвав, бо я припаркувався біля під'їзду (так як не було вже де, пізно приїхав), але в нас це не великий злочин, так як всі все розуміють і завжди перед під'їздом стоїть якась машина. Навіть зараз зроблю фото з вікна:

 

 

IMG_2020_06_26_10_01_23_3723628805489105573867.jpg

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Alex S сказал:

Га і ге біччо...я вибачаюся за свій грузинський - Це Руставелі чи Бенділіані?Нормальна в тебе шістка, красивенька.,..знову таки білий колір.Красива.:D

 

Руставелі. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Alex S сказано:

@sergkots Хотілося б запитати ,на Кравчука ти давно живеш? З початку тих новобудов ,з 2008-10?Чи пізніше переїхав?

 

З 2008 року

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Alex S сказал:

Дякую за відповідь вище.Давно хотів запитати ....Звідки ви всіх цих Нептунів місцевих каналізацій по ПІБ знаєте ,разом з автобіографіями і хронологіями подій їхнього життя? Чи це ваші в більшості роботодавці ? Чи ви в них щось постійно собі купуєте, а ті роблять знижки ,або не роблять? 

Коли постійно живеш в місті, то хочеш-не хочеш, а почуєш то про одного то про іншого, і цей інформаційний шлак накопичується також незалежно від твого бажання. Вийдеш на пенсію, сядеш-осядеш, як ті бабки на лавочці, то також будеш в курсі чим сусіди живуть.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Alex S сказал:

Саня ,тьозка ,прикольоватися то дуже фані....тільки хочеться почути, те що правда. Я за себе відповідаю і відповім завжди, і всім.Навіть коли я в від їзді ,за мене є кому відповісти ,є товариші які це зроблять.Треба передзвонити і хвилин 20 зачекати в будь якому місці Луцька.Мова йде не про мене і не про тебе. Мова йде про те, де криміногенна обстановка більша, де менша. Коли в дочки підлітка, що буде йти в 6 год вечора восени від подружки додому ,знімуть погрожуючи ножем ,сережки чи в старого батька, що буде йти з гаражу додому, відберуть через неочікуваний бокс від перехожого гаманець з телефоном, який ти йому подаруєш на День Народження.....Тоді буде не зовсім прикольно.І це обидва приклади не з стелі.Це з новітньої історії Луцька. І історії від тих чоловіків ,що розірвали б руками тих чмирдяїв, ях хом яків, якби вичислили б ... Диму без вогню не буває. Люди просто так варнякати не будуть. Завжди в цему плані є аварійні райони ,а є більш спокійніші.

З того що бачу я, зараз немає таких яскраво виражених як кримінальних так і благополучних районів, все вирівнялося. Раніше, коли патрулі були піші, спальні райони завжди були трохи більш криміногенними, бо гопота знала, що ментів на районі немає і можна похазяйнувати. А зараз і менти мобільні, і мобілка для виклику патруля в кожного є, то гопота навіть пива в дворах не може попити спокійно (не спокійно), тільки на пів тону голосніше галдіти почнуть, як вже хтось патруля викликав. Наведені тобою випадки скоріше як виключення з правил для будь-якого району.

Часом буває, що в якомусь районі міста починають машини бомбити, то магнітоли, то акумулятори, чи серія квартирних крадіжок, але накриють ту міні-банду і знову тихо.

  • Дякую! 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Alex S, якщо тобі буде корисним такий момент, то я ставлю авто під під'їздом з 2008-го року. Раз 50 забував закрити авто на ніч, раз 10 забував закрити вікна і один раз забув закрити задню дверку в мінівені, оставив відчиненою навстіж. За весь час зняли тільки один раз двірники. 

Змінено користувачем Юріч
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Alex S сказал:

під ВИ, я мав на увазі більшість форумчан ,особливо в розділі Політика і п ятирічні меседжі там. Якісь агрофірмачі ,якісь дєпутатіки мєстного разліва ,якісь торговці ..чорним деревом

Бо Луцьк - то є велике село, де всі один одного знають як не через одного, то максимум через двох знайомих.

17 часов назад, Bliksss сказал:
17 часов назад, SΩLΩMΩN сказал:

Але кухня маленька, як в хрущовці.

це хоч і "обкомівський будинок", але, все - таки хрущ ))

Не хрущ, а сталінка.

17 часов назад, Zeiss сказал:

На фото Хельсінки ніби. Але Балтійські країни і та ж Польща зараз будує не гірше)

Ну Ужгород таке будує, та ц Львів. А в нас - совкові коробки ліплять зпарковкою по всьому периметру. Дякую хоч не 25 поверхів.

17 часов назад, SΩLΩMΩN сказал:

Ось таке в районі Ковельської будують:

Навіть близько не схоже.

 

Що стосується сабжу, то в усіх районів є і плюси і мінуси. Але такого, щоб прямо в ньому дуже хотілось жити - немає.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Бо в тебе не машина ,а дзига....бояться вкрасти і з управлінням на швидкості не впоратися.....

З тими шістьорками завжди так. Я колись на роботі на корпоратіві затримався десь до 1 години ночі, додому вертався на таксі з колегою. А на таксі ми їздили під його будинок, а я вже пішки йшов до свого. Доходжу до під'їзду, моя вже діжурить у вікні, думав буде пиляти, а вона через вікно каже глянь чи з сусідовою шістьоркою все добре, бо мене виглядала і бачила як хтось там терся. Я смикнув двері водія, а вони відкрились. Думаю, в брата в машині тоже жоден замок не працює, може й в сусіда так. Але я не розгубився і в час ночі звоню до нього на мобілку спитати чи в нього замки працюють. Карочє сусід вийшов, оглянув шістку, зняли в нього акумулятор. Махнув рукою, каже вже колись один раз вкрали, написав заяву, то не знайшли. Цього разу навіть писати заяву не буду. Але певно його жінка вдома вправила мозги, бо через пів години прийшли до мене менти. Поки я давав свідчення, по рації повідомили, що Самооборона зловила п'яних за кермом. Потім виявилося, що вони не п'яні, а просто вкрали машину, а їздити не вміли і їхали від бровки до бровки і глохли постійно, чим і привернули увагу Самооборони. Шістку в дядька вкрали на замовлення, але дядько на ніч акумулятора зняв, то вони зняли акума з шістки мого сусіда. Шістку дядькові не віддали, як і сусідові новий (тиждень як купив) акумулятор - речові докази мусять бути в ментів. Мурижили мене більше року, то покази дай під протокол, то в суд як свідка викликали. Сусідові простіше, він відразу болт на них забив, а мені звонили штрафом погрожували за неявку по повістці, мусив соватися з жінкою по судах. То вона хоч злодіїв бачила, а мене якого милого? Шумахери досі на волі, а я тепер як в чиїйсь шістці проїдуся, то на всякий випадок рукавом відбитки своїх пальців стираю, мало лі шо.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Alex S сказал:

Знаєш ,я тобі так скажу.Я не прихильник, щоб мешканці багатоквартирного будинку ставили своїх дєтіщ під вікнами.Я прихильник, сам собі ,або платної парковки або толкового гаража. Мені приємно навіть пройтися пішки зранку- вечері тих 10 хв. По перше це гази мешканцям нижніх поверхів, по друге зменшується площа двору.Третє саме собою, якщо машина не шаха, а трішки коштовніша , - то кримінал....Ну якось по колгоспному це все - бампер до бамперу машини в дворі.Десь рік тому був в кумів в Києві. В того теж паркінг - він нікому нічого не винен, в цему сенсі.Виходим з паркінгу-той каже ...Бачиш як машин менше стало ,тепер пройти можна ,діти на скейтах ганяють.....Я питаю - паркінги подешевшали і всі розкупили? - Ні, В нас просто в будинку завівся РОБІН ГУД.Хтось вночі з відкритого вікна ,але з приміщення, шмаляє воздушкою по дорогим машинам......І  двір звільнився....

в нас архітекутра просто через жопу все робить, будують нові будинки без паркінгів і так далі. 

Краще б вже будували 30 порехові свічки й внизу був паркінг чим наліплять будинків ні пройти ні проїхати.

Змінено користувачем MACCEN
  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, nickel сказано:

Шістку дядькові не віддали, як і сусідові новий (тиждень як купив) акумулятор - речові докази мусять бути в ментів.

Мусора - вони можуть це все віддати під відповідальне зберігання. Але в законі є вилка - і у 100% випадків вони хочуть на лапу, щоб віддати твою річ на відповідальне зберігання. За авто штуку як мінімум взяли б щоб віддати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MACCEN сказано:

Краще б вже будували 30 порехові свічки й внизу був паркінг чим наліплять будинків ні пройти ні проїхати.

 А в Луцьку є машини для евакуації людей з висоти 30-го поверху у випадку пожежі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...