Перейти до змісту

Найкращий і найкомфортніший для проживання район м. Луцька


Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, nickel сказано:

Північ порівняй.

З цим дійсно не сходиться. Треба ще знати про яку висоту вітру йде мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 770
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

6 минут назад, Юріч сказал:

 

Коля, ти мене вибач, але що то за піз@ець? Захід праворуч півночі?

То не я малював :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Коля, ти мене вибач, але що то за піз@ець? Захід праворуч півночі?

В граічному редакторі стрілки "повернути" збісились... )))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Alex S сказал:

Та ну нафіг...Кишок баранячих і голів не викидають як в Індостані? Де це на Дубенській така жесть?

Фестивальна, Лопатна

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

Вишків, Львівська, Теремне, та навіть відносний центр у вигляді вулиці Клима Савура - септики. 

Все неоднозначно. От, до прикладу, я живу на Львівській, у мене центральна каналізація, в сусідів теж, але є частина, що врізана, в так звану "лівньовку", куди йдуть їхні відходи життєдіяльності ( на жаль). На Вишкові подібна ситуйовіна. Є там і септики і звичайні вигрібні ями. Те саме в Теремно. Про Липини не скажу, бо не знаю достеменно. 

Але знаю точно, що каналізаційна система Луцька, запроектована ще за Польщі, десь на грані колапсу. Чомусь практично всі нові забудови отримують дозволи без врахувань цієї проблеми.

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Volyniaka сказано:

Найбільші цукровий? Ти серйозно?

А як же "Луцькпласт" чи  «Технологія базальту» ?

 

Я серйозно.

Технологія базальту лідер не по кількості а по токсичності (формальдегід зашкалює).

 

Цитувати

За його словами, також обліком охоплено 247 підприємств, фірм, організацій міста, що викидають забруднюючі речовини в атмосферне повітря і лише 199 підприємств мають дозволи на викиди шкідливих речовин в повітря.
Найбільша частка викидів – понад 24% – припадає на ВАТ «Гнідавський цукровий завод», майже 11% – на ТзОВ «Східно-Європейська енергетична компанія», більше як по 7% – на ДКП «Луцьктепло» та ПАТ «СКФ Україна», близько 6 % - припадає на ДП «Мотор», ТзОВ «Хемосвіт Луцькхім» та ВАТ «Хліб».
Загальний обсяг викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря, як від стаціонарних, так і пересувних джерел в минулому році становив 14,5 тисячі тонн, що трохи менше, ніж в попередньому році.
На кожного мешканця обласного центру в середньому припало по 69 кілограмів шкідливих речовин.
Найбільшого забруднення атмосферного повітря місто зазнає від пересувних джерел – це автотранспорт, якого зареєстровано в місті, за даними ДАІ, понад 62 тисячі одиниць, без врахування транзиту та транспорту, зареєстрованого за межами міста. Ними викинуто 13,7 тисячі тонн, або 98,3 % від загального об’єму.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, nickel сказано:

Кому вірити?

1_3.JPG

 

 

Ваш графік теж показує, що найбільше вітрів з заходу, так як я і казав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, sergkots сказано:

 

 Звідки картинка? Мені самому цікаво, бо колись чув про переважаючі вітри із заходу.

 

Та картинка перевернута :rotate:, там захід знизу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Я серйозно.

Технологія базальту лідер не по кількості а по токсичності (формальдегід зашкалює).

 

 

Не сперечатимусь,  не зовсім в темі. Можу погодитись, що цукровий викидає найбільше, але не найшкідливіший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

 

Ваш графік теж показує, що найбільше вітрів з заходу, так як я і казав.

 

Ти про північ щось почав мовчати... Шо так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Цукровий - це непорозуміння а на півночі Луцька все, що мало викиди КРЗ, завод синтетичних шкір, шовковий комбінат.

 

тому я одразу сказав, що не рекомендую Липинський масив для особистого проживання.

Не хочу сперечатись але надіюсь я вам навів достатньо фактів.

 

От тепер, питання до всіх, чому там найдорожче житло?

  • Подобається 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Alex S сказано:

Я скажу.Оці моднєнькі 5-7 вулиць - Максима Кривоноса ,Героїв УПА, княгині Ольги і тд . - мають повноцінну центральну каналізацію.Чи з Псих, чи з Районної лікарні нестара  повноцінна каналізаційна система.

Наскілки мені відомо, то міська влада така змусила на Липинському полі забудовників протягнути каналізаційний колектор з очисткою. Вони довго пручались, але зрештою спільними зусиллями (ЛСТМ, Житлобул-2 і ще хтось) змушені були це зробити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Ти про північ щось почав мовчати... Шо так?

 

ви ще досі виріте вашому графіку з перевернутими сторонами світу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

тому я одразу сказав, що не рекомендую Липинський масив для особистого проживання.

Не хочу сперечатись але надіюсь я вам навів достатньо фактів.

Їх будували саме там, щоб викиди не накривали населені пункти. Ти не навів жодного підтвердженого факту, все на рівні ббс, і про вежу і про викиди і так і назвав жодне підприємство яке ті викиди там спричиняє.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Volyniaka сказано:

Наскілки мені відомо, то міська влада така змусила на Липинському полі забудовників протягнути каналізаційний колектор з очисткою. Вони довго пручались, але зрештою спільними зусиллями (ЛСТМ, Житлобул-2 і ще хтось) змушені були це зробити.

 

а мені відомо, що забудовники внесли на певну суму на розвиток інфрастурктуру села. А сільрада виділила гроші, правда це було 10% від суми, яка була потрібна. Інші 90% виділили з центрального бюджету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

...Липинський масив...

 

От тепер, питання до всіх, чому там найдорожче житло?

Тільки людський фактор: тіпа модно. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Їх будували саме там, щоб викиди не накривали населені пункти. Ти не навів жодного підтвердженого факту, все на рівні ббс, і про вежу і про викиди.

 

Ви теж не навели фактів про розу вітрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

ви ще досі виріте вашому графіку з перевернутими сторонами світу?

А чому я йому маю не вірити? Це ж не карта де північ зверху і т.д. це саме графік, як ти підмітив і якщо ти вникнеш, то зрозумієш що його по іншому і не намалюєш 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

а мені відомо, що забудовники внесли на певну суму на розвиток інфрастурктуру села. А сільрада виділила гроші, правда це було 10% від суми, яка була потрібна. Інші 90% виділили з центрального бюджету.

Як там розподілялись кошти - не знаю, але перед побудовою "Волошкового дому" і біля нього будинків Житлобуд-2, забудовників зобов'язали вирішити питання каналізаційних стоків. Наскільки мені відомо, жоден з них не хотів це робити самостійно, але, зрештою, якось домовились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно каналізації в Липинах:

 

Стоки з сіл під Луцьком можуть потрапляти Сапалаївку і вивозяться просто в поле

https://www.lutskrada.gov.ua/publications/stoky-z-sil-pid-lutskom-mozhut-potrapliaty-sapalaivku-i-vyvoziatsia-prosto-v-pole

 

Цитувати

Село Липини – тут під табличкою «очисні споруди» знаходиться звичайний злив нечистот, які при надмірних опадах потрапляють прямо в річку Сапалаївку, в Теремнівські ставки, і не тільки отруюють воду, але і вкривають навколишню місцевість відповідним запахом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Ви теж не навели фактів про розу вітрів.

Роза вітрів має значення, якщо є викиди. А ти так і назвав того страшного порушника екології в Липинах.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Роза вітрів має значення, якщо є викиди. А ти так і назвав того страшного порушника екології в Липиназ.

 

Я й не казав, що він в Липинах.  Я сказав, що від промислової північки Луцька вітри здувають це все на Липинський масив.  Ми ж з вами вже дослідили, що в Луцьку переважно західні вітри. А ви самі сказали, що Липинський масив на сході від КРЗ. Про що тут ще сперечатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, SΩLΩMΩN сказал:

 

Я й не казав, що він в Липинах.  Я сказав, що від промислової північки Луцька вітри здувають це все на Липинський масив.  Ми ж з вами вже дослідили, що в Луцьку переважно західні вітри. А ви самі сказали, що Липинський масив на сході від КРЗ. Про що тут ще сперечатись?

Ти ідіот чи тільки притворяєшся? На сході від нашої промки не Липини. То хто і що викидає, хоч когось назви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

А ви самі сказали, що Липинський масив на сході від КРЗ

І що ж там такого забруднюючого?

29 минут назад, Cherman сказал:

І на гроші, вони явно не жаліються.:)

А що жалітися. Люди гадили, гадять і будуть гадити. Вічний бізнес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

Ти ідіот чи тільки притворяєшся? На сході від нашої промки не Липини. То хто і що викидає, хоч когось назви?

 

Ваше хамовите питання не приймаю а відправляю його вам назад.

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...