Перейти до змісту

Найкращий і найкомфортніший для проживання район м. Луцька


Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, MACCEN сказал:

в нас архітекутра просто через жопу все робить, будують нові будинки без паркінгів і так далі

Бачать очі, що купують. Це не совок, де дали квартиру і хоч не хоч, живи.

19 минут назад, MACCEN сказал:

Краще б вже будували 30 порехові свічки

Брр....

10 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

А в Луцьку є машини для евакуації людей з висоти 30-го поверху у випадку пожежі?

І слава богу. Досить.того, Київ і область засрали ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 770
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

2 минуты назад, volks сказал:

Бачать очі, що купують. Це не совок, де дали квартиру і хоч не хоч, живи.

Брр....

І слава богу. Досить.того, Київ і область засрали ними.

вибираєш з того що є на ринку, всі квартири й так розкуплені, та й не у всіх є гроші щоб шикувати

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Cherman сказано:

По темі, мені здається, в Луцьку майже немає поганих районів. У всіх є свої переваги та нюанси. Як на мене, то навіть Вишків і Балка не такі погані, як про них кажуть. Хіба що Старе місто, там одні лигарі і нарколиги. Ну, і ще на додачу баптисти в кірхі.:D

 

Вам доводилось бувати на Вересневому?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

А, цукровий район, я і Луцьком не вважаю.

 

Якщо так, тоді у Луцьку дійсно немає поганих районів :)

 

Щойно, Cherman сказано:

Шо ти на мене раптом став викати?:D

 

Непам'ятаю, щоб раніше я вам тикав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

а точно цю прєлєсть забув додати.....Львівська.

 

От чим мені не подобається Львівська - це обласним тубдиспансером. Всі норми порушено.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

Раніше, коли ти бункер планував будувати.

 

Або у вас пам'ять дуже хороша або такого не було. Однак я не пам'ятаю такого. :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та в неті якось і не прийнято ВИ-кати))

А якщо по темі, 35 років жив на ДПЗ. Немає кращого району))

Змінено користувачем WebTraveller
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А якщо по темі, 35 років жив на ДПЗ. Немає кращого району))

 

Ви не перший, від кого я чую таке про ДПЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Alex S сказано:

Я розумію що кожному своє....Я тебе запитаю так, трохи прямо і по чоловічому.Тебе не напрягало там те враження що ти живеш в якомусь окремому маленькому СМТ....і постійно стикаєшся фейс ту фейс з усім його БОМОНДОМ -з продавчинями на тому базарчику ,з жителями тих чудо гуртожитків , в місцях де проводять дозвілля ,одними і тими ж самими ,назвемо їх одинокими жінками....? Не проблемно було те, що ти майже усіх в лице знав, а вони знали тебе?

 

Це все дрібниці, єдин суттєвий недолік для мене на ЛПЗ - відсутність поліклініки.:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

зато зоопарк великий:D

 

Нє в курсі, можна більш детально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Це все дрібниці, єдин суттєвий недолік для мене на ЛПЗ - відсутність поліклініки.

а нафіга? є ж амбулаторія, практично те саме

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Alex S сказано:

Призвіща перша літера на С - тому все просто Алекс С. А за Шльому ,якщо розкажеш - то послухаєм.

 

В мене все так просто, що нудно розказувати. Може справжнє ім'я починається на букву С.

 

Отже, вирішив трохи покреативити.

 

Соломон - персонаж, біографія і висловлювання якого мені подобаються. Грецька літера Омега в мєму ніку символізує зв'язок з моїми родичами в Греції.

 

П.С. не еврей не грек. Національність - українець.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Bliksss сказано:

а нафіга? є ж амбулаторія, практично те саме

 

Не всі медичні послуги надають. Іноді доводиться їхати в поліклініку в інший район.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Не всі медичні послуги надають. Іноді доводиться їхати в поліклініку в інший район.

сподіваюсь не щодня потрібні "послуги"? та й "інший район" в масштабах Луцька - звучить смішно. 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

сподіваюсь не щодня потрібні "послуги"? та й "інший район" в масштабах Луцька - звучить смішно. 

 

Може й смішно але двома маршрутками потрібно добиратись. Коли себе погано почуваєш - тоді перестає бути смішно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Alex S сказано:

Ну не скажіть, якщо треба в Липини в дурку то далековато...

через Рованці - спробуйте ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Alex S сказано:

Ну не скажіть, якщо треба в Липини в дурку то далековато...

 

В Липини з ДПЗ якраз однією маршруткою можна заїхати.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жив в хрущі на привокзальному 2006-2013:

+ Близько до базару і центру; 

+ поруч автостанція, ж/д;

+ відносно не далеко центр;

+ газова колонка ))); 

+ Тихий дворик з одними і тими ж підстаркуватими алкашами яким зауваження не даси, лише по міліція, яка в ті часи не дуже реагувала на це. Наріки з сусідніх вулиць ходили один до одного ширятися, щоб їх мами не бачили це апофеоз!

- був приписаний до 1 поліклініки і якщо треба то все одно мусиш пиляти, а в час пік враніці з аналізами просто ппц!;

- діти поліклініка в центрі, як не як з ранку з аналізами все одно не проштовхнешся;

- прохідні двори, напрягало, бо не знаєш хто сьогодні буде йти через твій двір, особливо з дітьми;

- старий житловий фонд без ліфтів. 

- - -  після футбольного матчу прилеглі двори перетворюються на вбиральню і на ранок де не де чутно характерним смородом, навіть на дит.майданчиках!  

 

Дпз  від народження по 2006, з 2013 по нині:

+ місце дя я виріс; 

+ переважно затишні тупикові двори; 

+ є більшість магазинів, НП, навіть необхідний одяг знайдеться. Не знаю, що вам таке треба, що тут не можна купити. Хіба запчастини до авто, але нававіть на базарчику є ларьок де щось необхідне продають.

+ Амбулаторія, з більшістю профільних лікарів, де без проблем видають лікарняний і роблять аналізи;

+ На території є лісок/парк, не далеко парк на потебні, а також не далеко пройтись 20хв до Стриру;

+ є 2 автостоянки, 3 чи 4 гаражні кооперативи,

+ тихий спокійний район де практично всі всіх знають в лице, навіть хто може чудити теж всі здогадуються; 

+ очікуємо на розбудову ринку, хоча мені і без нього було добре;

+ порівняно віддаленно від центру - ну таке, знаєте 10...15хв маршруткою до центру і 20...25 до Варшавки таке. Пішки до центру 35...40хв.))). Якщо є авто то це теж - таке...

- поліклініка для розширеного лікування треба їхати на Кічкарівку 2 маршрутками з пересадкою, а колись ходила 14ка зараз незнаю, але якщо є авто то не пробелема. 

- дорогий місцевий базарчик з городиною, ніколи не купую, або в крайному разі!

- є як новобудови так і старий житловий фонд. 

 

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Alex S сказано:

Мова про територію за дорогою, за Конякіна.Гаражі Досаафу, Гаражі Мрія і тд.....Чи там якась промка? Чому її не забудувати як наприклад територію вч на Арцеулова.Там місце набагато ..жирніше..

Про те не знаю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто для мене критерієм до вибору життя є придворова територія, аби не було прохідна і наявність інфраструктури. В більшості районів мміста вона є крім Львівської з її приватним сектором. Байдуже де той будинок би стояв, аби було все необхідне поруч і не забите транспортом подвір"я.

Є гарні дворити в кожному з районів, а є просто прохідні двори. От останні я б не обрав навіть в самому зручному районі.  

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ukrainec сказано:

 Амбулаторія, з більшістю профільних лікарів, де без проблем видають лікарняний і роблять аналізи;

 

1 раз я там дійсно без проблем здав кров на аналізи. З пальця зі своєю голкою треба бути. З вени медсестра брала, класна була, не шприцем а якоюсь колбочкою (незнаю як правильно називається).

 

А останній раз коли я там був (більш як рік назад) сказали, що аналізи не роблять, бо захворів працівник, який бере кров.:(

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

1 раз я там дійсно без проблем здав кров на аналізи. З пальця зі своєю голкою треба бути. З вени медсестра брала, класна була, не шприцем а якоюсь колбочкою (незнаю як правильно називається).

 

А останній раз коли я там був (більш як рік назад) сказали, що аналізи не роблять, бо захворів працівник, який бере кров.:(

Доля! Моя порада: ніколи не грай в лотарею! марна трата коштів ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Доля! Моя порада: ніколи не грай в лотарею! марна трата коштів ;) 

 

А якраз вигравав, тільки маленькі суми. Це свідчить про те, що шансів здати аналізи в амбулаторії на ЛПЗ меньше ніж виграти в лотерею.:(

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Alex S сказано:

Я до цього моменту думав, що цей базарчик якраз і є дешевшим, і якіснішим по продуктам і городині ніж інші міські....

 

Я з ЛПЗ їздив на центральний ринок по закупи бо базарчик на ЛПЗ дорогий.

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобається в центрі. Купив квартиру біля Сапалаївкi. Живу як на хуторі, ночами аж страшно :) ... у вихідні паравоз під вікнами їздить. А до ЦУМу 10 хвилин пішки). Якби купував пізніше-може розглянув би варіант на Набережній. теж класно

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...