Перейти до змісту

Найкращий і найкомфортніший для проживання район м. Луцька


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 770
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Згоден. І не дешеве. Купував вторинку в 2011, плюс повний переформат, і вийшло ..... Як зараз новобудова в 2 рази більша. Але не шкодую анітрохи! Це ж так, для душі) А це безцінне))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Alex S сказано:

Я до цього моменту думав, що цей базарчик якраз і є дешевшим, і якіснішим по продуктам і городині ніж інші міські....

Канешно, ти ж в нас:

Что будет, если деньги богатых раздать бедным? - Инвестгазета

Змінено користувачем Ukrainec
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще це за містом у власному будинку))

p.s. Сам виріс на хуторі в Ковельському районі. Більше 30-ти років прожив у Луцьку, все чекав можливості десь за місто виїхати.

Вже 2 роки за містом, біля Стиря, не можу нарадуватись)

І жінка кричала шо вона городська, в селі ніколи жити не буде, а зараз хрєн виженеш звідси))

Змінено користувачем WebTraveller
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Alex S сказал:

Я розумію що кожному своє....Я тебе запитаю так, трохи прямо і по чоловічому.Тебе не напрягало там те враження що ти живеш в якомусь окремому маленькому СМТ....і постійно стикаєшся фейс ту фейс з усім його БОМОНДОМ -з продавчинями на тому базарчику ,з жителями тих чудо гуртожитків , в місцях де проводять дозвілля ,одними і тими ж самими ,назвемо їх одинокими жінками....? Не проблемно було те, що ти майже усіх в лице знав, а вони знали тебе?

Нєа.. Якось взагалі на це увагу не звертав і не парився

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Ох рібята....та я ні разу там нічого там не купував...проїздив пару раз поруч і думав, що їм гпзюкам добре ,бо всій базарчик під вікнами є...і люди весь час ходять, мабуть дешевше...ніж на центральних базарах.

Та да.. зелень, городину там все життя купляли

Воно на старому ринку дешевше, ніхто не спорить, але туди поїдь, витрать час, гроші на проїзд. І воно одне на одне виходить.

То пенсіонери можуть безкоштовно кататись економити, я ніколи цим не парився.

Хоча дійсно, навіть ті ж самі фрукти в Салюті були майже завжди дешевші, а це десяток метрів в сторону.

Колись там були трохи інші ціни, це вже після реконструкції я так розумію їм підняли оренду, а вони підняли ціну

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Alex S сказано:

Я розумію що кожному своє....Я тебе запитаю так, трохи прямо і по чоловічому.Тебе не напрягало там те враження що ти живеш в якомусь окремому маленькому СМТ....і постійно стикаєшся фейс ту фейс з усім його БОМОНДОМ -з продавчинями на тому базарчику ,з жителями тих чудо гуртожитків , в місцях де проводять дозвілля ,одними і тими ж самими ,назвемо їх одинокими жінками....? Не проблемно було те, що ти майже усіх в лице знав, а вони знали тебе?

Якщо ти не належиш до ряду того "момонду" ти нафіг нікому не треба. Якщо ведеш звичаний спосіб життя, вічливий і вітаєшся то проблем немає як і скрізь

 

22 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Та да.. зелень, городину там все життя купляли

Воно на старому ринку дешевше, ніхто не спорить, але туди поїдь, витрать час, гроші на проїзд. І воно одне на одне виходить.

То пенсіонери можуть безкоштовно кататись економити, я ніколи цим не парився.

Хоча дійсно, навіть ті ж самі фрукти в Салюті були майже завжди дешевші, а це десяток метрів в сторону.

Колись там були трохи інші ціни, це вже після реконструкції я так розумію їм підняли оренду, а вони підняли ціну

То це виявляється про тебе: 

Спойлер

Что будет, если деньги богатых раздать бедным? - Инвестгазета

 

Там завжди ціни на городину були захмарні! +20...50...100%. От наприклад на 3 кг картоплі можна заощадити проїзд в 2 сторони на маршрутці купуючи її на старому базарі, а якщо ще щось то взагалі сотні 2-3можна заощатити. Раз на тиждень велосипедом з баулом їхати з Дружби народів  на базар за продуктами не є проблемою, витрати часу на дорогу до базару всього 10-13хв. Не стільки того Луцька. 

 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

Там завжди ціни на городину були захмарні! +20...50...100%. От наприклад на 3 кг картоплі можна заощадити проїзд в 2 сторони на маршрутці купуючи її на старому базарі, а якщо ще щось то взагалі Раз на тиждень велосипедом з баулом їхати Дружби народів 10-13хв і на базар за продуктами не є проблемою. Не стільки того Луцька. 

А зараз в супермаркетах без проблем тарюсь, розбагатів чи що?! :blink:

Картоплю на базарчику купляли тільки молоду.. ну може раз в тиждень, коли тільки починалась.

А на зиму завжди домовлялись з людьми з села, брали 5-6 сєток і вистачало.

Ну а фрукти то останні багато років брали в Салюті.

Курку домашню чи кроля, то також домовлялись з людьми і возили нам напряму з села

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

Мова йде про ЦЕНТР.Який я  з народження, і моя сім я обожнює років 20ть мінімум....Хочи по силі обставин ,повноцінно живемо в нему з 14го року тільки.Центр - це дихання міста,  це заходи ,які ти можеш спостерігати мало не щовихідні ,це ілюмінація на свята, це вело-мото-спорт свята ,які ти можеш бачити з вікна.Це поліція ,яка є завжди і кругом...Центр це коли ти ..причесався-прилизався -в білі штани вбрався..і з дружиною пішов пішки в театр ,по дорозі купив троянди і подарував їх після концерту, Ірині Білик. Чистка килимів беззаперечно ,дуже важлива річ ,як і автосервіс, та центр я люблю трохи не за те.

От бачиш як кому, мені навпаки біля дому цього двіжу не треба. забув додати, в привокзальному біля стадіону ппц, після матчу всі двори засцяні фанатами. Я не фанат футболу вооше і нах мені такий двіж!

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Alex S сказал:

Я розумію що кожному своє....Я тебе запитаю так, трохи прямо і по чоловічому.Тебе не напрягало там те враження що ти живеш в якомусь окремому маленькому СМТ....і постійно стикаєшся фейс ту фейс з усім його БОМОНДОМ -з продавчинями на тому базарчику ,з жителями тих чудо гуртожитків , в місцях де проводять дозвілля ,одними і тими ж самими ,назвемо їх одинокими жінками....? Не проблемно було те, що ти майже усіх в лице знав, а вони знали тебе?

Ти інколи такими загадками пишеш, що фіг поймеш, що сказати хотів. Мені на ГПЗ тільки одна зазноба жити не дає, але вона мені сина народила, то терплю.

  • Ха-ха 7
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Alex S сказал:

І я декілька разів там стояв ,ще бусом, біля того базарчика...чекав людей по будтемі.Бачив, що там жвава торгівля і машини загружаються....Чи там вони дійсно ціни тим продуктам не складуть?Там селяни безпосередньо торгують чи комммєрсанти?Щось я не можу нічого зрозуміти.

Там є селяни і є комєрси. Селяни також різні: одні сметану бідонами привозять, тобто ті самі комерси, а є бабульки, які з власного городу морквину, картоплину продають.

Після карантину дійсно не могли ціни скласти, все жалілися що за час карантину не заробили, тому цінили огірки по 45 грн. Хто ж їм лікар? Більш підприємливі постворювали групи в вайбері і за час карантину взяли на роботу до десяти людей і 2-3 буси, щоб справитися з замовленнями на доставку продуктів. У них огірки були по 27 грн. Я думаю гпзовські комерсанти швидко попустяться.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33-й самий кращий. Купа транспорту їздить, вокзал, автовокзал, ринок, гіпермаркети, супермаркети, зелена зона (парк 900-річчя Луцька), навіть лікарня близько. До центру недалеко. А в мене ще й будинок над проспектом, то вид з вікна цікавий - рух, життя кипить. З мінусів хіба шум, але до нього звикаєш, найбільше дратують швидкі, поліція, пожежна з своїми сиренами.

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Alex S сказал:

Старість не радість....соррі ,був трохи неуважний....Та знаю я той місячний пейзаж.....Я мав на увазі, чому не забудовується може хто зна за Конякіна.Я писав про красу за будинками на Набережній.Дякую.

Гаражі приватизовані. А приватну власність не просто відібрати та ще й не в одного власника, а у сотень. Можуть і на кол посадіть.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Cherman сказал:

Але, наскільки я чув, там гаражі приватизовані без землі.

Це скрізь так, але якщо надумають віддати землю в приватні руки, то перевагу матимуть власники будівель на цій землі. Це не контейнери з старого ринку, їх не перевезеш.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Alex S сказал:

Чому я так і не зрозумів поки що.

Та тут вже все написали, ти просто не повірив поки що цим аргументам.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче, почитавши тему, стає зрозуміло, що ДПЗ найкращий район, в нього найбільше плюсів і найбільше схвальних відгуків :)

  • Ха-ха 4
  • Cумний 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

Двіста

 

Ти добав сюди Рованці, Боратин, Підгайці, Струмівку, Ліпіни, Прилуцьке, Дачне, Гірку Полонку, Боголюби, де фактично луцькі жителі і буде 300 :)

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, nickel сказано:

Гаражі приватизовані. А приватну власність не просто відібрати та ще й не в одного власника, а у сотень. Можуть і на кол посадіть.

 

21 хвилин тому, Alex S сказано:

Не всі, менша частина приватизовані.Район Риббази.І вартують приватизовані як за збитий .....:D Тобто людям там подобається жити.Чому я так і не зрозумів поки що.

 

Знаю про дуже поганий випадок у Вінниці. Там біля міста люди розкупили землю, один чи два навіть побудувались, але не оформили власність. Влада приєднала ці землі до міста і вирішила будувати там новий квартал. Людям світить максимум відшкодування або дадуть землю із земель запасу в якійсь глухомані. Правда той двіж почався коли Порох був президентом а Гройсман прем'єром. Зараз не знаю як справи, але тоді навіть плюси не захотіли в новинах знятий репортаж пустити. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, sergkots сказал:

 

 

Знаю про дуже поганий випадок у Вінниці. Там біля міста люди розкупили землю, один чи два навіть побудувались, але не оформили власність. Влада приєднала ці землі до міста і вирішила будувати там новий квартал. Людям світить максимум відшкодування або дадуть землю із земель запасу в якійсь глухомані. Правда той двіж почався коли Порох був президентом а Гройсман прем'єром. Зараз не знаю як справи, але тоді навіть плюси не захотіли в новинах знятий репортаж пустити. 

Навіть цей випадок не характерний і одиничний. Ти ж не відмовляєшся від відпочинку біля води, бо там 5 років тому хтось втонув.

50 минут назад, SunSeth сказал:

А нащо в цій темі? Хлопці дали гастролі по місту, це не має відношення і не є характерним до/для жодного району.

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, sergkots сказал:

Мусора - вони можуть це все віддати під відповідальне зберігання. Але в законі є вилка - і у 100% випадків вони хочуть на лапу, щоб віддати твою річ на відповідальне зберігання. За авто штуку як мінімум взяли б щоб віддати.

Та віддавали даром, але все рівно треба з доказами на кожен суд являтися, а сусід купив собі б/у акумулятора і забив на них всіх.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, nickel сказано:

Хлопці дали гастролі по місту, це не має відношення і не є характерним до/для жодного району.

Це до того, що в таких випадках жоден район не може бути комфортним чи безпечним. 

Дивно тільки чого їх з Підгаєць занесло на ДПЗ і Львівську, а не на Балку, яка ближче.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, SunSeth сказал:

Це до того, що в таких випадках жоден район не може бути комфортним чи безпечним. 

Дивно тільки чого їх з Підгаєць занесло на ДПЗ і Львівську, а не на Балку, яка ближче.

Наталка чи Техас :)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...