Перейти до змісту

Найкращий і найкомфортніший для проживання район м. Луцька


Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, Юріч сказано:

...

Усі в Васюкі ! Тьфу ти, в Боголюби!

Колись мені один знаючий чоловік казав, що з екологічної точки зору чи не найліпшою локацією поблизу Луцька є Великий Омеляник. 

Боголюби теж

Змінено користувачем Volyniaka
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 770
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

1 хвилина тому, Volyniaka сказано:

Колись мені один знаючий чоловік казав, що з екологічної точки зору чи не найліпшою локацією поблизу є Великий Омеляник. 

Боголюби теж

 

Я такої ж думки. Тільки добавлю сюди ще Тарасове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Я такої ж думки. Тільки добавлю сюди ще Тарасове.

 

 

Змінено користувачем Юріч
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

Думаєш, впаде на голови?

 

Думаю, що ви не знали, що там є житло а тепер завдяки Соломону - знаєте.

 

1 година тому, Cherman сказано:

Там, геть біля самої телевежі, житла нема. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

Це житло не під самою вежею. Там є чимала відстань. 

 

200 метрів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SΩLΩMΩN пише про це певно:

Електромагнітне випромінювання та здоров'я

Електромагнітне забруднення

 

Варто знати:

Ефективні засоби захисту від електромагнітних полів. Збережіть здоров’я своїх дітей!

 

З власного досвіду: колись дуже давно користувався радіотелефоном Senao. Я то не любитель довгих розмов, але знаю людей у яких регулярно боліла голова від них.

 

П.С. Шапочку з фольги не пробував - не скажу чи допомагає.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, sergkots сказано:

@SΩLΩMΩN пише про це певно:

 

Переконувати когось марна справа. Я просто дав людям інформацію. Кому дійсно треба - той перевірить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

живу в луцьку недавно, але вставлю своїх 5 копійок, оскільки тема дуже цікава: щодо рози вітрів, зверніть увагу як побудована злітна смуга аеропорту - їх будують таким чином, щоб при зльоті літака був зустрічний вітер (сам не фізик, але це ніби елементарне). відповідно, якщо подивитись на гугл картах, смуга дивиться в сторону південний захід, чи-то західний південь швидше. от і вітер відповідно частіше звідти.

щодо забруднень не можу нічого сказати, зараз в нас прям потужних підприємств немає, щоб говорити про якийсь вагомий вплив на забруднення, якщо не брати до уваги забруднення водойм чи повітря з точки зору запахів.

а електромагнітне випромінювання - ну телевежа може ще коли там стояли передавачі радянські, то певно більш актуально було за це говорити, а на сьогодні там стоїть вже інше обладнання, наші домашні вай-фай роутери і мобільні телефони випромінюють більше, ніж телевежа.

 

оскільки зараз придивляюсь до покупки вторинного житла, то тема для мене дуже цікава, і якщо по сабжу говорити, то адекватних новобудов в луцьку майже немає, на мій погляд. ті що є - не на мій бюджет, от і дивлюсь вторинне. гпз - варіант, але там район забутий містом. липини - вторинного житла немає, ділянки там дорогі, та і взагалі ціни на нерухомість взяті просто з потолка якісь.

найперспективніший район наразі вважаю прилеглі вулиці до парку 900-річчя. що можете сказати про цей район? покровський там поряд будує зі слів реклами найтехнологічнішу новобудову луцька, і заодно проводить реконструкцію прилеглої до парку 900-річчя території по сапалаївці, на рівні сіті-парку, як він казав в недавньому інтерв'ю

 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vadiq сказано:

а електромагнітне випромінювання - ну телевежа може ще коли там стояли передавачі радянські, то певно більш актуально було за це говорити, а на сьогодні там стоїть вже інше обладнання, наші домашні вай-фай роутери і мобільні телефони випромінюють більше, ніж телевежа.

 

Домашній Wi-Fi - 100 mW

Луцька телевежа - 1000 W.

 

Луцька телевежа в 10 000 разів потужніша ніж домашній вайфай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, vadiq сказано:

найперспективніший район наразі вважаю прилеглі вулиці до парку 900-річчя. що можете сказати про цей район? покровський там поряд будує зі слів реклами найтехнологічнішу новобудову луцька, і заодно проводить реконструкцію прилеглої до парку 900-річчя території по сапалаївці, на рівні сіті-парку, як він казав в недавньому інтерв'ю

 

1000 $ за м2 ?

Краще в Бучу під Києвом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, vadiq сказал:

щодо рози вітрів, зверніть увагу як побудована злітна смуга аеропорту - їх будують таким чином, щоб при зльоті літака був зустрічний вітер (сам не фізик, але це ніби елементарне)

А то нічого що літаки зі злітної смуги злітають в обидва боки?

17 минут назад, vadiq сказал:

покровський там поряд будує зі слів реклами найтехнологічнішу новобудову луцька,

Ззовні повна муйня.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Alex S сказал:

А що там раніше було- просто луг чи поле з горбками?

поле з горбками. Щороку засівали с/г культурами: пшениця і кукуруза були часто.

А зимою великі калюжі між пагорбами ставали класними катками )

Все там добре, в тому районі. Єдине що зараз напевно, деякі власники шикарних маєтків не дуже раді сусідству з "Волошковим полем" і "Липинським-2", бо і кі-ть суcудів збільшилась + шум +  надмірна кількість авто. І з верхніх поверхів багатоповерхівок сторонні можуть спостерігати що відбувається за двохметровими заборами (приватність трохи порушується)...

 

Центральна каналізація вже є і на Цукровому :D, але також не скрізь: людям пропонували написати заяву і доплатити пару гривень, то були такі що відмовлялись і через них по всій вулиці не проводили каналізацію.

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, vadiq сказал:

...покровський там поряд будує зі слів реклами найтехнологічнішу новобудову луцька, і заодно проводить реконструкцію прилеглої до парку 900-річчя території по сапалаївці, на рівні сіті-парку, як він казав в недавньому інтерв'ю

це скоріше 55-ий мікрарайон. 

З його слів це "найелітніший" будинок. :D І вся його елітність полягає в наявності паркінгу підземного і пентхаусу. 

Але дуже сумнівна елітність поруч з Сапалаївкою. Ти як її не чисть, в своєму районі, а вода ж то тече і запах таки від Сапалаївки не дуже... Там фільтри по ходу треба ставити на вході і на виході річки на територію ЖК... І тут будинок фактично "стоїть" на Сапалаївці та ще й ціна за 1 квм. в ньому від 21-25 тис.грн. https://oselyapark.com/?utm_source=lun.ua&utm_medium=referral&utm_content=586097309.1592947639&utm_term=6173

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, natalka) сказано:

Там фільтри по ходу треба ставити на вході і на виході річки на територію ЖК..

фільтри - проблему не вирішать, навпроти того будинку приватний сектор, власники деяких будинків - роками зливають нечистоти прямо в річку))

  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, natalka) сказано:

І з верхніх поверхів багатоповерхівок сторонні можуть спостерігати що відбувається за двохметровими заборами (приватність трохи порушується)...

так отож, в мене знайомі на двох суміжних ділянках побудували "хатинку", огородили "скромним" двометровим парканом, за парканом - мангали, качелі, міні-басейн, джакузі і т.п. і тут - бац, і висотку під боком побудували :mdr: вже чухають потилицю - кому продати цей маєток, але самі розуміють, що навіть 80% вкладених коштів вже не отримають.

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

так отож, в мене знайомі на двох суміжних ділянках побудували "хатинку", огородили "скромним" двометровим парканом, за парканом - мангали, качелі, міні-басейн, джакузі і т.п. і тут - бац, і висотку під боком побудували :mdr: вже чухають потилицю - кому продати цей маєток, але самі розуміють, що навіть 80% вкладених коштів вже не отримають.

 

А за яку ціну продають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі ще колись Waver цікавився верхніми поверхами Яровиці. Я ще писала що там "занято"... А всё, вже вільно ))), можна брати 

Ексклюзивний пентхауз в куполі Яровиця. 2 поверхи. 140 м2 170 000$

 https://www.olx.ua/obyavlenie/eksklyuzivniy-penthauz-v-kupol-yarovitsya-2-poverhi-140-m2-IDHxRqi.html#3a109f4055

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

А за яку ціну продають?

хз, точно не скажу, знаю що вже цікавились у рієлторів, які займаються такою нерухомістю і їх категорично не влаштовує ціна, і це при тому, що вони вже будують новий аналогічний десь біля Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, natalka) сказано:

Доречі ще колись Waver цікавився верхніми поверхами Яровиці. Я ще писала що там "занято"... А всё, вже вільно ))), можна брати 

 

Натішились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, lord сказано:

Дивився інтерв'ю Покровського, так він там розказував , що під час розкопок сапалаївки напроти будинків, що будуються.Там розкопали джерело, так що вода в тому ставку має бути чиста.

 

Ложка гівна дьогтю псує бочку меду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, natalka) said:

Доречі ще колись Waver цікавився верхніми поверхами Яровиці. Я ще писала що там "занято"... А всё, вже вільно ))), можна брати 

Ексклюзивний пентхауз в куполі Яровиця. 2 поверхи. 140 м2 170 000$

 https://www.olx.ua/obyavlenie/eksklyuzivniy-penthauz-v-kupol-yarovitsya-2-poverhi-140-m2-IDHxRqi.html#3a109f4055

За такі гроші можна жити в свому не менш ексклюзивному будинку з власним гаражем, з власним подвір'ям, бесідкою, мангалом і т.д... та ще й всі комунальні послуги будуть дешевші довічно.

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

...А з цего посту ,я вибачаюся, хочу запитати ви також допомагаєте купити - продати нерухомість?

:D о так, я всім "допомагаю", кому дуже треба ))) 

Після пару годин на olx, я прям експерт в нерухомості Луцька :rolleyes:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Alex S сказал:

Та це вдова Єрємєєва продає....хотіла приватну фтальмологію робити.Вона ще не на землі.....реальна ціна буде їй зрозуміла за пару трійко років...

приватна офтальмологія в неї є )

з того що я чула, то це тесть її малого подарував молодятам. В оголошенні пише: "Продаж в звязку з виїздом на постійне проживання за кордон."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, natalka) сказано:

:D о так, я всім "допомагаю", кому дуже треба ))) 

Після пару годин на olx, я прям експерт в нерухомості Луцька :rolleyes:

 

 

Скільки по вашому зараз має коштувати 1-к кв. 42м2 в новобудові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Alex S сказано:

хотіла приватну офтальмологію робити.

Так зробила ж:

https://zagorski.com.ua/kontakty/lutsk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...