Перейти до змісту

Найкращий і найкомфортніший для проживання район м. Луцька


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, SunSeth сказал:

 

Ну то ж так, шайка п'яних гастролерів з під Ратно відвідала ДПЗ. То ж певно сиділи в своєму селі і план складали, куди ж то ми поїдемо людей бити і грабувати? О! ДПЗ! Це ж самий криміногенний район! Туди і відправимся. Тільки спочатку пару фасадів забабахаєм, щоб було за що напитися для хоробрості, бо ж ДПЗ страшний район :D .

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 770
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

47 минут назад, Cherman сказал:

Щось страшні дпз-шні хлопці не дали урок зальотним селюкам.:)

 

 

Так сусіда мого, що всім триндюлєй роздає, напевно прикрили після недавнього вояжу :D

Змінено користувачем Юріч
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Cherman сказано:

Щось страшні дпз-шні хлопці не дали урок зальотним селюкам.:)

 

На карантині сидять :D

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Alex S сказал:

@nickel привіт .Якщо такі для тебе загадки мої пости...ти зрозумів що я цим постом хотів тобі сказати?

Друга дитина?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це коли ринки запрацювали. І в інших огірки були по 27. 45 - це жлобство.

Місцеву черешню продають по 50-60 грн, як і літру чорниць. Теща сьогодні пішла на базар в Ковелі, люди всі повиїжджали на природу, ринок порожній, то чорниці по 30 продавали аби додому її не везти. Полуниця 40-45. М'ясо 105-120.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.06.2020 at 13:23, Юріч сказано:

@Alex S, якщо тобі буде корисним такий момент, то я ставлю авто під під'їздом з 2008-го року. Раз 50 забував закрити авто на ніч, раз 10 забував закрити вікна і один раз забув закрити задню дверку в мінівені, оставив відчиненою навстіж. За весь час зняли тільки один раз двірники. 

Ну я теж бувало забуваю зачиняти авто,  одного разу навіть ключ у водійскій дверці залишив на ніч.  Але до "навстіж двері" поки не дійшов :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Alex S сказал:

ну тоді справді там хитросракі на тому базарі ГПЗшному  торгують.

Жінка щойно з цього базарчика принесла чорниці по 60.

23 минуты назад, Unknown сказал:

Ну я теж бувало забуваю зачиняти авто,  одного разу навіть ключ у водійскій дверці залишив на ніч.  Але до "навстіж двері" поки не дійшов :)

Сиджу з вас офігіваю, і тут згадав як сам забув машину на сигналку поставити, відповідно, і на центральний замок закрити і вона так тижня два в дворі стояла. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Alex S сказано:

ну тоді справді там хитросракі на тому базарі ГПЗшному  торгують.

Хитросракі продають лінивосракам :D

 

Знаю одну жіночку якій не далеко за 50 і яка місяцями не виїжджає з ДПЗ і не знає, що в центрі робиться. Дім-робота, робота-дім, по дорозі місцеві супермаркети і базарчик. 


За час карантину я її зрозумів, що так жити можна! Якби не розваги і необхідність покупки одягу, який я таки мушу приміряти перед покупкою то теж вважаю нічого в тому центрі робити.)

Змінено користувачем Ukrainec
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Alex S сказано:

Та то зрозуміло...неповністю.Тобто заправитися і з їздити на закупи на центральний чи Варшавку, буде дешевше раз в три-чотири дні, ніж купувати під вікном свіже через день? Солярка не безкоштовна ж.

От вже ледащо! А маршруткою чи велосипедиком з баульчиком нЄ?

 

Дивись, я за роки своєї "незалежності" - подружнього життя випрацював схему: робити закупки всього необхідного 1 раз на тиждень, щоб серед тижня не витрачати свій час на дурниці. Серед тижня купується лише хліб, смаколики і деяка молочка. В мене на  тиждень витрачалося на то всьо 800 -1500грн за 1 раз, тому я порахував, що при 1 поїздці на базар економилося близько 200-300грн. От і рахуй.

 

Зараз в силу певних обставин я не притримуюсь цієї схеми, а просто купую продукти кожні 4-5 днів де вийде і не заморочуюсь. Але якщо для сім"ї  в умовах обмеженого бютжету то краще 1 раз таки з"їздити. 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно з маленького базарчика на ЛПЗ. Літра чорниці 60 грн., Кілограм черешні 40 грн.

 

Це нормальні ціни?

 

П.С. В молочному магазинчику на Грабовського, молоко 14 грн. літр, фермерський сир "Домашній" 60 грн. за кілограм.

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Alex S сказано:

Я вибачуся відразу, та хочу запитати ,це недільний бюджет тебе одного чи на сім ю?Бо в мене трохи більше виходить, мабуть транспортні розходи все таки мають місце.

 

Ви мене теж вибачте, але ви обоє буржуї. В мене на харчі в місяць іде 100 Евро на двох.

 

П.С. А в той період, коли я не їв усього м'ясного, мучного і солодкого, ще меньше. Правда тоді я дуже похудав. Але в мене був запас лишньої ваги.

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Alex S сказано:

Я вибачуся відразу, та хочу запитати ,це недільний бюджет тебе одного чи на сім ю?Бо в мене трохи більше виходить, мабуть транспортні розходи все таки мають місце.

сім"ю

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Ви мене теж вибачте, але ви обоє буржуї. В мене на харчі в місяць іде 100 Евро на двох.

ну це майже  те ж саме 250-300 Евро (в.т.ч мильно-рильні і побутовий дріб"язок), але нас 4-х

 

Змінено користувачем Ukrainec
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

П.С. А в той період, коли я не їв усього м'ясного, мучного і солодкого, ще меньше. Правда тоді я дуже похудав. Але в мене був запас лишньої ваги.

Я не жирний, але рухливий тому калорій треба огого! :D

 

Вмовили! Піду но я теж чорниць по 60 куплю!

Змінено користувачем Ukrainec
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Я не жирний, але рухливий тому калорій треба огого! :D

 

Знаю, бачив, правда вже давно того куба з лефті не видю.

 

 

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут вже багато мови за ЛПЗ було. Але наскільки я знаю ЛПЗ - це мікрорайон. А район - Гнідава (колишнє село, яке було приєднане до Луцька). Так от Гнідава має кращі місця ніж ЛПЗ.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Alex S сказано:

Думав чи відписувати ...відпишу. Маршруткою не можу ,бо в мене алергія на сторонні запахи.А ровером не можу бо це небезпечно.Як мотоцикліст з 14ти років точно тобі кажу.Якщо ще ліс чи вело зона - вітаю.А в будь яку погоду на ровері по дорогам загального призначення - нехай щастить.

В тебе стільки фобій!

Ти диви: курс гарного психолога чи до бабки якої і ти все життя зможеш заощаджувати на проїзді, і дбати про екологію! ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Знаю, бачив, правда вже давно того куба з лефті не видю.

їжджу, але менше, коли треба лише дупу перевезти чи просто катаюсь. Зараз більше подорожую з малим на авто.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Alex S сказано:

Не хвилюйся за мене, з своїми фобіями розберуся сам.;)

Давай, тіко швидше.

Бо екологію брудниш мені, впливаєш на рівень інфляції бо бензин то імпорт, створюєш затори, і т.д. 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, поки в темі є гпзовці-велосипедисти, запитаю. Як в час пік на ровері проїхати вулицю Потебні прямо в напрямку Львівської на перехресті з Гнідавською? Там правий ряд майже весь повертає направо і в праве дзеркало ніхто не дивиться, не хочеться хрустіти під їхніми колесами. Та там навіть направо важко повернути, на дорозі місця не залишають авто, а на вузькому тротуарі за поворотом стовб і гілка абрикоса на рівні голови. І ще те ж перехрестя, але з Гнідавської, наліво на Потебні.

Бачу лише один вихід - ставати в спільну з авто чергу чи можна якось по-іншому? Бо я вже і через депо проїжджав, і пішки переходив.

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

До речі, поки в темі є гпзовці-велосипедисти, запитаю. Як в час пік на ровері проїхати вулицю Потебні прямо в напрямку Львівської на перехресті з Гнідавською? Там правий ряд майже весь повертає направо і в праве дзеркало ніхто не дивиться, не хочеться хрустіти під їхніми колесами. Та там навіть направо важко повернути, на дорозі місця не залишають авто, а на вузькому тротуарі за поворотом стовб і гілка абрикоса на рівні голови. І ще те ж перехрестя, але з Гнідавської, наліво на Потебні.

Бачу лише один вихід - ставати в спільну з авто чергу чи можна якось по-іншому? Бо я вже і через депо проїжджав, і пішки переходив.

 

Якщо прямо на Львівську то найкраще по переходу, гірше за кимось в лівий ряд бо там часто повертають ліворуч і доведеться чекати, ще гірше за лівою фарою автомобіля справа, але не раджу бо зустрічні водії, що повертають там ліворуч переважно педорасти і багато хто не пропускає велосипедиста.

А якщо плани були заздалегідь то краще омини те перехрестя на Марка Вовчка чи Станіславського, а далі по майже вільній Даньшина. Там майже в кінці через провулок чи то дворик виїжджаєш на Потебні якщо дуже тра, а нє то газуєш до кінця і далі на Львівську.

Змінено користувачем Ukrainec
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Alex S сказано:

Та ну перестань...Велосипед в Україні це транспорт майбутнього. Всі умови для того були і є.Всі водії МТЗ в нас професіонали і дуже уважні за кермом.Відкинь всі свої фобії  ,на будь якому перехресті , - все буде добре.

Я часто таке чую від людей які навіть не пристібаються в автомобілі. Кожен судить про речі пропускаючи твердження через власну свідомість. 

 

Їжджу на велосипеді по 3000км щороку і раджу велосипедистам:

Юзайте правило 3д і все буде ок ;) Почнеш забувати і нахабно йти на ризик, то відплата не заставить довго чекати - перевірено на власній дупі, тобто руках колінах.

 

 

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

До речі, поки в темі є гпзовці-велосипедисти, запитаю. Як в час пік на ровері проїхати вулицю Потебні прямо в напрямку Львівської на перехресті з Гнідавською? Там правий ряд майже весь повертає направо і в праве дзеркало ніхто не дивиться, не хочеться хрустіти під їхніми колесами. Та там навіть направо важко повернути, на дорозі місця не залишають авто, а на вузькому тротуарі за поворотом стовб і гілка абрикоса на рівні голови. І ще те ж перехрестя, але з Гнідавської, наліво на Потебні.

Бачу лише один вихід - ставати в спільну з авто чергу чи можна якось по-іншому? Бо я вже і через депо проїжджав, і пішки переходив.

 

 

 

Якщо треба на Львівську - рекомендую їхати по Даньшина а якщо в центр, проїзжаю 2 варіантами:

1. Не спішний і чемний.

Стаю в праву крайню смугу, за стоп лінією і ногою впираюсь в бровку, повертаю голову і дивлюсь, щоб всі машини проїхали направо, після того починаю рух прямо і дивлюсь чи з зустрічної ніхто не повертає наліво. Всі машини пропустив, тоді їду сам.

 

2. Коли спішу. Одразу прошу вибачення водіїв.

 

Стаю між двома рядами, так, щоб не заважати машинам повертати праворуч. Коли світлофор вимикається стартую якомога швидше, бо попереду свужується дорога і хтось може підрізати, якщо бачу що авто розганяється швидше ніж я - пропускаю.

 

Є 3-й варіант але я так не пробував. Їхати за тролейбусом або маршруткою. Вони там вклинюються з лівої смуги в праву по принципу: хто більший той і правий.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

 

Якщо треба на Львівську - рекомендую їхати по Даньшина а якщо в центр, проїзжаю 2 варіантами:

1. Не спішний і чемний.

Стаю в праву крайню смугу, за стоп лінією і ногою впираюсь в бровку, повертаю голову і дивлюсь, щоб всі машини проїхали направо, після того починаю рух прямо і дивлюсь чи з зустрічної ніхто не повертає наліво. Всі машини пропустив, тоді їду сам.

 

2. Коли спішу. Одразу прошу вибачення водіїв.

 

Стаю між двома рядами, так, щоб не заважати машинам повертати праворуч. Коли світлофор вимикається стартую якомога швидше, бо попереду свужується дорога і хтось може підрізати, якщо бачу що авто розганяється швидше ніж я - пропускаю.

 

Є 3-й варіант але я так не пробував. Їхати за тролейбусом або маршруткою. Вони там вклинюються з лівої смуги в праву по принципу: хто більший той і правий.

Ти кудою їдеш? Бо я нічого не зрозумів з трьох варіантів.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...