Перейти до змісту

Найкращий і найкомфортніший для проживання район м. Луцька


Рекомендовані повідомлення

Отже, пропоную до обговорення ряд запитань:

- де ви б хотіли жити і чому?

- що вам подобається і що не подобається у вашому районі проживання?

З власних спостережень помітив, що зйомні квартири люди шукають в одному районі, наприклад, поближче до роботи, а купують житло чомусь в іншому, більш тихому і спокійному місці. Є таке чи це лише моя необ'єктивна думка?

 

Я майже від народження живу на околицях. Народився біля самісінького депо, переїхали на МКБ, одружився і переїхав на ДПЗ. Тому я звик до майже сільського повільного ритму околиць, а коли буваю в центральних районах, то трохи дивно, що в двір може зайти бухий, щоб відлити під кущем чи пивком догнатися чи дівки, щоб покурити. 33 і 40 не для мене. А бувають будинки взагалі без дворів, виходиш з під'їзду і відразу всі кудись біжать, спішать. Дитину саму погуляти не випустиш.

 

Поговоримо?

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 2
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 770
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Опишу, де жив з плюсами і мінусами (все особисті враження).

 

ДПЗ

+ Доволі затишно. Напевно, через відірваність від міста.

+ Є усі основні магазини продуктові.

- Доїхати в деякі райони дещо складніше (на Київський Майдан і далі)

- Контингент різний. Особисто міг і вночі йти по району, але підсвідомо відчуття не ті були. Для дітей - ну, не знаю (справедливості заради - більшість районів міста теж зараз не налаштовують на довіру в плані випустити дітей).

 

Львівська

+ Багато приватного сектору, є де спокійний пройтись

+ Близько Стир, природа.

- Глухомань. Немає фактично нічого, сиди вдома.

 

Центр

+ Є усе :)

+ Сполучення люкс

- Трафік в тих самих дворах... Це вже не той центр, що було в моєму дитинстві. Чи не кожен хрущ на першому поверсі став модним охвісом, де забацають нігтики, бровки і т.д. Через це одні приїжджають, інші від'їжджають постійно.

 

На даний момент роздумую щодо переїзду на дачний масив не тільки на вихідні, а хоча б на пів року тестово. Щоб жити в квартирі - це від сили 5 "новобудов", збудованих близько 20 років тому (на тому ж Коперника, Огієнка. На Літній біля Меморіалу - взагалі супер). Але "застати" квартиру там і не за усі гроші - практично нереально. Чи не усі інші новобудови - це майбутні гетто, краще я вже в своєму хрущику поживу.

 

Щось згадаю - допишу. Тема хороша.

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Alex S said:

Це часом не двір будинку напроти Опери?Гранд Волині?Ти мав на увазі?

Цілком ймовірно, що там те саме. В мене найперше враження про будинки трохи далі, район станції переливання крові.

 

 

Upd. До списку місць, де б хотів жити додам ще сталінки на Волі 10 або 12. Але з видом в двір. Двори, звісно, прохідні та й час від часу бували нюанси з першим поверхом. Але ж як гарно колись вміли робити той самий двір: вийшов і насолоджуєшся.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якби знайшовся такий девелопер на умовному ДПЗ. Цікаво, скільки б квадратний метр коштував в наших реаліях? 

(На фото Хельсінки ніби. Але Балтійські країни і та ж Польща зараз будує не гірше)

fd7c3af1f3.jpeg

54217a80e6.jpeg

a132017c87.jpeg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zeiss сказано:

Волі 10 або 12. Але з видом в двір. Двори, звісно, прохідні та й час від часу бували нюанси з першим поверхом. Але ж як гарно колись вміли робити той самий двір: вийшов і насолоджуєшся.

 

я жив на Волі 12. Класно, що все поруч, зранку можна вставати і бігати в парку, двір великий і зелений. Високі стелі (3,2 м.). Але кухня маленька, як в хрущовці.

 

Недоліки:

Але вікна були не в двір. Спочатку шум машин заважав а потім, як не дивно, звик. І ще з парку всяка п'яна шваль проходила через той двір.

 

Зараз я живу на ДПЗ. Крім того, що далеко до авто і зд вокзалу інших зауважень до району не маю.  

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

Крім того, що далеко до авто і зд вокзалу

 

Та що ж тобі весь час потрібно на тому вокзалі? Безкоштовний туалет? :D

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zeiss сказано:

От якби знайшовся такий девелопер на умовному ДПЗ. Цікаво, скільки б квадратний метр коштував в наших реаліях? 

 

На ДПЗ немає землі для новобудов. А от як умовне ДПЗ. Такі забудови будують в Тарасово (300 м. від вул. Ковельська) ЖК Італійський. Вартість м2 14600 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

 

Та що ж тобі весь час потрібно на тому вокзалі? Безкоштовний туалет?

 

 

Ви будете здивовані але мені потрібен міжміський транспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Alex S сказано:

Квартиру знімав чи в приймаках був?В якому році?

 

20 р. тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Але кухня маленька, як в хрущовці.

це хоч і "обкомівський будинок", але, все - таки хрущ ))

8 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

І ще з парку всяка п'яна шваль проходила через той двір.

хз, мож зараз - так і є, але з середини 90-х на "п'ятачку" в дворі - був прописаний Уазик ППС - сильно не розгуляєшся, вони тільки і чекали.

P.S. Я виріс в тих дворах, в нашому - гуляти було не так весело.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

далеко до авто

 

Біля будинку не ставиш? 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Alex S said:

Сама звичайна бюджетна єврозабудова....Забери все озеленення ,в уяві, і по нашій традиції ,додай до ландшафту двір заставлений машинами бампер до бамперу.

От-от, і з цього сумно. "Там" це в порядку речей і ніхто особливо не дивується. А в нас на такій самій площі втиснуть ту саму кількість квартир, але з широчезними "нормативними" проміжками між будинками - і красіво..

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

Біля будинку не ставиш? 

 

я мав на увазі далеко до автовокзалу і зд вокзалу. Авто продав у минулому році. Зате на ДПЗ гараж близько від будинку :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zeiss сказано:

От-от, і з цього сумно. "Там" це в порядку речей і ніхто особливо не дивується. А в нас на такій самій площі втиснуть ту саму кількість квартир, але з широчезними "нормативними" проміжками між будинками - і красіво..

 

Ось таке в районі Ковельської будують:

 

em2Mb5t.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

Він по довжині, щодва під їзди різний:D, з трьох частин різного планування квартир.Райком, обком,міськом ....Вони, виявляється ,були також різною гилітою.Ти візуально можеш те побачити по розміру вікон з фасаду.Придивися і на форму вікон і на відстань між ними. В сторону Рівненської ,там вони великі і просторі з мармуровими сходами в під їздах.Там без перепланування, що можливе, кухні по 11 кв.

 

якраз я в крайньому під'їзді в сторону Рівненської жив. Під'їзди широченні і великі. Але кухня в 2-к квартирі 6 м2. І ще фішка, яка мені подобалась у тій квартирі - величезне вікно у ванній кімнаті. :wub:

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

якраз я в крайньому під'їзді в сторону Рівненської жив. Під'їзди широченні і великі. Але кухня в 2-к квартирі 6 м2. І ще фішка, яка мені подобалась у тій квартирі - величезне вікно у ванній кімнаті. :wub:

 

 

 

Вікно на вулицю? :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Alex S сказано:

Він по довжині, щодва під їзди різний:D, з трьох частин різного планування квартир.Райком, обком,міськом ....

я не надавав цьому значення, мої друзі жили в 1 та 2-му під'їздах (ті що до "Хроніки ближче", а от в інших не бував.)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Юріч сказано:

Вікно на вулицю? :)

 

 

 У ванній? Так вікно на вулицю. Незнаю чи в усіх квартирах під'їзду так але у всіх квартирах по стояку то точно.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Alex S сказано:

Був би це Кійоф ,в тому без перебільшення величезному дворі була б вже і була б давно свічечка новобудови на поверхів так 9 мінімум.А тут поки все ок.

Навііщо далеко ходити? Двір на Волі 4 - спочатку дитсадок забрали, "дядю піццу збудували", на місці стола для настольного тенісу - висотка, там і так не було де розвернутись, тому і гуляли в інших дворах або на лузі.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

Навііщо далеко ходити? Двір на Волі 4 - спочатку дитсадок забрали, "дядю піццу збудували", на місці стола для настольного тенісу - висотка, там і так не було де розвернутись, тому і гуляли в інших дворах або на лузі.

 

 

На Волі 10,12 теж хотіли у дворі щось побудувати. Але мабуть мешканці якісь зв'язки мають, бо відстояли зелену зону двору.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Alex S сказал:

Чого Карлуха ,з байок ще з савдепу, вважається гопарським і в плані гопстопу несвіжим районом?Чи це брехня?Особливо чув байки про район кільця приватного сектору де закінчується вул.Мазепи.

 

Так, родіну нє трош :D

Не бачили ми там гопніків, там були тіко ми B)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грушевського:

+ громадський транспорт

+ піша доступність центру, порт-сіті, базару (привокзальний район), зд та авто вокзалів

+ багато магазинів, аптек

- старий житловий фонд

- двори не для автомобілів

- специфіка місцевих жителів

 

Кравчука:

+ піша доступність базару, порт-сіті, автовокзалу, зд

+ Багато магазинів, аптек

+ транспортний потік слабший ніж на Грушевського, Соборності та інших головних вулицях

+ є парк

+ є де з дітьми гуляти

+ автономне опалення та гаряча вода (у мене)

- мало паркомісць

- велика густина забудови, точніше багато квартир на цю територію

 

ДПЗ (не жив, але жінка звідти):

+ тихий, спокійний район

+ парк

+ є де прогулятись

- далеко від центра та іншого

 

Ну і особисто в мене знайомство з ДПЗ розпочалось зі знайомства із місцевими бандитами.

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, sergkots сказал:

 

Ну і особисто в мене знайомство з ДПЗ розпочалось зі знайомства із місцевими бандитами

 

Нема тут ніяких бандитів, тут тіко ми :D

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Нема тут ніяких бандитів, тут тіко ми :D

То ще в 2002 році було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...