Перейти до змісту

Українці спиваються.


volks

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Saddy сказано:

Як? Коли? Де? З ким?

По черзі-*Як*-склянкою,*коли*-можна завтра,*Де*-в Луцьку,скиньте телефон в ПП,ближче до обіду наберу.,*З ким*-на ваш вибір,аби компанія була нормальна,я  не п'ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь

Вставлю свої пять копійок. Ніколи домашні дистиляти не будуть і близько схожими по якості від нормальних фабричних. І тут нічого не поробиш. Є умільці які витрачають дофіга грошей на перегонні куби, фільтри і тд(і повірте там не 5-7 тищ грн як писалось вище), скоріше ця цифра в $ і всеодно можна відрізнити. Про віскі взагалі, не в тему) Горілка в дубових бочках і за 100 років ним не стане) Так само можне слово крафт(не люблю), що таке крафт? Крафт це пиво яке виготовляється в малих обємах, до 5 тисяч літрів(може помилятись, але десь так), тобто можна розливати мильну воду і казати що це крафт) Крафт ніколи не зрівняється з хорошим розливним пивом, яким-небудь земаном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

.... Крафт ніколи не зрівняється з хорошим розливним пивом, яким-небудь земаном.

Ото загнули - Земан еталон смаку? Не смішіть, кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, bormotuha сказал:

Ото загнули - Земан еталон смаку? Не смішіть, кожному своє.

в Луцьку точно краще, ще павлівське з ним. Не бачу їм альтернативи в нас поки по ціні/якості. Пшеничне в них звичайно не хогарден але преміум і нефільтроване на рівні однозначно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Крафт ніколи не зрівняється з хорошим розливним пивом, яким-небудь земаном.

Я навіть не знаю шо тут сказати, гірше Земана напевно тільки Чернігівське, Львівське і Ригань. Земан просто дешеве пойло, через те його всі так беруть. Ви напевно нормального пива не пили якщо вважаєте Земан хорошим пивом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halmer сказано:

Я навіть не знаю шо тут сказати, гірше Земана напевно тільки Чернігівське, Львівське і Ригань. Земан просто дешеве пойло, через те його всі так беруть. Ви напевно нормального пива не пили якщо вважаєте Земан хорошим пивом.

Можна поцікавитись фаміліями нормального пива, бо я лашара теж вважаю що то Земан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні повідомлення пишуть про те,  як правильно треба спиватись :D, проблема спивання актуальна. Хто п''є шонібуть, то вже спитий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, iiron сказано:

Можна поцікавитись фаміліями нормального пива, бо я лашара теж вважаю що то Земан?

Pilsner Urquell, Bernard, Radegast, Budweiser, Svijany. Вистачить? Якщо з Українських виробників то Рівненський пивзавод варить дуже хороше пиво, на мою думку одне з найкращих вироблених в Україні. Масштаби виробництва приблизно такі ж як і в Земана. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок рівненського згідний, а імпортне(і типу імпортне)взагалі не признаю.Воно мені як солодка водичка тільки без цукру і ароматизатора.Відчувається що то не пиво, а якийсь так би мовити пивовий напій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, AnimaNoir сказано:

Вставлю свої пять копійок. Ніколи домашні дистиляти не будуть і близько схожими по якості від нормальних фабричних.

Я намагаюся ніколи не казати *ніколи* в темах ,в яких слабо розбираюся.Цією темою цікавлюся десь років з п'ять.І на форумах і з людьми спілкуюся,але я ще і 10% не знаю і не вмію того,що вміють настоящі *аси* цієї справи.В Україні проходять ярмарки,виставкі,де люди за свої напої отримують дуже високі оцінки.Та й виготовлення віскі вже не те,Те що показують в Шотландії для туристів-то шоу.Є звичайно не великі винокурні,де виготовляють віскі по технології,але там ціни космічні і ми з вами його смак не покуштуємо.Може хто куштував острівний *копчений* віскі,хай розкаже про відчуття.Все одно,що котел з креозотом вилизати,але ж хвалять і купу грошей коштує,а зробити його самому можна майже легко і 100% буде як оригінал,але хто його пити буде?В Луцьку тільки одного знаю такого цінителя.Кому цікаво можна тему прочитати,це відкритий форум,бо багато є закритих.Хоча ,справедливості ради,там багато хто розділяє думку AnimaNoir ,там ще про простий віскі можна прочитати.   https://forum.grainwine.info/index.php?/topic/1958-ostrovnoy-shotlandskiy-viski-torfyanoy-i-kopchenyy-kak/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди спиваються, тому що нема культури пітія, от і все.

Мало хто розбирається в сортах пива, так само як і в сортах вина, і так далі. Мало хто шарить як правильо споживати ті чи інші напої. Тому народ і спивається. Так само як в селах наприклад, там задача не відпочити, а нафігачитись чим більше водяри щоб був ефект зомбі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MACCEN сказано:

Люди спиваються, тому що нема культури пітія, от і все.

Мало хто розбирається в сортах пива, так само як і в сортах вина, і так далі.

На рахунок *Культури пітія*,згоден.А розбиратися в сортах,так ні.Я би сказав-в культурі виробництва спиртного.Трохи з іншої теми,але розповім як колись в Польші Краківську ковбасу купили(там 2 вида є-з індичатиною і з яловичиною) і для цікавості прочитав склад .Так там пише-в 1 кг.ковбаси входить 1200(приблизно)грам відбірної яловичини і т.д.Говорив з поляком про це,я сумнівався,що все так по нормі.Так він сказав-Як би виробник змухлював і його б зловили,то все,кінець фірмі.І штафи такі,що ще б діти розраховувалися б.Ось так і при виробництві спиртного треба.А споживач,знаючи,що продукт 100% якісний опирався би тільки на свої смакові уподобання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MACCEN сказано:

Люди спиваються, тому що нема культури пітія, от і все.

Мало хто розбирається в сортах пива, так само як і в сортах вина, і так далі. Мало хто шарить як правильо споживати ті чи інші напої. Тому народ і спивається. Так само як в селах наприклад, там задача не відпочити, а нафігачитись чим більше водяри щоб був ефект зомбі.

Цікава думка)))) По Вашому, ті, хто "шарить" в сортах пива  і вина, і т.д,  не спивається?)) Знаю чувака,  який починав запої купуючи зо два ящика мартіні)))  Напроти, знаю дядька з села, який полюбляє файний коньяк, випиває 3 по 50 і все.... Спиваня, як на мене, не від культури чи без культур'я  пиття. Хтось від слабкості характеру, хтось від жиру, хтось від того, що пити зовсім не може, хворий( алкоголізм визнано хворобою і залежністю). Молодь, напевно, від відчуття "крутості" моменту, нализатись і  похизуватись перед дівчатами, чи  колєгами буянячи на вулиці, в барі, чи ще де( до першого отримання в вухо)....Та й не тільки в селах ,як Ви пишете-фігачать ...Фігачать і в місті,  мо й ще крутіше ніж в селі.  Одним словом,  напевно. ця тема так і залишиться страшною війковою таємницею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, iiron сказано:

Відчувається що то не пиво, а якийсь так би мовити пивовий напій.

Це якраз і є пиво, а не то шо варять в нас без дотримання технологій. Бо якщо притримуватись Вашої теорії, то тільки в нас вміють пиво варити. А всі інші хєрню якусь роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MACCEN сказано:

Так само як в селах наприклад, там задача не відпочити, а нафігачитись чим більше водяри щоб був ефект зомбі.

Це все індивідуально, яка різниця де я живу? От переселюсь у село, я хіба буду пити більше ніж я хочу? Просто, якщо у людини немає мети - нафігачитись, то вона і не буду, я от не люблю стану "в дрова", хоча і траплялось зі мною таке, всього раз чи два за крайні 10 років, але ці рази - був мій свідомий вибір )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, igrok сказано:

Може хто куштував острівний *копчений* віскі,хай розкаже про відчуття.Все одно,що котел з креозотом вилизати...

Пробував. :) З крезозотом певно перебільшення, але точно не для всіх. Його ще торфяним називають. І "копчене" пиво пробував (з копченого солоду). Нормальне, але поки поки не хотілось ще раз купити. :)

4 годин тому, igrok сказано:

Цією темою цікавлюся десь років з п'ять.І на форумах і з людьми спілкуюся,але я ще і 10% не знаю і не вмію того,що вміють настоящі *аси* цієї справи

А як в домашніх умовах очистити отриманий дистилят від метилового спирту, альдегідів і тд, це реально? 

 

4 годин тому, iiron сказано:

...а імпортне(і типу імпортне)взагалі не признаю.Воно мені як солодка водичка тільки без цукру і ароматизатора.Відчувається що то не пиво, а якийсь так би мовити пивовий напій.

Якесь не те пиво купуєш. :) Хоча і таке є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ромко сказано:

А як в домашніх умовах очистити отриманий дистилят від метилового спирту, альдегідів і тд, це реально? 

Звичайно реально,це то якраз і не важко.Колона,дефлегматор,насадки і буде чистенька.Потім через вугільний фільтр(ось це і дає запах *казенці).Але це вийде просто чиста водяра.Але для бочок ніхто не очищає,тому як самі аромати напою знаходяться  в *хвостах*.Ось тут треба уміння-і лишнього не прихватити і аромат зберегти.Якщо дистилят буде без аромату,то скільки не вистоюй в бочці,нічого не вийде.Американці першу заливку в нову бочку для Бурбона взагалі *шмурдяк лють.Але з роками вся сивуха уходить.І виходить Бурбон.Потім ці бочки для віскі шотландці купляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Waver сказал:

І до речі, ті хто все своє життя працює головою а не руками, також всі ті що мають справу з мистецтвом чи займаються якоюсь іншою креативною діяльністю (художники, письменники, архітектори, режисери...) біленької, тобто напоїв з розбавленого спирту - абсолютно не вживають, вживають тільки хороше видержане вино або хороші видержані дистильовані напої. Певно на то є конкретні вагомі причини і справа не тільки в рівні доходів... 

Якщо коротко, то основна причина в тому що етиловий спирт по суті діє на організм як отрута і в першу чергу уражує саме головний мозок. 

А людям які користуються мозком і за його допомогою заробляють гроші зовсім нідочого зайвий раз його травмувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Waver Не бачу різниці між наслідками вживання етилового спирту в якісних вині, горілці чи віскі. Вони напевно не шкідливістю керуються,  а просто смаками чи підтримують імідж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Ромко сказано:

@Waver Не бачу різниці між наслідками вживання етилового спирту в якісних вині, горілці чи віскі. Вони напевно не шкідливістю керуються,  а просто смаками чи підтримують імідж.

Різниця величезна, тому що у віскі  і вині ще купа хороших і потрібних  речовин .А  горілка хімоза по природі.Односолодовий віскі не бухають гранчаками і не ходять опухші))))Треба пити якісний алкоголь і в міру, і не зіп'єшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не хімоза горілка, принаймні не повинна нею бути. :) Ректифікат нічим крім чистоти (і то хіба чистіший буде) принципово від дистиляту не відрізняється, і отримується так само перегонкою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...