Перейти до змісту

Українці спиваються.


volks

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні вчергове прогулявся до батьків по Гордіюк-Кравчука. З кожним тижнем все більший шок. Біля Північки постійно тусується одна компаха. Одні ж і ті самі люди. В дворі батьків також компаха і з кожним разом все більша. По дорозі зустрів ще 2 чи 3 компашки. І видно, що не бомжі, а просто бухарі з підпухшими лицями. І якщо раніше це були старші мужики, то зараз хлопаки, яким і 35 ще немає. І якось це все геть не весело. А ще додати сюди десятки ЛОТО.  І це все не в якомусь забитому селі чи депресивному Донбасі, а в одному із найбільш благоустроєних міст України. Завжди сміялись над кацапами, а тут ось воно як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь

про одне з найбільш благовлаштованих міст то ти загнув...

спиваються, а що ще робити... і в інших містах те саме. така культура, такі перспективи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, volks сказал:

Сьогодні вчергове прогулявся до батьків по Гордіюк-Кравчука. З кожним тижнем все більший шок. Біля Північки постійно тусується одна компаха. Одні ж і ті самі люди. В дворі батьків також компаха і з кожним разом все більша. По дорозі зустрів ще 2 чи 3 компашки. І видно, що не бомжі, а просто бухарі з підпухшими лицями. І якщо раніше це були старші мужики, то зараз хлопаки, яким і 35 ще немає. І якось це все геть не весело. А ще додати сюди десятки ЛОТО.  І це все не в якомусь забитому селі чи депресивному Донбасі, а в одному із найбільш благоустроєних міст України. Завжди сміялись над кацапами, а тут ось воно як.

а хто тут остався? всі здоровомислячі виїхали або на заробітках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, HelloBoy сказал:

а хто тут остався? всі здоровомислячі виїхали або на заробітках...

 

Здоровомислячі заробляють нормальні гроші в Україні. А на заробітках не від великого ума, в основному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля північки, заклад ігрових автоматів. Там де мальвіна була.  От ті люди постійно там і бухають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Біля північки, заклад ігрових автоматів. Там де мальвіна була.  От ті люди постійно там і бухають.

ну і хрен з ними ...

аби до інших не приставали і не ригали де попало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Юріч сказано:

 

Здоровомислячі заробляють нормальні гроші в Україні. А на заробітках не від великого ума, в основному.

Я би не судив людину по тому, скільки вона заробляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, super_bord сказано:

спиваються, а що ще робити...

Літературні вечори проводити або платити десятину і співати оди всевишньому :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бухарі і і там,і тут,вони всюди!!!! Наші бухарі - вдень працюють( в переважній більшості))),а їхні тільки бухають)))) та ще й вчора субота була)))) народ розслабляється))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас щодня з 4-5 ранку під вікнами сидить "стара гвардія" - така алкашня під 40-60 років в кількості штук 3-4. Сидять, хляють "косорилівку", яку купують в будинку за адресою Привокзальна, 1 і під'їзді, де пошта - там в одній із квартир - ТОЧКА. Бухають або зовсім без закуски, або "під сирок/булочку на трьох". Потім - починають голоснол перегавкуватися, з'ясовувати, хто кого поважає, і хто піде за "добавкою", і т.д.

Викликав копів - приїхали, ПОФОТКАЛА ДІВЧИНА НА СМАРТФОН, і попроросили "НУ ЙДІТЬ ЗВІДСИ, БУДЬ-ЛАСКА, ВИ ЛЮДЯМ СПАТИ ЗАВАЖАЄТЕ"... і ВСЕ. Сподіваюся, всі зрозуміли, що потім було? Правильно, копи поїхали, мудаки відійшли півдвора, і повернулися на лавку назад... А як побачили машину - їхній "вождь" сховав пляшку під піджак. І все - обшукувати їх "не можна" ж, а вони "просто тихенько сидять". Враховуючи "беззакусочне" і з одного стакана, який теж сховали, споживання - можна і повірити.

Ганяв самотужки, з балаклавою, балоном KoJet, мачеткою і битою... Ефекту НУЛЬ! Ти його НОГОЮ з лавки, встає, шле нах*й, і сідає назад. ДУЖЕ короткий, на 3-5 днів, ефект дав балон - але задовбешся купувати і виливати на них 200 грн. щотижня. "Г@внокомандующій" тої зграйки алкашів живе десь в сусідньому будинку, тому, де точка. В них КРАЩІ лавки, а лізуть всеодно до нас, під дерево.

Телефонував на 15-80, напряму в управління до муніципалів - ефекту НУЛЬ! Тут, скорше за все, точка таки "башляє", і її не чіпають. Туди як, з коктейлем навідатися? Так неохота кримінал мати - дадуть же, як за людей...

P.S. Минулого тижня повернувся з риболовних змагань, позаносив речі, лишилося рюкзак маленький, і відро з прикормом дотарабанити, вирішив стати перекурити біля під'їзду - суне пропита пика, досі не бвчена в нас, і прямо каже "заплетеним" язиком - "Ви тут живете? То я Вам гроші дам, чходіть отуди (пальцем вказує на пошту), купіть пляху, вони тільки своїм продають." ФІНІШ. Ну, по перше, я таки НЕ знаю номера квартири, де та точка - не користуюся, А ЯК ХОТІВ ПРОЗНАТИ ВІД ЖИТЕКЛІВ ТОГО БУДИНКУ - ПОКРИВАЮТЬ, "ЖІНОЧЦІ НЕМА ЗА ЩО ЖИТИ"... По друге - я не посильний. Ну а по третє, то я тим пі*арасам, які мені ж спати майже щодня вранці не дають, маю горілку носити? Гнав, як сидорову козу, берцями по спиняці - "дядя" пожалів, що підійшов.

 

ЗНАЮ, ЩО ЧАСТЕНЬКО "БОРДУ" ЦИТУЮТЬ ЗМІ - ОСТАННЄ НАПЕВНО, ДАЛІ  - ЗАЯВА В ПРОКУРАТУРУ НА ЇХНЮ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ - ЗВЕРНЕННЯ ДО МІСЬКРАДИ, А ТОЧНІШЕ - ДО ДОБЛЕСНОЇ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ - ПРИКРИЙТЕ РОКАМИ МАЙЖЕ ВІДКРИТО ПРАЦЮЮЧУ ТОЧКУ ПО РОЗЛИВУ СУРОГАТУ ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. ПРИВОКЗАЛЬНА,1 (ПІД'ЇЗД, ДЕ ПОШТА, ТРЕТІЙ ВІД МОСТУ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Barkas сказал:

Бухарі і і там,і тут,вони всюди!!!! Наші бухарі - вдень працюють( в переважній більшості))),а їхні тільки бухають)))) та ще й вчора субота була)))) народ розслабляється))

Оті морди, що в нас сидять, 100% десь працюють вдень - вранці вмазали, і розійшлися кудись... Хто ж їх і на яку роботу бере - питання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Північний - то для наших муніципалів  - взагалі клондайк - там зі сторони магазину "Поплавок" є такі старенькі металеві торгові ряди з накриттям, де ніхто уже давно не торгує, так на тих прилавках весь час, скільки не йшов повз, синячать різні пропиті бомжеподібні, розлимваючи з пластикових пляшок... Де вони їх купують? То настільки очевидно, що аж смішно. І ото роками існує, і прикрити не можна?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, AgentSmith13 сказал:

А Північний - то для наших муніципалів  - взагалі клондайк - там зі сторони магазину "Поплавок" є такі старенькі металеві торгові ряди з накриттям, де ніхто уже давно не торгує, так на тих прилавках весь час, скільки не йшов повз, синячать різні пропиті бомжеподібні, розлимваючи з пластикових пляшок

Або під вербою біля Глобуса. І ЛОТО тут ні до чого.

10 часов назад, super_bord сказал:

про одне з найбільш благовлаштованих міст то ти загнув...

Краще лише Харків і , можливо, Вінниця(не знаю не був там)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

А Північний - то для наших муніципалів  - взагалі клондайк - там зі сторони магазину "Поплавок" є такі старенькі металеві торгові ряди з накриттям, де ніхто уже давно не торгує, так на тих прилавках весь час, скільки не йшов повз, синячать різні пропиті бомжеподібні, розлимваючи з пластикових пляшок... Де вони їх купують? То настільки очевидно, що аж смішно. І ото роками існує, і прикрити не можна?

Весною сам бачив як муніципали кошмарили бабусь, які продавали проліски та конвалії - на запитання чому не кошмарять точки з сурогатом, відповідали що в них інше завдання. До речі, ту купу алканафтів - навіть поліція ігнорить, проходять повз них вперто ігноруючи, хоча заразу навпроти "старих металевих рядів" аж дві точки, одна замаскована під магазин господарчих товарів, а друга так і називається - пиво на розлив))) Магазин що на вході у північний ринок - працює цілодобово, зайдіть туди в 1-2 ночі, там така двіжуха... Продавщиць,які вночі торгують - вже штрафували разів з десять, одна з них казала, що бувало і 3 рази на місяць, їм - пох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в 5-6 ранку гуляю з собакою,то в усіх дворах де є лавки,сидять проффесори і вирішують глобальні питання...а ближче до 7-7.30 вони розпливаються по роботах....,так - вони працюють,ну половина з них точно )))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Муніципали- то непотрібство!!!! Я собаку з поводка відпустив,то вони до мене дої...ались, а як я їм почав розказувати,що на лавках хроніки поруч сидять і бухають,навіть не соромляться,то вони закрили пики і пропали)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

Оті морди, що в нас сидять, 100% десь працюють вдень - вранці вмазали, і розійшлися кудись... Хто ж їх і на яку роботу бере - питання...

Та в державних структурах таких тримають ще.....сторож,сантехник і тд....то я точно знаю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ааааа і про крапки продажу горілки і муніціпалів разом)))): в мене в дворі продають молоко,мадам вічно під "шафе" я її подруга рядом горілочку!!! І муніціпали сто раз їй штрафи писали і бесіди проводили....))) І що....вона як продавала,так і продає.....а тепер питання...: Для чого муніціпальна поліція існує взагалі????? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Bliksss сказал:

Весною сам бачив як муніципали кошмарили бабусь, які продавали проліски та конвалії - на запитання чому не кошмарять точки з сурогатом, відповідали що в них інше завдання. До речі, ту купу алканафтів - навіть поліція ігнорить, проходять повз них вперто ігноруючи, хоча заразу навпроти "старих металевих рядів" аж дві точки, одна замаскована під магазин господарчих товарів, а друга так і називається - пиво на розлив))) Магазин що на вході у північний ринок - працює цілодобово, зайдіть туди в 1-2 ночі, там така двіжуха... Продавщиць,які вночі торгують - вже штрафували разів з десять, одна з них казала, що бувало і 3 рази на місяць, їм - пох.

Та навіть той магазин - не проблема, якщо там торгують ДЕРЖАВНОЮ горілкою і пивом. От в Німеччині ВЗАГАЛІ немає обмежень по часу - і алкашів в дворах - теж. Та що там, там пиво можна пити відкрито на вулиці і навіть на зупинці - поліції всерівно. А от якщо сів з ним в автобус/тролейбус/трамвай - штраф 40 євро. Якщо хтось хляє "міцні напої" - аналогічно, штраф миттєво, навіть в дворі на лавці. Купив - йди додому, і там пий, нікому не заважаючи. Ну, пиво в них - частина культури... А просто бухаючих "водочку с горла" - на вулицях/в парку/дворі - немає - бо по кишені бо-бо.

Те обмеження "з 22-ї" (дуже сумнівно законне) - ще більше спонукає алкашню до купівлі "лівака", а "веселі компанії" - до купівлі не літри, а двох + чекушку і 3 літри пива, про запас, і все.Натомість нормальна людина, яка на заводі якомусь в другу зміну до 23-00, чи просто затрималася на роботі - не може собі ДОДОМУ пляшку того ж пивка купити, яку ВДОМА культурно випити. Купити зарання, хтось скаже - а якщо через прохідну "ніззя"? Ну і магазини всі закриті наглухо крім 7-23, через це ж, а люди не лише за алкоголем в магазин йдуть. Вони ще й ЦИГАРКИ хотіли обмежити... І так - "хронік" не йде в магазин, він йде на "точку"/до "бабки на базарі", де пляшка косорилівки невідомого походження і міцності - 30-40 грн., а не 100.

Треба не "обмеженнями" боротися, а впливом на "клієнтів" - штраф має бути космічний за розпиття принаймні міцного алкоголю на вулиці (за голосне порушення громадського порядку - додатковим бонусом штраф, при найменшій непокорі - не "15 діб", а 15 діб ПРИМУСОВИХ РОБІТ на узбіччях доріг, з прибирання дворів, парків і т.д.), плюс за створення "точки" з сурогатом - взагалі кримінал, і такий штраф, щоб квартиру/хату/магазин продав - там ухиляння від сплати податків, незаконна підприємницька діяльність то як мінімум, і це без згадки про фактичну торгівлю отрутою (воно і просто горілка - отрута, але від неї ласти не відкидають так часто)... А ще вони спирт можуть крадений на заводі продавати... Було б бажання в правоохоронців.

А якщо "бормотухою" торгують з-під поли в МАГАЗИНІ - то взагалі капець. Повний. За таке треба наглухо ліквідовувати фірму, і всі її магазини.

20 минут назад, Barkas сказал:

Та в державних структурах таких тримають ще.....сторож,сантехник і тд....то я точно знаю)))

В нас ЖЕК траву косив - то п...ць - "косарі" ледь повзали з тримерами в руках, як руки-ноги цілі - загадка. Один - взагалі спав під кущем півдня. Вгадаєте, де вони брали характерні пластикові пляшечки? Правильно, на точці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не все так погано - Протягом 2018 року на Волині місцеві громади отримали 117,7 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Крім того - За підсумками п’яти місяців 2019 року до місцевих бюджетів на Волині сплачено 46,6 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Я так розумію, сюди вxодить алкоголь і тютюнові вироби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, weldermaster сказано:

Я так розумію, сюди вxодить алкоголь і тютюнові вироби.

від акцизу з алкоголю та тютюну - надходження мізерні, основний жохід з акцизу, громада отримує від продажу пального, тобто, якщо на території ОТГ - розташована заправка. Дуже рідко сільмаг купує обидві ліцензії - і на алкоголь і на тютюн, в невеликому селі, відбити їх вартість майже не можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Bliksss сказано:

від акцизу з алкоголю та тютюну - надходження мізерні, основний жохід з акцизу, громада отримує від продажу пального, тобто, якщо на території ОТГ - розташована заправка. Дуже рідко сільмаг купує обидві ліцензії - і на алкоголь і на тютюн, в невеликому селі, відбити їх вартість майже не можливо.

В селі вартість ліцензій колись була мізерна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, weldermaster сказал:

Не все так погано - Протягом 2018 року на Волині місцеві громади отримали 117,7 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Крім того - За підсумками п’яти місяців 2019 року до місцевих бюджетів на Волині сплачено 46,6 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Я так розумію, сюди вxодить алкоголь і тютюнові вироби.

Так то з офіційної торгівлі - і то добре. І основне з акцизу, що йде  в бюджет громади - то з заправок і бензину.

Хоча, був на рибалці в одному селі, далекому від кордону, доречі - Угли, Ковельський район- там в магазині, офіційному такому, цигарки з акцизкою були лише "Прима" без фільтру якась, а все решта - білоруські...

То як з контрабандою - чув думку, що "зашибісь, що возять ліваком телефони/компи з Польщі - дешевше купити можна". На ділі- не крепко і дешевше не для "своїх" те все продають, і ту різницю продавець кладе виключно СОБІ в кишеню. А держава недоотримує мільйони (але ж усі хочуть дороги гарні, зарплати високі...). А кошмарять не крупного контрабандиста, який фуру техніки загнав, заплативши "мзду", а "Васю", який віз СОБІ комплекта на крутий ПК додому - минулого року тягали такого - віз круті 2 материнки, 2 проца, 4 відяшки, 8 планок оперативки, 2 ССД, 6 жорстких дисків, якраз на 2 системника з претензією на "робочу станцію" чи ігровий... Пробували конфіскувати, мовляа, на продаж везе, чим суд закінчився - не знаю. Зібрав би то в корпуси - не мав би геморою - там реально була начинка двох ПК, от, до прикладу, в мене залізо - проц, мамка, 4 планки пам'яті, ССД, 5 жорстких, 2 відеокарти. Де там "партія товару"? А для майнінгу того ж може бути мамка, проц, 6-8 відях, і оперативка.

Так і в нас муніципали по тому ж принципу кошмарять магазини, що платять податки, за "продаж після 22-ї" (де оті з опухлими лицями НЕ закупляються, бо дорого), а "точку", де взагалі податків не платять - за певну мзду (90%, що так) - не помічають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змішали все на купу. В поліції своя робота, а в мунварти своя. Розпивання в громадських місцях і торгівля сурогатом - це справи поліції. А продаж після 22.00.

Проблема в тому, що люди не розуміють, для чого мунварта.(https://www.lutskrada.gov.ua/departments/departament-munitsypalnoi-varty)

Взагалі в нас проблема в тому, що міська поліція підпорядковується Києву. Тобто, за порядок в місті відповідає міська влада, але наведення цього порядку залежить від київського керівництва поліції.

Що ж стосується теми, то я цілком і повністю підтримую заборону нічної торгівлі бухлом і розпивання в громадських місцях навіть пива і слабоалкоголки. Тільки от зараз патрульні взагалі непрацюють в цьому напрямку. Коли ходили ППСники, то не було видно, щоб пили по дворах. 

Але ж причина піднятої теми криється набагато глибше, ніж в можливості купити і бухнути на людях.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, volks сказано:

Що ж стосується теми, то я цілком і повністю підтримую заборону нічної торгівлі бухлом

на 33-40 кв., легально купити алкоголь - не проблема, на заправці ВОГ, або на заправці біля Торби (на Гордіюк), обидві заправки мають  прописку в селах і на постанову міськради їм начхати ,до речі, таких заправок по всьому Луцьку досить багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...